vlc - en to nl translation catalogue (4291 entries)

en: 
    Do you want to download it?
nl: 
    Wilt u het downloaden?

en: 
    Dumped content to vlc-help.txt file.
nl: 
    Inhoud tijdelijk opgeslagen in het bestand vlc-help.txt.

en: 
    Press the RETURN key to continue...
nl: 
    Druk op RETURN om verder te gaan...

en: 
    Warning: if you can't access the GUI anymore, open a command-line window, go to the directory where you installed VLC and run "vlc -I qt"
nl: 
    Waarschuwing: als u de grafische interface niet meer kunt bereiken, open een commando-regel venster, ga naar de directory waar u VLC geinstalleerd heeft en start "vlc -l qt".

en:      .           Show/Hide hidden files
nl:      .           Verborgen bestanden weergeven/verbergen

en:      /           Look for an item
nl:      /           Zoek naar een item

en:      <, >        Next/Previous chapter
nl:      <, >        Volgende/Vorige hoofdstuk

en:      <backspace> Delete an entry
nl:      <backspace> Een ingang verwijderen

en:      <enter>     Add the selected file to the playlist
nl:      <enter>     Het geselecteerde bestand aan de afspeellijst toevoegen

en:      <left>      Seek -1%%
nl:      <links>     Zoek -1%%

en:      <pgup>,<pgdown> Navigate through the box page by page
nl:      <PgUp>,<PgDown> Navigeer door de box pagina per pagina

en:      <right>     Seek +1%%
nl:      <rechts>    Zoek +1%%

en:      <space>     Add the selected directory to the playlist
nl:      <space>     De geselecteerde directory aan de afspeellijst toevoegen

en:      <space>     Pause/Play
nl:      <spatie>    Pause/Afspelen

en:      <up>,<down>     Navigate through the box line by line
nl:      <pijl-omhoog>,<pijl-omlaag>     Navigeer door de box lijn per lijn

en:      <up>,<down>     Seek +/-5%%
nl:      <omhoog>,<omlaag>     zoek +/-5%%

en:      A           Add an entry
nl:      A           Een ingang toevoegen

en:      B           Show/Hide filebrowser
nl:      B           Bestandsselectievenster weergeven/verbergen

en:      Ctrl-l          Refresh the screen
nl:      Ctrl-l          Ververs het scherm

en:      D, <del>    Delete an entry
nl:      D, <del>    Een ingang verwijderen

en:      Esc         Close Add/Search entry
nl:      Esc         Sluit Toevoegen/Zoekingang

en:      L           Show/Hide messages box
nl:      L           Berichtenvenster weergeven/verbergen

en:      O           Reverse order Playlist by title
nl:      O           Omgekeerd sorteren op titel

en:      P           Show/Hide playlist box
nl:      P           Afspeellijst venster weergeven/verbergen

en:      R           Toggle Repeat item
nl:      R           Huidige item herhalen (de)activeren

en:      S           Show/Hide statistics box
nl:      S           Statistiekenvenster weergeven/verbergen

en:      [, ]        Next/Previous title
nl:      [, ]        Volgende/Vorige titel

en:      a           Volume Up
nl:      a           Volume omhoog

en:      c           Switch color on/off
nl:      c           Kleur aan/uit

en:      e           Eject (if stopped)
nl:      e           Uitwerpen (als gestopt)

en:      f           Toggle Fullscreen
nl:      f           Schermvullende modus (de)activeren

en:      g           Go to the current playing item
nl:      g           Ga naar het huidig afspelende item

en:      h,H         Show/Hide help box
nl:      h,H         Help venster weergeven/verbergen

en:      i           Show/Hide info box
nl:      i           Info venster weergeven/verbergen

en:      l           Toggle Loop Playlist
nl:      l           Afspeellijst herhalen (de)activeren

en:      m           Show/Hide metadata box
nl:      m           Metagegevens venster weergeven/verbergen

en:      n, p        Next/Previous playlist item
nl:      n, p        Volgende/Vorige afspeellijst item

en:      o           Order Playlist by title
nl:      o           Order afspeellijst op titel

en:      q, Q, Esc   Quit
nl:      q, Q, Esc   Afsluiten

en:      r           Toggle Random playing
nl:      r           Shuffle (de)activeren

en:      x           Show/Hide objects box
nl:      x           Objectenvenster weergeven/verbergen

en:      z           Volume Down
nl:      z           Volume omlaag

en:  (default disabled)
nl:  (niet standaard)

en:  (default enabled)
nl:  (standaard)

en:  Apply
nl: Toepassen

en:  Browse
nl: Bladeren

en:  Cancel
nl:  Annuleren

en:  Chapter  : %d/%d
nl: Hoofdstuk: %d/%d

en:  Clear
nl: Wissen

en:  Information
nl: Informatie

en:  Logs
nl: Logboek

en:  Objects
nl: Objecten

en:  Playlist (All, one level)
nl: Afspeellijst (Alles, een niveau)

en:  Playlist (By category)
nl: Afspeellijst (op categorie)

en:  Playlist (Manually added)
nl: Afspeellijst (handmatig toegevoegd)

en:  Position : %s/%s (%.2f%%)
nl:  Positie : %s/%s (%.2f%%)

en:  Save
nl:  Opslaan

en:  Source   : %s
nl:  Bron  : %s

en:  Source: <no current item> %s
nl:  Bron: <geen huidige item> %s

en:  State    : Buffering %s
nl:  Status  : Bufferen %s

en:  State    : Opening/Connecting %s
nl:  Status  : Openen/Verbinden %s

en:  State    : Paused %s
nl:  Status  : Gepauzeerd %s

en:  State    : Playing %s
nl:  Status  : Afspelen %s

en:  State    : Stopped %s
nl:  Status    : Gestopt %s

en:  Stats
nl: Status

en:  Title    : %d/%d
nl:  Titel  : %d/%d

en:  Volume   : %i%%
nl: Volume: %i%%

en:  [ h for help ]
nl: [h voor help]

en:  by the VideoLAN Team.
nl: door het VideoLAN Team

en:  days
nl:  dagen

en: "%s" is no audio encoder.
nl: "%s" is geen audio encoder.

en: "%s" is no video encoder.
nl: "%s" is geen video encoder.

en: "Color detection" effect. The whole image will be turned to black and white, except the parts that are of the color that you select in the settings.
nl: "Kleur detectie" De hele afbeelding wordt zwart-wit, behalve de gedeelten die in de kleur zijn die u in de instellingen geselecteerd had.

en: "Edge detection" video distortion effect.
    Try changing the various settings for different effects
nl: "Rand detectie" video verstoringseffect.
    Probeer de verschillende opties aan te passen voor verschillende effecten

en: "Rating" to put in ASF comments.
nl: "Score" om in ASF commentaar in te voeren.

en: "U" value for the bluescreen key color (in YUV values). From 0 to 255. Defaults to 120 for blue.
nl: "U" waarde voor het blauwscherm hoofdkleur (in YUV waarden). Van 0 tot 255. Standaard naar 120 voor blauw.

en: "V" value for the bluescreen key color (in YUV values). From 0 to 255. Defaults to 90 for blue.
nl: "V" waarde voor het blauwscherm hoofdkleur (in YUV waarden). Van 0 tot 255. Standaard naar 90 voor blauw.

en: "Water surface" video distortion effect
nl: "Wateroppervlak" video verstoringseffect

en: "Waves" video distortion effect
nl: "Golven" video verstoringseffect

en: %s
    Done %s (100.0%%)
nl: %s
    Klaar %s (100.0%%)

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
nl: %s
    Downloaden... %s/%s %.1f%% opgehaald

en: %s (Encoded Output)
nl: %s (Ge-encodeerde Uitvoer)

en: %s: illegal option -- %c
nl: %s: niet toegestane optie -- %c

en: %s: invalid option -- %c
nl: %s: incorrecte optie -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
nl: %s: optie `%c%s' heeft geen argument

en: %s: option `%s' is ambiguous
nl: %s: optie `%s' is dubbelzinnig

en: %s: option `%s' requires an argument
nl: %s: optie `%s' heeft een argument nodig

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
nl: %s: optie `--%s' heeft geen argument

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
nl: %s: optie `-W %s' heeft geen argument

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
nl: %s: optie `-W %s' is dubbelzinnig

en: %s: option requires an argument -- %c
nl: %s: optie vereiste een argument -- %c

en: %s: unrecognized option `%s%s'
nl: %s: niet-herkende optie `%s%s'

en: %u kb/s
nl: %u Kb/s

en: &About...
nl: &Over...

en: &Advanced Controls
nl: &Geavanceerde besturing

en: &Advanced Open...
nl: Ge&avanceerd Openen...

en: &Apply
nl: Toep&assen

en: &Aspect Ratio
nl: &Beeldverhouding

en: &Bookmarks
nl: &Bladwijzers

en: &Bookmarks...
nl: &Bladwijzers

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: &Chapter
nl: &Hoofdstuk

en: &Clear
nl: &Verwijderen

en: &Close
nl: &Sluiten

en: &Codec Information...
nl: &Codec informatie...

en: &Convert
nl: &Converteren

en: &Convert / Save
nl: &Converteren / Opslaan

en: &Crop
nl: Bijs&nijden

en: &Disc
nl: &Schijf

en: &Enqueue
nl: Aan afspeellijst to&evoegen

en: &Extended Settings...
nl: &Uitgebreide instellingen...

en: &File
nl: &Bestand

en: &Fullscreen
nl: &Schermvullend

en: &Fullscreen Interface
nl: &Schermvullende interface

en: &General
nl: &Algemeen

en: &Go
nl: &Ga naar

en: &Load Playlist File...
nl: Afspeellijstbestand &laden...

en: &Messages...
nl: Be&richten...

en: &Navigation
nl: &Navigatie

en: &Network
nl: &Netwerk

en: &Open File...
nl: &Bestand openen...

en: &Open Media
nl: &Media openen

en: &Play
nl: Afs&pelen

en: &Playback
nl: Af&spelen

en: &Playlist
nl: Afspeel&lijst

en: &Preferences...
nl: &Voorkeuren...

en: &Program
nl: &Programma

en: &Quit
nl: &Afsluiten

en: &Recheck version
nl: Versie He&rcontroleren

en: &Reset Preferences
nl: Standaa&rd instellingen

en: &Save
nl: Op&slaan

en: &Save Metadata
nl: Metadata &Opslaan

en: &Save as...
nl: &Opslaan als...

en: &Select
nl: &Selecteren

en: &Statistics
nl: &Statistieken

en: &Streaming...
nl: S&treamen...

en: &Subtitles Track
nl: &Ondertitelingsspoor

en: &Tools
nl: E&xtra

en: &Update
nl: &Verversen

en: &VLM Configuration...
nl: VL&M configuratie...

en: &Visualizations
nl: &Visuele effecten

en: &Yes
nl: &Ja

en: &Zoom
nl: &Zoomen

en: (Experimental) Don't do caching at the access level.
nl: (Experimenteel) Doe geen bufferen op toegangniveau.

en: (Experimental) Minimize latency whenreading live stream.
nl: (Experimenteel) Minimaliseer latency bij lezen van live streams.

en: (Experimental) Real-Time Protocol demuxer
nl: (Experimenteel) Real-Time protocol demuxer

en: (c) 1996-2004 the the VideoLAN team team
nl: (c) 1996-2004 het VideoLAN team

en: (c) 1996-2006 - the VideoLAN Team
nl: (c) 1996-2006 - het VideoLAN team

en: (no item is being played)
nl: (geen item is aan het afspelen)

en: ) is available.
nl: ) beschikbaar.

en: +----[ Remote control commands ]
nl: +----[ Afstandsbediening commando's ]

en: +----[ end of help ]
nl: +----[ einde van help ]

en: +-[Audio Decoding]
nl: +-[Audio Decoderen]

en: +-[Incoming]
nl: +-[Binnenkomend]

en: +-[Streaming]
nl: +-[Streamen]

en: +-[Video Decoding]
nl: +-[Video Decoderen]

en: ---  DVD Menu
nl: --- Dvd-menu

en: ----- Title
nl: ----- Titel

en: 1-pass Quality-based VBR. Range 0 to 51.
nl: 1-keer Kwaliteit-gebaseerde VBR. Bereik 0 tot 51.

en: 16:9 hearing impaired
nl: 16:9 slechthorend

en: 16:9 subtitles
nl: 19:9 ondertiteling

en: 1:1 Original
nl: Normale grootte

en: 1:2 Half
nl: Halve grootte

en: 1:4 Quarter
nl: Kwart grootte

en: 1:File
nl: 1:Bestand

en: 2 Front 2 Rear
nl: 2 Voor 2 Achter

en: 2 Pass
nl: Dubbel toepassen

en: 2.21:1 hearing impaired
nl: 2.21:1 slechthorend

en: 2.21:1 subtitles
nl: 2.21:1 ondertiteling

en: 22 kHz tone
nl: 22 KHz tonen

en: 256 corresponds to 100%, 1024 to 400%
nl: 256 correspondeerd met 100%, 1024 met 400%

en: 2:1 Double
nl: Dubbele grootte

en: 3 Front 2 Rear
nl: 3 Voor 2 Achter

en: 4:3 hearing impaired
nl: 4:3 slechthorend

en: 4:3 subtitles
nl: 4:3 ondertiteling

en: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Welcome to VLC media player Help</h2><h3>Documentation</h3><p>You can find VLC documentation on VideoLAN's <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> website.</p><p>If you are a newcomer to VLC media player, please read the<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Introduction to VLC media player</em></a>.</p><p>You will find some information on how to use the player in the <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>How to play files with VLC media player</em></a>" document.</p><p>For all the saving, converting, transcoding, encoding, muxing and streaming tasks, you should find useful information in the <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Streaming Documentation</a>.</p><p>If you are unsure about terminology, please consult the <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">knowledge base</a>.</p><p>To understand the main keyboard shortcuts, read the <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">shortcuts</a> page.</p><h3>Help</h3><p>Before asking any question, please refer yourself to the <a href="http://wiki.videolan.org/Frequently_Asked_Questions">FAQ</a>.</p><p>You might then get (and give) help on the <a href="http://forum.videolan.org">Forums</a>, the <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">mailing-lists</a> or our IRC channel ( <a href="http://www.videolan.org/webirc/"><em>#videolan</em></a> on irc.freenode.net ).</p><h3>Contribute to the project</h3><p>You can help the VideoLAN project giving some of your time to help the community, to design skins, to translate the documentation, to test and to code. You can also give funds and material to help us. And of course, you can <b>promote</b> VLC media player.</p></body></html>
nl: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Welkom bij de VLC mediaspeler Help</h2><h3>Documentatie</h3><p>U kan VLC documentatie op VideoLAN's <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> website vinden.</p><p>Begint u nog maar net met VLC mediaspeler, lees a.u.b. de <br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Introductie van VLC mediaspeler</em></a>.</p><p>U vind informatie over hoe u de speler moet gebruiken in het <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>Hoe bestanden af te spelen met VLC media player</em></a>" document.</p><p>Voor al de opslaan, converteren, transcoden, encoden, muxing en streaming taken, zult u bruikbare informatie vinden in de <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Streaming documentatie</a>.</p><p>Bent u niet zeker over terminologie, raadpleeg a.u.b. de <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">kennisbank</a>.</p><p>Om de belangrijkste toetsenbord sneltoetsen te begrijpen, lees de <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">snelkoppelingen</a> pagina.</p><h3>Help</h3><p>Voordat u een vraag stelt, raadpleeg a.u.b. de <a href="http://wiki.videolan.org/Frequently_Asked_Questions">FAQ</a>.</p><p>U kunt help krijgen (en geven) op de  <a href="http://forum.videolan.org">Forums</a>, de <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">mailinglijsten</a> of ons IRC kanaal ( <a href="http://www.videolan.org/webirc/"><em>#videolan</em></a> op irc.freenode.net ).</p><h3>Bijdragen aan het project</h3><p>U kan het VideoLAN project helpen door tijd aan de gemeenschap te geven, thema's te ontwerpen, documentatie te vertalen, de software te testen en programmeren. U kan ons ook financieel of met materieel helpen. En natuurlijk kunt u VLC mediaspeler <b>promoten</b>.</p></body></html>

en: <p>The <i>VideoLAN Team</i> doesn't like when an application goes online without authorization.</p>
     <p><i>VLC media player</i> can request limited information on the Internet, especially to get CD covers or to know if updates are available.</p>
    <p><i>VLC media player</i> <b>DOES NOT</b> send or collect <b>ANY</b> information, even anonymously, about your usage.</p>
    <p>Therefore please check the following options, the default being almost no access on the web.</p>
nl: <p>Het <i>VideoLAN Team</i> houdt er niet van als een toepassing zonder toestemming verbinding maakt met het internet.</p>
     <p><i>VLC mediaspeler</i> kan beperkt informatie ophalen van internet, voornamelijk om CD hoesjes of om te kijken of er nieuwere versies van VLC zijn.</p>
    <p><i>VLC mediaspeler</i> verzamelt of zendt <b>GEEN</b> informatie, zelfs niet anoniem, over uw gebruik van VLC.</p>
    <p>Daarom, controleer de volgende opties. Standaard zal er bijna geen verbinding met internet gemaakt worden.</p>

en: A directory where to save the files has to be selected.
nl: De directory waarin de gemaakte snapshots zullen worden opgeslagen moet geselecteerd zijn.

en: A file where to save the stream has to be selected.
nl: Een bestand waar de stream naartoe moet worden opgeslagen moet geselecteerd zijn.

en: A fixed video quantizer scale for VBR encoding (accepted values: 0.01 to 255.0).
nl: Een vaste video-quantizerschaal voor VBR encodering (gaccepteerde waardes: 0.01 tot 255.0).

en: A free audio codec dedicated to compression of voice (useable with OGG)
nl: Een vrije audio codec toegewijd aan de compressie van spraak (bruikbaar met OGG)

en: A list of visual effect, separated by commas.
    Current effects include: dummy, scope, spectrum.
nl: Een lijst van visuele effecten, gescheiden door komma's.
    Huidige effecten bevatten: dummy, scope, spectrum.

en: A new version of VLC(
nl: Er is een nieuwere versie van VLC (

en: A positive value means that
    the audio is ahead of the video
nl: Een positieve waarde betekend dat
    de audio voorloopt op de video

en: A positive value means that
    the subtitles are ahead of the video
nl: Een positieve waarde betekend dat
    de ondertitelingen voorlopen op de video

en: A single administration password is used to protect this interface. The default value is "admin".
nl: Een enkel administratief wachtwoord wordt gebruikt om deze besturing te beschermen. De standaard waarde is "admin".

en: A sound fonts file is required for software synthesis.
nl: Een soundfontsbestand is nodig voor software-synthese.

en: A valid destination has to be selected Enter either a Unicast-IP or a Multicast-IP.
    
    If you don't know what this means, have a look at the VLC Streaming HOWTO and the help texts in this window.
nl: Een geldig doel met geselecteerd worden. Voer een Unicast-IP of Multicast-IP in.
    
    Als u niet weet wat dit betekend, kijk in de VLC Streaming HOWTO en de helpteksten in dit venster.

en: A/52 dynamic range compression
nl: A/52 dynamisch bereik compressie

en: A/52 parser
nl: A/52 verwerker

en: AAC audio decoder (using libfaad2)
nl: AAC audio decoder (gebruikt libfaad2)

en: AAC extension
nl: AAC extensie

en: ALSA Device Name
nl: ALSA apparaatnaam

en: ALSA audio output
nl: ALSA audio-uitvoer

en: AM Tuner mode
nl: AM Tuner modus

en: AM Tuner mode. Can be one of Default (0), TV (1),AM Radio (2), FM Radio (3) or DSS (4).
nl: AM Tuner modus. Kan een van de volgende zijn: Standaard (0), TV (1), AM Radio (2), FM Radio (3) of DSS (4).

en: ASCII-art video output
nl: ASCII art video-uitvoer

en: ASF packet size -- default is 4096 bytes
nl: ASF pakketgrootte -- standaard is 4096 bytes

en: ASX playlist import
nl: ASX afspeellijst importeren

en: AVI Index
nl: AVI index

en: Abkhazian
nl: Abchazisch

en: About
nl: Info

en: About VLC media player
nl: Over VLC mediaspeler

en: About the video filters
nl: Over de videofilters

en: Accelerated video output
nl: Hardwarematig versnelde video-uitvoer

en: Accept commands over a Unix socket rather than stdin.
nl: Accepteer commando's over een Unix socket i.p.v. standaard invoer.

en: Accept commands over a socket rather than stdin. You can set the address and port the interface will bind to.
nl: Accepteer commando's over een socket i.p.v. standaard invoer. U kan het adres en de poort waaraan de interface zal binden instellen.

en: Access Filter
nl: Toegangsfilter

en: Access advanced options to tweak the device
nl: Gebruik geavanceerde instellingen om het apparaat te fijnstellen

en: Access control list (equivalent to .hosts) file path, which will limit the range of IPs entitled to log into the internal HTTP server.
nl: Toegangscontrolelijst (equivalent aan .hosts) bestand pad, dat het bereik van IP adressen bevat die bij de interne HTTP server aan mogen melden.

en: Access filter module
nl: Toegangsfilter module

en: Access filters
nl: Toegangsfilters

en: Access filters are special modules that allow advanced operations on the input side of VLC. You should not touch anything here unless you know what you are doing.
nl: Toegangsfilters zijn speciale modules die geavanceerde handelingen binnen in VLC toestaan. U kunt hier beter niets veranderen tenzij u weet waar u mee bezig bent.

en: Access filters are used to modify the stream that is being read. This is used for instance for timeshifting.
nl: Toegangsfilters worden gebruikt om de stream die gelezen word aan te passen. Een toepassing is bijvoorbeeld tijdverschuiving.

en: Access module
nl: Toegangsmodule

en: Access modules
nl: Toegangsmodules

en: Access output
nl: Uitvoermethode

en: Access output module
nl: Uitvoer methode module

en: Access output modules control the ways the muxed streams are sent. This setting allows you to always force a specific access output method. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each access output.
nl: Toegangsuitvoer modules laten u de manier hoe gemuxte stromen verzonden worden instellen. Deze instelling stelt u in staat een specifieke toegangsuitvoer methode te gebruiken. U zal dit waarschijnlijk beter niet kunnen doen.
    U kan ook standaard parameters voor iedere toegangsuitvoer instellen.

en: Access unit delimiters
nl: Toegangsmodules-scheidingstekens

en: Access:
nl: Toegang:

en: Account that will be used for the connection.
nl: Account om te gebruiken voor de verbinding.

en: Act as master
nl: Gedraag als meester.

en: Action
nl: Actie

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate VNC polling. Do NOT activate for use as VDR ffnetdev client.
nl: Activeer VNC polling. Activeer dit NIET bij gebruik als VDR ffnetdev client.

en: Activate the automatic notification of new versions of the software. It runs once every two weeks.
nl: Activeer de automatische melding van nieuwere versies van de software. Er wordt twee-wekelijks gecontroleerd.

en: Activate the dump module even for media with fast seeking.
nl: Activeer de dumpmodule, zelfs voor media met snel zoeken.

en: Activate the updates availability notification
nl: Activeer melding van nieuwere versies

en: Activate update notifier
nl: Melding van nieuwere versie activeren

en: Active TCP connection
nl: Actieve TCP verbinding

en: Active windows
nl: Actieve vensters

en: Adapter card to tune
nl: Adapter kaart voor tunen

en: Adapter cards have a device file in directory named /dev/dvb/adapter[n] with n>=0.
nl: Adapter kaarten gebruiken een apparaat bestand in de map genaamd /dev/dvb/adapter[n] met n>=0

en: Adaptive B-frame decision
nl: Aanpassend B-frame besluit

en: Adaptive spatial transform size
nl: Aanpasbare ruimtelijke vervormingsgrootte

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Folder to Playlist
nl: Map aan afspeellijst toevoegen

en: Add Input
nl: Invoer toevoegen

en: Add Interface
nl: Voeg Interface Toe

en: Add Node
nl: Subgroep toevoegen

en: Add Subtitles to transcoded video
nl: Ondertitelingen aan transcoded video toevoegen

en: Add WAVE header
nl: Voeg WAVE-header toe

en: Add a subtitles file
nl: Ondertitelingsbestand toevoegen

en: Add controls to the video window
nl: Besturing aan video venster toevoegen

en: Add directory...
nl: Directorie toevoegen...

en: Add file...
nl: Bestand toevoegen...

en: Add logo
nl: Logo toevoegen

en: Add text
nl: Tekst toevoegen

en: Add to Playlist
nl: Aan afspeellijst toevoegen

en: Add to media library
nl: Aan mediatheek toevoegen

en: Add to playlist
nl: Aan afspeellijst toevoegen

en: Additional &Sources
nl: Additionele &bronnen

en: Additional debug
nl: Additionele debug

en: Additional interfaces spawned by the Service. It should be specified at install time so the Service is properly configured. Use a comma separated list of interface modules. (common values are: logger, sap, rc, http)
nl: Additionele besturingen opgestart door de Dienst. Het moet tijdens de installatie opgegeven worden zodat de Dienst juist geconfigureerd is. Gebruik een door komma's gescheiden leist van besturingsmodules. (veelvoorkomende waardes zijn: logger, sap, rc, http)

en: Additional path for VLC to look for its modules. You can add several paths by concatenating them using " PATH_SEP " as separator
nl: Additioneel pad voor VLC om naar modules te laten zoeken. U kan meerdere paden toevoegen door ze op te laten volgen met " PATH_SEP " als scheiding

en: Additional streaming options
nl: Additionele streaming opties

en: Additional transcode options
nl: Additionele transcode opties

en: Additions or subtractions of pixels on the peak width.
nl: Toevoegingen of verwijderingen van pixels op de piekbreedte.

en: Address
nl: Adres

en: Address and port the HTTP interface will listen on. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want the HTTP interface to be available only on the local machine, enter 127.0.0.1
nl: Adres en de poort waarop de HTTP besturing zal luisteren. Standaard zal dit op alle netwerken (0.0.0.0) zijn. Als u wilt dat de HTTP interface alleen op de lokale machine beschikbaar moet zijn, voer 127.0.0.1 in.

en: Address of the CDDB server to use.
nl: Webadres van de CDDB-server om te gebruiken.

en: Address of the computer to stream to.
nl: Adres van de computer om naartoe te streamen.

en: Address of the locking callback function. This function must return a valid memory address for use by the video renderer.
nl: Adres van de locking terugroepfunctie. Deze functie moet een geldig geheugenadres weergeven voor gebruik door de videorenderer.

en: Address of the unlocking callback function
nl: Adres van de ontsluitingsterugroepfunctie

en: Address:
nl: Adres:

en: Adds available subtitles directly to the video. These cannot be disabled by the receiving user as they become part of the image.
nl: Voeg beschikbare ondertitelingen direct aan de video toe. Deze kunnen door de ontvangende gebruiker niet meer gedeactiveerd worden, aangezien deze onderdeel van de afbeelding worden.

en: Adds motion blurring to the image
nl: Voegt bewegingsvervaging aan de afbeelding toe

en: Adjust Image
nl: Beeld bijstellen

en: Adjust VLC priority
nl: Pas VLCs prioriteit aan

en: Adjust the white light to your LED stripes
nl: Pas het witte licht van uw LED-stripes aan

en: Adjustments and Effects
nl: Bijstelling en effecten

en: Advance of audio over video:
nl: Audio voor laten lopen op video:

en: Advance of subtitles over video:
nl: Ondertiteling voor laten lopen op video:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Open File...
nl: Geavanceerd bestand openen...

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Advanced open...
nl: Geavanceerd openen...

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Advanced options...
nl: Geavanceerde opties...

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde opties

en: Advanced settings. Use with care.
nl: Geavanceerde instellingen. Voorzichtigheid geboden.

en: Advanced video filter controls
nl: Geavanceerde videofilter-instellingen

en: Advertise the stream with the Bonjour protocol.
nl: Adverteer de stream met het Bonjour protocol.

en: Advertise with Bonjour
nl: Adverteren met Bonjour

en: Albanian
nl: Albanees

en: Album art download policy
nl: Album kunst download beleid

en: Album art policy
nl: Album kunst beleid

en: Alignment:
nl: Uitlijning:

en: All
nl: Alles

en: All Files
nl: Alle Bestanden

en: All playlists|*.pls;*.m3u;*.asx;*.b4s;*.xspf|M3U files|*.m3u|XSPF playlist|*.xspf
nl: Alle afspeellijsten|*.pls;*.m3u;*.asx;*.b4s;*.xspf|M3U bestanden|*.m3u|XSPF afspeellijst|*.xspf

en: All rendered images and text will be displayed on the overlay framebuffer.
nl: Alle voorbereide afbeeldingen en tekst worde weergegeven op de overlap framebuffer.

en: Allow exporting album art for current playlist items at the /art and /art?id=<id> URLs.
nl: Exporteren van album kunst  voor de huidige afspeellijst items naar de /art en /art?id=<id> webadressen toestaan.

en: Allow only one instance
nl: VLC niet nogmaals starten als VLC al draait.

en: Allow only one running instance
nl: Sta slechts 1 draaiende instantie van VLC toe

en: Allow only one running instance when started from file.
nl: Sta slechts een enkele lopende instantie toe als er vanaf bestand gestart wordt.

en: Allow real-time priority
nl: Gebruik real-time prioriteit

en: Allow the volume to be set to 400%
nl: Toestaan om volume naar 400% te zetten

en: Allow the volume to have range from 0% to 400%, instead of 0% to 200%. This option can distort the audio, since it uses software amplification.
nl: Sta toe om de volume een bereik van 0% tot 400% te hebben, in plaats van 0% tot 200%. Deze optie kan geluid verstoren, omdat het softwarematige versterking gebruikt.

en: Allow timeshifting
nl: Tijdverschuiving toestaan

en: Allowed variance in average bitrate (in kbits/s).
nl: Toegestaande variantie in gemiddelde bitrate (in kbits/s).

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you double-click on a file in the explorer. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it.
nl: Het kan handig zijn om VLC maar een enkele keer te laten draaien. Bijvoorbeeld indien u bestanden met bepaalde extensies hebt verbonden aan VLC en u VLC niet nogmaals wilt starten als u dubbelklikt op een bestand in de explorer. Met deze optie wordt het bestand dan in de afspeellijst van de reeds geopende versie van VLC opgenomen.

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you open a file in your file manager. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it. This option require the D-Bus session daemon to be active and the running instance of VLC to use D-Bus control interface.
nl: Het kan handig zijn om maar een enkele instantie van VLC te laten draaien. Bijvoorbeeld indien u bestanden met bepaalde extensies hebt verbonden aan VLC en u geen nieuwe instantie van VLC wilt als u dubbelklikt op een bestand in de bestandsverkenner. Met deze optie wordt het bestand dan in de reeds geopende versie van VLC geopend en toegevoegd aan de afspeellijst. Deze optie vereist dat de D-Bus sessie daemon actief is en dat de lopende instantie van VLC de D-Bus besturingsinterface gebruikt.

en: Allows B-frames to be used as references for predicting other frames. Keeps the middle of 2+ consecutive B-frames as a reference, and reorders frame appropriately.
nl: Staat toe dat B-frames gebruikt worden als referenties om andere frames te voorspellen. Houdt het midden van 2+ opeenvolgende B-frames als een referentie, en herorganiseert de frame op een geschikte manier.

en: Allows a user to specify an extra pmt (pmt_pid=pid:stream_type[,...]).
nl: Stelt een gebruiken in staat een extra pmt (pmt_pid=pid:stream_type[,...]) op te geven.

en: Allows each 8x8 or 16x8 partition to independently select a reference frame, as opposed to only one ref per macroblock.
nl: Laat iedere 8x8 of 16x8 partitie onafhankelijk een referentieframe selecteren, in tegenstelling tot alleen een referentie per macroblock.

en: Allows you to modify the default caching value for RTSP streams. This value should be set in millisecond units.
nl: Wijzig de standaard buffer grootte voor RTSP stromen. Deze waarde wordt in miliseconden opgegeven.

en: Allows you to modify the password that will be used for the connection.
nl: Stelt u in staat het wachtwoord, die gebruikt moet worden voor de authenticatie van de verbinding, aan te passen.

en: Allows you to modify the user name that will be used for authenticating the connection.
nl: Stelt u in staat de gebruikersnaam, die gebruikt moet worden voor de authenticatie van de verbinding, aan te passen.

en: Allows you to modify what OpenGL provider should be used
nl: Stelt u in staat om de te gebruiken OpenGL provider aan te passen

en: Allows you to specify a "copyright" metadata for an input.
nl: Specificeer de auteursrechten behorende bij de invoer

en: Allows you to specify a "date" metadata for an input.
nl: Specificeer een datum behorende bij de invoer.

en: Allows you to specify a "description" metadata for an input.
nl: Specificeer een beschrijving behorende bij de invoer.

en: Allows you to specify a "genre" metadata for an input.
nl: Specificeer een genre behorende bij de invoer

en: Allows you to specify a "title" metadata for an input.
nl: Specificeer een titel behorende bij de invoer.

en: Allows you to specify a "url" metadata for an input.
nl: Specificeer een URL behorende bij de invoer.

en: Allows you to specify an "artist" metadata for an input.
nl: Specificieer een artiest behorende bij de invoer

en: Allows you to specify an "author" metadata for an input.
nl: Specificeer een auteur behorende bij de invoer.

en: Alpha blending transparency mask. Uses a png alpha channel.
nl: Alpha-menging-transparantiemasker. Gebruikt een png alpha-kanaal.

en: Alpha mask
nl: Alpha masker

en: Alpha mask video filter
nl: Alpha masker videofilter

en: Alpha of the blended image
nl: Alpha van de gemengde afbeelding

en: Alpha transparency value (default 255)
nl: Alpha transparantiewaarde (standaard 255)

en: Alpha with which the blend image is blended
nl: Alpha-waarde waarmee de mengafbeelding wordt gemengd

en: Alternate fullscreen method
nl: Alternatieve schermvullende methode

en: Alternative
nl: Alternatief

en: Alternative rock
nl: Alternatieve rock

en: Alternatively, you can build an MRL using one of the following predefined targets:
nl: Alternatief, kunt u een MRL met behulp van de volgende voorgedefinieerde doelen bouwen:

en: AltiVec conversions from
nl: Altivec conversies van

en: Always &On Top
nl: &Altijd boven

en: Always fix
nl: Altijd repareren

en: Always on top
nl: Altijd Boven

en: Always place the video window on top of other windows.
nl: Plaats het video venster boven alle andere vensters

en: Always visible
nl: Altijd zichtbaar

en: Always write to the same file
nl: Schrijf altijd naar hetzelfde bestand

en: Always write to the same file instead of creating one file per image. In this case, the number is not appended to the filename.
nl: Schrijf altijd naar hetzelfde bestand in plaats van een nieuw bestand per afbeelding. In dit geval wordt er geen nummer achter de bestandsnaam geplaatst.

en: American English
nl: Amerikaans

en: Amharic
nl: Amharisch

en: Ammount by which to scale the picture before sending it to the internal OpenCV filter
nl: Hoeveelheid schaling van de afbeelding voordat het naar de interne OpenCV-filter gezonden wordt

en: Amount of movement required for a mouse gesture to be recorded.
nl: Hoeveelheid beweging vereist om een muisbeweging op te nemen.

en: Amount of time (in ms) to wait before aborting network reception of data. Note that there will be 10 retries before completely giving up.
nl: Hoeveelheid wachttijd (in ms) voor het afbreken van netwerkontvangst van gegevens. Let op: er zal 10 keer opnieuw geprobeerd worden voordat er volledig opgegeven wordt.

en: Amplification
nl: Versterking

en: An error occured while saving your settings via SimplePrefs (%i).
nl: Fout tijdens opslaan van uw instellingen via SimplePrefs (%i).

en: An error occurred while checking for updates...
nl: Fout tijdens controleren op nieuwere versies..

en: Angle
nl: Hoek

en: Angle in degrees
nl: Hoek in graden

en: Angle in degrees (0 to 359)
nl: Hoek in graden (0 tot 359)

en: Announce Channel:
nl: Aankondigingskanaal:

en: Announce this session with SAP.
nl: Deze sessie aankondigen met SAP.

en: Antenna
nl: Antenne

en: Antenna lnb_lof1 (kHz)
nl: Antenne lnb_lof1 (kHz)

en: Antenna lnb_lof2 (kHz)
nl: Antenne lnb_lof2 (kHz)

en: Antenna lnb_slof (kHz)
nl: Antenne lnb_slof (kHz)

en: Append
nl: Toevoegen

en: Append to existing file
nl: Toevoegen aan bestaand bestand

en: Append to file
nl: Voeg toe aan bestand

en: Append to file if it exists instead of replacing it.
nl: Voeg toe aan een bestand als het reeds bestaat in plaats van het te overschrijven.

en: Application
nl: Toepassing

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply a delay to all subtitles (in 1/10s, eg 100 means 10s).
nl: Voeg een vertraging aan alle ondertitelingen toe (in 1/10s, bijv. 100 betekend 10s).

en: Apply cartoon effect
nl: Tekenfilmeffect toepassen

en: Apply cartoon effect. It is only used by "gradient" and "edge".
nl: Pas tekenfilm-effect toe. Het wordt alleen gebruikt bij "gradient" en "edge".

en: Apply the equalizer filter twice. The effect will be sharper.
nl: Pas de equalizer-filter twee keer toe. Het effect zal scherper zijn.

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Area
nl: Gebied

en: Armenian
nl: Armeens

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist metadata
nl: Artiest metagegeven

en: Artwork URL
nl: Kunstwerk URL

en: As soon as track is added
nl: Zodra het nummer toegevoegd wordt

en: Ask
nl: Vraag

en: Ask for network policy at start
nl: Vraag naar netwerkbeleid bij opstarten

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Aspect ratio (4:3, 16:9).
nl: Beeldverhouding (4:3, 16:9).

en: Aspect ratio (4:3, 16:9). Default is square pixels.
nl: beeldverhouding (4:3, 16:9). Standaard is vierkante pixels.

en: Aspect ratio of the image file (4:3, 16:9). Default is square pixels.
nl: beeldverhouding van het afbeeldingsbestand (4:3, 16:9). Standaard is vierkante pixels.

en: Aspect ratio of the individual displays building the wall.
nl: Beeldverhouding van de individuele schermen waar de muur uit opgebouwd is.

en: Aspect ratio of the video image (4:3, 16:9). Default is square pixels.
nl: Beeldverhouding voor de video afbeelding (4:3, 16:9). Standaard is vierkante pixels.

en: Aspect ratio: %s
nl: Beeldverhouding: %s

en: Aspect-ratio
nl: Beeldverhouding

en: Assamese
nl: Assamees

en: Assign a fixed Network ID (for SDT table)
nl: Wijs een vaste Netwerk ID toe (voor SDT tabel).

en: Assign a fixed PID to the PMT
nl: Wijs een vaste PID aan de PMT toe.

en: Assign a fixed PID to the SPU.
nl: Wijs een vaste PID aan de SPU toe.

en: Assign a fixed PID to the audio stream.
nl: Wijs een vaste PID aan de audiostream toe.

en: Assign a fixed PID to the video stream. The PCR PID will automatically be the video.
nl: Wijs een vaste PID aan de videostream toe. De PCR PID zal automatisch de video zijn.

en: Assign a fixed Transport Stream ID.
nl: Wijs een vaste Transport Stream ID toe.

en: Assign a program number to each PMT. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
nl: Wijs een programmanummer aan iedere PMT toe. Dit vereist activatie van "Zet PID naar ID van ES".

en: Association Setup
nl: Toewijzingen

en: AtmoLight Filter
nl: AtmoLight filter

en: Attenuation
nl: Demping

en: Attenuation, begin (in %)
nl: Demping, behin (in %)

en: Attenuation, end (in %)
nl: Demping, einde (in %)

en: Attenuation, middle (in %)
nl: Demping, midden (in %)

en: Audio &Channels
nl: Audio&kanalen

en: Audio &Device
nl: Audio-&apparaat

en: Audio &Track
nl: Audio&spoor

en: Audio Bitrate :
nl: Audio Bitratio :

en: Audio CD
nl: Audio-cd

en: Audio CD - Track %i
nl: Audio-cd - Spoor %i

en: Audio CD device
nl: Audio-cd-apparaat

en: Audio CD input
nl: Audio-cd-invoer

en: Audio Channel
nl: Audiokanaal

en: Audio Channel to use, if there are several audio inputs.
nl: Audiokanaal om te gebruiken, indien er meerdere audio invoeren zijn.

en: Audio Channels
nl: Audio kanalen

en: Audio Device
nl: Audio-apparaat

en: Audio Device: %s
nl: Audio-apparaat: %s

en: Audio Effects
nl: Audio effecten

en: Audio Files
nl: Geluidsbestanden

en: Audio Filter
nl: Audiofilter

en: Audio Port:
nl: Audio poort:

en: Audio Settings not saved
nl: Audio-instellingen niet opgeslagen

en: Audio Track
nl: Audio Spoor

en: Audio and Subtitles
nl: Audio en ondertiteling

en: Audio bitmask
nl: Audio bitmasker

en: Audio bitrate
nl: Audio bitratio

en: Audio channels
nl: Audiokanalen

en: Audio codecs
nl: Audiocodecs

en: Audio delay %i ms
nl: Audiovertraging %i ms

en: Audio delay down
nl: Verlaag audiovertraging

en: Audio delay up
nl: Verhoog audiovertraging

en: Audio desynchronization compensation
nl: Audiodesynchronisatie compenseren

en: Audio device is not configured
nl: Audio-apparaat is niet geconfigureerd

en: Audio device name
nl: Audio apparaatnaam

en: Audio filter
nl: Audiofilter

en: Audio filter for A/52->S/PDIF encapsulation
nl: Audiofilter voor A/52->S/PDIF inkapseling

en: Audio filter for DTS->S/PDIF encapsulation
nl: Audiofilter voor DTS->S/PDIF inkapseling

en: Audio filter for PCM format conversion
nl: Audiofilter voor PCM-formaat conversie

en: Audio filter for band-limited interpolation resampling
nl: Audiofilter voor band-beperkte interpolatie-resampling

en: Audio filter for linear interpolation resampling
nl: Audiofilter voor lineaire interpolatie resampling

en: Audio filter for simple channel mixing
nl: Audiofilter voor eenvoudige kanaal mixing

en: Audio filter for stereo to mono conversion
nl: Audiofilter voor stereo naar mono conversie

en: Audio filter for trivial channel mixing
nl: Audiofilter voor triviale kanaal mixing

en: Audio filter for trivial resampling
nl: Audiofilter voor triviale herbemonstering

en: Audio filter for ugly resampling
nl: Audiofilter voor lelijke herbemonstering

en: Audio filtering failed
nl: Audiofilteren faalde

en: Audio filters are used to postprocess the audio stream.
nl: Audiofilters worden gebruikt om het geluid na te bewerken

en: Audio filters will be applied to the audio streams (after conversion filters are applied). You must enter a comma-separated list of filters.
nl: Audiofilters die (na de conversiefilters) op de audiostreams toegepast worden. U moet een door komma's gescheiden lijst van filters opgeven.

en: Audio format for MPEG4 (useable with MPEG TS and MPEG4)
nl: Audio formaat voor MPEG4 (bruikbaar met MPEG TS en MPEG4)

en: Audio input
nl: Audio-invoer

en: Audio input of the card to use (see debug).
nl: Audio-invoer van de kaart om te gebruiken (zie debug).

en: Audio input pin
nl: Audio invoer pin

en: Audio language
nl: Audio taal

en: Audio method
nl: Audiomethode

en: Audio method to use: 0 to disable audio, 1 for OSS, 2 for ALSA, 3 for ALSA or OSS (ALSA is preferred).
nl: Audiomethode om te gebruiken: 0 om audio te deactiveren, 1 voor OSS, 2 voor ALSA, 3 voor ALSA of OSS (ALSA heeft de voorkeur).

en: Audio method to use: 0 to disable audio, 1 for OSS.
nl: Audiomethode om te gebruiken: 0 om audio te deactiveren, 1 voor OSS.

en: Audio mode
nl: Audiomodus

en: Audio output URL
nl: Audio uitvoer URL

en: Audio output access method
nl: Audio uitvoer toegangsmethode

en: Audio output channels mode
nl: Audio-uitvoer kanalenmodus

en: Audio output failed
nl: Audio-uitvoer mislukt

en: Audio output frequency (Hz)
nl: Audio-uitvoerfrequentie (Hz)

en: Audio output module
nl: Audio-uitvoermodule

en: Audio output muxer
nl: Audio uitvoer muxer

en: Audio output pin
nl: Audio uitvoer pin

en: Audio output saved volume
nl: Opgeslagen geluidsvolume

en: Audio output volume step
nl: Audio-uitvoer volumestap

en: Audio port
nl: Audio poort

en: Audio sample rate
nl: Audio-samplerate

en: Audio settings
nl: Audio-instellingen

en: Audio track
nl: Audio spoor

en: Audio track ID
nl: Audiospoor ID

en: Audio track: %s
nl: Audiospoor: %s

en: Audio visualizations
nl: Geluidsvisualisaties

en: Audio visualizations
nl: Visuele geluidseffecten

en: Audio volume (0-65535).
nl: Audiovolume (0 - 65535).

en: Augment contrast between contours.
nl: Demp contrast tussen contouren.

en: Author
nl: Auteur

en: Author metadata
nl: Auteur metagegeven

en: Author to put in ASF comments.
nl: Auteur om in ASF commentaar in te voeren.

en: Authors
nl: Auteurs

en: Authors: the VideoLAN Team, http://www.videolan.org/team/
nl: Auteurs: Het VideoLAN Team, http://www.videolan.org/team/

en: Auto Connection
nl: Automatische Verbinding

en: Auto connnection
nl: Automatisch verbinden

en: Auto gain
nl: Auto-versterking

en: Auto re-connect
nl: Automatisch herverbinden

en: Auto start
nl: Auto-start

en: Auto white balance
nl: Automatische wit-balans

en: Auto-playback of new items
nl: Automatisch afspelen van nieuwe items

en: Autodel
nl: Automatisch verwijderen

en: Autodetect subtitle files
nl: Detecteer automatisch bestanden met ondertiteling

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic cropping
nl: Automatisch bijsnijden

en: Automatically add/delete input streams
nl: Automatisch invoerstreams toevoegen/verwijderen

en: Automatically check for updates
nl: Automatisch op updates controleren

en: Automatically connect VLC input ports to available output ports.
nl: Verbind automatisch de VLC invoerpoorten met de beschikbare uitvoerpoorten.

en: Automatically connect to writable clients
nl: Automatisch met schrijfbare clients verbinden

en: Automatically detect a subtitle file, if no subtitle filename is specified (based on the filename of the movie).
nl: Detecteer automatisch een ondertitelingsbestand, indien er geen gespecificeerd is (gebaseerd op de bestandsnaam van de film).

en: Automatically detect black borders and crop them.
nl: Automatisch zwarte randen detecteren en wegsnijden.

en: Automatically play a file when selected in the file selection list
nl: Speel automatisch een bestand af als het in de bestandenselectielijst geselecteerd wordt.

en: Automatically preparse files
nl: Automatisch bestanden voorverwerken

en: Automatically preparse files added to the playlist (to retrieve some metadata).
nl: Bestanden automatisch voorverwerken bij toevoegen aan de afspeellijst (om wat metagegevens op te halen).

en: Automatically resize and padd a video
nl: Een video automatisch aanpassen in grootte en vullen.

en: Automatically save the volume on exit
nl: Volume automatisch opslaan bij afsluiten

en: Automatically set the video input's gain (if supported by the v4l2 driver).
nl: Automatisch video-invoerversterking instellen (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Automatically set the white balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Automatisch witbalans van de video-invoer instellen (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Automatically start playing the playlist content once it's loaded.
nl: Automatisch afspelen als de inhoud van de afspeellijst geladen is.

en: Automatically try to reconnect to the stream in case of a sudden disconnect.
nl: Probeer automatisch opnieuw met de stream te verbinden als deze plotseling verbreekt.

en: Autoplay selected file
nl: Geselecteerd bestand automatisch afspelen

en: Average bitrate tolerance
nl: Gemiddelde bitrate tolerantie

en: Averaging period for the maximum local bitrate (in kbits).
nl: Middelingsperiode voor de maximale lokale bitrate (in kbits).

en: Avestan
nl: Avestisch

en: Azerbaijani
nl: Azerbeidjaans

en: B Frames
nl: B frames

en: B-frames between I and P
nl: B-frames tussen I en P

en: B4S playlist import
nl: B4S afspeellijst importeren

en: Back
nl: Terug

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background aspect ratio
nl: Achtergrond beeldverhouding

en: Backward
nl: Achteruit

en: Balance
nl: Balans

en: Balance of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Balans van de audio-invoer (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Band separator
nl: Ruimte tussen banden

en: Bands gain
nl: Bandversterking

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: Bandwidth limit (bytes/s)
nl: Bandbreedte limiet (bytes/s)

en: Bandwidth limiter
nl: Bandbreedte beperker

en: Base image
nl: Basisafbeelding

en: Base pixel radius
nl: Basis pixel radius

en: Based on Git commit:
nl: Gebaseerd op Git commit:

en: Based upon Git commit [%s]
nl: Gebaseerd op Git commit [%s]

en: Bashkir
nl: Bashkirisch

en: Basic
nl: Basis

en: Basque
nl: Baskisch

en: Bass level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Bass-niveau van de audio-invoer (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Be quiet
nl: Geen berichten in terminal

en: BeOS standard API interface
nl: BeOS standaard API interface

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Beware this will reset the VLC media player preferences.
    Are you sure you want to continue?
nl: De huidige VLC mediaspeler-instellingen worden gewist en originele waarden worden teruggeplaatst.Weet u zeker dat u wil doorgaan?

en: Bias the choice to use B-frames. Positive values cause more B-frames, negative values cause less B-frames.
nl: Beinvloed de keuze om B-frames te gebruiken. Positieve waarden zorgen voor meer B-frames, negatieve waarden zorgen voor minder B-frames.

en: Bicubic (good quality)
nl: Bicubisch (goede kwaliteit)

en: Bicubic spline
nl: Bicubisch (goede kwaliteit)

en: Bidir
nl: Bidirectioneel

en: Bilinear
nl: Bilineair

en: Bitmask that will get used by the audio part of the card.
nl: Bitmasker dat gebruikt zal worden door het audiogedeelte van de kaart.

en: Bitrate (kb/s)
nl: Bitratio (kb/s)

en: Bitrate Tolerance:
nl: Bitrate tolerantie:

en: Bitrate information of the transcoded stream.
nl: Bitrate informatie van de transcoded stream.

en: Bitrate mode
nl: Bitrate modus

en: Bitrate mode to use (VBR or CBR).
nl: Bitrate modus om te gebruiken (VBR of CBR).

en: Bitrate override
nl: Bitrate overschrijven

en: Bitrate peak
nl: Bitrate piek

en: Bitrate to use (-1 for default).
nl: Te gebruiken bitrate (-1 voor standaard).

en: Bits per sample
nl: Aantal bits per sample

en: Black
nl: Zwart

en: Black Crush for Blue
nl: Zwarte drukking voor blauw

en: Black Crush for Green
nl: Zwarte drukking voor groen

en: Black Crush for Red
nl: Zwarte drukking voor rood

en: Black Level for Blue
nl: Zwart niveau voor blauw

en: Black Level for Green
nl: Zwart niveau voor groen

en: Black Level for Red
nl: Zwart niveau voor rood

en: Black level
nl: Zwart niveau

en: Black level of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Zwartbalans van de video-invoer (indien ondersteund door de v4l2 module).

en: Black screens in Fullscreen mode
nl: Schermen zwart maken in schermvullende modus

en: Black screens in fullscreen
nl: Zwarte schermen voor schermvullende modus

en: Black slot
nl: Zwart vak

en: Blend
nl: Mengen

en: Blend image
nl: Afbeelding mengen

en: Blending benchmark filter
nl: Mengende benchmark-filter

en: Blue
nl: Blauw

en: Blue balance
nl: Blauw-balans

en: Blue balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Blauwbalans van de video-invoer (indien ondersteund door de v4l2 module).

en: Blue component of the pause color
nl: Blauw-component van de pause-kleur

en: Blue component of the shutdown color
nl: Blauw-component van de afsluitkleur

en: Blue value of a pure white on your LED stripes.
nl: Blauwe waarde van puur wit op uw LED-stripes.

en: Bluescreen
nl: Blauwscherm

en: Bluescreen U tolerance
nl: Blauwscherm U tolerantie

en: Bluescreen U value
nl: Blauwscherm U waarde

en: Bluescreen V tolerance
nl: Blauwscherm V tolerantie

en: Bluescreen V value
nl: Blauwscherm V waarde

en: Bluescreen video filter
nl: Blauwscherm videofilter

en: Blur
nl: Vervagen

en: Blur factor (1-127)
nl: Vervagingsfactor (1-127)

en: Bonjour services
nl: Bonjour diensten

en: Bookmark
nl: Bladwijzer

en: Bookmark %i
nl: Bladwijzer %i

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Bookmarks list for a stream
nl: Lijst van bladwijzers voor een stream.

en: Bookmarks...
nl: Bladwijzers...

en: Border height
nl: Kaderhoogte

en: Border masking
nl: Randmaskering

en: Border width
nl: Kaderbreedte

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Bottom
nl: Beneden

en: Bottom gradient
nl: Onderste gradiënt

en: Bottom-Left
nl: Links-beneden

en: Bottom-Right
nl: Rechts-beneden

en: Brazilian Portuguese
nl: Braziliaans Portugees

en: Breton
nl: Bretons

en: Bridge out
nl: Bridge uit

en: Bridge stream output
nl: Bridge stream-uitvoer

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Brightness of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Helderheid van de video-invoer (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Brightness of the video input.
nl: Helderheid van de video-invoer.

en: Brightness threshold
nl: Helderheidsdrempel

en: Bring All to Front
nl: Alles op Voorgrond

en: British English
nl: Engels

en: Broadcast
nl: Uitzending

en: Broadcast:
nl: Uitzending:

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Budget mode
nl: Budget modus

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Burmese
nl: Burmeens

en: By default the dummy interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
nl: Normaal gesproken opent de dummy interface een dos commandovenster. Het activeren van de stille modus maakt dit venster niet, maar kan ook behoorlijk vervelend zijn als u VLC wilt stoppen en er geen video venster beschikbaar is.

en: By default the rc interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
nl: Normaal gesproken opent de afstandbediening interface een DOS venster. Het activeren van de stille modus creeert dit venster niet, maar kan ook behoorlijk vervelend zijn als u VLC wilt stoppen en er geen videovenster beschikbaar is.

en: By default, VLC keeps a list of the last 10 items. This feature can be disabled here.
nl: Standaard houdt VLC een lijst van de 10 laatstgebruikte items bij. Dit gedrag kan hier gedeactiveerd worden.

en: By default, VLC keeps the last equalizer settings before termination. This feature can be disabled here.
nl: Standaard zal VLC de laatstgebruikte equalizerinstellingen voor afsluiten opslaan. Dit gedrag kan hier gedeactiveerd worden.

en: By default, all the channels of the incoming will be saved but you can restrict the number of channels here.
nl: Standaard worden alle kanalen uit de invoer opgeslagen. Hier kunt u het aantal kanalen beperken.

en: C
nl: nl

en: C module that does nothing
nl: C module die niets doet

en: CABAC (Context-Adaptive Binary Arithmetic Coding). Slightly slows down encoding and decoding, but should save 10 to 15% bitrate.
nl: CABAC (Context-Adaptive Binary Arithmetic Coding). Zorgt voor een kleine vertraging bij encoderen en decoderen, maar vermindert de bitrate met 10 tot 15 %.

en: CAPMT System ID
nl: CAPMT Systeem ID

en: CBR encoding
nl: CBR codering

en: CD reading failed
nl: Lezen van cd mislukt

en: CDDB Server
nl: CDDB-server

en: CDDB Server port to use.
nl: CDDB-serverpoort om te gebruiken.

en: CDDB lookups
nl: CDDB-opzoekacties

en: CDDB port
nl: CDDB-serverpoort

en: CDDB server
nl: CDDB-server

en: CDDB server port
nl: CDDB-serverpoort

en: CDDB server timeout
nl: CDDB-server timeout

en: CDDB server uses this port number to communicate on
nl: CDDB-server gebruikt deze poort om te communiceren

en: CMML annotations decoder
nl: CMML annotaties decoder

en: CPU features
nl: CPU-instellingen

en: CPU optimizations
nl: Processor-optimalisaties

en: CRL file
nl: CRL bestand

en: CSA Key
nl: CSA sleutel

en: CSA Key in use
nl: CSA Sleutel in gebruik

en: CSA encryption key used. It can be the odd/first/1 (default) or the even/second/2 one.
nl: CSA encryptiesleutel om te gebruiken. Het kan de oneven/eerste/1 (standaard) of de even/tweede/2 zijn.

en: CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
nl: CSA encryptiesleutel. Dit moet een regel van 16 tekens zijn (8 hexadecimale bytes).

en: CVD subtitle decoder
nl: CVD ondertiteling decoder

en: Cable
nl: Kabel

en: Cache CDDB lookups?
nl: Buffer CDDB-informatie?

en: Cache size (number of images)
nl: Buffergrootte (aantal afbeeldingen)

en: Caching
nl: Bufferen

en: Caching value (ms)
nl: Buffergrootte (ms)

en: Caching value for CDDA streams. This value should be set in millisecond units.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor de CDDA streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for DV streams. Thisvalue should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor DV streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for DVB streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor DVB streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for DVDs. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor dvd's configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for DirectShow streams. This value should be set in millisecondss.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor DirectShow streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for EyeTV captures. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor EyeTV-opnames configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for FTP streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor FTP streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for GnomeVFS streams.This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor GnomeVFS streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for HTTP streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor HTTP streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for MMS streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor MMS streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for RTMP streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Buffergrootte voor RTMP streams. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for RTSP streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor RTSP streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for SMB streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor SMB streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for TCP streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor TCP streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for UDP streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor UDP streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for V4L captures. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor V4L-opnames configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for V4L2 captures. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor V4L2 opnames configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for VCDs. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor vcd's configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for fake streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor valse streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for files. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor bestanden configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value for screen capture. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor scherm-opname configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Caching value in microseconds
nl: Buffergrootte in microseconden

en: Caching value in ms
nl: Buffergrootte in ms

en: Callback data
nl: Terugroepgegevens

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cannot write file %1:
    %2.
nl: Kan niet naar bestand %1 schrijven:
    %2.

en: Capture
nl: Opname

en: Capture &Device
nl: Open opname-apparaat

en: Capture fragment size
nl: Opname-fragmentgrootte

en: Capture mode
nl: Opnamemodus

en: Capture the audio stream in stereo.
nl: De audio stream in stereo opnemen.

en: Capturing failed
nl: Opname mislukt

en: Card Selection
nl: Kaart selectie

en: Cartoon
nl: Striptekening

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Certificate file
nl: Certificaatbestand

en: Change
nl: Wijzigen

en: Change Hotkey
nl: Verander sneltoets

en: Change channel assignment (fixes wrong wiring)
nl: Verander kanaaltoewijzing (repareert verkeerde bedrading)

en: Change gradients
nl: Verander gradienten

en: Change the caching for the media
nl: Verander de buffer voor de media

en: Change the display name of the Service.
nl: Verander de weergavenaam van de dienst.

en: Change the lirc configuration file.
nl: Verander het lirc configuratiebestand

en: Change the start time for the media
nl: Verander de starttijd voor het medium

en: Channel
nl: Kanaal

en: Channel Name
nl: Kanaalnaam

en: Channel bottom
nl: Kanaal beneden

en: Channel left
nl: Kanaal links

en: Channel number
nl: Kanaal nummer

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo)
nl: Te gebruiken kanaal (Meestal 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo)

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo).
nl: Te gebruiken kanaal (Meestal 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo).

en: Channel right
nl: Kanaal rechts

en: Channel summary
nl: Kanaalsamenvatting

en: Channel top
nl: Kanaal boven

en: Channel:
nl: Kanaal:

en: Channels
nl: Kanalen

en: Channels:
nl: Kanalen:

en: Chaoji VCD subtitle packetizer
nl: Chaoji VCD ondertiteling packetizer

en: Chapter
nl: Hoofdstuk

en: Chapter %i
nl: Hoofdstuk %i

en: Chapter codecs
nl: Hoofdstuk codecs

en: Characteristic dimension
nl: Karakteristieke dimensie

en: Chechen
nl: Tjechisch

en: Check for &Updates...
nl: Controleren op &updates

en: Check for Update...
nl: Controlleer op update...

en: Check for Updates
nl: Controleer op updates

en: Check this option if you want attenuate blended zone by this plug-in (if option is unchecked, attenuate is made by opengl)
nl: Vink deze optie aan als u de gemengde zone wil verminderen door middel van deze plugin (als de optie uitgevinkt is, zal de vermindering gedaan worden met OpenGL)

en: Checking for an update...
nl: Controleren op een nieuwere versie...

en: Checking for updates was not enabled in this build.
nl: Controleren op nieuwere versies was niet geactiveert in deze versie.

en: Chinese
nl: Chinees

en: Chinese Traditional
nl: Traditioneel Chinees

en: Choose
nl: Kiezen

en: Choose a filename to save playlist
nl: Kies een bestandsnaam om de afspeellijst naartoe op te slaan

en: Choose a filename to save the VLM configuration...
nl: Kies een bestandsnaam om de VLM configuratie naar op te slaan...

en: Choose a number corresponding to the number of an audio device, as listed in your 'Audio Device' menu. This device will then be used by default for audio playback.
nl: Kies een nummer overeenkomstig met het nummer van een audio apparaat, zoals weergegeven in uw 'Audio apparaat' menu. Het apparaat zal dan standaard voor audio afspelen gebruikt worden.

en: Choose between the built-in AtmoLight driver or the external
nl: Kies tussen de ingebouwde AtmoLight module of de externe

en: Choose directory
nl: Kies directory

en: Choose file
nl: Kies bestand

en: Choose here your input stream.
nl: Kies hier uw invoer stream.

en: Choose how album art will be downloaded.
nl: Kies hoe album kunst gedownload moet worden.

en: Choose input
nl: Kies invoer

en: Choose one or more media file to open
nl: Selecteer een of meerdere mediabestanden om te openen

en: Choose the folder to save your video snapshots to.
nl: Kies de map om uw video snapshots in op te slaan.

en: Choose the program to select by giving its Service ID. Only use this option if you want to read a multi-program stream (like DVB streams for example).
nl: Kies het programma door zijn gegeven Service ID te selecteren. Gebruik deze optie alleen als u multi-programma streams wilt lezen (zoals DVB streams bijvoorbeeld).

en: Choose the programs to select by giving a comma-separated list of Service IDs (SIDs). Only use this option if you want to read a multi-program stream (like DVB streams for example).
nl: Kies de programma's om te selecteren door een lijst van Service ID's (SIDs), gescheiden door een comma, op te geven. Gebruik deze optie alleen als u multi-programma streams wilt lezen (zoals DVB streams bijvoorbeeld).

en: Choose the screen you want to use in fullscreen mode. For instance set it to 0 for first screen, 1 for the second.
nl: Kies het scherm om te gebruiken in schermvullende modus. Bijvoorbeeld zet het naar 0 voor het eerste scherm, 1 voor het tweede scherm.

en: Choose whether the SPU streams should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
nl: Kies hier of u de SPU streams wilt omleiden naar de stream uitvoer faciliteit indien deze actief is.

en: Choose whether the audio stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
nl: Kies hier of u de audio stream wilt omleiden naar de stream uitvoer faciliteit indien deze actief is.

en: Choose whether the video stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
nl: Kies hier of u de video stream wilt omleiden naar de stream uitvoer faciliteit indien deze actief is.

en: Choose your preferred video output and configure it here.
nl: Kies en configureer hier de gewenste video-uitvoermethode.

en: Choose...
nl: Kies...

en: Christian rap
nl: Christelijke rap

en: Chroma ME for subpel and mode decision in P-frames.
nl: Chroma ME voor subpel en modusbepaling in P-frames.

en: Chroma for the base image
nl: Chroma voor de basisafbeelding

en: Chroma for the blend image
nl: Chroma voor de gemende afbeelding

en: Chroma in motion estimation
nl: Chroma in bewegingsschatting

en: Chroma modules settings
nl: Instellingen van chroma modules

en: Chroma to convert picture to before sending it to the internal OpenCV filter
nl: Chroma waarnaar de afbeelding moet geconverteerd worden voordat het naar de interne OpenCV-filter gezonden wordt

en: Chroma used.
nl: Chroma gebruikt.

en: Chroma which the base image will be loaded in
nl: Kleur waarin de basisafbeelding geladen wordt

en: Chroma which the blend image will be loadedin
nl: Chroma waarin het gemengde beeld zal geladen worden

en: Chrominance elimination
nl: Kleur-eliminatie

en: Church Slavic
nl: Slavisch

en: Chuvash
nl: Tsjoevasjisch

en: Circular Left
nl: Cirkelvormig links

en: Circular Right
nl: Cirkelvormig rechts

en: Classic look
nl: Klassieke weergave

en: Classic rock
nl: Klassieke rock

en: Classical
nl: Klassiek

en: Clean up
nl: Opschonen

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear List
nl: Lijst wissen

en: Clear Menu
nl: Wis menu

en: Clear overlay framebuffer
nl: Overlap framebuffer wissen

en: Click to set point B
nl: Klik om punt B in te stellen

en: Client port
nl: Client poort

en: Clock reference average counter
nl: Gemiddeld klokreferentie teller

en: Clock synchronisation
nl: Kloksynchronisatie

en: Clone
nl: Kloon

en: Clone the image
nl: Kloon de afbeelding

en: Clone video filter
nl: Kloon videofilter

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Closed captions 1
nl: Gesloten onderschriften 1

en: Closed captions 2
nl: Gesloten onderschriften 2

en: Closed captions 3
nl: Gesloten onderschriften 3

en: Closed captions 4
nl: Gesloten onderschriften 4

en: Codec Details
nl: Codec details

en: Coefficient thresholding on P-frames
nl: Drempelcoëfficiënt voor P-frames

en: Coefficient thresholding on P-frames.Eliminate dct blocks containing only a small single coefficient.
nl: Drempelcoëfficiënt voor P-frames. Elimineer dct-blocks die slechts 1 kleine coëfficiënt bevatten.

en: Collect miscellaneous statistics.
nl: Verzamel diverse statistieken.

en: Collect statistics
nl: Verzamel statistieken

en: Color
nl: Kleur

en: Color ASCII art video output
nl: Gekleurde ASCII art video-uitvoer

en: Color extraction
nl: Kleurextractie

en: Color fun
nl: Kleurplezier

en: Color inversion
nl: Kleur inversie

en: Color messages
nl: Gekleurde berichten in terminal

en: Color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
nl: Kleu van de tekst die op de video zal worden geprojecteerd. Dit moet een hexadecimale waarde zijn (zoald HTML kleuren). De eerste 2 tekens zijn voor rood, dan groen, dan blauw. #000000 = zwart, #FF0000 = rood, #00FF00 = groen, #FFFF00 = geel (rood + groen), #FFFFFF = wit

en: Color of the video input.
nl: Kleur van de video-invoer.

en: Color threshold
nl: Kleurdrempel

en: Color threshold filter
nl: Kleurdrempelfilter

en: Color used to display text in the XOSD output.
nl: Gebruik deze kleur voor tekst in xosd uitvoer.

en: Color when paused
nl: Kleur bij pause

en: Colors similar to this will be kept, others will be grayscaled. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
nl: Kleuren gelijk aan deze zullen gehouden worden, andere worden grijswaarden. Dit moet een hexadecimaal getal zijn (zoals HTML-kleuren). De eerste 2 tekens zijn voor rood, dan groen, dan blauw. #000000 = zwart, #FF0000 = rood, #00FF00 = groen, #FFFF00 = geel (rood + groen), #FFFFFF = wit

en: Columns
nl: Kolommen

en: Combined
nl: Gecombineerd

en: Comedy
nl: Komedie

en: Comma separated list of active windows, defaults to all
nl: Lijst met door komma's gescheiden waarden van actieve vensters, alles standaard

en: Comma seperated list of aspect ratios which will be added in the interface's aspect ratio list.
nl: Een lijst met door komma's gescheiden waarden van beeldverhoudingen die toegevoegd zullen worden aan de lijst met beeldverhoudingen van de interface.

en: Comma seperated list of crop ratios which will be added in the interface's crop ratios list.
nl: Een lijst met door komma's gescheiden waarden van bijsnijdverhoudingen die toegevoegd zullen worden aan de lijst met bijsnijdverhoudingen van de interface.

en: Comma-separated list of active windows, defaults to all
nl: Lijst van actieve vensters, gescheiden door komma's, standaard alles

en: Command
nl: Commando

en: Command UDP port
nl: Commando UDP poort

en: Commands
nl: Commando's

en: Comment
nl: Opmerking

en: Comment to put in ASF comments.
nl: Commentaar om in ASF commentaar te plaatsen.

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Compact Disc Digital Audio (CD-DA) input
nl: Compact Disc Digital Audio (CD-DA) invoer

en: Compensate delay
nl: Compenseer vertraging

en: Compiled by
nl: Gecompileerd door

en: Compiled by %s
nl: Gecompileerd door %s

en: Compiled by %s, based on Git commit %s
nl: Gecompileerd door %s, gebaseerd op Git commit %s

en: Compiled by %s@%s.%s
nl: Gecompileerd door %s@%s.%s

en: Complete MRL for VLC internal
nl: Complete MRL voor VLC intern

en: Complete look with information area
nl: Complete weergave met informatiegebied

en: Composite input
nl: Composite invoer

en: Compute and print PSNR stats. This has no effect on the actual encoding quality.
nl: Bereken en geef PSNR statistieken weer. Dit heeft geen effect op de werkelijke coderingskwaliteit.

en: Compute and print SSIM stats. This has no effect on the actual encoding quality.
nl: Bereken en geef SSIM statistieken weer. Dit heeft geen effect op de werkelijke coderingskwaliteit.

en: Config of last used skin
nl: Configuratie van laatst gebruikte thema

en: Configuration file
nl: Configuratiebestand

en: Configuration file for the OSD Menu.
nl: Configuratiebestand voor het OSD Menu.

en: Configuration options
nl: Configuratie opties

en: Configuration options that will be used by the Service (eg. --foo=bar --no-foobar). It should be specified at install time so the Service is properly configured.
nl: Configuratieopties die door de Dienst gebruikt worden (bijv. --foo=bar --no-foobar). Het moet tijdens de installatie opgegeven worden, zodat de Dienst juist geconfigureerd is.

en: Configure
nl: Configureer

en: Configure Hotkeys
nl: Sneltoetsen configureren

en: Configure podcasts...
nl: Podcasts configureren...

en: Connect to clients matching
nl: Verbind met passende clients

en: Connection failed
nl: Verbinding maken mislukt

en: Consider width and height as maximum values.
nl: Beschouw breedte en hoogte als maximale waarden.

en: Contact CDDB via the HTTP protocol?
nl: Gebruik HTTP-protocol voor CDDB?

en: Contact this CDDB server look up CD-DA information
nl: Gebruik deze CDDB-server om CD-DA informatie op te zoeken

en: Containers (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv)
nl: Containerbestanden (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv)

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continuous stream
nl: Continue stream

en: Contrast of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Contrast van de video-invoer (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Contrast of the video input.
nl: Contrast van de video-invoer.

en: Control
nl: Regeling

en: Control SAP flow
nl: Beheers de SAP flow

en: Control interfaces
nl: Besturingsinterfaces

en: Control menu for the player
nl: Besturingsmenu voor de speler

en: Control word for the CSA encryption algorithm
nl: Controle woord voor het CSA encryptie algoritme

en: Controller...
nl: Besturing...

en: Controls
nl: Besturingen

en: Conve&rt / Save...
nl: &Converteren / Opslaan...

en: Conversions from
nl: Conversies van

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copyright
nl: Auteursrechten

en: Copyright metadata
nl: Auteursrechten metagegeven

en: Copyright string to put in ASF comments.
nl: Copyright regel om in ASF commentaar in te voeren.

en: Core Animation OpenGL Layer (Mac OS X)
nl: Core Animatie OpenGL Laag (Mac OS X)

en: Correct Aspect Ratio
nl: Aspect-ratio bijstellen

en: Corsican
nl: Corsicaans

en: Could not demux ASF stream
nl: Kon ASF stream niet demuxen

en: Couldn't find any trace of a previous crash.
nl: Kan geen trace-bestand van een vorige crash vinden.

en: Couldn't find pixmap file: %s
nl: Pixmap bestand niet gevonden: %s

en: Crash Report successfully sent
nl: Crash-rapport succesvol verzonden

en: Create
nl: Maken

en: Create "Fast Start" files
nl: Maak "Snelstart" bestanden

en: Create "Fast Start" files. "Fast Start" files are optimized for downloads and allow the user to start previewing the file while it is downloading.
nl: Maak "Snel start" bestanden. "Snel start" bestanden zijn geoptimalizeerd voor downloads en stellen de gebruiker in staat het bestand af te spelen terwijl het nog aan het downloaden is.

en: Create a "puzzle game" with the video.
    The video gets split in parts that you must sort.
nl: Maak een "puzzel spel" met behulp van de video.
    De video wordt in stukken opgesplits die u moet sorteren.

en: Create a new bookmark
nl: Maak nieuwe bladwijzer aan

en: Create video buffers in system memory instead of video memory. This isn't recommended as usually using video memory allows to benefit from more hardware acceleration (like rescaling or YUV->RGB conversions). This option doesn't have any effect when using overlays.
nl: Gebruik videobuffers in systeemgeheugen in plaats van het geheugen op de videokaart. Deze optie wordt niet aanbevolen, omdat gebruik van videogeheugen vaak voordeel van hardwareversnelling (zoals herschalen en YUV->RGB conversies) heeft. De optie heeft geen effect als overlays gebruikt worden.

en: Creates several copies of the Video output window
nl: Maakt meerdere kopieën van het Video-uitvoervenster.

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Crop
nl: Verklein

en: Crop geometry (pixels)
nl: Bijsnij-afmetingen (pixels)

en: Crop one pixel from the bottom of the video
nl: Snijd een pixel van de onderkant van de video

en: Crop one pixel from the left of the video
nl: Snijd een pixel van de linkerzijde van de video

en: Crop one pixel from the right of the video
nl: Snij een pixel aan de rechterkant van de video af

en: Crop one pixel from the top of the video
nl: Snijd een pixel vanaf de bovenkant van de video

en: Crop video filter
nl: Bijsnijden-videofilter

en: Crop: %s
nl: Bijsnijden: %s

en: Cropping failed
nl: Bijsnijden mislukt

en: Crops a defined part of the image
nl: Snijdt een gedefinieerd gedeelte van de afbeelding

en: Crypt audio
nl: Versleutel audio

en: Crypt audio using CSA
nl: Versleutel audio met CSA

en: Crypt video
nl: Versleutel video

en: Crypt video using CSA
nl: Versleutel video met CSA

en: Cube
nl: Kubus

en: Current channel:
nl: Huidig kanaal:

en: Current playback speed.
    Right click to adjust
nl: Huidige afspeelsnelheid.
    Rechts-klik om aan te passen

en: Current visualization
nl: Huidige visualizatie:

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom aspect ratios list
nl: Aangepaste beeldverhoudingenlijst

en: Custom crop ratios list
nl: Aangepaste bijsnijd-ratio's lijst

en: Custom title for the video window (in case the video is not embedded in the interface).
nl: Aangepaste titel voor het video-venster (in geval dat de video niet in de interface ingebed is).

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut the stream in slices of the given duration, and ensure a constant bitrate between the two boundaries. This avoids having huge bitrate peaks, especially for reference frames.
nl: Snijd de stream in stukken van opgegeven duur en verzekert een constante bitrate tussen de twee grenzen. Dit voorkomt het krijgen van gigantische bitrate pieken, voornamelijk voor referentieframes.

en: Cycle audio track
nl: Verander Audiospoor

en: Cycle deinterlace modes
nl: Wissel tussen deïnterlace-modussen

en: Cycle source aspect ratio
nl: Wissel tussen bronbeeldverhoudingen

en: Cycle subtitle track
nl: Verander ondertitelingsspoor

en: Cycle through a predefined list of crop formats.
nl: Wissel tussen een voorgedefinieerde lijst van bijsnijdingsformaten.

en: Cycle through a predefined list of source aspect ratios.
nl: Wissel tussen een voorgedefinieerde lijst van bronbeeldverhoudingen.

en: Cycle through audio devices
nl: Wissel tussen audio-apparaten

en: Cycle through available audio devices
nl: Wissel tussen beschikbare audio-apparaten

en: Cycle through deinterlace modes.
nl: Wissel tussen deïnterlace-modussen.

en: Cycle through the available audio tracks(languages).
nl: Schakel tussen de beschikbare audiosporen (talen)

en: Cycle through the available subtitle tracks.
nl: Schakel tussen de beschikbare ondertitelingssporen

en: Cycle video crop
nl: Wissel tussen video-bijsnijdingen

en: Czech
nl: Tjechisch

en: D-Bus control interface
nl: D-Bus controle-interface

en: DTS delay (ms)
nl: DTS vertraging (ms)

en: DTS dynamic range compression
nl: DTS dynamisch bereik compressie

en: DTS parser
nl: DTS verwerker

en: DVB input with v4l2 support
nl: DVB invoer met v4l2 ondersteuning

en: DVB playlist import
nl: DVB afspeellijst importeren

en: DVB subtitles decoder
nl: DVB ondertiteling decoder

en: DVB subtitles encoder
nl: DVB ondertiteling encoder

en: DVD
nl: Dvd

en: DVD angle
nl: dvd-hoek

en: DVD audio format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
nl: Dvd-audioformaat (bruikbaar met MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG en RAW)

en: DVD device
nl: Dvd-apparaat

en: DVD subtitles decoder
nl: Dvd-ondertitelingdecoder

en: DVD subtitles packetizer
nl: Dvd-ondertitelingpacketizer

en: DVD with menus
nl: Dvd met menu's

en: DVD without menus
nl: Dvd zonder menu's

en: DVDRead Input (DVD without menu support)
nl: DVDRead Invoer (dvd zonder menu-ondersteuning)

en: DVDRead could not open the disk "%s".
nl: DVDRead kon schijf  "%s" niet openen.

en: DVDRead could not read %d/%d blocks at 0x%02x.
nl: DVDRead kon %d/%d blokken niet lezen op 0x%02x.

en: DVDRead could not read block %d.
nl: DVDRead kon blok %d niet lezen.

en: DVDnav Input
nl: DVDnav invoer

en: Danish
nl: Deens

en: Darkness Limit
nl: Duisternislimiet

en: Darkness masking
nl: Duisternismaskering

en: Data alignment
nl: Gegevensuitlijning

en: Data for the locking and unlocking functions
nl: Gegevens voor de sluitings- en ontsluitingsfuncties

en: Date
nl: Datum

en: Date metadata
nl: Datum metagegeven

en: Day / Month / Year:
nl: Dag / Maand / Jaar:

en: Dct-domain noise reduction. Adaptive pseudo-deadzone. 10 to 1000 seems to be a useful range.
nl: Dct-domein ruisreductie. Aanpasbare pseudo-dode zone. 10 tot 1000 lijkt een bruikbaar bereik.

en: Deactivate the deblocking loop filter (decreases quality).
nl: Deactiveer de deblocking loop-filter (vermindert kwaliteit).

en: Debug Frame Folder
nl: Debugframe map

en: Debug logging
nl: Debuglogboek

en: Debug mask
nl: Debug masker

en: Decide references on a per partition basis
nl: Kies referenties op een per partitie basis

en: Decimation level for MJPEG streams
nl: Decimation niveau voor MJPEG streams

en: Decimation:
nl: Decimantion:

en: Decoded blocks
nl: Gedecodeerde blokken

en: Decoding
nl: Decoderen

en: Decoding X coordinate
nl: X-coördinaat decoderen

en: Decoding Y coordinate
nl: Y-coördinaat decoderen

en: Default
nl: Standaard

en: Default Audio Device
nl: Standaard audio-apparaat

en: Default Caching Level
nl: Standaard bufferniveau

en: Default DVD angle.
nl: Standaard dvd-hoek.

en: Default Encoding
nl: Standaard encodering

en: Default Server Port
nl: Standaard serverpoort

en: Default TCP connection timeout (in milliseconds).
nl: Standaard TCP verbinding timeout (in miliseconden).

en: Default Volume
nl: Standaard volume

en: Default audio volume
nl: Standaard audiovolume

en: Default caching level
nl: Standaard bufferingsniveau

en: Default caching value for Audio CDs. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor audio-cd's configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Default caching value for PVR streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor PVR streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Default caching value for outbound UDP streams. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de buffergrootte voor UDP streams configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: Default devices
nl: Standaardapparaten

en: Default disc device
nl: Standaard schijfapparaat

en: Default encoding
nl: Standaard encodering

en: Default multicast interface. This overrides the routing table.
nl: Standaard multicast interface. Dit overschrijft de routeertabel.

en: Default replay gain
nl: Standaard replay gain

en: Default stream
nl: Standaard stream

en: Default stream output chain
nl: Standaard stream uitvoer keten

en: Default volume
nl: Standaard volume

en: Defaults
nl: Standaardwaarden

en: Define playlist bookmarks.
nl: Definieer afspeellijst bladwijzers.

en: Define the colors of the volume slider
    By specifying the 12 numbers separated by a ';'
    Default is '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    An alternative can be '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255'
nl: Definieer de kleuren van de volume schuifbalk
    Door 12 nummers te specificeren, gescheiden door een ';'
    Standaard is '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    Een alternatief kan '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255' zijn

en: Define the colors of the volume slider
nl: Defineer de kleuren van de volume schuifbalk

en: Define the pids to add to each pmt. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
nl: Definieer de pids om aan iedere pmt toe te voegen. Dit vereist activatie van "Zet PID naar ID van ES".

en: Defines a small bitmap with 64x48 pixels, containing a grayscale gradient
nl: Defninieert een kleine bitmap met 64x48 pixels, bevat een grijswaardengradiënt

en: Defines bitdistribution mode for AQ, default 2
     - 0: Disabled
     - 1: Avoid moving bits between frames
     - 2: Move bits between frames
nl: Definieert bitspreidingsmodus voor AQ, standaard 2
     - 0: Gedeactiveerd
     - 1: Voorkom dat bits tussen frames verplaatsen
     - 2: Verplaats bits tussen frames

en: Defines radius size in pixels, of base of bands(beginning).
nl: Bepaalt de radiusgrootte, in pixels, van de basis van de banden (begin).

en: Defines the descriptors of each SDT. Thisrequires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
nl: Definieert de beschrijvers van iedere SDT. Dit vereist activatie van "Zet PID naar ID van ES".

en: Defines what timeout option to add to the RTSP session ID string. Setting it to a negative number removes the timeout option entirely. This is needed by some IPTV STBs (such as those made by HansunTech) which get confused by it. The default is 5.
nl: Defineert welke timeout optie aan de RTSP sessie ID regel toegevoegd moet worden. Instellen op een negatief nummer verwijderd de time-out optie volledig. Dit is nodig voor enkele IPTV STB's (zoals die gemaakt door HansunTech) die erdoor in de war raken. De standaardwaarde is 5.

en: Defines whether to draw the base of the bands.
nl: Bepaalt of de basis van de banden getekent moet worden.

en: Deinterlace method to use for local playback.
nl: Deïnterlace-methode om te gebruiken bij lokaal afspelen.

en: Deinterlace method to use for streaming.
nl: Deïnterlace-methode om te gebruiken voor streamen.

en: Deinterlace mode
nl: Deïnterlace-methode

en: Deinterlace mode: %s
nl: Deïnterlacemodus: %s

en: Deinterlace module
nl: Deïnterlace module

en: Deinterlace module to use.
nl: Deïnterlacemodule om te gebruiken.

en: Deinterlace the image after loading it.
nl: Deïnterlace de afbeelding na het laden ervan.

en: Deinterlace the video before encoding.
nl: Deïnterlace de video voor de encodering.

en: Deinterlace video
nl: Deïnterlace video

en: Deinterlace:
nl: Deïnterlace:

en: Deinterlacing video filter
nl: Deïnterlace videofilter

en: Delay
nl: Vertraging

en: Delay after which SAP items get deleted if no new announcement is received.
nl: Vertraging waarna SAP items verwijderd worden als er geen nieuwe aankondiging ontvangen wordt.

en: Delay the DTS (decoding time stamps) and PTS (presentation timestamps) of the data in the stream, compared to the PCRs. This allows for some buffering inside the client decoder.
nl: Vertraag de DTS (decoding time stamps) en PTS (presentation timestamps) van de gegevens in de stream, vergeleken met de PCR's. Hiermee kan iets gebufferd worden in de decoder van de afspeler.

en: Delay the DTS (decoding time stamps) and PTS (presentation timestamps) of the data in the stream, compared to the SCRs. This allows for some buffering inside the client decoder.
nl: Vertraag de DTS (decoding time stamps) en PTS (presentation timestamps) van de gegevens in de stream, vergeleken met de SCR's. Hiermee kan iets gebufferd worden in de decoder van de afspeler.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete all the bookmarks
nl: Alle bladwijzers verwijderen

en: Delete the selected item
nl: Het geselecteerde item verwijderen

en: Demultiplexers are used to separate the "elementary" streams (like audio and video streams). You can use it if the correct demuxer is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
nl: Demultiplexers worden gebruikt om de "elementaire" streams (zoals audio en video streams) te scheiden. U kan dit gebruiken om de juiste demuxer aan te geven als die niet automatisch gedetecteerd word.. U moet dit niet als een globale optie zetten, tenzij u zeker weet wat u doet.

en: Demuxed
nl: Gedemuxed

en: Demuxers are used to separate audio and video streams.
nl: Demuxers worden gebruikt om de audio- en videosporen van elkaar te scheiden.

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description metadata
nl: Beschrijving metagegeven

en: Description of the stream content or information about your channel.
nl: Beschrijving van de streaminhoud of informatie over uw kanaal.

en: Description stream output
nl: Beschrijving streamuitvoer

en: Desired frame rate for the H264 stream.
nl: Gewenste framerate voor de H264 stream.

en: Desired frame rate for the VC-1 stream.
nl: Gewenste framerate voor de VC-1 stream.

en: Desired frame rate for the capture.
nl: Gewenste framerate voor de opname.

en: Destination
nl: Doel

en: Destination (URL) to use for the stream. Overrides path and bind parameters
nl: Doel (URL) om voor de stream uitvoer te gebruiken. Overschrijft pad en bind parameters

en: Destination audio codec
nl: Doelformaat audio

en: Destination subtitles codec
nl: Doel ondertitelingcodec

en: Destination video codec
nl: Doelformaat video

en: Determines how many sections of spectrum will exist.
nl: Bepaalt uit hoeveel secties het spectrum bestaat.

en: Determines what (if any) video is displayed by the wrapper filter
nl: Geeft aan welke video er getoond wordt door de wrapper-filter (als er video getoond wordt)

en: Determines wrapper filter verbosity level
nl: Bepaalt het informatieniveau van de wrapper-filter

en: Device
nl: Apparaat

en: Device name
nl: Apparaatnaam

en: Device number to use on adapter
nl: Apparaat nummer voor de adapter

en: Device properties
nl: Apparaat eigenschappen

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Devices
nl: Apparaten

en: Dialog providers can be configured here.
nl: Dialog providers kunnen hier geconfigureerd worden.

en: Dialog providers settings
nl: Instellingen van dialog providers

en: DiffServ Code Point
nl: DiffServ Code Punt

en: Differentiated Services Code Point for outgoing UDP streams (or IPv4 Type Of Service, or IPv6 Traffic Class). This is used for network Quality of Service.
nl: DiffServ codepunt voor uitgaande UDP streams (of IPv4 Type of Service, of IPv6 Traffic Class). Dit wordt gebruikt voor netwerk Quality of Service.

en: Digital Video (Firewire/ieee1394)  input
nl: Digital Video (Firewire/ieee1394) invoer

en: Direct MV prediction mode
nl: Direct MV voorspellingsmodus

en: Direct MV prediction mode.
nl: Direct MV voorspellingsmodus.

en: Direct prediction size
nl: Directe voorspellingsgrootte

en: Direct prediction size:  -  0: 4x4
     -  1: 8x8
     - -1: smallest possible according to level
nl: Directe voorspellingsgrootte: - 0: 4x4
     -  1: 8x8
     - -1: kleinst mogelijke volgens niveau

en: Direct rendering
nl: Direct renderen

en: DirectFB video output http://www.directfb.org/
nl: DirectFB video-uitvoer http://www.directfb.org

en: DirectShow DVB input
nl: DirectShow DVB invoer

en: DirectShow input
nl: DirectShow invoer

en: DirectX 3D video output
nl: DirectX 3D video-uitvoer

en: DirectX Wallpaper
nl: DirectX bureaubladachtergrond

en: DirectX audio output
nl: DirectX audio-uitvoer

en: DirectX device number: 0 default device, 1..N device by number(Note that the default device appears as 0 AND another number).
nl: DirectX-apparaatnummer: 0 standaardapparaat, 1..N apparaat volgens nummer (Let op: het standaardapparaat verschijnt als 0 EN een ander cijfer).

en: DirectX video output
nl: DirectX video-uitvoer

en: Directory to cache CDDB requests
nl: Directory waarin CDDB-aanvragen worden gebufferd

en: Directory used to store the timeshift temporary files.
nl: Directory om de tijdelijke tijdverschuivingsbestanden op te slaan.

en: Directory where the record will be stored.
nl: De directory waar de opname zal worden opgeslagen.

en: Directory where the video snapshots will be stored.
nl: De directory waarin de gemaakte snapshots zullen worden opgeslagen.

en: Disable
nl: Deactiveren

en: Disable DVD Menus (for compatibility)
nl: Dvd-menu's deactiveren (voor compatibiliteit)

en: Disable screensaver
nl: Screensaver deactiveren.

en: Disable the screensaver during video playback.
nl: Deactiveer de screensaver tijdens het afspelen van video.

en: Disc
nl: Schijf

en: Disc Devices
nl: Schijfapparaten

en: Disc Selection
nl: Schijfselectie

en: Disc device
nl: Schijfapparaat

en: Discard
nl: Weggooien

en: Display
nl: Weergave

en: Display OSD menu on top of video output
nl: Geef OSD menu bovenop de video-uitvoer weer

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Display XOSD output at the bottom of the screen instead of the top.
nl: Geef XOSD uitvoer beneden in het scherm weer in plaats van bovenaan.

en: Display device
nl: Weergave-apparaat

en: Display feed images if available.
nl: Indien beschikbaar, feed afbeeldingen weergeven.

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Display name of the Service
nl: Toon de naam van de Dienst

en: Display on overlay framebuffer
nl: Weergeven op overlap framebuffer

en: Display playlist tree
nl: Geef afspeellijst boom weer

en: Display resolution
nl: Weergave Resolutie

en: Display stream output
nl: Streamuitvoer weergeven

en: Display the input video
nl: De invoer video weergeven

en: Display the processed video
nl: De verwerkte video weergeven

en: Display the snapshot preview in the screen's top-left corner.
nl: Geef snamshot voorbeeld in de boven-links hoek van het scherm.

en: Display the stream locally
nl: Stream lokaal weergeven

en: Display the title of the video on top of the movie.
nl: Plaats de titel van de video bovenop de film.

en: Display video snapshot preview
nl: Geef video snapshot voorbeeld

en: Display while streaming
nl: Toon uitvoer op scherm tijdens het streamen

en: Displayed frames
nl: Weergegeven frames

en: Distance between front left speaker and listener in meters.
nl: Afstand tussen luidspreker links-voor en luisteraar gemeten in meters.

en: Distort mode
nl: Verstoringsmodus

en: Distort mode, one of "gradient", "edge" and "hough".
nl: Vervormingsmodus, een van "gradiënt", "edge" en "hough".

en: Distortion filters
nl: Verstoringsfilters

en: DivX first version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
nl: DivX eerste versie (bruikbaar met MPEG TS, MPEG1, ASF en OGG)

en: DivX second version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
nl: DivX tweede versie (bruikbaar met MPEG TS, MPEG1, ASF en OGG)

en: DivX third version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
nl: DivX derde versie (bruikbaar met MPEG TS, MPEG1, ASF en OGG)

en: Do CD-Text lookups?
nl: CD-Tekst opzoeken?

en: Do not complain on encrypted PES.
nl: Geef geen meldingen over versleutelde PES.

en: Do not display OSD menu on top of video output
nl: Geef OSD menu niet bovenop de video-uitvoer weer

en: Do not display OSD menu on video output
nl: Geef OSD menu bovenop de video-uitvoer niet weer

en: Do not open a DOS command box interface
nl: Open geen dos commando box interface

en: Do not try to guess ASF bitrate. Setting this, allows you to control how Windows Media Player will cache streamed content. Set to audio+video bitrate in bytes
nl: Probeer ASF bitrate niet te raden. Zet dit om te bepalen hoe Windows Mediaspeler gestreamde inhoud moet bufferen. Zet naar audio+video bitrate in bytes.

en: Do white balance
nl: Wit-balans uitvoeren

en: Do you want VLC to check for updates automatically?
nl: Wilt u dat VLC automatisch naar nieuwere versies zoekt?

en: Do you want to send details on the crash to VLC's development team?
    
    If you want, you can enter a few lines on what you did before VLC crashed along with other helpful information: a link to download a sample file, a URL of a network stream, ...
nl: Wilt u details over de crash naar VLC's ontwikkelteam sturen?
    
    Als u wilt kunt u een korte beschrijving opgeven van wat u deed voordat VLC crashte, samen met wat andere bruikbare informatie: een link naar een bestand, URL of een netwerk-stream te downloaden, ...

en: Dolby Surround encoded streams won't be decoded before being processed by this filter. Enabling this setting is not recommended.
nl: Dolby Surround geencodeerde streams worden niet gedecodeerd voordat ze door deze filter verwerkt zijn. Activeren van deze optie wordt niet geadviseerd.

en: Domain/Workgroup that will be used for the connection.
nl: Domein/Werkgroep om te gebruiken voor de verbinding.

en: Don't Send
nl: Niet versturen

en: Don't display any video
nl: Geen enkele video weergeven

en: Don't repair
nl: Niet repareren

en: Don't show
nl: Niet weergeven

en: Don't use presets, but manually specified bands. You need to provide 10 values between -20dB and 20dB, separated by spaces, e.g. "0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0".
nl: Gebruik geen voorkeursinstellingen, maar handmatig opgegeven banden. U moet 10 waarden tussen -20dB en 20dB opgeven, gescheiden door spaties, bijv "0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0".

en: Double Size
nl: Dubbele Grootte

en: Double click to get media information
nl: Dubbel-klik om media-informatie op te halen

en: Download Cover Art
nl: Album kunst downloaden

en: Download Plugin
nl: Download-plugin

en: Download cover art
nl: Album kunst downloaden

en: Download now
nl: Download nu

en: Downloaded file "%s" was corrupted. Thus, it was deleted.
nl: Het gedownloade bestand "%s" was beschadigd, dus heeft VLC het verwijderd.

en: Downloading ...
nl: Downloaden ...

en: Draw "peaks" in the spectrum analyzer.
nl: Teken "pieken" in de spectrum analyzer.

en: Draw bands in the spectrometer.
nl: Teken banden in de spectrometer.

en: Drop files to play
nl: Sleep bestanden om af te spelen

en: Drop late frames
nl: Laat te late frames vallen

en: Dummy Elements
nl: Dummy-elementen

en: Dummy Interface
nl: Dummy interface

en: Dummy S/PDIF audio mixer
nl: Dummy S/PDIF audiomixer

en: Dummy Video output
nl: Dummy video-uitvoer

en: Dummy access function
nl: Dummy toegangsfunctie

en: Dummy audio output function
nl: Dummy audio-uitvoerfunctie

en: Dummy codec (do not transcode, useable with all encapsulation formats)
nl: Dummy codec (doet geen transcode, bruikbaar met alle inpakformaten)

en: Dummy decoder function
nl: Dummy decoderfunctie

en: Dummy demux function
nl: Dummy demuxfunctie

en: Dummy encoder function
nl: Dummy encoderfunctie

en: Dummy font renderer function
nl: Dummy lettertypeweergavefunctie

en: Dummy image chroma format
nl: Dummy afbeeldingschromaformaat

en: Dummy interface function
nl: Dummy interface functie

en: Dummy stream output
nl: Dummy stream uitvoer

en: Dummy video output function
nl: Dummy video-uitvoerfunctie

en: Dump buffer size
nl: Schijver buffergrootte

en: Dump filename
nl: Dump bestandsnaam

en: Dump raw input
nl: Schrijf ruwe invoer

en: Duplicate stream output
nl: Streamuitvoer dupliceren

en: Duration
nl: Duur

en: Duration in ms
nl: Duur in ms

en: Duration of the fake streaming before faking an end-of-file (default is 0, meaning that the stream is unlimited).
nl: Tijdsduur van het fake-streamen voor het faken van een bestandseinde. (standaard is 0, wat betekent dat de stream ongelimiteerd is).

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Dynamic range compression makes the loud sounds softer, and the soft sounds louder, so you can more easily listen to the stream in a noisy environment without disturbing anyone. If you disable the dynamic range compression the playback will be more adapted to a movie theater or a listening room.
nl: Compressie van het dynamisch bereik maakt de harde geluiden zachter en de zachte geluiden harder. Hiermee wordt het makkelijker om naar streams te luisteren in een rumoerige omgeving zonder iemand te storen. Als deze optie uit staat, dan wordt het geluid aangepast aan een filmtheater of een luisterkamer.

en: Dynamic video overlay
nl: Dynamische video-overlap

en: Early SKIP detection on P-frames
nl: Vroege SKIP detectie op P-frames

en: Early SKIP detection on P-frames.
nl: Vroege SKIP detectie op P-frames.

en: Edge
nl: Rand

en: Edge Weightning
nl: Gewogen rand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

en: Edit Input
nl: Invoer bewerken

en: Edit settings
nl: Instellingen bewerken

en: Effects
nl: Effecten

en: Effects list
nl: Lijst van effecten

en: Eject the disc
nl: De schijf uitwerpen

en: Electronic
nl: Electronisch

en: Element aspect ratio
nl: Schermelementen-beeldverhouding

en: Elementary stream output
nl: Elementaire stream uitvoer

en: Elements order
nl: Element-volgorde

en: Eliminates chrominance blocks when the PSNR isn't much changed (default: 0.0). The H264 specification recommends 7.
nl: Elimineert chrominantieblokken wanneer de PSNR niet veel veranderd is (standaard: 0.0). De H264-specificatie raadt 7 aan.

en: Eliminates luminance blocks when the PSNR isn't much changed (default: 0.0). The H264 specification recommends -4.
nl: Elimineert heldere blokken wanneer de PSNR niet veel veranderd is (standaard: 0.0). De H264-specificatie raadt -4 aan.

en: Embed the video inside the interface instead of having it in a separate window.
nl: Geef video in de interface weer in plaats van in een apart venster.

en: Embed the video output in the main interface.
nl: Leg de video-uitvoer in de hoofdinterface in

en: Embed video in interface
nl: Video inbedden in interface

en: Embedded video
nl: Ingelegde video

en: Empty Folder
nl: Lege map

en: Enable
nl: Activeren

en: Enable Audio
nl: Activeer audio

en: Enable CD paranoia?
nl: Cd paranoia inschakelen?

en: Enable CPU 3D Now! support
nl: Schakel 3D Now!-ondersteuning voor de CPU in

en: Enable CPU AltiVec support
nl: Schakel AltiVec-ondersteuning voor de CPU in

en: Enable CPU MMX EXT support
nl: Schakel MMX EXT-ondersteuning voor de CPU in

en: Enable CPU MMX support
nl: Schakel MMX-ondersteuning voor de CPU in

en: Enable CPU SSE support
nl: Schakel SSE-ondersteuning voor de CPU in

en: Enable CPU SSE2 support
nl: Schakel SSE2-ondersteuning voor de CPU in

en: Enable FPU support
nl: Schakel FPU-ondersteuning in

en: Enable Last.fm submissions
nl: Activeer melding aan last.fm

en: Enable OSD
nl: OSD activeren

en: Enable SPU stream output
nl: Gebruik SPU stream uitvoer

en: Enable Video
nl: Activeer video

en: Enable a simple noise reduction algorithm to lower the encoding length and bitrate, at the expense of lower quality frames.
nl: Schakel een eenvoudig ruisonderdrukkingsalgoritme in om de coderingslengte en bitrate te verminderen, met lagere framekwaliteit tot gevolg.

en: Enable audio
nl: Schakel geluid in

en: Enable audio stream output
nl: Maak audio stream uitvoer mogelijk

en: Enable bands
nl: Banden activeren

en: Enable base
nl: Basis activeren

en: Enable debug
nl: Schakel debug in

en: Enable dedicated algorithms for interlaced frames.
nl: Activeer toegewezen algoritmes voor interlaced streams.

en: Enable high voltage if your cables are particularly long. This is not supported by all frontends.
nl: Activeer hoge voltage als uw kabels vrij lang zijn. Dit wordt niet door alle frontends ondersteund.

en: Enable interlaced motion estimation algorithms. This requires more CPU.
nl: Activeer algoritmes voor geïnterlinieerde "motion estimation". Dit verhoogt het CPU-gebruik.

en: Enable internal upmixing
nl: Interne upmixing activeren

en: Enable last.fm submission
nl: Activeer melding aan last.fm

en: Enable megabass mode
nl: Megabass modus inschakelen

en: Enable noise reduction algorithm.
nl: Ruisonderdrukkingsalgorithme activeren.

en: Enable original graphic spectrum
nl: Activeer origineel grafisch spectrum

en: Enable peaks
nl: Pieken activeren

en: Enable reverberation
nl: Kunstmatige galm activeren

en: Enable spatializer
nl: Spatializer activeren

en: Enable streaming of all ES
nl: Stream alle ES

en: Enable sub-pictures
nl: Sub-plaatjes aanzetten

en: Enable the "flat" spectrum analyzer in the spectrometer.
nl: Activeert de "platte" spectrum analyzer in de spectrometer.

en: Enable the equalizer. Bands can be set manually or using a preset.
nl: Activeer de equalizer. Banden kunnen handmatig of met een preset ingesteld worden.

en: Enable the internal upmixing algorithm (not recommended).
nl: Activeer de interne upmixing algoritme (niet aanbevolen).

en: Enable the pre-motion estimation algorithm.
nl: Activeer het pre-motion schattingsalgoritme.

en: Enable transparency effects
nl: Transparantie-effecten activeren

en: Enable trellis quantization (rate distortion for block coefficients).
nl: Activeer trellis-quantisatie (rate-vervorming voor block-coëfficiënten).

en: Enable video
nl: Schakel video in

en: Enable video stream output
nl: Gebruik video stream uitvoer

en: Enable wallpaper mode
nl: Bureaubladachtergrondmodus activeren

en: Enable wallpaper mode
nl: Bureaubladachtergrond modus activeren

en: Enable/disable audio rendering.
nl: Audio rendering (de)activeren.

en: Enable/disable video rendering.
nl: Video rendering (de)activeren.

en: Enables an interactive Zoom feature
nl: Activeert een interactieve Zoom-functie

en: Enables framedropping on MPEG2 stream. Framedropping occurs when your computer is not powerful enough
nl: Deze optie zet framedropping op MPEG2 streams aan. Framedropping vindt plaats als uw computer niet krachtig genoeg is.

en: Enabling this allows to transcode the audio track if one is present in the stream.
nl: Dit activeren stelt u in staat het audio spoor te transcoden, indien er een beschikbaar is in de stream.

en: Enabling this allows to transcode the video track if one is present in the stream.
nl: Dit activeren stelt u in staat het video spoor te transcoden, indien er een beschikbaar is in de stream.

en: Encap. format
nl: Inkapseling formaat

en: Encapsulation
nl: Inkapselen

en: Encapsulation Method
nl: Inkapseling Methode

en: Encapsulation format
nl: Inkapseling formaat

en: Encoded by
nl: Geencodeerd door

en: Encoders settings
nl: Instellingen van codeermodules

en: Encoding
nl: Encoderen

en: Encoding X coordinate
nl: X-coördinaat coderen

en: Encoding Y coordinate
nl: Y-coördinaat coderen

en: Encoding quality
nl: Kwaliteit encodering

en: End
nl: Einde

en: End-Blue
nl: Einde-Blauw

en: End-Fadesteps
nl: Einde-kleurstappen

en: End-Green
nl: Einde-Groen

en: End-Red
nl: Einde-Rood

en: Enforce a quality between 1 (low) and 10 (high), instead of specifying a particular bitrate. This will produce a VBR stream.
nl: Forceer een kwaliteit tussen 1 (laag) en 10 (hoog) i.p.v. een specifieke bitrate. Dit zal een VBR stream produceren.

en: Enforce the alignment of the video in its window. By default (0) it will be centered (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, like 6=4+2 meaning top-right).
nl: De oriëntatie/positionering van de video in zijn venster kan hier bepaald worden. Standaard (0) zal het beeld gecentreerd zijn. (0=center, 1=links, 2=rechts, 4=boven, 8=beneden. Combinaties van deze waarden zijn ook mogelijk, zoals 6=4+2 betekent rechts-boven).

en: Enforce the logo position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
nl: De positie van het logo op de video kan hier bepaald worden. (0=midden, 1=links, 2=rechts, 4=boven, 8=beneden, u kan ook combinaties van deze waarden gebruiken, bijv. 6 = boven-rechts).

en: Enforces alignment of all access units on PES boundaries. Disabling this might save some bandwidth but introduce incompatibilities.
nl: Forceert uitlijning van alle toegangseenheden op PES grenzen. Deactiveren kan wat bandbreedte besparen, maar introduceert incompatibiliteiten.

en: English
nl: Engels

en: Enqueue files in playlist when in one instance mode
nl: Voeg bestanden toe aan afspeellijst van reeds draaiende VLC

en: Enqueue items to playlist when in one instance mode
nl: Voeg items aan de afspeellijst toe als vlc in enkelvoudige uitvoeringsmodus draait

en: Enter either a valid path or use the "Choose" button to select a location.
nl: Voer een geldig pad in of gebruik de "Kiezen" knop om een lokatie te selecteren.

en: Enter either a valid path or use the "Choose..." button to select a location.
nl: Voer een geldig pad in of gebruik de "Kiezen..." knop om een lokatie te selecteren.

en: Enter the URL of the network stream here, with or without the protocol.
nl: Voer de URL voor de netwerkstream hier in, met of zonder het protocol.

en: Enter the address of the computer to stream to.
nl: Voer het adres van de computer om naartoe te streamen in.

en: Enter the connection of your AtmoLight hardware
nl: Voer de verbinding van uw AtmoLight hardware in

en: Enter the list of podcasts to retrieve, separated by '|' (pipe).
nl: Geeft een lijst van podcasts om op te halen, gescheiden door een "|" (pijp).

en: Enter the local addresses you want to listen requests on. Do not enter anything if you want to listen on all the network interfaces. This is generally the best thing to do. Other computers can then access the stream at http://yourip:8080 by default.
nl: Voer de lokale adressen in waarop u wilt luisteren voor aanvragen. Voer niets in als u aan alle netwerkinterfaces wilt luisteren. Dit is over het algemeen de beste keuze. Andere computers kunnen dan standaard de stream bereiken op http://uwip:8080.

en: Enter the local addresses you want to listen requests on. Do not enter anything if you want to listen on all the network interfaces. This is generally the best thing to do. Other computers can then access the stream at mms://yourip:8080 by default.
nl: Voer de lokale adressen in waarop u wilt luisteren voor aanvragen. Voer niets in als u aan alle netwerkinterfaces wilt luisteren. Dit is over het algemeen de beste keuze. Andere computers kunnen dan standaard de stream bereiken op mms://uwip:8080.

en: Enter the multicast address to stream to in this field. This must be an IP address between 224.0.0.0 and 239.255.255.255. For a private use, enter an address beginning with 239.255.
nl: Voer het multicast adres om naar te streamen in dit veld in. Dit moet een IP adres tussen 224.0.0.0 en 239.255.255.255 zijn. Voor prive gebruik, voer een adres beginnend met 239.255 in.

en: Entries
nl: Onderdelen

en: Entry
nl: Onderdeel

en: Equalizer preset
nl: Equalizer voorkeuren

en: Equalizer with 10 bands
nl: Equalizer met 10 banden

en: Erase
nl: Wissen

en: Erase video filter
nl: Wissen videofilter

en: Error
nl: Fout

en: Error resilience
nl: Fout tolerantie

en: Error when sending the Crash Report
nl: Fout tijdens het aanmaken van een crash-rapport

en: Error while saving meta
nl: Fout tijdens opslaan van gegevens

en: Error: `goto' needs an argument greater than zero.
nl: Fout: `goto' heeft een argument groter dan nul nodig.

en: Errors
nl: Fouten

en: Errors and Warnings
nl: Fouten en waarschuwingen

en: Errors and Warnings...
nl: Fouten en waarschuwingen...

en: EsounD audio output
nl: EsounD audio-uitvoer

en: Estonian
nl: Estlands

en: Ethnic
nl: Etnisch

en: Euro-Techno
nl: Euro-techno

en: Exhaustive help for VLC and its modules
nl: Uitgebreide help voor VLC en zijn modules

en: Existing playlist item
nl: Bestaande afspeellijst item

en: Exit if there are no more items in the playlist.
nl: Afsluiten als er geen items in de afspeellijst meer zijn.

en: Expand Node
nl: Subgroep uitklappen

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: Expiration time for resumed TLS sessions
nl: Verlooptijd voor hervatte TLS sessies

en: Export
nl: Exporteren

en: Export SDP as file
nl: Exporteer SDP als bestand

en: Export album art as /art.
nl: Exporteer album kunst als /art.

en: Exposure
nl: Blootstelling

en: Exposure of the video input (if supported by the v4L2 driver).
nl: Belichting van de video-invoer (indien ondersteund door de v4l2 module).

en: Extended Controls...
nl: Uitgebreide besturing...

en: Extended M3U
nl: Uitgebreid M3U bestand

en: Extended controls
nl: Uitgebreide besturing

en: Extra I-frames aggressivity
nl: Extra I-frames agressiviteit

en: Extra metadata and other information are shown in this panel.
nl: Extra metagegevens en andere informatie worden hier weergegeven.

en: Extract
nl: Uitlezen

en: Extract RGB component video filter
nl: Extraheer RGB component videofilter.

en: Extracted Image Height
nl: Uitgelezen afbeeldingshoogte

en: Extracted Image Width
nl: Uitgelezen afbeeldingsbreedte

en: EyeTV access module
nl: EyeTV toegangsmodule

en: EyeTV is not launched
nl: EyeTV is niet gestart

en: EyeTV program number, or use 0 for last channel, -1 for S-Video input, -2 for Composite input
nl: EyeTV programmanummer, of gebruik 0 voor het laatst gebruikte kanaal, -1 voor S-Video invoer, -2 voor Composite invoer

en: FEC=Forward Error Correction mode [9=auto].
nl: FEC = Forward Error Correction [9=auto].

en: FFmpeg deinterlace video filter
nl: FFmpeg deïnterlace videofilter

en: FFmpeg post processing filter chains
nl: FFmper naverwerking-filterketens

en: FFmpeg video filter
nl: FFmpeg videofilter

en: FIFO which will be read for commands
nl: FIFO zal voor commando's gelezen worden

en: FIFO which will be written to for responses
nl: FIFO zal worden geschreven voor antwoorden

en: FLAC is a lossless audio codec (useable with OGG and RAW)
nl: FLAC is een lossless audio codec (bruikbaar met OGG en RAW)

en: FTP input
nl: FTP invoer

en: FTP password
nl: FTP wachtwoord

en: FTP upload output
nl: FTP upload uitvoer

en: FTP user name
nl: FTP gebruikersnaam

en: Fake TTY
nl: Simuleer TTY

en: Fake input
nl: Fake-invoer

en: Fake video decoder
nl: Fake videodecoder

en: Faroese
nl: Faroees

en: Fast Forward
nl: Snel Vooruit

en: Fast bilinear
nl: Snel bilineair

en: Fast udp streaming
nl: Snelle udp streaming

en: Faster
nl: Sneller

en: Faster, less precise scenecut detection
nl: Snellere, minder precieze scène-overgangsdetectie

en: Faster, less precise scenecut detection. Required and implied by multi-threading.
nl: Snellere, minder precieze scène-overgangsdetectie. Vereist en aanbevolen bij multi-threading.

en: Fat Outline
nl: Vette omtrek

en: Feed URLs
nl: Feed webadressen

en: Feed images
nl: Feed-afbeeldingen

en: Fetch Information
nl: Informatie opvragen

en: Fetch Meta Data
nl: Metagegevens ophalen

en: Fetch artwork using lua scripts
nl: Haal kunst op door lua scripts te gebruiken

en: Ffmpeg can do error resilience.
    However, with a buggy encoder (such as the ISO MPEG-4 encoder from M$) this can produce a lot of errors.
    Valid values range from 0 to 4 (0 disables all errors resilience).
nl: Ffmpeg kan fout tolerantie op zich nemen.
    Echter, met defecte decoders (zoals de ISO MPEG-4 encoder van MS) kan dit veel fouten geven.
    Geldige waarden van 0 tot 4 (0 deactiveert fout tolerantie).

en: Fijian
nl: Fijisch

en: File
nl: Bestand

en: File Format:
nl: Bestandsformaat:

en: File associations:
nl: Bestandstoewijzingen:

en: File audio output
nl: Audio bestandsuitvoer

en: File corrupted
nl: Bestand beschadigd

en: File could not be verified
nl: Bestand kon niet worden geverifieerd

en: File dumper
nl: Bestands-dumper

en: File input
nl: Bestandsinvoer

en: File logging
nl: Bestandslogging

en: File names:
nl: Bestandsnamen:

en: File not verifiable
nl: Bestand niet verifieerbaar

en: File reading failed
nl: Lezen van bestand mislukt

en: File stream output
nl: Bestandsstream uitvoer

en: File to which the audio samples will be written to. ("-" for stdout
nl: Bestand waar audio samples naartoe geschreven moeten worden. ("-" voor stdout)

en: Filebrowser starting point
nl: Beginpunt bestandenkiezer

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename for 2 pass stats file
nl: Bestandsnaam voor 2-pass-statistiekbestand

en: Filename for 2 pass stats file for multi-pass encoding.
nl: Bestandsnaam voor het 2-pass statistiekenbestand bij multi-pass encodering

en: Filename for stream helper setting for dst, dst=bind+'/'+path, dst-parameter overrides this
nl: Bestandsnaam voor streamhulp-instellingen voor doel, doel=bind+'/'+pad, doel-parameter overschrijft dit

en: Filename for the font you want to use
nl: Bestandsnaam voor het lettertype dat u wilt gebruiken

en: Filename of AtmoWinA.exe
nl: Bestandsnaam van AtmoWinA.exe

en: Filename of dump
nl: Bestandsnaam van schrijven

en: Filename of image file to use on the overlay framebuffer.
nl: Bestandsnaam van het afbeeldingsbestand om te gebruiken in de overlap framebuffer.

en: Filename prefix
nl: Bestandsnaam prefix

en: Files
nl: Bestanden

en: Files with these extensions will not be added to playlist when opening a directory.
    This is useful if you add directories that contain playlist files for instance. Use a comma-separated list of extensions.
nl: Bestanden met deze extensies zullen niet aan de afspeellijst toegevoegd worden als een directory geopend wordt.
    Dit is handig als u directories toe wilt voegen die bijvoorbeeld afspeellijsten bevatten. Gebruik een comma-gescheiden lijst met extensies.

en: Filter Smoothness
nl: Filtergladheid

en: Filter Smoothness (in %)
nl: Filtergladheid (in %)

en: Filter length (ms)
nl: Filterlengte (ms)

en: Filter mode
nl: Filtermodus

en: Filter the audio twice. This provides a more intense effect.
nl: Filter het geluid tweemaal. Dit geeft een meer intens effect.

en: Filter threshold
nl: Filterdrempel

en: Find: %s
nl: Zoek: %s

en: Finish
nl: Voltooien

en: Finnish
nl: Fins

en: First Entry Point
nl: Eerste ingangspunt

en: First Played
nl: Eerst afgespeeld

en: Fit to Screen
nl: Vul naar scherm

en: Fix HDTV height
nl: Zet HDTV hoogte vast

en: Fixed point audio format conversions
nl: Vaste-punt-audioformaat conversies

en: Fixed quantizer scale
nl: Vaste quantizerschaal

en: Fixed quantizer scale to use.
nl: Vaste quantizer-schaal te gebruiken.

en: Fixing AVI Index...
nl: Repareren van AVI Index...

en: Flac audio decoder
nl: Flac audiodecoder

en: Flac audio encoder
nl: Flac audio-encoder

en: Flat
nl: Normaal

en: Flip horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: Flip the video horizontally (if supported by the v4l2 driver).
nl: Spiegel de video horizontaal (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Flip the video vertically (if supported by the v4l2 driver).
nl: Spiegel de video verticaal (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Flip vertical position
nl: Verticale positie spiegelen

en: Flip vertically
nl: Verticaal spiegelen

en: Float on Top
nl: Altijd Boven

en: Float32 audio mixer
nl: Float32 audiomixer

en: Floating-point audio format conversions
nl: Floating-point-audioformaat conversies

en: FluidSynth MIDI synthetizer
nl: FluidSynth MIDI-synthesizer

en: Folder
nl: Map

en: Folder meta data
nl: Map metagegevens

en: Follow the mouse
nl: Volg de muis

en: Follow the mouse when capturing a subscreen.
nl: Volg de muis bij opname van een subscherm.

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Color
nl: Lettertypekleur

en: Font Effect
nl: Lettertype-effect

en: Font Properties
nl: Lettertype-eigenschappen

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Font color
nl: Lettertypekleur

en: Font size
nl: Lettertypegrootte

en: Font size in pixels
nl: Lettertype grootte in pixels

en: Font size, in pixels. Default is -1 (use default font size).
nl: Lettertype grootte, in pixels. Standaard is -1 (gebruik standaard lettertype grootte).

en: Font size, pixels
nl: Lettergrootte, pixels

en: Font used to display text in the XOSD output.
nl: Gebruik dit lettertype voor tekst in xosd uitvoer.

en: Force IPv4
nl: Forceer IPv4

en: Force IPv6
nl: Forceer IPv6

en: Force a constant bitrate encoding (CBR).
nl: Dwing een constante bitratio codering (CBR).

en: Force a ratio (0 for automatic). Value is x1000: 1333 means 4/3.
nl: Forceer een verhouding (0 voor automatisch). De waarde is x1000: 1333 betekent 4/3.

en: Force a specific encoding quality between 0.0 (high) and 50.0 (low), instead of specifying a particular bitrate. This will produce a VBR stream.
nl: Forceer een specifieke encoding kwaliteit tussen 0.0 (hoog) en 50.0 (laag), i.p.v. een specifieke bitrate. Dit zal een VBR stream produceren.

en: Force a strict standard compliance when encoding (accepted values: -1, 0, 1).
nl: Forceer een strikte standaardtolerantie bij het coderen (geaccepteerde waarden: -1, 0, 1).

en: Force chroma (Use carefully)
nl: Forceer chroma (gebruik voorzichtig)

en: Force chroma. This is a four character string.
nl: Forceer chroma. Dit is een regel van vier tekens.

en: Force detection of Dolby Surround
nl: Forceer detectie van Dolby Surround

en: Force height (-1 for autodetect).
nl: Forceer hoogte (-1 voor autodetectie).

en: Force index creation
nl: Forceer de aanmaak van een index

en: Force interleaved method
nl: Forceer de interleave methode

en: Force interleaved method.
nl: Forceer de interleave methode.

en: Force mono audio
nl: Gebruik mono-geluid

en: Force multicast RTP via RTSP
nl: Forceer multicast RTP via RTSP

en: Force selection of all streams
nl: Forceer selectie van alle streams

en: Force skipping of frames to speed up decoding (-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
nl: Forceer overslaan van frames om decoden te versnellen (-1=Geen, 0=Standaard, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P-frames, 4=alle frames).

en: Force skipping of idct to speed up decoding for frame types(-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
nl: Forceer overslaan van idct om decoden te versnellen (-1=Geen, 0=Standaard, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P-frames, 4=alle frames).

en: Force subtitle position
nl: Forceer ondertiteling positie

en: Force the DirectShow video input to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
nl: Forceer de DirectShow video-invoer om een specifiek chroma formaat (bijv. I420 (standaard), RV24, etc.) te gebruiken

en: Force the DirectShow video input to use a specific frame rate(eg. 0 means default, 25, 29.97, 50, 59.94, etc.)
nl: Forceer de DirectShow video-invoer om een specifieke framerate te gebruiken (bijv. 0 betekend standaard, 25, 29.97, 50, 59.94, etc.)

en: Force the SDL renderer to use a specific chroma format instead of trying to improve performances by using the most efficient one.
nl: Forceer de SDL renderer om een specifiek chroma formaat te gebruiken in plaats van de meest efficiënte.

en: Force the Video4Linux video device to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
nl: Forceer het Video4Linux video apparaat om een specifiek chroma formaat (bv. I420 (standaard), RV24, etc.) te gebruiken

en: Force the Video4Linux2 video device to use a specific chroma format (eg. I420 or I422 for raw images, MJPG for M-JPEG compressed input) (Complete list: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG)
nl: Forceer het Video4Linux2 video-apparaat om een specifiek chroma formaat te gebruiken. (bijv. I420 of I422 voor ruwe afbeeldingen, MJPEG voor M-JPEG gecompresseerde invoer) (Complete lijst: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG)

en: Force the XVideo renderer to use a specific chroma format instead of trying to improve performances by using the most efficient one.
nl: Forceer de XVideo renderer om een specifiek chroma formaat te gebruiken in plaats van de meest efficiënte.

en: Force the dummy video output to create images using a specific chroma format instead of trying to improve performances by using the most efficient one.
nl: Forceer de dummy video-uitvoer om beelden te creëren met een specifiek chroma formaat in plaats van te proberen de performance te verbeteren door de efficiëntste module te gebruiken.

en: Force the rc module to use stdin as if it was a TTY.
nl: Forceer de afstandbedieningsmodule om stdin als TTY te gebruiken.

en: Force the specified number of consecutive B-frames to be used, except possibly before an I-frame.
nl: Forceer het gebruik van het ingestelde aantal opeenvolgende B-frames, behalve (misschien) vlak voor een I-frame.

en: Force the subtiles format. Use "auto", the set of supported values varies.
nl: Forceer het ondertitelingsformaat. Gebruik "auto", de ondersteunde waarden verschillen.

en: Force the subtiles format. Valid values are : "microdvd", "subrip", "subviewer", "ssa1", "ssa2-4", "ass", "vplayer", "sami", "dvdsubtitle", "mpl2", "aqt", "pjs", "mpsub", "jacosub", "psb", "realtext", "dks", "subviewer1",  and "auto" (meaning autodetection, this should always work).
nl: Forceer het ondertitelingsformaat. Geldige waardes zijn: "microdvd", "subrip", "subviewer", "ssa1", "ssa2-4", "ass", "vplayer", "sami", "dvdsubtitle", "mpl2", "aqt", "pjs", "mpsub", "jacosub", "psb", "realtext", "dks", "subviewer1",  en "auto" (betekent autodetectie, dit zou altijd moeten werken).

en: Force the use of a specific chroma. Use YUVA if you're planning to use the Alphamask or Bluescreen video filter.
nl: Forceert gebruik van een specifieke chroma. Gebruik YUVA als u van plan bent om de Alphamasker of Blauwscherm video filter te gaan gebruiken.

en: Force update of this dialog's values
nl: Forceer verversing van waarden in dit dialoogvenster

en: Force use of a specific chroma for output. Default is I420.
nl: Forceer gebruik van een specifieke chroma voor uitvoer. Standaard is I420.

en: Force use of dump module
nl: Forceer gebruik van dumpmodule

en: Force use of ffmpeg muxer.
nl: Forceer gebruik van ffmpeg muxer.

en: Force use of the timeshift module
nl: Forceer gebruik van de tijdverschuivingsmodule

en: Force use of the timeshift module even if the access declares that it can control pace or pause.
nl: Forceer gebruik van de tijdverschuivingsmodule, zelfs als de toegang verklaart dat deze het tempo en pause kan besturen.

en: Force width (-1 for autodetect).
nl: Forceer breedte (-1 voor autodetectie).

en: Format
nl: Formaat

en: Format of the output images (png or jpg).
nl: Formaat van de uitvoerafbeeldingen (png of jpg).

en: Format of the string to send to MSN {0} Artist, {1} Title, {2} Album. Defaults to "Artist - Title" ({0} - {1}).
nl: Formaat van de tekstregel om naar MSN te zenden {1} Titel, {2} Album. Standaard is "Artiest - Titel" ({0} - {1}).

en: Format of the string to send to Telepathy.Defaults to "Artist - Title" ($a - $t). You can use the following substitutions: $a Artist, $b Album, $c Copyright, $d Description, $e Encoder, $g Genre, $l Language, $n number, $p Now Playing, $r Rating, $s Subtitles language, $t Title, $u URL, $A Date, $B Bitrate, $C Chapter, $D Duration, $F URI, $I Video Title, $L Time Remaining, $N Name, $O Audio language, $P Position, $R Rate, $S Sample rate, $T Time elapsed, $U Publisher, $V Volume
nl: Formaat van de regel  om naar Telepathy.Defaults te zenden voor "Artiest - Titel" ($a - $t). U kan de volgende substituties gebruiken: $a Artiest, $b Album, $c Copyright, $d Beschrijving, $e Encoder, $g Genre, $l Taal, $n nummer, $p Nu speelt, $r Score, $s Ondertitelingstaal, $t Titel, $u URL, $A Datum, $B Bitrate, $C Hoofdstuk, $D Duur, $F URI, $I Video Titel, $L Tijd resterend, $N Naam, $O Audiotaal, $P Positie, $R Rate, $S Sample rate, $T Tijd verstreken, $U Uitgever, $V Volume

en: Format to use in playlist "title" field when no CDDB
nl: Formaat zoals gebruikt in het afspeellijst "titel" veld (bij geen CDDB)

en: Format to use in playlist "title" field when using CDDB
nl: Formaat zoals gebruikt in het afspeellijst "titel" veld (bij CDDB)

en: Format to use in the playlist's "author" field.
nl: Formaat om te gebruiken in het "auteur" veld van de afspeellijst.

en: Format to use in the playlist's "title" field.
nl: Formaat om te gebruiken in het "titel" veld van de afspeellijst.

en: Format used in the GUI Playlist Title. Similar to the Unix date 
    Format specifiers that start with a percent sign. Specifiers are: 
       %M : The current MRL
       %m : The CD-DA Media Catalog Number (MCN)
       %n : The number of tracks on the CD
       %T : The track number
       %s : Number of seconds in this track
       %S : Number of seconds in the CD
       %t : The track title or MRL if no title
       %% : a %
nl: Het formaat zoals gebruikt in GUI Afspeellijst Titel. Vergelijkbaar met het Unix date commando 
    Formaat specifiers beginnen met een percentage teken. De percentage tekens zijn:
       %M : Huidige MRL
       %m : Het CD-DA Media Catalog Number (MCN)
       %n : Aantal tracks op de CD
       %T : Het track nummer
       %s : Aantal seconden in dze track 
       %% : een %

en: Format used in the GUI Playlist Title. Similar to the Unix date 
    Format specifiers that start with a percent sign. Specifiers are: 
       %a : The artist (for the album)
       %A : The album information
       %C : Category
       %e : The extended data (for a track)
       %I : CDDB disk ID
       %G : Genre
       %M : The current MRL
       %m : The CD-DA Media Catalog Number (MCN)
       %n : The number of tracks on the CD
       %p : The artist/performer/composer in the track
       %T : The track number
       %s : Number of seconds in this track
       %S : Number of seconds in the CD
       %t : The track title or MRL if no title
       %Y : The year 19xx or 20xx
       %% : a %
nl: Het formaat zoals gebruikt in GUI Afspeellijst Titel. Overeenkomstig met Unix date
    Formaat specifiers beginnen met een percentage teken. De percentage tekens zijn:
       %a : De artiest (van het album)
       %A : Album informatie
       %C : Categorie
       %e : Uitgebreide gegevens (voor een spoor) 
       %I : CDDB disk ID
       %G : Genre
       %M : Huidige MRL
       %m : Het CD-DA Media Catalog Number (MCN)
       %n : Aantal sporen op de cd
       %p : De artiest/performer/componist van de track
       %T : Het spoornummer
       %s : Aantal seconden in deze track 
       %t : De titel
       %Y : Het jaar 19xx of 20xx
       %% : een %

en: Formatted Subtitles
nl: Opgemaakte ondertiteling

en: Forward
nl: Vooruit

en: Forward Cookies
nl: Cookies doorsturen

en: Forward Cookies Across http redirections
nl: Cookies over http redirecties doorsturen

en: Frame by frame
nl: Frame voor frame

en: Frame delay
nl: Framevertraging

en: Framebuffer device
nl: Framebuffer apparaat

en: Framebuffer device to use for rendering (usually /dev/fb0).
nl: Framebuffer apparaat dat voor renderen gebruikt moet worden (meestal /dev/fb0).

en: Framebuffer resolution to use.
nl: Framebuffer resolutie om te gebruiken.

en: Framebuffer uses hw acceleration.
nl: Framebuffer gebruikt hw versnelling

en: Framerate
nl: Frame-ratio

en: Framerate to capture, if applicable (-1 for autodetect).
nl: Framerate voor opname, indien toepasbaar (-1 voor autodetectie).

en: Frames per Second
nl: Beelden per seconde

en: Frames per Second:
nl: Beelden per seconde:

en: Frames per second
nl: Beelden per seconde

en: Freebox TV listing (French ISP free.fr services)
nl: Freebox TV lijsten (Franse ISP free.fr diensten)

en: Freetype2 font renderer
nl: Freetype2 lettertype renderer

en: French
nl: Frans

en: French TV
nl: Franse TV

en: Freq 1 (Hz)
nl: Frequentie 1 (Hz)

en: Freq 1 gain (dB)
nl: Frequentie 1 versterking (dB)

en: Freq 2 (Hz)
nl: Frequentie 2 (Hz)

en: Freq 2 gain (dB)
nl: Frequentie 2 versterking (dB)

en: Freq 3 (Hz)
nl: Frequentie 3 (Hz)

en: Freq 3 gain (dB)
nl: Frequentie 3 (dB)

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Frequency to capture (in kHz), if applicable.
nl: Frequentie voor opname (in KHz), indien toepasbaar.

en: Frequency:
nl: Frequentie:

en: Frisian
nl: Fries

en: From
nl: Van

en: Full bass
nl: Vol Bass

en: Full bass and treble
nl: Vol bass en treble

en: Full path of the image files to use. Format is <image>[,<delay in ms>[,<alpha>]][;<image>[,<delay>[,<alpha>]]][;...]. If you only have one file, simply enter its filename.
nl: Volledig pad voor de afbeeldingsbestanden. Formaat is <afbeelding>[,<vertraging in ms>[,<alpha>]][;<afbeelding> [,<vertraging>[,<alpha>]]][;...]. Als u slechts een bestand heeft, geef dan gewoon de bestandsnaam in.

en: Full paths of the files separated by colons.
nl: Volledige paden van de bestanden, gescheiden door dubbele punten.

en: Full treble
nl: Vol Treble

en: Fullscreen
nl: Schermvullende modus

en: Fullscreen Video Device
nl: Schermvullend video apparaat

en: Fullscreen video output
nl: Schermvullende uitvoer

en: GNU/Linux console framebuffer video output
nl: GNU/Linux console framebuffer video-uitvoer

en: GNU/Linux osd/overlay framebuffer interface
nl: GNU/Linux osd/overleg framebuffer interface

en: GOP size
nl: GOP grootte

en: GaLaktos visualization plugin
nl: GaLaktos visualizatie plugin

en: Gaelic (Scots)
nl: Gaelisch (Schots)

en: Gain
nl: Versterking

en: Galician
nl: Galiciaans

en: Game
nl: Spellen

en: Gamma (Blue) correction
nl: Gamma (Blauw) correctie

en: Gamma (Green) correction
nl: Gamma (Groen) correctie

en: Gamma (Red) correction
nl: Gamma (Rood) correctie

en: Gamma of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Gamma van de video-invoer (indien ondersteund door de v4l2 module).

en: Gangsta
nl: Gangster

en: Gathering stream output
nl: Verzamel stream uitvoer

en: Gaussian Blur
nl: Gaussiaans vervagen

en: Gaussian blur video filter
nl: Gaussiaan vervagingsvideofilter

en: Gaussian's standard deviation. The bluring will take into account pixels up to 3*sigma away in any direction.
nl: Gaussiaanse standaarddeviatie. Het wazig maken zal rekening houden met pixels tot 3*sigma ver in elke richting.

en: Gaussian's std deviation
nl: Gaussiaan's standaarddeviatie

en: General
nl: Algemeen

en: General Audio
nl: Algemene audio

en: General Audio Settings
nl: Algemene audio-instellingen

en: General Video Settings
nl: Algemene video-instellingen

en: General audio settings
nl: Algemene audio-instellingen

en: General editing filters
nl: Algemene bewerkingsfilters

en: General input settings. Use with care.
nl: Algemene invoer instellingen. Voorzichtigheid geboden.

en: General interface settings
nl: Algemene interface instellingen

en: General playlist behaviour
nl: Algemeen afspeellijstgedrag

en: General stream output settings
nl: Algemene streamuitvoer instellingen

en: General video settings
nl: Algemene video-instellingen

en: Generate access unit delimiter NAL units.
nl: Genereer toegangsmodule-scheidingsteken NAL-units.

en: Generated stream output string
nl: Gegenereerde stream-uitvoerregel

en: Genre description
nl: Genre beschrijving

en: Genre metadata
nl: Genre metagegeven

en: Genre of the content.
nl: Genre van de inhoud.

en: Geometry
nl: Geometrie

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German
nl: Duits

en: Gestures
nl: Muisbewegingen

en: Global gain
nl: Globale versterking

en: GnomeVFS input
nl: GnomeVFS invoer

en: GnuTLS transport layer security
nl: GnuTLS TLS encryptielaag

en: Go back in browsing history
nl: Ga terug in bladergeschiedenis

en: Go forward in browsing history
nl: Go voorwaarts in de bladergeschiedenis

en: Go to Chapter
nl: Ga naar hoofdstuk

en: Go to Specific &Time...
nl: Ga naar een specifieke &tijd...

en: Go to Time
nl: Ga naar tijd

en: Go to Title
nl: Ga naar titel

en: Go to the DVD menu
nl: Ga naar het dvd-menu

en: Go to time
nl: Ga naar tijd

en: Google Video
nl: Google video

en: Google Video Playlist importer
nl: Google Video-afspeellijst importer

en: Goom animation speed
nl: Animatiesnelheid Goom

en: Goom display height
nl: Hoogte Goomvideo

en: Goom display width
nl: Breedte Goomvideo

en: Goom effect
nl: Goom-effect

en: Gradient
nl: Verloop

en: Gradient image type
nl: Gradiënt-beeldtype

en: Gradient image type (0 or 1). 0 will turn the image to white while 1 will keep colors.
nl: Gradiënt beeldtype (0 of 1). 0 zal het beeld naar wit omzetten, terwijl 1 kleuren zal behouden.

en: Gradient video filter
nl: Gradiënt-videofilter

en: Grain
nl: Korrel

en: Grain video filter
nl: Korrel-videofilter

en: Graphic Equalizer
nl: Grafische Equalizer

en: Gray
nl: Grijs

en: Grayscale video output
nl: Video-uitvoer in grijswaarden

en: Greek, Modern ()
nl: Modern Grieks

en: Green
nl: Groen

en: Green component of the pause color
nl: Groen-component van de pause kleur

en: Green component of the shutdown color
nl: Groen-component van de afsluitkleur

en: Green value of a pure white on your LED stripes.
nl: Groene waarde van puur wit op uw LED-stripes.

en: Group
nl: Groep

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Group packets
nl: Groepeer pakketten

en: Growl Notification Plugin
nl: Growl meldingsplugin

en: Growl UDP Notification Plugin
nl: Growl UDP meldingsplugin

en: Growl UDP port on the Growl server.
nl: Growl UDP poort op de Growl server

en: Growl password on the Growl server.
nl: Growl wachtwoord op de Growl server.

en: Guard interval [Undefined,1/4,1/8,1/16,1/32]
nl: Bewakingsinterval [Ongedefinieerd,1/4,1/8,1/16,1/32]

en: H.264 level
nl: H.264 niveau

en: H.264/MPEG4 AVC encoder (using x264 library)
nl: H264/MPEG4 AVC  encoder (gebruikt x264 bibliotheek)

en: H263 is a video codec optimized for videoconference (low rates, useable with MPEG TS)
nl: H263 is een video codec geoptimaliseerd voor videoconferentie (lage rates, bruikbaar met MPEG TS)

en: H264 is a new video codec (useable with MPEG TS and MP4)
nl: H264 is een nieuwe video codec (bruikbaar met MPEG TS en MP4)

en: HAL AudioUnit output
nl: HAL AudioUnit-uitvoer

en: HAL devices detection
nl: HAL apparaten detectie

en: HD1000 video output
nl: HD1000 video-uitvoer

en: HTTP Host address
nl: HTTP server adres

en: HTTP announce
nl: HTTP aankondiging

en: HTTP authentication
nl: HTTP authentificatie

en: HTTP input
nl: HTTP invoer

en: HTTP interace Certificates Revocation List file.
nl: HTTP interface Certificaat Revocation Lijst bestand.

en: HTTP interface Certificates Revocation List file
nl: HTTP interface Certificaat Revocation Lijst bestand

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL)
nl: HTTP interface x509 PEM certificaat bestand (activeert SSL)

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL).
nl: HTTP interface x509 PEM certificaat bestand (activeert SSL).

en: HTTP interface x509 PEM private key file
nl: HTTP interface x509 PEM privé sleutel bestand.

en: HTTP interface x509 PEM private key file.
nl: HTTP interface x509 PEM privé sleutel bestand.

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file
nl: HTTP interface x509 PEM vertrouwd root CA certificaat bestand

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file.
nl: HTTP interface x509 PEM vertrouwd root CA certificaat bestand.

en: HTTP password
nl: HTTP wachtwoord

en: HTTP proxy password
nl: HTTP proxy wachtwoord

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
nl: HTTP proxy om te gebruiken. Moet in het formaat http://[gebruiker@]mijnproxy.mijndomein:mijnpoort/ zijn; indien leeg zal de http_proxy omgevingsvariabele geprobeerd worden.

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user[:pass]@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
nl: HTTP proxy om te gebruiken moet in het formaat http://[gebruiker[:wachtwoord]@]mijnproxy.mijndomein:mijnpoort/ zijn; indien leeg zal de http_proxy omgevingsvariabele geprobeerd worden.

en: HTTP remote control interface
nl: HTTP besturingsinterface

en: HTTP stream output
nl: HTTP stream uitvoer

en: HTTP tunnel port
nl: HTTP tunnel poort

en: HTTP user agent
nl: HTTP 'gebruikers agent'

en: HTTP user name
nl: HTTP gebruikersnaam

en: Haar cascade filename
nl: Haar-cascadebestandsnaam

en: Half Size
nl: Halve Grootte

en: Handlers
nl: Hulpprogramma's

en: Handling mode for stereo streams
nl: Verwerkingsmodus voor stereo-streams

en: Headphone effect
nl: Koptelefoon-effect

en: Headphone surround effect
nl: Koptelefoon surround-effect

en: Headphone virtual spatialization effect
nl: Koptelefoon virtuele spatializatie-effect

en: Headphone virtualization
nl: Koptelefoon virtualizatie

en: Headphones
nl: Koptelefoon

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Height
nl: Hoogte

en: Height in pixels of the border between miniatures.
nl: Hoogte in pixels van de rand tussen miniaturen.

en: Height of the snapshot image.
nl: Hoogte van de snapshot afbeelding.

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetect).
nl: Hoogte van de stream voor opname (-1 voor autodetectie).

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetection).
nl: Hoogte van de stream voor opname (-1 voor autodetectie).

en: Height of the zone triggering the interface.
nl: Hoogte van het gebied dat de interface activeert.

en: Helps to get the video output and the light effects in sync. Values around 20ms should do the trick.
nl: Helpt om de video-uitvoer en de lichteffecten synchroon te houden. Waarden rond de 20 ms zouden moeten werken.

en: Hide Others
nl: Verberg Anderen

en: Hide VLC
nl: Verberg VLC

en: Hide VLC media player in taskbar
nl: Verberg VLC mediaspeler in de taakbalk

en: Hide cursor and fullscreen controller after x miliseconds
nl: Verberg cursor en schermvullende modus aansturing na x milliseconden

en: Hide future errors
nl: Verberg toekomstige fouten

en: Hide interface
nl: Verberg interface

en: Hide mouse cursor and fullscreen controller after n miliseconds, default is 3000 ms (3 sec.)
nl: Verberg muiscursor en schermvullende besturing na n miliseconden, standaard is 3000 ms (3 sec.)

en: Hierarchy alpha value [Undefined,1,2,4]
nl: Hiërarchie alpha-waarde [Ongedefinieerd,1,2,4]

en: High Band Local Osc Freq in kHz usually 10.6GHz
nl: Hoge Band Lokaal Osc Freq in kHz meestal 10.6GHz

en: High LNB voltage
nl: Hoge LNB voltage

en: High Priority FEC Rate [Undefined,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]
nl: Hoge prioriteit FEC-Ratio [Undefined,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]

en: High freq (Hz)
nl: Hoge frequentie (Hz)

en: High freq gain (dB)
nl: Hoge frequentie versterking (dB)

en: High latency
nl: Hoge latentietijd

en: High priority
nl: Hoge prioriteit

en: High quality audio resampling
nl: Hoge kwaliteit audio resampling

en: Higher latency
nl: Hogere latentietijd

en: Highest
nl: Hoogste

en: Highlight widget below
nl: Widget beneden oplichten

en: Highlight widget on the left
nl: Widget rechts oplichten

en: Highlight widget on the right
nl: Widget rechts oplichten

en: Highlight widget on top
nl: Widget boven oplichten

en: Hop limit (TTL)
nl: Hop limiet (TTL)

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Horizontal centering
nl: Horizontale centrering

en: Horizontal flip
nl: Horizontaal spiegelen

en: Host
nl: Adres

en: Host address
nl: Server adres

en: Hot keys
nl: Sneltoetsen

en: Hotkey for
nl: Sneltoets voor

en: Hotkeys
nl: Sneltoetsen

en: Hotkeys management interface
nl: Sneltoets-beheersinterface

en: Hotkeys not saved
nl: Sneltoetsen niet opgeslagen

en: Hotkeys settings
nl: Sneltoetsen

en: Hough
nl: Hough-transformatie

en: Hours / Minutes / Seconds:
nl: Uren / Minuten / Seconden:

en: How AQ distributes bits
nl: Hoe AQ bits spreidt

en: How long the notification will be displayed
nl: Hoe lang de melding weergegeven wordt

en: How long to wait for any packet before a source is expired.
nl: Hoe lang er gewacht moet worden voordat een bron verlopen is.

en: How long to wait for late RTP packets (and delay the performance).
nl: Hoe lang te wachten op vertraagde RTP paketten (en vertraag het afspelen).

en: How many CD blocks to get on a single CD read. Generally on newer/faster CDs, this increases throughput at the expense of a little more memory usage and initial delay. SCSI-MMC limitations generally don't allow for more than 25 blocks per access.
nl: Hoe veel cd-blokken te verkrijgen bij een enkele cd-leeshandeling. Op nieuwere/snellere cd's geeft dit in het algemeen een snellere doorvoer te koste van een beetje meer geheugen en een initiele vertraging. SCSI-MMC beperkingen staan over het algemeen niet meer dan 25 blokken per toegang toe.

en: How many distinct active RTP sources are allowed at a time.
nl: Hoeveel verschillende actieve RTP bronnen gelijktijdig toegestaan zijn.

en: How much a color has to be changed for an immediate color change.
nl: Hoeveel een kleur veranderd moet worden bij een directe kleurverandering.

en: Hue
nl: Tint

en: Hue of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Tint van de video-invoer (indien ondersteund door de v4l2 module).

en: Hue of the video input.
nl: Tint van de video-invoer.

en: Hue windowing
nl: Tint-venstering

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Hurry up
nl: Haasten

en: I agree to be possibly contacted about this bugreport.
nl: Ik stem toe dat er contact met mij opgenomen kan worden over deze bugraportage.

en: I quantization factor
nl: I quantization-factor

en: I420 - first plane is greyscale
nl: I420 - eerste vlak is grijswaarden

en: I420,IYUV,YV12 to RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
nl: I420,IYUV,YV12 naar RGB,RV15,RV16,RV24,RV32 conversies

en: ID Offset
nl: ID verschuiving

en: ID3v1/2 and APEv1/2 tags parser
nl: ID3v1/2 en APEv1/2 tags verwerker

en: IO Method
nl: IO-methode

en: IO Method (READ, MMAP, USERPTR).
nl: IO-Methode (READ, MMAP, USERPTR).

en: IP address of the master client used for the network synchronisation.
nl: IP-adres van de master cliënt wordt gebruikt bij de netwerksynchronisatie.

en: IPv4 adress for the default multicast interface. This overrides the routing table.
nl: IPv4 adres voor standaard multicast interface. Dit overschrijft de routeertabel.

en: IPv4 multicast output interface address
nl: IPv4 multicast uitvoer interface adres

en: IPv4 will be used by default for all connections.
nl: IPv4 zal standaard voor alle verbindingen gebruikt worden.

en: IPv6 SAP scope
nl: IPv6 SAP bereik

en: IPv6 will be used by default for all connections.
nl: IPv6 zal standaard voor alle verbindingen gebruikt worden.

en: IVTV MPEG Encoding cards input
nl: IVTV MPEG coderingskaart uitvoer

en: IceCAST output
nl: IceCAST uitvoer

en: Icelandic
nl: IJslands

en: If VCD is authored with playback control, use it. Otherwise we play by tracks.
nl: Als vcd met afspeelcontrole samengesteld is, gebruik het. Anders spelen we de tracks af.

en: If automatic connection is enabled, only JACK clients whose names match this regular expression will be considered for connection.
nl: Als automatische verbinding ingeschakeld  is, kunnen alleen JACK-clients wiens namen overeenkomen met deze reguliere expressie verbinding maken.

en: If enabled, VLC will connect to a remote destination instead of waiting for an incoming connection.
nl: Indien actief, zal VLC met een extern doel verbinden i.p.v. wachten op een binnenkomende verbinding.

en: If enabled, and shaping is specified, the TS muxer will place the boundaries at the end of I pictures. In that case, the shaping duration given by the user is a worse case used when no reference frame is available. This enhances the efficiency of the shaping algorithm, since I frames are usually the biggest frames in the stream.
nl: Indien actief, en vorming is opgegeven, zal de TS muxer grenzen bij het einde van I afbeeldingen plaatsen. In dat geval zal de vormingsduur opgegeven door de gebruiker een ergste geval zijn als er geen referentieframe beschikbaar is. Dit verhoogt de efficientie van de vormingsalgoritme, omdat I frames meestal de grootste frames in een stream zijn.

en: If enabled, this option will automatically connect sound output to the first writable JACK clients found.
nl: Indien actief, zal deze optie automatisch de geluidsuitgang verbinden met de eerst gevonden schrijfbare JACK-clients.

en: If nonzero, this gives additional debug information.
nl: Indien niet-nul, dan geeft dit aanvullende debug informatie.

en: If set cache CDDB information about this CD
nl: Indien actief, buffer CDDB-informatie van deze CD

en: If set, CD-Text information will be preferred to CDDB information when both are available
nl: Indien ingesteld, zal CD-Tekst geprefereerd worden over CDDB-informatie als beide beschikbaar zijn

en: If set, audio controls and audio jack output are used
nl: Indien actief, dan worden audio-bedieningen en audio-jack uitvoer gebruikt

en: If set, get CD-Text information
nl: Indien aangezet, verkrijg CD-Tekst informatie

en: If set, lookup CD-DA track information using the CDDB protocol
nl: Indien actief, zoek CD-DA informatie op met het CDDB-protocol

en: If set, the CDDB server gets information via the CDDB HTTP protocol
nl: Indien actief, vindt de CDDB-server zijn informatie via het CDDB HTTP-protocol.

en: If set, the length of the seek bar is the track rather than the length of an entry.
nl: Indien actief, is de lengte van de zoekbalk gelijk aan de track in plaats van de lengte van een ingang.

en: If the average power over the last N buffers is higher than this value, the volume will be normalized. This value is a positive floating point number. A value between 0.5 and 10 seems sensible.
nl: Als de gemiddelde energie over de laatste N buffers hoger dan deze waarde is, zal het volume genormalizeerd worden. Deze waarde is een positief commagetal. Een waarde tussen 0.5 en 10 zijn zinnig.

en: If the file already exists, it will not be overwritten.
nl: Als het bestand reeds bestaat zal het niet overschreven worden.

en: If the file exists and this option is selected, the existing file will not be overwritten.
nl: Als het bestand reeds bestaat en deze optie is actief zal het reeds bestaande bestand niet overschreven worden.

en: If this option is enabled, the flow on the SAP multicast address will be controlled. This is needed if you want to make announcements on the MBone.
nl: Als deze optie aan staat zal de uitvoer van SAP multicast adressen gecontrolleerd worden. Dit is nodig als u aanmeldingen op de MBone wilt maken.

en: If this option is set, B-Frames will be used. Use this option to set the number of B-Frames.
nl: Als deze optie actief is, zullen B-frames gebruikt worden. Gebruik deze optie om het aantal B-frames aan te geven.

en: If this property is blank, different values
    for DVD, VCD, and CDDA are set.
    You can define a unique one or configure them 
    individually in the advanced preferences.
nl: Als dit veld leeg is, dan heeft u verschillende
    waarden voor dvd, vcd en CDDA.
    U kan een unieke definiëren of ze individueel in 
    de geavanceerde instellingen instellen.

en: If you graphics card provides several adaptors, this option allows you to choose which one will be used (you shouldn't have to change this).
nl: Als uw grafische kaart meerdere adaptors heeft, moet u kiezen welke gebruikt moet worden (normaal hoeft u dit niet te veranderen).

en: If your HTTP proxy requires a password, set it here.
nl: Als uw HTTP Proxy een wachtwoord nodig heeft, stel dat hier in.

en: If your framebuffer supports hardware acceleration or does double buffering in hardware then you must disable this option. It then does double buffering in software.
nl: Als uw framebuffer hardwareversnelling ondersteunt of dubbele buffering in hardware heeft, moet u deze  optie uitschakelen. Dan doet het softwarematige dubbele buffering.

en: If your graphics card provides several adaptors, you have to choose which one will be used (you shouldn't have to change this).
nl: Als uw grafische kaart meerdere adaptors heeft, moet u kiezen welke gebruikt moet worden (normaal hoeft u dit niet te veranderen).

en: If your graphics card provides several adaptors, you need to choose which one will be used (you shouldn't have to change this).
nl: Als uw grafische kaart meerdere adaptors heeft, moet u kiezen welke gebruikt moet worden (normaal hoeft u dit niet te veranderen).

en: If your processor has a floating point calculation unit, VLC can take advantage of it.
nl: Als de processor een floating point unit heeft, dan kan VLC hier gebruik van maken.

en: If your processor supports the 3D Now! instructions set, VLC can take advantage of them.
nl: Als de processor de 3D Now! instructieset ondersteunt, dan kan VLC hier gebruik van maken.

en: If your processor supports the AltiVec instructions set, VLC can take advantage of them.
nl: Als de processor de AltiVec instructieset ondersteunt, dan kan VLC hier gebruik van maken.

en: If your processor supports the MMX EXT instructions set, VLC can take advantage of them.
nl: Als de processor de MMX EXT instructieset ondersteunt, dan kan VLC hier gebruik van maken.

en: If your processor supports the MMX instructions set, VLC can take advantage of them.
nl: Als de processor de MMX instructieset ondersteunt, dan kan VLC hier gebruik van maken.

en: If your processor supports the SSE instructions set, VLC can take advantage of them.
nl: Als de processor de SSE instructieset ondersteunt, dan kan VLC hier gebruik van maken.

en: If your processor supports the SSE2 instructions set, VLC can take advantage of them.
nl: Als de processor de SSE instructieset ondersteunt, dan kan VLC hier gebruik van maken.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignore subtitle flag
nl: Negeer ondertitelingsvlag

en: Ignore the subtitle flag, try this if your subtitles don't appear.
nl: Negeer de ondertitelingsvlag, probeer dit als uw ondertitelingen niet verschijnen.

en: Ignored extensions
nl: Negeerde extensies

en: Illegal Polarization
nl: Illegale Polarizatie

en: Illuminate the room with this color on pause
nl: Verlicht de ruimte met deze kleur tijdens pause

en: Illuminate the room with this color on shutdown
nl: Verlicht de ruimte met deze kleur tijdens afsluiten

en: Image adjust
nl: Beeld bijstellen

en: Image brightness (0-2)
nl: Helderheid van het beeld (0-2)

en: Image chroma
nl: Afbeeldingschroma

en: Image clone
nl: Afbeeldingskloon

en: Image colors inversion
nl: Afbeeldingskleur inversie

en: Image contrast (0-2)
nl: Contrast van het beeld (0-2)

en: Image cropping
nl: Afbeelding snijden

en: Image file
nl: Afbeeldingsbestand

en: Image format
nl: Afbeeldingsformaat

en: Image format which will be used to store the video snapshots
nl: Afbeeldingsformaat dat gebruikt wordt om screenshots van een video in op te slaan.

en: Image gamma (0-10)
nl: Gamma correctie op het beeld (0-10)

en: Image height
nl: Afbeeldingshoogte

en: Image hue (0-360)
nl: Tint van het beeld (0-360)

en: Image mask
nl: Afbeeldingsmasker

en: Image mask. Pixels with an alpha value greater than 50% will be erased.
nl: Afbeeldingsmasker. Pixels met een alpha-waarde groter dan 50% worden gewist.

en: Image modification
nl: Afbeeldingsmodificatie

en: Image properties filter
nl: Beeldeigenschappen-filter

en: Image saturation (0-3)
nl: Kleurverzadiging van het beeld (0-3)

en: Image to be blended onto
nl: Afbeelding waarmee gemengd moet worden

en: Image video output
nl: Afbeeldingen video-uitvoer

en: Image wall
nl: Videomuur

en: Image which will be blended.
nl: Afbeelding wat gemend zal gaan worden.

en: Image width
nl: Afbeeldingsbreedte

en: Imitates the effect of surround sound when using headphones.
nl: Imiteert het effect van surround sound als u een koptelefoon gebruikt.

en: Import
nl: Importeren

en: In Volts [0, 13=vertical, 18=horizontal].
nl: In Volts [0, 13=verticaal, 18=horizontaal].

en: In a multiple monitor configuration, you can specify the Windows device name of the display that you want the video window to open on. For example, "\\.\DISPLAY1" or "\\.\DISPLAY2".
nl: In een multimonitor configuratie kan de Windows apparaatnaam van het beeldscherm waarop u de video wilt zien opgegeven worden. Bijvoorbeeld: "\\.\DISPLAY1" or "\\.\DISPLAY2".

en: In fullscreen mode, keep screen where there is no video displayed black
nl: In schermvullende modus, houd het scherm waar geen video afgespeeld wordt zwart.

en: In kHz for DVB-C/S/T
nl: In kHz voor DVB-C/S/T

en: In kHz for DVB-S or Hz for DVB-C/T
nl: In kHz voor DVB-S of Hz voor DVB-C/T

en: In this interval an update from VNC is requested, default every 300 ms.
nl: In dit interval wordt een update van VNC gevraagd, standaard elke 300 ms.

en: In this page, a few additional streaming parameters can be set.
nl: Op deze pagina kunnen een aantal additionele streaming parameters ingesteld worden.

en: In this page, a few additional transcoding parameters can be set.
nl: Op deze pagina kunnen een aantal additionele transcoding parameters ingesteld worden.

en: In this section you can force the behavior of the subtitle demuxer, for example by setting the subtitles type or file name.
nl: In deze sectie kan het gedrag van de ondertiteling demuxer aangepast worden. Bijvoorbeeld het type ondertiteling en de bestandsnaam.

en: Include subtitles
nl: Ondertiteling toevoegen

en: Increase the priority of the process
nl: Verhoog de prioriteit van het proces

en: Increasing the priority of the process will very likely improve your playing experience as it allows VLC not to be disturbed by other applications that could otherwise take too much processor time. However be advised that in certain circumstances (bugs) VLC could take all the processor time and render the whole system unresponsive which might require a reboot of your machine.
nl: Het verhogen van de prioriteit van het proces verbetert zeer waarschijnlijk de prestaties van VLC omdat het niet zo snel gestoord zal worden door andere applicaties die anders teveel processorkracht zouden gebruiken.
    Maar in bepaalde omstandigheden (bugs) kan VLC de volledige processor in beslag nemen en de computer erg traag maken. Opnieuw opstarten van de computer kan noodzakelijk zijn.

en: Increasing this value will result in color more depending on the border of the frame.
nl: Een toenemende waarde zal resulteren in een kleur die meer afhangt van de rand van de frame.

en: Indicates whether VLC will prefer native plugins installed on system over VLC owns plugins whenever a choice is available.
nl: Geeft aan of VLC de voorkeur moet geven aan de reeds geinstalleerde plugins op het systeem of aan VLC's eigen plugins als de keus zich voordoet.

en: Individual image display time of 0 - 60000 ms.
nl: Weergavetijd van individuele afbeelding van 0 - 60000 ms.

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Influence (bias) B-frames usage
nl: Beinvloed (bias) B-frame gebruik

en: Information
nl: Informatie

en: Information about what your media or stream is made of.
    Muxer, Audio and Video Codecs, Subtitles are shown.
nl: Informatie over waarvan uw media of stream gemaakt is.
    Muxer, audio en video codecs, ondertiteling worden weergegeven.

en: Information...
nl: Informatie...

en: Infrared
nl: Infrarood

en: Infrared remote control interface
nl: infrarood afstandsbediening

en: Inhibit the power management daemon during playback
nl: Deactiveer de power management daemon tijdens het afspelen

en: Inhibits the power management daemon during any playback, to avoid the computer being suspended because of inactivity.
nl: Deactiveer de power management daemon tijdens het afspelen, om te voorkomen dat de computer in slaapstand gezet wordt doordat er geen activiteit plaatsvindt.

en: Initial VBV buffer occupancy
nl: Initiele VBV bufferbezetting

en: Initial command to execute.
nl: Initieel commando om uit te voeren.

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Input
nl: Bron

en: Input & Codec settings
nl: Invoer en codecs instellingen

en: Input & Codecs
nl: Invoer en Codecs

en: Input & Codecs Settings
nl: Invoer en Codec Instellingen

en: Input && Codecs
nl: Invoer en Codecs

en: Input / Codecs
nl: Invoer / Codecs

en: Input FIFO
nl: Invoer FIFO

en: Input Settings not saved
nl: Invoerinstellingen niet opgeslagen

en: Input bitrate
nl: Invoer bitratio

en: Input caching:
nl: Invoerbufferen:

en: Input has changed
nl: Invoer is veranderd

en: Input has changed, unable to save bookmark. Suspending playback with "Pause" while editing bookmarks to ensure to keep the same input.
nl: Invoer is veranderd, niet in staat om bladwijzer op te slaan. Pauzeer het afspelen terwijl u bladwijzers bewerkt om er zeker van te zijn dat dezelfde invoer gebruikt wordt.

en: Input list
nl: Invoer lijst

en: Input of the card to use (see debug).
nl: Invoer van de kaart om te gebruiken (zie debug).

en: Input repetitions
nl: Invoer herhalingen

en: Input slave (experimental)
nl: Extra invoer (experimenteel)

en: Input stream
nl: Invoer stream

en: Input syntax is deprecated
nl: Invoer syntax is verouderd

en: Input:
nl: Invoer:

en: Install Windows Service
nl: Installeer Windows Dienst

en: Install the Service and exit.
nl: Installeer de dienst en sluit af.

en: Instances
nl: Opstartbeleid

en: Instead of writing a raw file, you can add a WAV header to the file.
nl: Voeg een WAV-header toe aan het bestand in plaats van alleen de ruwe data te schrijven.

en: Instrumental
nl: Instrumentaal

en: Instrumental pop
nl: Instrumentale pop

en: Instrumental rock
nl: Instrumentale rock

en: Integer from -1 (no model) to 4.
nl: Integer van -1 (geen model) tot 4.

en: Integer identifier for this elementary stream. This will be used to "find" this stream later.
nl: Geheel nummer identificatienummer voor deze elementaire stream. Dit wordt gebruikt om later de stream te "vinden".

en: Integer pixel motion estimation method
nl: Integer pixel bewegingsvoorspelling-methode

en: Integrate video in interface
nl: Integreer video in de interface

en: Inter luma quantization deadzone
nl: Inter luma-quantisatie dode zone

en: Interactive Zoom
nl: Interactieve zoom

en: Interface Settings
nl: Instellingen Gebruikersinterface

en: Interface Settings not saved
nl: Interface instellingen niet opgeslagen

en: Interface Type
nl: Interface-type

en: Interface interaction
nl: Interface interactie

en: Interlaced encoding
nl: Interlaced encodering

en: Interlaced mode
nl: Interlaced modus

en: Interlaced motion estimation
nl: Interlaced bewegingsschatting

en: Interval between keyframes (-1 for autodetect).
nl: Interval tussen sleutelframes (-1 voor autodetectie).

en: Intra luma quantization deadzone
nl: Intra luma-quantisatie dode zone

en: Introduces a delay in the display of the stream.
nl: Introduceert een vertraging in de weergave van de stream.

en: Inupiaq
nl: Inupiak

en: Invalid combination
nl: Ongeldige combinatie

en: Invalid selection
nl: Incorrecte selectie

en: Invalid signature
nl: Ongeldige ondertekening

en: Inversion mode
nl: Inversie modus

en: Inversion mode [0=off, 1=on, 2=auto]
nl: Inversie modus [0=uit, 1=aan, 2=auto]

en: Invert colors
nl: Kleuren omkeren

en: Invert video filter
nl: Inversie videofilter

en: Inverts the colors of the image
nl: Inverteert de kleuren van de afbeelding

en: Irish
nl: Iers

en: It is possible to apply effects to the rendered text to improve its readability.
nl: Het is mogelijk effecten op de getekende tekst toe te passen om de leesbaarheid te vergroten.

en: It is possible to cache the resumed TLS sessions. This is the expiration time of the sessions stored in this cache, in seconds.
nl: Het is mogelijk hervatte TLS sessies te buffferen. Dit is de verlooptijd van de sessie opgeslagen in de buffer, in seconden.

en: It is possible to disable the input clock synchronisation for real-time sources. Use this if you experience jerky playback of network streams.
nl: Forceer het gebruik van kloksynchronisatie op real-time bronnen. Gebruik dit als het afspelen van netwerk streams heel erg stotterig is.

en: It seems your FFMPEG (libavcodec) installation lacks the following encoder:
    %s.
    If you don't know how to fix this, ask for support from your distribution.
    
    This is not an error inside VLC media player.
    Do not contact the VideoLAN project about this issue.
nl: Hij lijkt erop dat uw FFMPEG (libavcodec) installatie de volgende encoder mist:
    %s.
    Als u niet weet hoe u dit moet oplossen, vraag ondersteuning van uw distributie.
    
    Dit is geen fout in VLC mediaspeler.
    Neem hierover geen contact met het VideoLAN project op.

en: It was not possible to download a cryptographic signature for the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
nl: Het was niet mogelijk om een cryptografische ondertekening voor het gedownloade bestand "%s" te verkrijgen, dus heeft VLC het verwijderd.

en: It was not possible to securely verify the downloaded file "%s". Thus, it was VLC deleted.
nl: Het was niet mogelijk om de veiligheid van het gedownloade bestand "%s" te verifiëren, dus heeft VLC het verwijderd.

en: Italian
nl: Italiaans

en: JACK Input
nl: JACK Invoer

en: JACK audio input
nl: JACK audio invoer

en: JACK audio output
nl: JACK audio-uitvoer

en: Japanese
nl: Japans

en: Javanese
nl: Javaans

en: Joint bidirectional motion refinement.
nl: Samengevoegde bidirectionele bewegingsverfijning.

en: Jointly optimize both MVs in B-frames
nl: Gezamenlijke optimalisatie van beide MV's in B-frames

en: Jump To Time
nl: Spring naar tijd

en: Jump sizes
nl: Spronggrootte

en: Jump to time
nl: Spring naar tijd

en: Kalaallisut (Greenlandic)
nl: Kalaallisut (Groenlands)

en: Kasenna MediaBase parser
nl: Kasenna MediaBase inlezer

en: Kasenna servers use an old and unstandard dialect of RTSP. When you set this parameter, VLC will try this dialect for communication. In this mode you cannot connect to normal RTSP servers.
nl: Kasenna server gebruiken een oud en niet-standaard dialect van RTSP. Als u deze parameter activeert zal VLC proberen dit dialect te gebruiken voor communicatie. In deze modus kunt u niet met normale RTSP servers verbinden.

en: Kate comment
nl: Kate opmerking

en: Kate streams allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.
nl: Kate streams staan tekstopmaak toe. VLC implementeert dit gedeeltelijk, maar u kan ervoor kiezen om alle opmaak te deactiveren.

en: Kate text subtitles decoder
nl: Kate tekst ondertitelingsdecoder

en: Kate text subtitles packetizer
nl: Kate tekst ondertitelingspacketizer

en: Kazakh
nl: Kazakstaans

en: Keep Recent Items
nl: Behoud recente items

en: Keep aspect ratio
nl: Beeldverhouding behouden

en: Keep current Equalizer settings
nl: Behoud huidige equalizer instellingen

en: Keep original size
nl: Behoud originele grootte

en: Keep some B-frames as references
nl: Behoud enkele B-frames als referentie

en: Keep stream output open
nl: Behoud streamuitvoer

en: Keep the original aspect ratio when resizing mosaic elements.
nl: Behoud de originele beeldverhouding bij het herschalen van mozaïek-elementen

en: Keep the original size of mosaic elements.
nl: Behoud de originele grootte van mozaïek-elementen.

en: Key
nl: Sleutel

en: Key events
nl: Toetsgebeurtenissen

en: Key interval
nl: Sleutel-interval

en: Key:
nl: Toets:

en: Keyframe Interval:
nl: Keyframe interval:

en: Khmer
nl: Cambodjaans

en: Kinyarwanda
nl: Kinyarwandees

en: Kirghiz
nl: Kirgizisch

en: Korean
nl: Koreaans

en: Kurdish
nl: Koerdisch

en: Language
nl: Taal

en: Language of the audio track you want to use (comma separated, two or three letter country code).
nl: Taal van het audiospoor dat u wilt gebruiken (gescheiden door komma's, twee- of drie-letterig landencode).

en: Language of the subtitle track you want to use (comma separated, two or three letters country code).
nl: Taal van het ondertitelingsspoor dat u wilt gebruiken (gescheiden door komma's, twee- of drie-letterige landencode).

en: Lao
nl: Laotiaans

en: Large
nl: Groot

en: Large Hall
nl: Grote Zaal

en: Larger
nl: Groter

en: Last Entry Point
nl: Laatste ingangspunt

en: Last.fm username not set
nl: Last.fm gebruikersnaam is niet ingevuld

en: Latin
nl: Latijn

en: Latvian
nl: Lets

en: Launch EyeTV now
nl: Start EyeTV nu

en: Launching an update request...
nl: Start update-aanvraag

en: Leave Fullscreen
nl: Schermvullende modus verlaten

en: Leave fullscreen
nl: Schermvullende modus verlaten

en: Left
nl: Linker

en: Left coordinate of the subscreen top left corner.
nl: Linkse coördinaat van de subscherm linkerbovenhoek.

en: Left front
nl: Links voor

en: Left gradient
nl: Linker gradiënt

en: Left rear
nl: Links achter

en: Length in milliseconds to output each stride
nl: Lengte in milliseconden om iedere schrijd in uit te voeren

en: Length in milliseconds to search for best overlap position
nl: Lengte in milliseconden om voor een beste overlappositie te zoeken

en: Letzeburgesch
nl: Letzeburgs

en: LibNotify Notification Plugin
nl: LibNotify Meldingsplugin

en: License
nl: Licentie

en: Lime
nl: Limoen

en: Linear
nl: Lineair

en: Linear PCM audio decoder
nl: Lineaire PCM audio decoder

en: Linear PCM audio packetizer
nl: Lineaire PCM audio packetizer

en: List ID
nl: Lijst ID

en: List of codecs that VLC will use in priority. For instance, 'dummy,a52' will try the dummy and a52 codecs before trying the other ones. Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
nl: Lijst van codecs die VLC in volgorde zal gebruiken. Bijvoorbeeld, 'dummy,a52' zal de dummy en a52 codecs eerst proberen voordat anderen geprobeerd worden.  Alleen geavanceerde gebruikers zouden deze optie mogen aanpassen, aangezien dit het afspelen van alle streams kapot kan maken.

en: List of handler extensions and executable paths (for instance: php=/usr/bin/php,pl=/usr/bin/perl).
nl: Lijst van hulpprogramma's en uitvoerbare paden (bijvoorbeeld: php=/usr/bin/php,pl=/usr/bin/perl).

en: List of sizes separated by colons (720x576:480x576).
nl: Lijst van groottes gescheiden door dubbele punten (720x576:480x576).

en: Listen to IPv4 announcements on the standard addresses.
nl: Luister naar IPv4 SAP aankondigingen op de standaard adressen.

en: Listen to IPv6 announcements on the standard addresses.
nl: Luister naar IPv6 SAP aankondigingen op de standaard adressen.

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Load File...
nl: Bestand laden...

en: Load subtitles file:
nl: Gebruik ondertitelingsbestand:

en: Load this subtitle file. To be used when autodetect cannot detect your subtitle file.
nl: Laad dit ondertitelingsbestand. Forceert een bestand en kan gebruikt worden als autodectectie niet werkt.

en: Local playback
nl: Lokaal afspelen

en: Location
nl: Locatie

en: Location of a file holding a SVG template for automatic string conversion
nl: Lokatie met een bestand die de SVG sjabloon voor automatische regelconversie bevat.

en: Location:
nl: Locatie:

en: Lock function
nl: Sluit functie

en: Log all VLC messages to a text file.
nl: Schrijf alle VLC berichten naar een tekstbestand weg.

en: Log all VLC messages to syslog (UNIX systems).
nl: Schrijf alle VLC berichten naar syslog (UNIX systemen).

en: Log filename
nl: Log bestandsnaam

en: Log format
nl: Logboekformaat

en: Log to file
nl: Logboek naar bestand opslaan

en: Log to syslog
nl: Logboek naar systeemlogboek opslaan

en: Logging
nl: Logboek

en: Login:pass:
nl: Login:wachtwoord:

en: Logo animation # of loops
nl: Logo-animatie aantal herhalingen

en: Logo erase
nl: Logo wissen

en: Logo filenames
nl: Logo bestandsnamen

en: Logo individual image time in ms
nl: Logo individuele beeldtijd in ms

en: Logo overlay
nl: Logo overlap

en: Logo position
nl: Logo positie

en: Logo sub filter
nl: Logo subfilter

en: Logo transparency value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
nl: Logo-transparantiewaarde (van 0 voor volledige transparantie tot 255 voor volledige opaciteit)

en: Logo video filter
nl: Logo videofilter

en: Long backwards jump
nl: Grote sprong achteruit

en: Long forward jump
nl: Grote sprong vooruit

en: Long jump length
nl: Grote spronglengte

en: Long jump length, in seconds.
nl: Grote spronglengte, in seconden.

en: Look for a subtitle file in those paths too, if your subtitle file was not found in the current directory.
nl: Zoek ook naar ondertitelingsbestanden in deze mappen

en: Loop
nl: Alles herhalen

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters alpha:beta
nl: Loop-filter AlphaC0- en beta-parameters alpha:beta

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters. Range -6 to 6 for both alpha and beta parameters. -6 means light filter, 6 means strong.
nl: Loop-filter AlphaC0- en beta-parameters. Bereik -6 tot 6 voor beide alpha- en beta-parameters. -6 betekend lichte filter, 6 betekend sterk.

en: Loop from point A to point B continuously
    Click to set point A
nl: Herhaal continue van punt A naar punt B
    Klik om punt A in te stellen

en: Loop from point A to point B continuously.
    Click to set point A
nl: Herhaal continue van punt A naar punt B.
    Klik om punt A in te stellen

en: Lost buffers
nl: Verloren buffers

en: Lost frames
nl: Verloren frames

en: Loudness
nl: Luidheid

en: Loudness of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Luidheid van de audio-invoer (indien ondersteund door de v4l2-driver)

en: Low Band Local Osc Freq in kHz usually 9.75GHz
nl: Lage Band Lokaal Osc Freq in kHz meestal 9.75GHz

en: Low Noise Block switch freq in kHz usually 11.7GHz
nl: Lage Ruis Blok switch freq in kHz meestal 11.7GHz

en: Low Priority FEC Rate [Undefined,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]
nl: Lage prioriteit FEC Ratio [Undefined,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]

en: Low freq (Hz)
nl: Lage frequentie (Hz)

en: Low freq gain (dB)
nl: Lage frequentie versterking (dB)

en: Low latency
nl: Lage latentietijd

en: Low resolution decoding
nl: Decodeer op lage resolutie

en: Lower the interface below all other windows.
nl: Toon de interface onder alle ander vensters.

en: Lowest
nl: Laagste

en: Lowest latency
nl: Laagste latentietijd

en: Lua Art
nl: Lua kunst

en: Lua Interface Module
nl: Lua aansturingsmodule

en: Lua Playlist
nl: Lua afspeellijst

en: Lua Playlist Parser Interface
nl: Lua afspeellijstverwerkingsinterface

en: Lua interface
nl: Lua aansturing

en: Lua interface configuration
nl: Lua aansturing configuratie

en: Lua interface configuration string. Format is: '["<interface module name>"] = { <option> = <value>, ...}, ...'.
nl: Lua interface configuratieregel. Formaat is: '["<interface module naam>"] = { <optie> = <waarde>, ...}, ...'.

en: Lua interface module to load
nl: Lua aansturingsmodule om te laden

en: Luma bicubic / chroma bilinear
nl: Luma bikubisch / chroma bilineair

en: Luminance elimination
nl: Helderheid-eliminatie

en: Luminance masking
nl: Helderheidsmaskering

en: Luminance threshold
nl: Belichtingsdrempel

en: M3U playlist (*.m3u);; Any (*.*)
nl: M3U afspeellijst (*.m3u);; Iedere (*.*)

en: M3U playlist exporter
nl: M3U afspeellijst exporteerder

en: M3U playlist import
nl: M3U afspeellijst importeren

en: MIME returned by the server (autodetected if not specified).
nl: MIME opgegeven door de server (automatisch gedetecteerd als niet opgegeven).

en: MJPEG consists of a series of JPEG pictures (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
nl: MJPEG bestaat uit een serie JPEG plaatjes (bruikbaar met MPEG TS, MPEG1, ASF en OGG)

en: MMS streams can contain several elementary streams, with different bitrates. You can choose to select all of them.
nl: MMS streams kunnen diverse elementaire streams, met verschillende bitrates, bevatten. U kan hier kiezen of u ze allemaal wilt selecteren.

en: MMX I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
nl: MMX I420,IYUV,YV12 naar RV15,RV16,RV24,RV32 conversies

en: MMX conversions from
nl: MMX conversies van

en: MMap
nl: MMAP

en: MP4/MOV muxer
nl: MP4/MOV demuxer

en: MPEG 1 Format
nl: MPEG 1 Formaat

en: MPEG Audio Layer 3 (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
nl: MPEG Audio Layer 3 (bruikbaar met MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG en RAW)

en: MPEG I/II hw video decoder (using libmpeg2)
nl: MPEG I/II hw video decoder (gebruikt libmpeg2)

en: MPEG I/II video decoder (using libmpeg2)
nl: MPEG I/II video decoder (gebruikt libmpeg2)

en: MPEG audio decoder
nl: MPEG audiodecoder

en: MPEG-1 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
nl: MPEG-1 Video codec (bruikbaar met MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG en RAW)

en: MPEG-2 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
nl: MPEG-2 Video codec (bruikbaar met MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG en RAW)

en: MPEG-4 Video codec (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG and RAW)
nl: MPEG-4 Video codec (bruikbaar met MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG en RAW)

en: MPEG-I/II video packetizer
nl: MPEG I/II video packetizer

en: MPEG2 video switcher stream output
nl: MPEG2 video switcher stream uitvoer

en: MPEG2 video transrating stream output
nl: MPEG2 video transrating stream uitvoer

en: MPEG4 quantization matrix
nl: MPEG4-quantizatiematrix

en: MSN Now-Playing
nl: MSN nu-afspelen

en: MTU for out mode
nl: MTU voor uit modus

en: MTU for out mode.
nl: MTU voor uit modus.

en: MTU of the network interface
nl: MTU van de netwerk interface

en: MUX for RAW RTSP transport
nl: MUX voor RAW RTSP transport

en: Mac Text renderer
nl: Mac tekstrenderer

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Magnification
nl: Vergroting

en: Magnify
nl: Vergroten

en: Magnify a part of the video. You can select which part of the image should be magnified.
nl: Vergroot een gedeelte van de video. U kan selecteren welk gedeelte van de afbeelding vergroot moet worden.

en: Magnify/Zoom interactive video filter
nl: Vergroot/Zoom interactieve video filer

en: Main interfaces
nl: Hoofdinterfaces

en: Make VLC buffer audio data capturer from jack for the specified length in milliseconds.
nl: Maak de VLC bufferaudiogegevens, opgenomen van de jack-ingang, de ingestelde lengte in milliseconden.

en: Make a donation...
nl: Doe een donatie...

en: Make one slot black. Other tiles can only be swapped with the black slot.
nl: Maak een tegel zwart. Andere tegels kunnen alleen met deze zwarte tegel omgewisseld worden.

en: Make one tile a black slot
nl: Maak van een tegel een zwart vak

en: Make the server publicly available on the 'Yellow Pages' (directory listing of streams) on the icecast/shoutcast website. Requires the bitrate information specified for shoutcast. Requires Ogg streaming for icecast.
nl: Maak de server publiekelijk beschikbaar op de 'Yellow Pages' (lijst van streams) op de icecast/shoutcase website. Vereist de bitrate informatie voor shoutcast. Vereist Ogg streaming voor icecast.

en: Malagasy
nl: Malagassisch

en: Malay
nl: Maleis

en: Malayalam
nl: Malayalaams

en: Maltese
nl: Maltees

en: Manual download only
nl: Alleen handmatig downloaden

en: Manual ratio
nl: Manuele ratio

en: Maps the hardware channel X to logical channel Y to fix wrong wiring :-)
nl: Mapt het hardware-kanaal X naar logisch kanaal Y om verkeerde bedrading op te lossen :-)

en: Maroon
nl: Kastanjebruin

en: Marquee
nl: Lichtkrant

en: Marquee display
nl: Lichtkrant weergave

en: Marquee position
nl: Lichtkrantpositie

en: Marquee text to display. (Available format strings: Time related: %Y = year, %m = month, %d = day, %H = hour, %M = minute, %S = second, ... Meta data related: $a = artist, $b = album, $c = copyright, $d = description, $e = encoded by, $g = genre, $l = language, $n = track num, $p = now playing, $r = rating, $s = subtitles language, $t = title, $u = url, $A = date, $B = audio bitrate (in kb/s), $C = chapter,$D = duration, $F = full name with path, $I = title, $L = time left, $N = name, $O = audio language, $P = position (in %), $R = rate, $S = audio sample rate (in kHz), $T = time, $U = publisher, $V = volume, $_ = new line)
nl: Lichtkrant tekst om weer te geven. (Beschikbare formaat opties: Tijd gerelateerd: %Y = jaar, %m = maand, %d = dag, %H = uren, %M = minuten, %S = seconden, ... Metagegevens gerelateerd: $a = artiest, $b = album, $c = copyright, $d = beschrijving, $e = gecodeerd door, $g = genre, $l = taal, $n = spoornummer, $p = nu speelt, $r = score, $s = ondertitelingstaal, $t = titel, $u = url, $A = datum, $B = audio bitrate (in kb/s), $C = hoofdstuk, $D = duur, $F = volledige naam met pad, $I = titel, $L = tijd over, $N = naam, $O = audiotaal, $P = positie (in %), $R = snelheid, $S = audio bemonsteringsratio (in kHz), $T = tijd, $U = uitgever, $V = volume, $_ = nieuwe regel)

en: Mask
nl: Masker

en: Master client ip address
nl: IP-adres van primaire cliënt

en: Matrox Graphic Array video output
nl: Matrox Graphic Array video-uitvoer

en: Max QP
nl: Maximale QP

en: Max QP step
nl: Max QP stap

en: Max QP step between frames.
nl: Maximale QP stap tussen frames.

en: Max length
nl: Maximale lengte

en: Max level
nl: Max niveau

en: Max local bitrate
nl: Maximale lokale bitrate

en: Maximum B (deprecated)
nl: Maximum B (verouderd)

en: Maximum GOP size
nl: Maximum GOP grootte

en: Maximum RTP sequence number dropout
nl: Maximale RTP-volgnummer uitval

en: Maximum RTP sequence number misordering
nl: Maximale RTP-volgnummer misordering

en: Maximum RTP sources
nl: Maximum RTP bronnen

en: Maximum bitrate
nl: Maximale bitratio

en: Maximum bitrate in kbps. This is useful for streaming applications.
nl: Maximale bitratio in kbps. Dit is handig voor streaming toepassingen.

en: Maximum distance to search for motion estimation, measured from predicted position(s). Default of 16 is good for most footage, high motion sequences may benefit from settings between 24 and 32. Range 0 to 64.
nl: Maximum zoekafstand voor bewegingsschatting, gemeten van voorspelde positie(s). Standaard van 16 is goed genoeg voor meeste opnames, opnames met veel beweging kunnen voordeel halen uit instellingen tussen 24 en 32. Bereik 0 tot 64.

en: Maximum encoding bitrate
nl: Maximale codering bitrate

en: Maximum image ratio. The crop plugin will never automatically crop to a higher ratio (ie, to a more "flat" image). The value is x1000: 1333 means 4/3.
nl: Maximum beeldverhouding. De bijsnijd-plugin zal nooit automatisch bijsnijden naar een hogere ratio (dit is, naar een meer "plat" beeld). De waarde is x1000: 1333 betekent 4/3

en: Maximum level
nl: Maximaal niveau

en: Maximum luminance to consider a pixel as black (0-255).
nl: Maximale belichting om een pixels als zwart te beschouwen (0-255).

en: Maximum motion vector length
nl: Maximum bewegingsvectorlengte

en: Maximum motion vector length in pixels. -1 is automatic, based on level.
nl: Maximum motion-vectorlengte in pixels. -1 is automatisch, gebaseerd op niveau.

en: Maximum motion vector search range
nl: Maximale bewegingsvector-zoekbereik

en: Maximum number of characters displayed on the screen.
nl: Maximum aantal tekens om op het scherm weer te geven.

en: Maximum number of connections
nl: Maximum aantal verbindingen

en: Maximum output video height.
nl: Maximale uitvoer video hoogte.

en: Maximum output video width.
nl: Maximale uitvoer video breedte.

en: Maximum quantizer parameter.
nl: Maximum quantizer-parameter.

en: Maximum size of temporary file (Mb)
nl: Maximale grootte van tijdelijk bestand (Mb)

en: Maximum video height
nl: Maximale video hoogte

en: Maximum video quantizer scale
nl: Maximum quantizerschaal van de video

en: Maximum video quantizer scale.
nl: Maximum quantizerschaal van de video.

en: Maximum video width
nl: Maximale video breedte

en: Mean
nl: Gemiddelde

en: Media &Information...
nl: Media &informatie...

en: Media Catalog Number (MCN)
nl: Media Catalogus Nummer (MCN)

en: Media Files
nl: Mediabestanden

en: Media Information
nl: Media informatie

en: Media Information...
nl: Media informatie...

en: Media Library
nl: Mediatheek

en: Media Manager Edition
nl: Mediabeheer-editie

en: Media Manager List
nl: Mediabeheerlijst

en: Media Resource Locator (MRL)
nl: Media Resource Locatie (MRL)

en: Media dump access filter trigger.
nl: Mediadump-toegangs-filter-schakelaar.

en: Meditative
nl: Meditatief

en: Medium backwards jump
nl: Normale sprong achteruit

en: Medium forward jump
nl: Normale sprong vooruit

en: Medium jump length
nl: Gemiddelde spronglengte

en: Medium jump length, in seconds.
nl: Gemiddelde spronglengte, in seconden.

en: Mega bass
nl: Mega bas

en: Mega bass cutoff
nl: Mega bas afsnijding

en: Mega bass level
nl: Mega bas niveau

en: Megabass mode cutoff frequency, in Hz. This is the maximum frequency for which the megabass effect applies. Valid values are from 10 to 100 Hz.
nl: Megabass-modus afsnijdingsfrequentie, in Hz. Dit is de maximum frequentie tot waar het megabass effect toegepast wordt. Geldige waarden zijn van 10 tot 100 Hz.

en: Megabass mode level (from 0 to 100, default value is 0).
nl: Megabass niveau (van 0 tot 100, standaardwaarde is 0).

en: Memory copy module
nl: Geheugen kopieer module

en: Memory-mapped file input
nl: Geheugenmapped bestandsinvoer

en: Menu position
nl: Menu positie

en: Menu update interval
nl: Menu verversingsinterval

en: Messages
nl: Berichten

en: Messages...
nl: Berichten...

en: Meta-information
nl: Metadata

en: Method used by libdvdcss for decryption
nl: Methode die libdvdcss moet gebruiken voor ontcijfering

en: Mi&nimal View...
nl: Mi&nimale weergave...

en: Microsoft Media Server (MMS) input
nl: Microsoft Media Server (MMS) invoer

en: Middle
nl: Middelste

en: Mime
nl: MIME

en: Min QP
nl: Minimale QP

en: Minimal Mac OS X OpenGL video output (opens a borderless window)
nl: Minimale Mac OS X OpenGL video-uitvoer (open een rand-loze venster)

en: Minimal Mac OS X interface
nl: Minimale MacOS X interface

en: Minimal View...
nl: Minimale weergave...

en: Minimal look with no menus
nl: Minimale weergave zonder menu's

en: Minimize Window
nl: Minimalizeer Venster

en: Minimize number of threads
nl: Minimaliseer het aantal threads dat VLC nodig heeft om te draaien

en: Minimum B (deprecated)
nl: Minimum B (verouderd)

en: Minimum GOP size
nl: Minimum GOP grootte

en: Minimum bitrate in kbps. This is useful for encoding for a fixed-size channel.
nl: Minimale bitratio in kbps. Dit is handig voor encoden van een kanaal met vaste grotte.

en: Minimum buffer space between threads
nl: Minimale bufferruimte tussen threads

en: Minimum buffer space between threads. -1 is automatic, based on number of threads.
nl: Minimale bufferruimte tussen threads. -1 is automatisch, gebaseerd op het aantal threads.

en: Minimum encoding bitrate
nl: Minimum codering bitrate

en: Minimum quantizer parameter. 15 to 35 seems to be a useful range.
nl: Minimale quantizer parameter 15 tot 35 blijkt een goed bereik.

en: Minimum video quantizer scale
nl: Minimum quantizerschaal van de video

en: Minimum video quantizer scale.
nl: Minimum quantizerschaal van de video.

en: Misc
nl: Overige

en: Miscellaneous
nl: Overige

en: Miscellaneous audio settings and modules.
nl: Overige audio-instellingen en modules.

en: Miscellaneous settings related to On-Screen-Display, subtitles and "overlay subpictures".
nl: Instellingen betreffende On Screen Display, ondertiteling en "overleg subafbeeldingen"

en: Miscellaneous stress tests
nl: Verschillende stress tests

en: Mode
nl: Modus

en: Modulation type
nl: Modulatietype

en: Modulation type for front-end device.
nl: Modulatie typen voor het 'frontend' apparaat.

en: Modules search path
nl: Module zoekpad

en: Modules tree
nl: Modules

en: Moldavian
nl: Moldavisch

en: Mongolian
nl: Mongools

en: More Info
nl: Meer informatie

en: Mosaic
nl: Mozaïek

en: Mosaic alignment
nl: Mozaïek uitlijning

en: Mosaic bridge
nl: Mozaïek bridge

en: Mosaic bridge stream output
nl: Mozaïek bridge stream-uitvoer

en: Mosaic video sub filter
nl: Mozaïek video sub filter

en: Motion Detect
nl: Bewegingdetectie

en: Motion blur
nl: Bewegingsvervaging

en: Motion blur filter
nl: Bewegingsvervagingfilter

en: Motion detect
nl: Bewegingsdetectie

en: Motion detect video filter
nl: Bewegingsdetectie videofilter

en: Motion masking
nl: Bewegingsmaskering

en: Motion threshold (10-100)
nl: Bewegingsdrempel (10-100)

en: Mount Point
nl: Aankoppelingspunt

en: Mouse Gestures
nl: Muisbewegingen

en: Mouse events
nl: Muisgebeurtenissen

en: Mouse gestures control interface
nl: Muisbewegingen besturingsinterface

en: Move OSD menu highlight to the widget below
nl: Verplaats OSD menu selectie naar de widget onder

en: Move OSD menu highlight to the widget on the left
nl: Verplaats OSD menu selectie naar de widget links

en: Move OSD menu highlight to the widget on the right
nl: Verplaats OSD menu selectie naar de widget rechts

en: Move OSD menu highlight to the widget on top
nl: Verplaats OSD menu selectie naar de widget boven

en: Move To Trash and Relaunch VLC
nl: Verplaats naar Prullenbak en herstart VLC

en: Multicast output interface
nl: Multicast uitvoer interface

en: Multipass ratecontrol:
     - 1: First pass, creates stats file
     - 2: Last pass, does not overwrite stats file
     - 3: Nth pass, overwrites stats file
nl: Multipass ratecontrol:
     - 1: Eerste pass, maakt een stats-bestand aan
     - 2: Laatste pass, overschrijft het stats-bestand niet
     - 3: Nde pass, overschrijft stats-bestand

en: Mute
nl: Dempen

en: Mute audio
nl: Geluid dempen

en: Mute audio input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Audio-invoer dempen (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Mute audio when command is not 0.
nl: Demp audio als commando niet 0 is.

en: Mux Control
nl: Mux-bediening

en: Mux PMT (requires --sout-ts-es-id-pid)
nl: Mux PMT (vereist --sout-ts-es-id-pid)

en: Muxer to use for the stream.
nl: Muxer om in de stream te gebruiken.

en: Muxers create the encapsulation formats that are used to put all the elementary streams (video, audio, ...) together. This setting allows you to always force a specific muxer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each muxer.
nl: Muxers maken de ingepakte formaten die gebruikt worden om alle elementaire stromen (video, audio, ...) samen te pakken. Deze instelling stelt u in staat een bepaalde muxer te gebruiken. U zal dit waarschijnlijk beter niet kunnen doen.
    U kan ook standaard parameters voor iedere muxer instellen.

en: N/A
nl: n.v.t.

en: NT Service
nl: NT Dienst

en: Name
nl: Naam

en: Name for the font you want to use
nl: Naam van het te gebruiken lettertype

en: Name of XML file containing Haar cascade description
nl: Naam van het XML-bestand dat de Haar-cascadebeschrijving bevat.

en: Name of desired display device
nl: Naam van gewenst weergave-apparaat

en: Name of internal OpenCV plugin filter to use
nl: Naam van de interne OpenCV pluginfilter om te gebruiken

en: Name of the audio device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
nl: Naam van het audio apparaat dat door de DirectShow plugin gebruikt moet worden. Als u niets opgeeft, zal het standaardapparaat gebruikt worden.

en: Name of the audio device to use. If you don't specify anything, "/dev/dsp" will be used for OSS, "hw" for Alsa.
nl: Naam van het audio-apparaat om te gebruiken. Als u niet specificeert zal "/dev/dsp" voor OSS en "hw" voor Alsa gebruikt worden.

en: Name of the audio device to use. If you don't specify anything, "/dev/dsp" will be used for OSS.
nl: Naam van het audio-apparaat om te gebruiken. Als u niets specificeert zal "/dev/dsp" voor OOS gebruikt worden.

en: Name of the audio device to use. If you don't specify anything, no audio device will be used.
nl: Naam van het audio-apparaat om te gebruiken. Als u niets specificeert, zal geen audio-apparaat gebruikt worden.

en: Name of the device to use. If you don't specify anything, /dev/video0 will be used.
nl: Naam van het apparaat om te gebruiken. Als u niet specificeert zal /dev/video0 gebruikt worden.

en: Name of the file to which the raw stream will be dumped.
nl: Naam  van het bestand waar de ruwe stream naartoe geschreven zal worden.

en: Name of the serial port where the AtmoLight controller is attached to.
    On Windows usually something like COM1 or COM2. On Linux /dev/ttyS01 f.e.
nl: Naam van de seriële poort waarmee de AtmoLight-controller verbonden is.
    Bij Windows over het algemeen zoiets als COM1 of COM2. Bij Linux /dev/ttyS01 bijv.

en: Name of the video device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
nl: Naam van het video apparaat dat door de DirectShow plugin gebruikt moet worden. Als u niets opgeeft, zal het standaardapparaat gebruikt worden.

en: Name of the video device to use. If you don't specify anything, no video device will be used.
nl: Naam van het videoapparaat om te gebruiken. Indien u hier niets specificeert, zal geen videoapparaat gebruikt worden.

en: Name to give to this stream/channel on the shoutcast/icecast server.
nl: Naam om aan deze stream/dit kanaal op deze shoutcast/icecast server te geven.

en: Name:
nl: Naam:

en: Native
nl: Oorspronkelijk

en: Nauru
nl: Nauruaans

en: Navajo
nl: Navaho

en: Navigate down
nl: Ga naar beneden

en: Navigate left
nl: Ga naar links

en: Navigate right
nl: Ga naar rechts

en: Navigate up
nl: Ga naar boven

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Navy
nl: Marine

en: Ndebele, North
nl: Ndebele, Noord

en: Ndebele, South
nl: Ndebele, Zuid

en: Nearest neighbour (bad quality)
nl: Nearest neighbour (slechte kwaliteit)

en: Nepali
nl: Nepalees

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Identifier
nl: Netwerkidentificatie

en: Network Protocol
nl: Netwerkprotocol

en: Network Sync
nl: Netwerksynchronisatie

en: Network interaction failed
nl: Netwerkinteractie faalde

en: Network settings
nl: Netwerk instellingen

en: Network synchronisation
nl: Netwerk synchronisatie

en: Network:
nl: Netwerk:

en: Never fix
nl: Nooit repareren

en: New Node
nl: Nieuwe subgroep

en: New winamp 5.2 shoutcast import
nl: Nieuwe winamp 5.2 shoutcast import

en: Next
nl: Volgende

en: Next Channel
nl: Volgend kanaal

en: Next Title
nl: Volgende titel

en: Next chapter
nl: Volgend Hoofdstuk

en: Next media in the playlist
nl: Volgende media in de afspeellijst

en: Next title
nl: Volgende titel

en: No
nl: Nee

en: No %@s found
nl: Geen %@s gevonden

en: No Audio Device
nl: Geen audio-apparaat

en: No CrashLog found
nl: Geen CrashLog gevonden

en: No DVD menus
nl: Geen dvd-menu's

en: No Filtering
nl: Geen filteren

en: No Input device found
nl: Geen invoerapparaat gevonden

en: No audio device name was given. You might want to enter "default".
nl: Geen audio-apparaat naam was opgegeven. U kunt beter "default" invoeren.

en: No decoding of Dolby Surround
nl: Geen decodering voor Dolby Surround

en: No device connected
nl: Geen apparaat verbonden

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: No folder selected
nl: Geen map geselecteerd

en: No help available
nl: Geen help beschikbaar

en: No input
nl: Geen invoer

en: No input found
nl: Geen invoer gevonden

en: No input found. A stream must be playing or paused for bookmarks to work.
nl: Geen invoer gevonden. Een stream moet afspelen of gepauzeerd zijn om bladwijzers te laten werken.

en: No input selected
nl: Geen invoer geselecteerd

en: No item currently playing
nl: Niets aan het afspelen

en: No items in the playlist
nl: Geen items in de afspeellijst

en: No new stream or valid playlist item has been selected.
    
    Choose one before going to the next page.
nl: Er is geen nieuwe stream of geldige afspeellijstingang geselecteerd.
    
    Kies er een voordat u doorgaat naar de volgende pagina.

en: No repeat
nl: Geen herhaling

en: No suitable decoder module
nl: Geen bruikbare decoder module

en: No valid destination
nl: Geen geldig doel

en: Noise
nl: Ruis

en: Noise reduction
nl: Ruisreductie

en: Noise video filter
nl: Ruis videofilter

en: Non-deterministic optimizations when threaded
nl: Onvoorspelbare optimalizaties bij threading

en: Non-key
nl: Geen-sleutel

en: Non-ref
nl: Geen-referentie

en: None
nl: Geen

en: Norm of the stream (Automatic, SECAM, PAL, or NTSC).
nl: Norm van de stream (Automatisch, SECAM, PAL, of NTSC).

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal Size
nl: Normale Grootte

en: Normal/Repeat/Loop
nl: Normaal/Herhalen/Loop

en: Normally the packetizer would sync on the next full frame. This flags instructs the packetizer to sync on the first Intra Frame found.
nl: Gewoonlijk zal de packetizer op de volgende volle frame synchroniseren. Deze optie vertelt de packetizer om op de eerst-gevonden Intra Frame te synchroniseren.

en: Normally we use the timestamps of the MPEG files to calculate position and duration. However sometimes this might not be usable. Disable this option to calculate from the bitrate instead.
nl: Normaal gebruiken we tijdsaanduidingen in de MPEG bestanden om de positie en duur te berekenen. Echter, soms is dit niet bruikbaar. Deactiveer deze optie om deze waarden vanuit de bitrate te berekenen.

en: Northern Sami
nl: Noord-Samisch

en: Norwegian
nl: Noors

en: Norwegian Bokmaal
nl: Noors Bokmaal

en: Norwegian Nynorsk
nl: Noors Nynorsk

en: Not Set
nl: Niet ingesteld

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Notify
nl: Melding

en: Now Playing
nl: Nu speelt

en: Now playing
nl: Nu speelt

en: Number of B frames that will be coded between two reference frames.
nl: Aantal B-frames dat gecodeerd zal worden tussen twee referentieframes.

en: Number of CD blocks to get in a single read.
nl: Aantal cd-blokken verkrijgen in een enkele lees-operatie.

en: Number of P frames between two I frames.
nl: Aantal P beelden tussen 2 I beelden.

en: Number of audio buffers
nl: Aantal audiobuffers

en: Number of audio channels
nl: Aantal audiokanalen

en: Number of audio channels in the transcoded streams.
nl: Aantal audiokanalen in de streanscoded streams.

en: Number of bands
nl: Aantal banden

en: Number of bands used by spectrum analyzer, should be 20 or 80.
nl: Aantal banden van de spectrum analyzer, moet20 of 80 zijn.

en: Number of bands used by the spectrometer, from 20 to 80.
nl: Aantal banden gebruikt door de spectrometer, van 20 tot 80.

en: Number of blank pixels between bands.
nl: Aantal blanco pixels tussen de banden.

en: Number of blocks per CD read
nl: Aantal blokken per cd-leesactie

en: Number of channels
nl: Aantal kanalen

en: Number of channels information of the transcoded stream.
nl: Aantal kanalen informatie van de getranscodeerde stream.

en: Number of clones
nl: Aantal klonen

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of consecutive B-frames between I and P-frames. Range 1 to 16.
nl: Aantal opeenvolgende B-frames tussen I en P-frames. Bereik van 1 tot 16.

en: Number of days between two update checks
nl: Aantal dagen tussen twee controles op nieuwere versies.

en: Number of frames per second (eg. 24, 25, 29.97, 30).
nl: Aantal beelden per seconde (bijv. 24, 25, 29.97, 30).

en: Number of frames that will be coded for one key frame.
nl: Aantal frames dat gecodeerd zal worden voor een sleutelframe.

en: Number of horizontal windows in which to split the video.
nl: Aantal horizontale vensters waarin de video opgesplitst moet worden.

en: Number of image columns in the mosaic (only used if positionning method is set to "fixed".
nl: Aantal beeldkolommen in de mozaïek (alleen gebruikt indien de positioneringsmethode ingesteld is op "fixed").

en: Number of image rows in the mosaic (only used if positionning method is set to "fixed").
nl: Aantal beeldrijen in de mozaïek (alleen gebruikt indien de positioneringsmethode ingesteld is op "fixed").

en: Number of images for change
nl: Aantal afbeeldingen voor verandering

en: Number of lines for change
nl: Aantal regels voor verandering

en: Number of loops for the logo animation.-1 = continuous, 0 = disabled
nl: Aantal herhalingen voor de logo-animatie. -1 = blijvend herhalen, 0 = uitgeschakeld

en: Number of milliseconds between string updates. This is mainly usefull when using meta data or time format string sequences.
nl: Aantal milliseconden tussen regel verversingen. Dit is hoofdzakelijk handig als er metagegevens of tijd formaat regels gebruikt worden.

en: Number of milliseconds the marquee must remain displayed. Default value is 0 (remains forever).
nl: Aantal milliseconden dat de lichtkrant weergegeven moet blijven. Standaard waarde is 0 (altijd weergeven).

en: Number of non black pixels
nl: Aantal niet-zwarte pixels

en: Number of output channels
nl: Aantal uitvoerkanalen

en: Number of pixels to crop from the bottom of the image.
nl: Aantal pixels om te snijden vanaf de onderkant van de afbeelding.

en: Number of pixels to crop from the left of the image.
nl: Aantal pixels om te snijden vanaf de linkerzijde van de afbeelding.

en: Number of pixels to crop from the right of the image.
nl: Aantal pixels om te snijden vanaf de rechterzijde van de afbeelding.

en: Number of pixels to crop from the top of the image.
nl: Aantal pixels om te snijden vanaf de bovenkant van de afbeelding.

en: Number of pixels to padd to the bottom of the image after cropping.
nl: Aantal pixels om te vullen aan de onderkant van de afbeelding na snijden.

en: Number of pixels to padd to the left of the image after cropping.
nl: Aantal pixels om te vullen aan de linkerkant van de afbeelding na snijden.

en: Number of pixels to padd to the right of the image after cropping.
nl: Aantal pixels om te vullen aan de rechterkant van de afbeelding na snijden.

en: Number of pixels to padd to the top of the image after cropping.
nl: Aantal pixels om te vullen aan de boven van de afbeelding na snijden.

en: Number of previous frames used as predictors. This is effective in Anime, but seems to make little difference in live-action source material. Some decoders are unable to deal with large frameref values. Range 1 to 16.
nl: Aantal vorige frames te gebruiken bij voorspelling. Dit is effectief bij Anime, maar lijkt weinig verschil te maken bij live-action bronmateriaal. Sommige decoders zijn niet in staat om met grote frameref waarden te werken.  Bereik van 1 tot 16.

en: Number of puzzle columns
nl: Aantal puzzelkolommen

en: Number of puzzle rows
nl: Aantal puzzelrijen

en: Number of reference frames
nl: Aantal referentieframes

en: Number of resumed TLS sessions
nl: Aantal hervatte TLS sessies

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Number of seconds between each forced refresh of the feeds. 0 means that the feeds are never updated.
nl: Aantal seconden tussen elke geforceerde vernieuwing van de feeds. 0 betekent dat de feeds nooit geüpdatet worden.

en: Number of stars
nl: Aantal sterren

en: Number of stars to draw with random effect.
nl: Aantal sterren te tekenen met willekeurig effect.

en: Number of steps to change current color to end color for dimming up the light in cinema style... (each step takes 40ms)
nl: Aantal stappen om de huidige kleur te veranderen naar de eindkleur bij het dimmen van het licht in cinema-stijl... (elke stap is 40 ms)

en: Number of steps to change current color to pause color (each step takes 40ms)
nl: Aantal stappen om de huidige kleur naar de pauzekleur te veranderen (elke stap duurt 40ms)

en: Number of the screen to use by default to display videos in 'fullscreen'. The screen number correspondance can be found in the video device selection menu.
nl: Nummer van het scherm om standaard te gebruiken bij weergave van video's in 'schermvullende modus'. Het schermnummer correspondeert met het nummer in het video-apparaat selectiemenu.

en: Number of threads
nl: Aantal threads

en: Number of threads used for the transcoding.
nl: Aantal threads om te gebruiken voor transcoding.

en: Number of time the same input will be repeated
nl: Aantal keer dat dezelfde invoer herhaald wordt

en: Number of time to blend
nl: Aantal keren mengen

en: Number of vertical windows in which to split the video.
nl: Aantal verticale vensters waarin de video opgesplitst moet worden.

en: Number of video windows in which to clone the video.
nl: Aantal video vensters om de viadeo naartoe te klonen.

en: OSD configuration importer
nl: OSD configuratie importeerder

en: OSD menu pictures get a default timeout of 15 seconds added to their remaining time. This will ensure that they are at least the specified time visible.
nl: OSD-menu-afbeeldingen krijgen een standaard time-out van 15 seconden toegevoegd aan hun resterende tijd. Dit zorgt ervoor dat ze ten minste voor de gespecifieerde tijd zichtbaar zijn.

en: OSS DSP device
nl: OSS DSP-apparaat

en: Occitan
nl: Occitaans

en: Occitan (post 1500); Provencal
nl: Provencaals; Occitaans (na 1500)

en: Off
nl: Uit

en: Offset X offset (automatic compensation)
nl: Uitlijning X uitlijning (automatische compensatie)

en: Offset between the text and the shadow (in pixels, defaults to 2 pixels).
nl: Uitlijning tussen de tekst en de schaduw (in pixels, standaard naar 2 pixels).

en: Offset to add to the stream IDs specified in bridge_out to obtain the stream IDs bridge_in will register.
nl: Uitlijning om aan de stream-ID's toe te voegen gespecificeerd in bridge_uit om de stream-ID's te verkrijgen die bridge_in zal registreren.

en: Offsets in order
nl: Uitlijning in volgorde

en: Ogg Vorbis Quality
nl: Ogg Vorbis Kwaliteit

en: Ogg Vorbis Quality information of the transcoded stream.
nl: Ogg Vorbis kwaliteit informatie voor de getranscodeerde stream.

en: Old playlist exporter
nl: Oude afspeellijst exporteerder

en: Oldies
nl: Gouwe ouwe

en: Olive
nl: Olijf

en: On
nl: Aan

en: On Screen Display
nl: Berichten op het scherm

en: On Screen Display menu
nl: Op Scherm Weergave menu

en: On Screen Display/Subtitle Settings not saved
nl: On Screen Display/Ondertiteling instellingen niet opgeslagen

en: One instance when started from file
nl: Een enkele instantie als vanaf bestand gestart wordt

en: One of "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32" or "spdif"
nl: Selecteer een van "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32" of "spdif"

en: One of '90', '180', '270', 'hflip' and 'vflip'
nl: Één van '90', '180', '270', 'hflip' en 'vflip'

en: Online Documentation...
nl: Online documentatie...

en: Online Forum...
nl: Online forum...

en: Only decode a low resolution version of the video. This requires less processing power
nl: Decodeer alleen een lage resolutie van de video. Dit vereist minder verwerkingskracht

en: Only forward descriptors from this SysID to the CAM.
nl: Alleen beschrijvers van deze SySID naar de CAM doorsturen.

en: Only your default E-Mail address will be submitted, including no further information.
nl: Alleen uw standaard e-mailadres zal opgestuurd worden, inclusief geen verdere informatie.

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Opacity (inverse of transparency) of overlay text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
nl: Opaciteit (omgekeerde van transparantie) van de overlap tekst. 0 = transparant, 255 = totaal ondoorzichtig.

en: Opacity (inverse of transparency) of overlayed text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
nl: Opaciteit (inverse van transparantie) van overlaptekst. 0 = transparant, 255 = totale opaciteit

en: Opaqueness
nl: Ondoorzichtigheid

en: Open
nl: Openen

en: Open &Capture Device...
nl: &Opnameapparaat openen...

en: Open &Disc...
nl: &Schijf openen...

en: Open &Folder...
nl: &Map openen...

en: Open &Network...
nl: &Netwerk openen...

en: Open Capture Device...
nl: Open &Opname Apparaat...

en: Open D&irectory...
nl: D&irectory openen...

en: Open Directory
nl: Directory openen

en: Open Disc
nl: Open Schijf

en: Open Disc...
nl: Schijf openen...

en: Open File
nl: Open bestand

en: Open File...
nl: Open bestand...

en: Open Folder...
nl: Map openen...

en: Open Network...
nl: Netwerk openen...

en: Open Recent
nl: Open Laatste

en: Open Source
nl: Open Bron

en: Open Subtitles
nl: Open ondertiteling

en: Open VIDEO_TS Directory
nl: Open VIDEO_TS directory

en: Open a VLM Configuration File
nl: Open een VLM configuratiebestand

en: Open a skin file
nl: Open een thema bestand

en: Open files from all sub-folders as well?
nl: Ook bestanden van alle onderliggende mappen openen?

en: Open playlist
nl: Open afspeellijst

en: Open playlist file
nl: Afspeellijstbestand openen

en: Open skin...
nl: Open thema...

en: Open subtitles file
nl: Open ondertitelingsbestand

en: Open the indicated Teletext page.Default page is index 100
nl: Open de index Teletext pagina. Standaard pagina is 100

en: Open:
nl: Openen:

en: Open: %s
nl: Openen: %s

en: OpenCV example
nl: OpenCV voorbeeld

en: OpenCV face detection example filter
nl: OpenCV gezichtsdetectie voorbeeld filter

en: OpenCV filter chroma
nl: OpenCV-filter chroma

en: OpenCV internal filter name
nl: OpenCV interne filternaam

en: OpenCV video filter wrapper
nl: OpenCV videofilterwrapper

en: OpenGL Cylinder radius
nl: OpenGL cylinderradius

en: OpenGL Provider
nl: OpenGL provider

en: OpenGL cube rotation speed
nl: OpenGL kubus rotatie snelheid

en: OpenGL sampling accuracy
nl: OpenGL bemonsteringsnauwkeurigheid

en: OpenGL video output
nl: OpenGL video-uitvoer

en: OpenGL(GLX) provider
nl: OpenGL (GLX) provider

en: Opening
nl: Openen

en: Optimize the capture by fragmenting the screen in chunks of predefined height (16 might be a good value, and 0 means disabled).
nl: Optimaliseer de opname door het scherm onder te verdelen in blokken van  voorgedefinieerde hoogte (16 kan een goede waarde zijn, 0 betekent gedeactiveerd).

en: Options
nl: Opties

en: Ordered chapters
nl: Geordende hoofdstukken

en: Original audio
nl: Originele audio

en: Ossetian; Ossetic
nl: Ossetianees; Ossetisch

en: Other
nl: Ander

en: Other advanced settings
nl: Overige geavanceerde opties

en: Other codecs
nl: Overige codecs

en: Outline
nl: Omtrek

en: Output
nl: Uitvoer

en: Output FIFO
nl: Uitvoer FIFO

en: Output URL
nl: Uitvoer URL

en: Output access method
nl: Uitvoer toegangsmethode

en: Output chroma for the memory image as a 4-character string, eg. "RV32".
nl: Uitvoerchroma voor de geheugenafbeelding als een regel van 4 tekens, bijv. "RV32".

en: Output chroma for the snapshot image (a 4 character string, like "RV32").
nl: Uitvoerchroma voor de snapshot-afbeelding (een regel met 4 tekens, zoals "RV32").

en: Output data for RRDTool in this file.
nl: Uitvoergegevens voor RRDTool in dit bestand.

en: Output destination
nl: Uitvoer doel

en: Output device
nl: Uitvoerapparaat

en: Output file
nl: Uitvoerbestand

en: Output format
nl: Uitvoerformaat

en: Output method to use for the stream.
nl: Uitvoermethode om voor de stream te gebruiken.

en: Output module
nl: Uitvoermodule

en: Output modules
nl: Uitvoermodules

en: Output muxer
nl: Uitvoer muxer

en: Output teletext subtitles as text instead of as RGBA
nl: Voer teletekst ondertiteling uit als tekst i.p.v. RGBA

en: Output video height.
nl: Uitvoer video hoogte.

en: Output video in grayscale. As the color information aren't decoded, this can save some processing power.
nl: Voer video in grijstinten uit. Omdat de kleur-informatie niet gedecodeerd wordt kan dit verwerkingskracht besparen.

en: Output video width.
nl: Uitvoer video breedte.

en: Output:
nl: Uitvoer:

en: Outputs
nl: Uitvoeren

en: Overall brightness of your LED stripes
nl: Algehele helderheid van uw LED strips

en: Overlap Length
nl: Overlaplengte

en: Overlay
nl: Overlap

en: Overlay is the hardware acceleration capability of your video card (ability to render video directly). VLC will try to use it by default.
nl: Overlay is de hardwareversnelling functionaliteit van uw videokaart (mogelijkheid om video direct te renderen). VLC zal proberen dit standaard te gebruiken.

en: Overlay subtitles on the video
nl: Overlap ondertitelingen op de video

en: Overlay video output
nl: Overlap video-uitvoer

en: Overlays
nl: Overlappingen

en: Overlays/Subtitles
nl: Overlapping/Ondertiteling

en: Override page
nl: Overschrijf pagina

en: Override parametters
nl: Overschrijf parameters

en: Override the indicated page, try this if your subtitles don't appear (-1 = autodetect from TS, 0 = autodetect from teletext, >0 = actual page number, usually 888 or 889).
nl: Overschrijf de ingestelde pagina, probeer dit als uw ondertitels niet verschijnen (-1 = detecteer automatisch van TS, 0 = detecteer automatisch van teletext, >0 = het eigenlijke paginanummer, over het algemeen 888 of 889).

en: Override the normal frames per second settings. This will only affect frame-based subtitle formats without a fixed value.
nl: Overschrijf de normale instellingen voor frames per seconde. Dit zal alleen invloed hebben op  frame-gebaseerde ondertitelformaten zonder vastgelegde waardes.

en: Override the normal frames per second settings. This will only work with MicroDVD and SubRIP (SRT) subtitles.
nl: Overschrijf de normale frames per seconde instelling. Dit zal alleen werken met MicroDVD en SubRIP (SRT) ondertitelingen.

en: Owner
nl: Eigenaar

en: P&layback
nl: Af&spelen

en: PCR delay (ms)
nl: PCR vertraging (ms)

en: PES maximum size
nl: PES maximale grootte

en: PLS playlist import
nl: PLS afspeellijst importeren

en: PMT Program numbers
nl: PMT programmanummers

en: PORTAUDIO audio output
nl: PORTAUDIO audio-uitvoer

en: POSIX signals handling interface
nl: POSIX signalen handelingsinterface

en: PSNR computation
nl: PSNR berekening

en: PVR radio device
nl: PVR radio-apparaat

en: PVR video device
nl: PVR video apparaat

en: Pace
nl: Draf

en: Packet Size
nl: Pakketgrootte

en: Packet size in bytes to decrypt
nl: Paketgrootte in bytes om te ontsleutelen

en: Packet size in bytes to encrypt
nl: Pakketgrootte in bytes om te versleutelen.

en: Packetizer modules settings
nl: Instellingen van packetizer modules

en: Packetizers are used to "preprocess" the elementary streams before muxing. This setting allows you to always force a packetizer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each packetizer.
nl: Packetizers worden gebruikt om elementaire streams voor te bewerken voordat ze in een uitvoer formaat gemuxed worden. Met deze instelling kunt u een bepaalde packetizer forceren. U kan dat echter beter niet doen.
    U kan ook standaard parameters voor iedere packetizer instellen.

en: Packets can be sent one by one at the right time or by groups. You can choose the number of packets that will be sent at a time. It helps reducing the scheduling load on heavily-loaded systems.
nl: Paketten kunnen een voor een op de juiste tijd verzonden worden of per groep. U kan kiezen hoeveel paketten per keer verzonden worden. Dit helpt de belasting op zwaarbelaste systemen te reduceren.

en: Padd
nl: Vullen

en: Panjabi
nl: Punjabi

en: Panoramix: wall with overlap video filter
nl: Panoramix: muur met overlap videofilter

en: Parametric Equalizer
nl: Parametrische equalizer

en: Partial Extract
nl: Gedeeltelijke extract

en: Partitions to consider
nl: Partities om in besluit te nemen

en: Partitions to consider in analyse mode: 
     - none  : 
     - fast  : i4x4
     - normal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - slow  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - all   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 requires p8x8. i8x8 requires 8x8dct).
nl: Partities om in besluit mee te nemen in analyse modus: 
     - geen  : 
     - snel  : i4x4
     - normaal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - langzaam  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - alles   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 vereist p8x8. i8x8 vereist 8x8dct).

en: Party
nl: Feest

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password for HTTP Proxy
nl: Wachtwoord voor HTTP Proxy

en: Password that will be requested to access the stream.
nl: Wachtwoord wat gevraagd zal worden om de stream te bereiken.

en: Password that will be used for the connection.
nl: Wachtwoord om te gebruiken voor de verbinding.

en: Password the administrator will use to log into the internal HTTP server.
nl: Wachtwoord van de beheerder om aan te melden bij de interne HTTP server.

en: Password to be used for connection to the SOCKS proxy.
nl: Wachtwoord om te gebruiken voor een verbinding met de SOCKS proxy.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste
nl: Plakken

en: Path
nl: Pad

en: Path of the image file for fake input.
nl: Pad voor het afbeeldingsbestand voor fake-invoer.

en: Path to OSD menu images
nl: Pad naar OSD menu afbeeldingen

en: Path to the OSD menu images. This will override the path defined in the OSD configuration file.
nl: Pad naar de OSD menu afbeeldingen. Dit zal het pad in het OSD configuratiebestand vervangen.

en: Path to the skin to use.
nl: Pad naar thema om te gebruiken.

en: Path to the x509 PEM Certificates Revocation List file that will be used for SSL. Leave empty if you don't have one.
nl: Pad naar het x509 PEM Certificates Revocation List bestand dat gebruikt moet worden voor SSL. Laat leeg als u er geen heeft.

en: Path to the x509 PEM certificate file that will be used for HTTPS.
nl: Pad naar het x509 PEM certificaatbestand dat gebruikt moet worden voor HTTPS.

en: Path to the x509 PEM private key file that will be used for HTTPS. Leave empty if you don't have one.
nl: Pad naar de x509 PEM prive sleutel bestand dat gebruikt moet worden voor HTTPS. Laat leeg als u er geen heeft.

en: Path to the x509 PEM trusted root CA certificates (certificate authority) file that will be used for HTTPS. Leave empty if you don't have one.
nl: Pad naar het x509 PEM trusted root CA certificaat (certificaat autoriteit) bestand dat gebruikt moet worden voor HTTPS. Laat leeg als u er geen heeft.

en: Path to use in openfile dialog
nl: Pad om te gebruiken in openbestand dialoog

en: Pause
nl: Pauze

en: Pause only
nl: Enkel pauzeren

en: Pause the playback
nl: Het afspelen pauseren

en: Pause-Blue
nl: Pause-Blauw

en: Pause-Fadesteps
nl: Pauze-kleurstappen

en: Pause-Green
nl: Pause-Groen

en: Pause-Red
nl: Pause-Rood

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Peak bitrate in VBR mode.
nl: Piek-bitrate in VBR modus.

en: Peak extra width
nl: Piek extra breedte

en: Peak height
nl: Piekhoogte

en: Peak protection
nl: Piekbescherming

en: Percent
nl: Percentage

en: Percentage of stride to overlap
nl: Percentage van schrijd om te overlappen

en: Percentage of the line to consider while checking for black lines. This allows to skip logos in black borders and crop them anyway.
nl: Percentage van de lijn in overweging te nemen wanneer gecheckt wordt voor zwarte lijnen. Dit laat toe om logo's in zwarte randen over te slaan en ze toch bij te snijden.

en: Performance options
nl: Prestatie-opties

en: Permissions
nl: Rechten

en: Persian
nl: Perzisch

en: Philips OGT (SVCD subtitle) decoder
nl: Philips OGT (SVCD ondertiteling) decoder

en: Philips OGT (SVCD subtitle) packetizer
nl: Philips OGT (SVCD ondertiteling) packetizer

en: Pictures coming from the mosaic elements will be delayed according to this value (in milliseconds). For high values you will need to raise caching at input.
nl: Afbeeldingen afkomstig van de mozaïek-elementen zullen evenredig met deze waarde (in milliseconden) vertraagd worden. Voor hoge waarden moet de caching aan de input vergroot worden.

en: Pictures coming from the picture video outputs will be delayed according to this value (in milliseconds, should be >= 100 ms). For high values, you will need to raise caching values.
nl: Afbeeldingen die van de afbeeldingsvideo-uitvoeren komen zullen volgens deze waarde vertraagd worden (in milliseconden, moet >= 100ms).  Voor hoge waarden, u zal de bufferwaarden moeten verhogen.

en: Pixels to crop from bottom
nl: Pixels snijden van beneden

en: Pixels to crop from left
nl: Pixels snijden van links

en: Pixels to crop from right
nl: Pixels snijden van rechts

en: Pixels to crop from top
nl: Pixels snijden van boven

en: Pixels to padd to bottom
nl: Pixels vullen aan onderkant

en: Pixels to padd to left
nl: Pixels vullen links

en: Pixels to padd to right
nl: Pixels vullen rechts

en: Pixels to padd to top
nl: Pixels vullen aan bovenkant

en: Pixels with a saturation lower than this will be ignored. Should be greater than one for letterboxed videos.
nl: Pixels met een verzadiging die lager is dan de ingestelde, zullen genegeerd worden. Waarde is best groter dan 1 bij letterbox-video's.

en: Place on video where to display the title (default bottom center).
nl: Plaats op de video om de titel weer te geven (standaard beneden midden).

en: Play
nl: Afspelen

en: Play
    If the playlist is empty, open a media
nl: Afspelen
    Als de afspeellijst leeg is open een medium

en: Play and exit
nl: Afspelen en afsluiten

en: Play and stop
nl: Afspelen en stoppen

en: Play another media synchronously (extra audio file, ...)
nl: Speel nog een media tegelijkertijd (extra audiobestand, ...)

en: Play files randomly forever
nl: Speel continu bestanden in willekeurige volgorde af

en: Play locally
nl: Lokaal afspelen

en: Play locally the stream while streaming it.
nl: Speel de stream lokaal af als u streamt.

en: Play only
nl: Speel af

en: Play ordered chapters as specified in the segment.
nl: Speel geordende hoofdstukken zoals gespecificeerd in het segment.

en: Play playlist bookmark 1
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 1 af

en: Play playlist bookmark 10
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 10 af

en: Play playlist bookmark 2
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 2 af

en: Play playlist bookmark 3
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 3 af

en: Play playlist bookmark 4
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 4 af

en: Play playlist bookmark 5
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 5 af

en: Play playlist bookmark 6
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 6 af

en: Play playlist bookmark 7
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 7 af

en: Play playlist bookmark 8
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 8 af

en: Play playlist bookmark 9
nl: Speel afspeellijstbladwijzer 9 af

en: Play&list...
nl: Afspee&llijst

en: Play/Pause
nl: Afspelen/Pauzeren

en: Playback
nl: Afspelen

en: Playback control
nl: Afspeelbesturing

en: Playback failure
nl: Afspelen mislukt

en: Played buffers
nl: Afgespeelde buffers

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Playlist Files
nl: Afspeellijstbestanden

en: Playlist bookmark 1
nl: Afspeellijstbladwijzer 1

en: Playlist bookmark 10
nl: Afspeellijstbladwijzer 10

en: Playlist bookmark 2
nl: Afspeellijstbladwijzer 2

en: Playlist bookmark 3
nl: Afspeellijstbladwijzer 3

en: Playlist bookmark 4
nl: Afspeellijstbladwijzer 4

en: Playlist bookmark 5
nl: Afspeellijstbladwijzer 5

en: Playlist bookmark 6
nl: Afspeellijstbladwijzer 6

en: Playlist bookmark 7
nl: Afspeellijstbladwijzer 7

en: Playlist bookmark 8
nl: Afspeellijstbladwijzer 8

en: Playlist bookmark 9
nl: Afspeellijstbladwijzer 9

en: Playlist has only %d elements
nl: Afspeellijst heeft maar %d elementen

en: Playlist...
nl: Afspeellijst...

en: Please enter a name for the new node.
nl: Geef een naam op voor de nieuwe subgroep

en: Please enter a valid login name and a password for realm %s.
nl: Voer a.u.b. een geldige gebruikersnaam en wachtwoord voor gebied %s in.

en: Please enter a valid login name and a password.
nl: Voer a.u.b. een geldige gebruikersnaam en wachtwoord in.

en: Please provide one of the following parameters:
nl: Geef a.u.b. een van de volgende parameters aan:

en: Please set a username or disable the audioscrobbler plugin, and restart VLC.
    Visit http://www.last.fm/join/ to get an account.
nl: Stel a.u.b. een gebruikersnaam in of deactiveer de audioscrobbler plugin, en herstart VLC.
    Bezoek http://www.last.fm/join/ om een account aan te maken.

en: Plugins
nl: Modules

en: Podcast Info
nl: Podcast informatie

en: Podcast Size
nl: Podcast grootte

en: Podcast Summary
nl: Podcast samenvatting

en: Podcast URLs list
nl: Podcast webadressenlijst

en: Podcast parser
nl: Podcast inlezer

en: Point of view (X coordinate) of the cube/cylinder effect, if enabled.
nl: Weergavepunt (X-coordinaat) van het kubus/cylinder-effect, indien actief.

en: Point of view (Y coordinate) of the cube/cylinder effect, if enabled.
nl: Weergavepunt (Y-coordinaat) van het kubus/cylinder-effect, indien actief.

en: Point of view (Z coordinate) of the cube/cylinder effect, if enabled.
nl: Weergavepunt (Z-coordinaat) van het kubus/cylinder-effect, indien actief.

en: Point of view x-coordinate
nl: Weergavepunt x-coördinaat

en: Point of view y-coordinate
nl: Weergavepunt y-coördinaat

en: Point of view z-coordinate
nl: Weergavepunt z-coördinaat

en: Polish
nl: Pools

en: Pop-Folk
nl: Pop-folk

en: Port
nl: Poort

en: Port to use for the RTP source of the session
nl: Poort om te gebruiken voor de RTP bron van de sessie.

en: Port to use for tunneling the RTSP/RTP over HTTP.
nl: Poort om te gebruiken voor het tunnellen van de RTSP/RTP over HTTP.

en: Port:
nl: Poort:

en: Portaudio identifier for the output device
nl: Portaudio identificatie voor het audio-apparaat

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Position
nl: Positie

en: Position of video title
nl: Positie van de video titel

en: Positioning method
nl: Positioneringsmethode

en: Positioning method for the mosaic. auto: automatically choose the best number of rows and columns. fixed: use the user-defined number of rows and columns. offsets: use the user-defined offsets for each image.
nl: Positioneringsmethode voor de mozaïek. Auto: kies automatisch het beste aantal rijen en kolommen. Vast: gebruik het manueel ingestelde aantal rijen en kolommen. Offsets: gebruik de manueel ingestelde offsets voor elk beeld.

en: Post processing
nl: Nabewerking

en: Post processing quality
nl: Kwaliteit van nabewerking

en: Post-Processing Quality
nl: Kwaliteit van nabewerking

en: Post-Processing quality
nl: Kwaliteit van nabewerking

en: Power Management Inhibitor
nl: Energiebeheer Onderdrukking

en: Pranks
nl: Humor

en: Pre-motion estimation
nl: Voorbewegingsschatting

en: Preamp
nl: Voorversterking

en: Preamp
nl: Voorversterking

en: Prefer CD-Text info to CDDB info?
nl: Prefereer CD-Tekst over CDDB-informatie?

en: Prefer UDP over RTP
nl: Gebruik UDP over RTP

en: Prefer system plugins over VLC
nl: Systeemplugins hebben voorkeur over VLC

en: Preference
nl: Voorkeur

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

en: Preferred Audio language
nl: Voorkeur audiotaal

en: Preferred Subtitle Language
nl: Voorkeur ondertitelingstaal

en: Preferred audio language
nl: Voorkeur audiotaal

en: Preferred decoders list
nl: Voorkeurlijst van decoders

en: Preferred encoders list
nl: Lijst van geprefereerde encoders

en: Preferred packetizer list
nl: Kies de voorkeur packetizer

en: Preferred subtitles language
nl: Voorkeurstaal ondertiteling

en: Prefix of the output images filenames. Output filenames will have the "prefixNUMBER.format" form.
nl: Prefix van de bestandsnamen van de uitvoerafbeeldingen. Uitvoerbestandsnamen hebben de "prefixNUMMER.formaat"-vorm.

en: Preload Directory
nl: Directory voorladen

en: Preload matroska files from the same family in the same directory (not good for broken files).
nl: Matroska-bestanden van dezelfde familie in dezelfde directory voorladen (niet goef voor defecte bestanden).

en: Preparer
nl: Voorverwerker

en: Preset to use for the equalizer.
nl: Voorinstelling om in de equalizer te gebruiken.

en: Press menu select or pause to continue.
nl: Druk 'menu select' of 'pause' om door te gaan.

en: Press new keys for
    "%@"
nl: Druk op een nieuwe toets voor
    "%@"

en: Press the new keys for
nl: Druk op de nieuwe toets voor

en: Prev
nl: Vorige

en: Prev Title
nl: Vorig titel

en: Prevents the audio output from going over a predefined value.
nl: Voorkomt dat de audiouitvoer harder dan een vastgestelde waarde gaat.

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous Channel
nl: Vorig kanaal

en: Previous chapter
nl: Vorig Hoofdstuk

en: Previous media in the playlist
nl: Vorige media in de afspeellijst

en: Previous title
nl: Vorige titel

en: Primary language (Analog TV tuners only)
nl: Primaire taal (alleen Analoge TV tuners)

en: Primary language left, Secondary language right
nl: Primaire taal links, secundaire taal rechts

en: Print stats for each frame.
nl: Druk status voor ieder frame af.

en: Privacy / Network Interaction
nl: Privacy / Netwerk interactie

en: Privacy and Network Policies
nl: Privacy- en Netwerkbeleiden

en: Privacy and Network Warning
nl: Privacy- en Netwerkwaarschuwing

en: Private key file
nl: Privé sleutelbestand

en: Probe DVB card for capabilities
nl: Vraag aan de DVB kaart zijn eigenschappen op

en: Profile
nl: Profiel

en: Program
nl: Programma

en: Programs
nl: Programma's

en: Protect against sound clipping
nl: Bescherm tegen geluid-clipping

en: Psychedelic
nl: Psychadelisch

en: Psychedelic video filter
nl: Psychedelische videofilter

en: Psycho-acoustic model
nl: Psycho-akoestisch model

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Pulseaudio audio output
nl: Pulseaudio audio-uitvoer

en: Pure-interlaced mode.
nl: Puur-interlaced modus.

en: Purple
nl: Paars

en: Pushto
nl: Poesjto

en: Puzzle
nl: Puzzel

en: Puzzle game
nl: Puzzel spel

en: Puzzle interactive game video filter
nl: Interactief puzzelspel videofilter

en: QAM constellation points [16, 32, 64, 128, 256]
nl: QAM sterrenbeeld punten [16, 32, 64, 128, 256]

en: QNX RTOS video and audio output
nl: QNX RTOS video en audio uitvoer

en: QP curve compression
nl: QP-curve compressie

en: QP curve compression. Range 0.0 (CBR) to 1.0 (QCP).
nl: QP-curve compressie. bereik 0.0 (CBR) tot 1.0 (QCP).

en: QP difference between chroma and luma
nl: QP-verschil tussen chroma en luma

en: QP difference between chroma and luma.
nl: QP-verschil tussen chroma en luma.

en: QP factor between I and P
nl: QP-factor tussen I en P

en: QP factor between I and P. Range 1.0 to 2.0.
nl: QP-factor tussen I en P. Bereik 1.0 tot 2.0.

en: QP factor between P and B
nl: QP-factor tussen P en B

en: QP factor between P and B. Range 1.0 to 2.0.
nl: QP-factor tussen P en B. Bereik 1.0 en 2.0.

en: QT Embedded display
nl: Qt Embedded weergave

en: QT Embedded video output
nl: QT Embedded video-uitvoer

en: Qt Embedded hardware display to use. By default VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
nl: Qt Embedded hardware weergave om te gebruiken. Standaard zal VLC de waarde in de DISPLAY omgevingsvariabele gebruiken.

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Quality level
nl: Kwaliteitsniveau

en: Quality level for the encoding of motions vectors (this can slow down the encoding very much).
nl: Kwaliteitsniveau voor het coderen van motion vectors (dit kan het encoderen heel erg vertragen).

en: Quality of post processing. Valid range is 0 to 6
    Higher levels require considerable more CPU power, but produce better looking pictures.
nl: Stel de kwaliteit van de nabewerking in. Toegestane waarden lopen van 0 tot 6
    Hogere waarden vragen behoorlijk meer CPU-kracht, maar produceren ook veel betere beelden.

en: Quality of the encoding between 1.0 (low) and 10.0 (high).
nl: Kwaliteit van de codering tussen 1.0 (laag) en 10.0 (hoog).

en: Quality of the stream.
nl: Kwaliteit van de stream.

en: Quality-based VBR
nl: Kwaliteit-gebaseerde VBR

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Quantization factor of I frames, compared with P frames (for instance 1.0 => same qscale for I and P frames).
nl: Quantisatiefactor van I-frames, vergeleken met P-frames (bijvoorbeeld 1.0 => dezelfde kwaliteitsschaal voor I- en P-frames).

en: Quantizer scale
nl: Quantizer-schaal

en: Quartz font renderer
nl: Quartz lettertyperenderer

en: Quick &Open File...
nl: &Open Bestand Versneld...

en: Quick Open File...
nl: Bestand versneld openen...

en: QuickTime library decoder
nl: QuickTime bibliotheek decoder

en: Quicktime Capture
nl: Quicktime-opname

en: Quiet mode
nl: Stille modus

en: Quiet mode.
nl: Stille modus.

en: Quiet synchro
nl: Stille synchronisatie

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit VLC
nl: VLC afsluiten

en: RC
nl: Afstandsbediening

en: RD based mode decision for B-frames
nl: RD-gebaseerde modusbepaling voor B-frames

en: RD based mode decision for B-frames. This requires subme 6 (or higher).
nl: RD-gebaseerde modusbepaling voor B-frames. Dit vereist subbs 6 (of hoger).

en: READ
nl: LEZEN

en: RGB component to extract
nl: RGB component om te extraheren

en: RGB component to extract. 0 for Red, 1 for Green and 2 for Blue.
nl: RGB-component te extraheren. 0 voor Rood, 1 voor Groen en 2 voor Blauw.

en: RRD output file
nl: RRD uitvoerbestand

en: RSS and Atom feed display
nl: RSS en Atom feed weergave

en: RSS/Atom feed '|' (pipe) seperated URLs.
nl: RSS/Atom feed "|" (pijp) gescheiden URL's.

en: RTMP input
nl: RTMP Invoer

en: RTMP stream output
nl: RTMP stream uitvoer

en: RTP de-jitter buffer length (msec)
nl: RTP de-jitter bufferlengte (msec)

en: RTP packets will be authenticated and deciphered with this Secure RTP master shared secret key.
nl: RTP paketten zullen met deze Beveiligde RTP master gedeelde geheime sleutel geauthenticeerd en ontsleuteld worden.

en: RTP packets will be discarded if they are too far behind (i.e. in the past) by this many packets from the last received packet.
nl: RTP paketten worden weggegooid als ze verder dan het aantal hier aangegeven paketten achter liggen (dus in het verleden) vanaf het laatst ontvangen pakket.

en: RTP packets will be discarded if they are too much ahead (i.e. in the future) by this many packets from the last received packet.
nl: RTP paketten worden weggegooid als ze verder dan het aantal hier aangegeven paketten voor liggen (dus in de toekomst) vanaf het laatst ontvangen pakket.

en: RTP packets will be integrity-protected and ciphered with this Secure RTP master shared secret key.
nl: De integriteit van RTP paketten zullen beschermd zijn en versleuteld met deze Veilige RTP gedeelde geheime hoofdsleutel.

en: RTP source timeout (sec)
nl: RTP bron time-out (sec)

en: RTP stream output
nl: RTP stream uitvoer

en: RTP/RTSP/SDP demuxer (using Live555)
nl: RTP/RTSP/SDP demuxer (gebruikt Live555)

en: RTSP announce
nl: RTSP aankondiging

en: RTSP authentication
nl: RTSP authentificatie

en: RTSP host address
nl: RTSP hostadres

en: RTSP password
nl: RTSP wachtwoord

en: RTSP user name
nl: RTSP gebruikersnaam

en: RTSP/RTP access and demux
nl: RTSP/RTP toegang en demux

en: RV32 conversion filter
nl: RV32 conversiefilter

en: Radio device
nl: Radio-apparaat

en: Radio device name
nl: Radio apparaatnaam

en: Radius of the OpenGL cylinder effect, if enabled
nl: Straal van het OpenGL cylinder-effect, indien actief

en: Raeto-Romance
nl: Retoromaans

en: Raise the interface above all other windows.
nl: Toon de interface boven alle ander vensters.

en: Raise the quantizer for macroblocks at the border of the frame (default: 0.0).
nl: Verhoog de quantizer voor macroblocks aan de rand van de frame (standaard: 0.0).

en: Raise the quantizer for macroblocks with a high temporal complexity (default: 0.0).
nl: Verhoog de quantizer voor macroblocks met een hoge tijdelijke complexiteit (standaard: 0.0).

en: Raise the quantizer for very bright macroblocks (default: 0.0).
nl: Verhoog de quantizer voor zeer heldere macroblocks (standaard: 0.0).

en: Raise the quantizer for very dark macroblocks (default: 0.0).
nl: Verhoog de quantizer voor zeer donkere macroblocks (standaard: 0.0).

en: Random
nl: Shuffle

en: Random Off
nl: Shuffle uit

en: Random On
nl: Shuffle aan

en: Random off
nl: Shuffle uit

en: Randomize
nl: Shuffle

en: Rate control buffer aggressiveness
nl: Rate-aansturingsbufferagressie

en: Rate control buffer aggressiveness.
nl: Rate-aansturingsbufferagressie.

en: Rate control buffer size
nl: Rate-aansturingsbuffergrootte

en: Rate control buffer size (in kbytes). A bigger buffer will allow for better rate control, but will cause a delay in the stream.
nl: Buffergrootte voor rate control (in kbytes). Een grotere buffer zorgt voor een betere rate control, maar zal een vertraging in de stream veroorzaken.

en: Rating
nl: Beoordeling

en: Ratio max (x 1000)
nl: Verhoudingsmaximum (x 1000)

en: Ratio of B frames
nl: Ratio B frames

en: Ratio of images to record. 3 means that one image out of three is recorded.
nl: Verhouding van op te nemen afbeeldingen. 3 betekent dat een op drie afbeeldingen opgenomen wordt.

en: Ratio of key frames
nl: Ratio keyframes

en: Raw/Log Audio decoder
nl: Raw/Log audio decoder

en: Read a VLM configuration file as soon as VLM is started.
nl: Lees een VLM configuratiebestand zodra VLM opgestart is.

en: Read a file that is being constantly updated (for example, a JPG file on a server). You should not globally enable this option as it will break all other types of HTTP streams.
nl: Lees een bestand dat continue geupdate wordt (bijvoorbeeld een JPG bestand op een server. U kan deze optie niet globaal aan zetten aangezien dan alle andere type HTTP streams zullen mislukken.

en: Read and discard unknown EBML elements (not good for broken files).
nl: Lees en negeer onbekende EBML elementen (niet goed voor beschadigde bestanden).

en: Read at media
nl: Lees van media

en: Read the audio stream at VLC pace rather than Jack pace.
nl: Lees de audio stream aan de VLC pace in plaats van de Jack pace.

en: ReadMe / FAQ...
nl: LeesMij / FAQ...

en: RealAudio library decoder
nl: RealAudio bibliotheek decoder

en: RealVideo library decoder
nl: RealVideo bibliotheek decoder

en: Record
nl: Opnemen

en: Record access filter start/stop.
nl: Start/Stop voor opname filter

en: Record directory
nl: Opnamedirectory

en: Recording
nl: Opnemen

en: Recording done
nl: Opname voltooid

en: Recording ratio
nl: Opname ratio

en: Recreate a index for the AVI file. Use this if your AVI file is damaged or incomplete (not seekable).
nl: Herbouw een index voor het AVI bestand. Gebruik dit als uw AVI bestand beschadigd of incompleet (niet zoekbaar) is.

en: Red
nl: Rood

en: Red balance
nl: Rood-balans

en: Red balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Roodbalans van de video-invoer (indien ondersteund door de v4l2 module).

en: Red component of the pause color
nl: Rood-component van de pause kleur

en: Red component of the shutdown color
nl: Rood-component van de afsluitkleur

en: Red value of a pure white on your LED stripes.
nl: Rode waarde van puur wit op uw LED-stripes.

en: Reduce fluctuations in QP
nl: Reduceer fluctuaties in QP

en: Refresh list
nl: Ververs lijst

en: Refresh period in ms
nl: Verversingsperiode in ms

en: Refresh time
nl: Verversingstijd

en: Regrettably, these keys cannot be assigned as hotkey shortcuts.
nl: Helaas, deze toetsen kunnen niet als sneltoetskoppelingen toegewezen worden.

en: Relative font size
nl: Relatieve lettergrootte

en: Reload image file
nl: Herlaad afbeeldingsbestand

en: Reload image file every n seconds.
nl: Herlaad afbeeldingsbestand iedere n seconden.

en: Remaining time: %i seconds
nl: Resterende tijd: %i seconden

en: Remote control interface
nl: Afstandsbediening interface

en: Remote control interface initialized. Type `help' for help.
nl: Afstandsbediening interface geinitialiseerd, `help' voor help.

en: Remote-OSD
nl: Externe-OSD

en: Remote-OSD over VNC
nl: Extern-OSD over VNC

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove All
nl: Alles verwijderen

en: Remove old preferences?
nl: Oude voorkeuren verwijderen?

en: Render text or image
nl: Tekst of afbeelding weergeven

en: Render the image or text in current overlay buffer.
nl: Projecteer de afbeelding of tekst in de huisige overlap buffer.

en: Repair
nl: Repareren

en: Repair AVI Files
nl: Repareer AVI bestanden

en: Repair AVI files
nl: Repareer AVI bestanden

en: Repeat All
nl: Alles herhalen

en: Repeat Off
nl: Herhaal uit

en: Repeat One
nl: Herhaal Een

en: Repeat all
nl: Alles herhalen

en: Repeat current item
nl: Herhaal het huidige afspeellijst onderdeel

en: Repeat delay:
nl: Herhalingsvertraging :

en: Repeat one
nl: Herhaal een

en: Repeat:
nl: Herhalen:

en: Replay gain mode
nl: Replay gain-modus

en: Reset All
nl: Alles resetten

en: Reset Preferences
nl: Herstel standaardwaarden van voorkeuren

en: Reset controls to default
nl: Terugzetten naar standaardwaarden

en: Reset controls to defaults provided by the v4l2 driver.
nl: Herinitialiseer instellingen naar standaard van de v4l2-driver.

en: Reset v4l2 controls
nl: v4l2-besturing herinitialiseren

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Restore Defaults
nl: Herstel Standaardwaarden

en: Retrieving Channel Info...
nl: Verkrijg kanalen informatie...

en: Reverb
nl: Kunstmatige galm

en: Reverberation delay
nl: Kunstmatige galm vertraging

en: Reverberation delay, in ms. Usual values are from to 40 to 200ms.
nl: Galmvertraging, in ms. Gebruikelijke waarden zijn tussen 40 tot 200ms.

en: Reverberation level
nl: Kunstmatige galm niveau

en: Reverberation level (from 0 to 100, default value is 0).
nl: Kunstmatige galm niveau (van 0 tot 100, standaardwaarde is 0).

en: Reverse stereo
nl: Omgekeerd stereo

en: Revert to normal play speed
nl: Keer terug naar normale afspeelsnelheid

en: Rewind
nl: Terugspoelen

en: Right
nl: Rechter

en: Right gradient
nl: Rechter gradiënt

en: Right rear
nl: Rechts achter

en: Ripple
nl: Rimpelingen

en: Ripple video filter
nl: Rimpel videofilter

en: Roku HD1000 audio output
nl: Roku HD1000 audio-uitvoer

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Root CA file
nl: Root CA bestand

en: Rotate
nl: Roteren

en: Rotate by 180 degrees
nl: Draai 180 graden

en: Rotate by 270 degrees
nl: Draai 270 graden

en: Rotate by 90 degrees
nl: Draai 90 graden

en: Rotate video filter
nl: Rotatie videofilter

en: Rotates or flips the image
nl: Roteert ef spiegelt de afbeelding

en: Rotation speed of the OpenGL cube effect, if enabled.
nl: Rotatiesnelheid van het OpenGL kubuseffect, indien actief.

en: Rows
nl: Rijen

en: Run as daemon process
nl: Draai als server process

en: Run as standalone Qt/Embedded GUI Server
nl: Draai als standalone Qt/Embedded GUI server

en: Run fb on current tty.
nl: Start fb op huidige tty.

en: Run framebuffer on current TTY device (default enabled). (disable tty handling with caution)
nl: Start framebuffer op huidig TTY apparaat (standaard actief). (pas op met tty gebruik deactiveren)

en: Run manually
nl: Draai handmatig

en: Run on schedule
nl: Draai op programma

en: Run time
nl: Looptijd

en: Running VLC in real-time priority will allow for much more precise scheduling and yield better, especially when streaming content. It can however lock up your whole machine, or make it very very slow. You should only activate this if you know what you're doing.
nl: Indien VLC met real-time prioriteit draait is het in staat to veel beter te presteren vooral bij het streamen. Het kan echter ook de hele machine laten vastlopen of hem erg traag maken. Activeer dit enkel als je weet wat je doet.

en: Running vlc with the default interface. Use 'cvlc' to use vlc without interface.
nl: Start vlc met standaard interface. Gebruik 'cvlc' om vlc zonder interface te gebruiken.

en: Runs VLC as a background daemon process.
nl: Draait VLC als een server process op de achtergrond.

en: Runs the optional encoder thread at the OUTPUT priority instead of VIDEO.
nl: Draait de optionele encoder thread op de UITVOER prioriteit i.p.v. VIDEO.

en: Russian
nl: Russisch

en: S-Video input
nl: S-Video invoer

en: S/PDIF can be used by default when your hardware supports it as well as the audio stream being played.
nl: Deze optie laat u standaard S/PDIF audio-uitvoer gebruiken als zowel uw hardware als de audio die u afspeelt dit ondersteunen.

en: SAP Announce
nl: SAP Aankondigingen

en: SAP Announce:
nl: SAP Aankondigingen:

en: SAP Announcements
nl: SAP Aankondigingen

en: SAP Strict mode
nl: SAP stricte modus

en: SAP announce
nl: SAP aankondiging

en: SAP announcement interval
nl: Interval SAP aankondigingen

en: SAP announcing
nl: SAP aankondigingen

en: SAP is a way to publically announce streams that are being sent using multicast UDP or RTP.
nl: SAP is een methode om streams over multicast UDP of RTP aan te kondigen.

en: SAP multicast address
nl: SAP multicast adres

en: SAP timeout (seconds)
nl: SAP timeout (seconden)

en: SATD-based decision for 8x8 transform in inter-MBs.
nl: SATD-gebaseerde beslissing voor 8x8 transformatie in inter-MB's.

en: SDL Image decoder
nl: SDL Image video decoder

en: SDL chroma format
nl: SDL chroma formaat

en: SDP Descriptions parser
nl: SDP omschrijving inlezer

en: SDT Descriptors (requires --sout-ts-es-id-pid)
nl: SDT Beschrijvers (vereist --sout-ts-es-id-pid)

en: SLP Announce:
nl: SLP Aankondigingen:

en: SMB domain
nl: SMB domein

en: SMB input
nl: SMB invoer

en: SMB password
nl: SMB wachtwoord

en: SMB user name
nl: SMB gebruikersnaam

en: SOCKS password
nl: SOCKS wachtwoord

en: SOCKS proxy server to use. This must be of the form address:port. It will be used for all TCP connections
nl: SOCKS proxy server om te gebruiken. Dit moet in een adres:poort formaat. Het zal gebruikt worden voor alle TCP verbindingen

en: SOCKS user name
nl: SOCKS gebruikersnaam

en: SPS and PPS id numbers
nl: SPS en PPS id nummers

en: SRTP key (hexadecimal)
nl: SRTP sleutel (hexadecimaal)

en: SRTP salt (hexadecimal)
nl: SRTP zout (hexadecimaal)

en: SSE2 I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
nl: I420,IYUV,YV12 naar RGB,RV15,RV16,RV24,RV32 conversies

en: SSE2 conversions from
nl: SSE2 conversies van

en: SSIM computation
nl: SSIM berekening

en: SVCD subtitles
nl: SVCD ondertiteling

en: SVG template file
nl: SVG sjabloonbestand

en: SVGAlib video output
nl: SVGAlib video-uitvoer

en: Samoan
nl: Samoaans

en: Sample aspect ratio
nl: Voorbeeld beeldverhouding

en: Sample aspect ratio of the destination (1:1, 3:4, 2:3).
nl: Voorbeeld beeldverhouding van het doel (1:1, 3:4, 2:3).

en: Sample rate of the transcoded audio stream (11250, 22500, 44100 or 48000).
nl: Samplerate voor de transcoded audiostream (11250, 22500, 44100 or 48000).

en: Samplerate information of the transcoded stream.
nl: Samplerate-informatie van de transcoded stream.

en: Samplerate of the captured audio stream, in Hz (eg: 11025, 22050, 44100)
nl: Samplerate van de opgenomen audio stream, in Hz (bijvoorbeeld: 11025, 22050, 44100)

en: Samplerate of the captured audio stream, in Hz (eg: 11025, 22050, 44100, 48000)
nl: Samplerate van de opgenomen audio-stream, in Hz (bijvoorbeeld: 11025, 22050, 44100, 48000)

en: Sango
nl: Sangho

en: Sardinian
nl: Sardinisch

en: Sat windowing
nl: Verzadigingsvenstering

en: Satellite Azimuth
nl: Satelliet Azimut

en: Satellite Azimuth in tenths of degree
nl: Satelliet Azimut in tienden van graden

en: Satellite Elevation
nl: Satelliet Hoogte

en: Satellite Elevation in tenths of degree
nl: Satelliet Hoogte in tienden van graden

en: Satellite Longitude
nl: Satelliet Lengtegraad

en: Satellite Longitude in 10ths of degree, -ve=West
nl: Satelliet Lengtegraad in tienden van graden, -ve=Westen

en: Satellite Polarisation
nl: Satelliet Polarisatie

en: Satellite Polarisation [H/V/L/R]
nl: Satelliet Polarisatie [H/V/L/R]

en: Satellite number in the Diseqc system
nl: Satelietnummer in het Diseqc systeem

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Saturation of the video input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Verzadiging van de videoinvoer (indien ondersteund door v4l2 module).

en: Saturaton threshold
nl: Verzadiging drempelwaarde

en: Save
nl: Opslaan

en: Save As:
nl:  Opslaan als:

en: Save Debug Frames
nl: Debugframes opslaan

en: Save File
nl: Bestand opslaan

en: Save Metadata
nl: Metagegevens opslaan

en: Save Playlist
nl: Afspeellijst opslaan

en: Save Playlist to &File...
nl: Afspeellijst naar bestand &opslaan...

en: Save Playlist...
nl: Afspeellijst opslaan...

en: Save all the displayed logs to a file
nl: Schrijft alle weergegeven logboeken naar een bestand weg

en: Save file
nl: Bestand opslaan

en: Save file to
nl: Bestand opslaan naar

en: Save playlist
nl: Afspeellijst opslaan

en: Save raw codec data
nl: Sla de ruwe codec gegevens op

en: Save the raw codec data if you have selected/forced the dummy decoder in the main options.
nl: Sla de ruwe codecgegevens op als u de dummy decoder in de hoofdinstellingen geselecteerd/geforceerd heeft.

en: Save volume on exit
nl: Volume opslaan bij afsluiten

en: Save...
nl: Opslaan...

en: Scale
nl: Schaal

en: Scale audio tempo in sync with playback rate
nl: Schaal audio tempo in synchronisatie met afspeelsnelheid

en: Scale factor (0.1-2.0)
nl: Schalingsfactor (0.1-2.0)

en: Scale factor to apply to the video while transcoding (eg: 0.25)
nl: Schalingsfactor om toe te passen tijdens transcoding (bijv.: 0.25)

en: Scaletempo
nl: Schaaltempo

en: Scaling mode
nl: Schalingsmodus

en: Scaling mode to use.
nl: Schalingsmodus om te gebruiken.

en: Scene-cut detection. Controls how aggressively to insert extra I-frames. With small values of scenecut, the codec often has to force an I-frame when it would exceed keyint. Good values of scenecut may find a better location for the I-frame. Large values use more I-frames than necessary, thus wasting bits. -1 disables scene-cut detection, so I-frames are inserted only every other keyint frames, which probably leads to ugly encoding artifacts. Range 1 to 100.
nl: Scene-cut detectie. Stelt in hoe agressief extra I-frames ingevoegd worden. Bij kleine scenecut-waardes moet de codec dikwijls een I-frame forceren wanneer het key-interval zou overschreden worden. Goede scenecut-waardes zouden een betere locatie voor het I-frame kunnen vinden. Grote waardes gebruiken meer I-frames dan nodig, waardoor teveel bits nodig zijn. -1 deactiveert scene-cut detectie, zodat I-frames slechts om de key-interval frames ingevoegd worden, wat waarschijnlijk tot encoderings-artifacts leidt. Bereik: 1 tot 100.

en: Schedule
nl: Programmering

en: Schedule:
nl: Programmering:

en: Schroedinger video decoder
nl: Scgroedinger videodecoder

en: Scope for IPv6 announcements (default is 8).
nl: Zet het bereik voor IPv6 aankondigen (standaard 8).

en: Screen
nl: Scherm

en: Screen Capture Input
nl: Schermopname invoer

en: Screen Input
nl: Beeldscherm invoer

en: Screen for fullscreen mode.
nl: Scherm voor schermvullende modus.

en: Screen to be used for fullscreen mode.
nl: Scherm dat gebruikt moet worden voor schermvullende modus.

en: Screen to use in fullscreen mode. For instance set it to 0 for first screen, 1 for the second.
nl: Scherm om te gebruiken in schermvullende modus. Bijvoorbeeld zet het naar 0 voor het eerste scherm, 1 voor het tweede scherm.

en: Scroll with feed
nl: Scrollen met feed

en: Search
nl: Zoek

en: Search Filter
nl: Zoekfilter

en: Search Length
nl: Zoeklengte

en: Search in Playlist
nl: Zoek in afspeellijst

en: Second CSA Key
nl: Tweede CSA sleutel

en: Second audio program (Analog TV tuners only)
nl: Secundair audioprogramma (Alleen analoge TV tuners)

en: Secondary language (Analog TV tuners only)
nl: Secundaire taal (alleen Analoge TV tuners)

en: Secure RTP requires a (non-secret) master salt value.
nl: Beveiligde RTP vereist een (niet-geheime) hoofd salt waarde.

en: Seek based on percent not time
nl: Zoeken op basis van percentage i.p.v. op tijd

en: Seek based on percent not time.
nl: Zoeken op basis van percentage i.p.v. op tijd.

en: Segments
nl: Segmenten

en: Select
nl: Selecteer

en: Select "Advanced Options" to see all options.
nl: Selecteer "Geavanceerde Opties" om alle opties weer te geven.

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Audio Device
nl: Selecteer audio-apparaat

en: Select Directory
nl: Directory selecteren

en: Select File
nl: Selecteer bestand

en: Select Input
nl: Selecteer invoer

en: Select None
nl: Niets selecteren

en: Select Output
nl: Selecteer uitvoer

en: Select a directory
nl: Selecteer een directory

en: Select a directory...
nl: Selecteer een directory...

en: Select a file
nl: Selecteer een bestand

en: Select a name for the logs file
nl: Selecteer een naam voor het logboekbestand

en: Select a stream
nl: Selecteer een stream

en: Select an action to change the associated hotkey
nl: Selecteer een actie om de bijbehorende sneltoets aan te passen

en: Select an action to change the associated hotkey:
nl: Selecteer een actie om de bijbehorende sneltoets aan te passen:

en: Select audio input format with the given bits/sample (if non 0)
nl: Selecteer audio invoerformaat met de opgegeven bits/sample (indien niet 0)

en: Select audio input format with the given number of audio channels (if non 0)
nl: Selecteer audio invoerformaat met het opgegeven aantal kanalen (indien niet 0)

en: Select audio input format with the given sample rate (if non 0)
nl: Selecteer audio invoerformaat met de opgegeven sample rate (indien niet 0)

en: Select channel to keep
nl: Selecteer kanaal om te bewaren

en: Select current widget
nl: Selecteer huidige widget

en: Select if you want an automatic offset in horizontal (in case of misalignment due to autoratio control)
nl: Selecteer als u een automatische horizontale offset wil (in geval van verkeerde uitlijning door automatische beeldverhoudings-instelling)

en: Select in percent (50 is center) the position of the middle point (Lagrange) of blended zone
nl: Selecteer in procent (50 is het centrum) de positie van het middelbunt (Lagrange) van de gemengde zone

en: Select in percent the Lagrange coeff of the beginning blended zone
nl: Selecteer in procent de Lagrange-coëfficiënt van het begin van de gemengde zone

en: Select in percent the Lagrange coeff of the end of blended zone
nl: Selecteer in procent de Lagrange-coëfficiënt van het einde van de gemengde zone

en: Select in percent the Lagrange coeff of the middle of blended zone
nl: Selecteer in procent de Lagrange-coëfficiënt van het midden van de gemengde zone

en: Select in percent the height of the blended zone (case of 2x2 wall)
nl: Selecteer in procent de hoogte van de gemengde zone (in geval van een 2 x 2 muur)

en: Select in percent the length of the blended zone
nl: Selecteer in procenten de lengte van het gemengd gebied

en: Select next DVD chapter
nl: Selecteer volgende dvd-hoofdstuk

en: Select next DVD title
nl: Selecteer volgende dvd-titel

en: Select one or more files to open
nl: Selecteer een of meerdere bestanden om te openen

en: Select one or multiple files
nl: Selecteer een of meerdere bestanden

en: Select play mode
nl: Selecteer afspeelmodus

en: Select prev DVD chapter
nl: Selecteer vorig dvd-hoofdstuk

en: Select previous DVD title
nl: Selecteer de vorige dvd-titel

en: Select skin
nl: Selecteer thema

en: Select special Audio device, or let windows decide (default), change needs VLC restart to apply.
nl: Selecteer een speciaal audio-apparaat, of laat Windows beslissen (standaard), aanpassing vereist herstart van VLC.

en: Select the Black Crush of blended zone (Blue or V component)
nl: Selecteer de Zwart-onderdrukking van de gemengde zone (Blauw of V-component)

en: Select the Black Crush of blended zone (Green or U component)
nl: Selecteer de Zwart-onderdrukking van de gemengde zone (Groen of U-component)

en: Select the Black Crush of blended zone (Red or Y component)
nl: Selecteer de Zwart-onderdrukking van de gemengde zone (Rood of Y-component)

en: Select the Black Level of blended zone (Blue or V component)
nl: Selecteer het Zwart-niveau van de gemengde zone (Blauw of V-component)

en: Select the Black Level of blended zone (Green or U component)
nl: Selecteer het Zwart-niveau van de gemengde zone (Groen of U-component)

en: Select the Black Level of blended zone (Red or Y component)
nl: Selecteer het Zwart-niveau van de gemengde zone (Rood of Y-component)

en: Select the White Crush of blended zone (Blue or V component)
nl: Selecteer de Wit-onderdrukking van de gemengde zone (Blauw of V-component)

en: Select the White Crush of blended zone (Green or U component)
nl: Selecteer de Wit-onderdrukking van de gemengde zone (Groen of U-component)

en: Select the White Crush of blended zone (Red or Y component)
nl: Selecteer de Wit-onderdrukking van de gemengde zone (Rood of Y-component)

en: Select the White Level of blended zone (Blue or V component)
nl: Selecteer het Wit-niveau van de gemengde zone (Blauw of V-component)

en: Select the White Level of blended zone (Green or U component)
nl: Selecteer het Wit-niveau van de gemengde zone (Groen of U-component)

en: Select the White Level of blended zone (Red or Y component)
nl: Selecteer het Wit-niveau van de gemengde zone (Rood of Y-component)

en: Select the accuracy of 3D object sampling(1 = min and 10 = max)
nl: Selecteer de nauwkeurigheid van de 3D object bemonstering (1 = min en 10 = max)

en: Select the audio input source. See the "video input" option.
nl: Selecteer de audio-invoerbron. Zie de "video-invoer" optie.

en: Select the audio output type. See the "video input" option.
nl: Selecteer het audio-uitvoer type. Zie de "video-invoer" optie.

en: Select the capture device type
nl: Selecteer het type opnameapparaat

en: Select the device or the VIDEO_TS directory
nl: Selecteer het apparaat of de VIDEO_TS directory

en: Select the directory to save to
nl: Selecteer de directory om naartoe op te slaan

en: Select the file
nl: Selecteer het bestand

en: Select the file to save to
nl: Selecteer het bestand om in op te slaan

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Blue or V component)
nl: Selecteer de gamma voor correctie van de gemengde zone (Blauw of V-component)

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Green or U component)
nl: Selecteer de gamma voor correctie van de gemengde zone (Groen of U-component)

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Red or Y component)
nl: Selecteer de gamma voor correctie van de gemengde zone (Rood of Y-component)

en: Select the hotkey to display the position.
nl: Selecteer de sneltoets om de huidige positie te tonen.

en: Select the hotkey to make a long backwards jump.
nl: Selecteer de sneltoets om een grote strong achteruit te gaan.

en: Select the hotkey to make a long forward jump.
nl: Selecteer de sneltoets om een grote sprong vooruit te gaan.

en: Select the hotkey to make a medium backwards jump.
nl: Selecteer de sneltoets om een normale sprong achteruit te gaan.

en: Select the hotkey to make a medium forward jump.
nl: Selecteer de sneltoets om een normale sprong vooruit te gaan.

en: Select the hotkey to make a short backwards jump.
nl: Selecteer de sneltoets een korte sprong achteruit te gaan.

en: Select the hotkey to make a short forward jump.
nl: Selecteer de sneltoets om een korte sprong vooruit te gaan.

en: Select the hotkey to make a very short backwards jump.
nl: Selecteer de sneltoets om een heel kleine sprong achteruit te maken.

en: Select the hotkey to make a very short forward jump.
nl: Selecteer de sneltoets om een heel korte sprong vooruit te gaan.

en: Select the hotkey to quit the application.
nl: Selecteer de sneltoets om het programma af te sluiten.

en: Select the hotkey to stop playback.
nl: Selecteer de sneltoets om afspelen te stoppen.

en: Select the hotkey to use for fast forward playback.
nl: Selecteer de sneltoets om op hogere snelheid af te spelen

en: Select the hotkey to use for slow motion playback.
nl: Selecteer de sneltoets om op lager snelheid af te spelen

en: Select the hotkey to use to leave fullscreen state.
nl: Selecteer de sneltoets om 'Schermvullende modus' te verlaten.

en: Select the hotkey to use to pause.
nl: Selecteer de sneltoets om te pauzeren

en: Select the hotkey to use to play.
nl: Selecteer de sneltoets om af te spelen

en: Select the hotkey to use to skip to the next item in the playlist.
nl: Selecteer de sneltoets om naar het volgende onderdeel in de afspeellijst te gaan.

en: Select the hotkey to use to skip to the previous item in the playlist.
nl: Selecteer de sneltoets om naar het vorige onderdeel in de afspeellijst te gaan.

en: Select the hotkey to use to swap fullscreen state.
nl: Selecteer de sneltoets om 'Schermvullende modus' te (de)activeren

en: Select the hotkey to use to swap paused state.
nl: Selecteer de sneltoets om 'Pauze' te (de)activeren

en: Select the key to activate selected item in DVD menus.
nl: Selecteer de sneltoets om huidige selectie in dvd-menu's te selecteren.

en: Select the key to choose the next chapter from the DVD
nl: Selecteer de sneltoets om het volgende hoofdstuk op de dvd te kiezen

en: Select the key to choose the next title from the DVD
nl: Selecteer de sneltoets om de volgende titel op de dvd te kiezen

en: Select the key to choose the previous chapter from the DVD
nl: Selecteer de sneltoets om het vorige hoofdstuk op de dvd te kiezen

en: Select the key to choose the previous title from the DVD
nl: Selecteer de sneltoets om de vorige titel op de dvd te kiezen

en: Select the key to decrease audio volume.
nl: Selecteer de sneltoets om het geluid harder te zetten

en: Select the key to decrease the audio delay.
nl: Selecteer de sneltoets om de audiovertraging te verlagen.

en: Select the key to decrease the subtitle delay.
nl: Selecteer de sneltoets om de vertraging van de ondertiteling te verlagen.

en: Select the key to go back (to the previous media item) in the browsing history.
nl: Selecteer de sneltoets om naar het vorige onderdeel in de bladergeschiedenis te gaan.

en: Select the key to go forward (to the next media item) in the browsing history.
nl: Selecteer de sneltoets om naar het volgende onderdeel in de bladergeschiedenis te gaan.

en: Select the key to increase audio volume.
nl: Selecteer de sneltoets om het geluid harder te zetten

en: Select the key to increase the audio delay.
nl: Selecteer de sneltoets om de audiovertraging te verhogen.

en: Select the key to increase the subtitle delay.
nl: Selecteer de sneltoets om de vertraging van de ondertiteling te verhogen.

en: Select the key to move the selector down in DVD menus.
nl: Selecteer de toets om naar beneden te gaan in dvd-menu's.

en: Select the key to move the selector left in DVD menus.
nl: Selecteer de sneltoets om naar links te gaan in dvd-menu's.

en: Select the key to move the selector right in DVD menus.
nl: Selecteer de toets om naar rechts te gaan in dvd-menu's.

en: Select the key to move the selector up in DVD menus.
nl: Selecteer de toets om naar boven te gaan in dvd-menu's.

en: Select the key to mute audio.
nl: Selecteer de sneltoets om audio te dempen.

en: Select the key to play this bookmark.
nl: Selecteer de sneltoets om deze bladwijzer af te spelen

en: Select the key to set this playlist bookmark.
nl: Selecteer de sneltoets om deze bladwijzer in te stellen.

en: Select the key to take you to the DVD menu
nl: Selecteer de sneltoets om naar het dvd-menu te gaan

en: Select the number of horizontal video windows in which to split the video
nl: Selecteer het aantal horizontale videovensters waarin de video gesplitst moet worden

en: Select the number of vertical video windows in which to split the video
nl: Selecteer het aantal verticale videovensters waarin de video gesplitst moet worden

en: Select the port used
nl: Selecteer de poort om te gebruiken

en: Select the protocol for the URL.
nl: Selecteer het protocol voor de URL.

en: Select the replay gain mode
nl: Selecteer de replay gain-modus

en: Select the resolution for the framebuffer. Currently it supports the values 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (default 4=auto)
nl: Selecteer de resolutie voor de framebuffer. Momenteel ondersteunt het de volgende waarden 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (standaard 4=auto)

en: Select the stream with the maximum bitrate under that limit.
nl: Selecteer de stream met de maximale bitrate onder die limiet.

en: Select the subtitles file
nl: Selecteer het ondertitelingsbestand

en: Select the tuner input type (Cable/Antenna).
nl: Selecteer het tuner invoer type (Kabel/Antenne).

en: Select the video input source, such as composite, s-video, or tuner. Since these settings are hardware-specific, you should find good settings in the "Device config" area, and use those numbers here. -1 means that settings will not be changed.
nl: Selecteer de video-invoer bron, zoals composite, s-video of tuner. Omdat deze instellingen hardware specifiek zijn, kunt u de goede instellingen in het "Apparaatconfiguratie" gebied vinden. -1 betekend dat instellingen niet veranderd zullen worden.

en: Select the video output type. See the "video input" option.
nl: Selecteer het video-uitvoer type. Zie de "video-invoer" optie.

en: Select whether subdirectories must be expanded.
    none: subdirectories do not appear in the playlist.
    collapse: subdirectories appear but are expanded on first play.
    expand: all subdirectories are expanded.
nl: Selecteer of onderliggende directorystructuur geopend moeten worden.
    geen : onderliggende directories worden niet getoond in de afspeellijst.
    inklappen : onderliggende directories worden getoond, maar pas geopend als ze worden gespeeld.
    uitklappen : onderliggende directories worden geopend.

en: Select whether to use CD Paranoia for jitter/error correction.
    none: no paranoia - fastest.
    overlap: do only overlap detection - not generally recommended.
    full: complete jitter and error correction detection - slowest.
nl: Selecteer of cd paranoia gebruikt moet worden voor jitter/foutcorrectie?none: geen paranoia - snelst.
    overlap: doe alleen overlapping detectie - meestal niet aangeraden.
    full: volledige jitter en foutcorrectie detectie - langzaamst.

en: Select your audio codec. Click one to get more information.
nl: Selecteer uw audio codec. Klik op een om er meer informatie over te krijgen.

en: Select your video codec. Click one to get more information.
nl: Selecteer uw video codec. Klik op een om er meer informatie over te krijgen.

en: Selected ports:
nl: Geselecteerde poorten:

en: Selecting current widget performs the associated action.
nl: Selecteren van de huidige widget voert de geassocieerde actie uit.

en: Selection of the starting mode and look
nl: Selectie van start modus en weergave

en: Selects the motion estimation algorithm:  - dia: diamond search, radius 1 (fast)
     - hex: hexagonal search, radius 2
     - umh: uneven multi-hexagon search (better but slower)
     - esa: exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
nl: Selecteert de bewegingsschatting algotitme: -dia: diamant zoeken, radius 1 (snel)
    - hex: hexagonaal zoeken, radius 2
    - umh: oneven multi-hexagonaal zoeken (beter, maar langzamer)
    - esa: uitputtend zoeken (extreem langzaam, hoofdzakelijk voor testdoeleinden)

en: Selects the motion estimation algorithm:  - dia: diamond search, radius 1 (fast)
     - hex: hexagonal search, radius 2
     - umh: uneven multi-hexagon search (better but slower)
     - esa: exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
     - tesa: hadamard exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
nl: Selecteert de bewegingsschatting algotitme: -dia: diamant zoeken, radius 1 (snel)
    - hex: hexagonaal zoeken, radius 2
    - umh: oneven multi-hexagonaal zoeken (beter, maar langzamer)
    - esa: uitputtend zoeken (extreem langzaam, hoofdzakelijk voor testdoeleinden)
    - tesa: hadamard uitputtend zoeken (extreem langzaam, hoofdzakelijk voor testdoeleinden)

en: Send
nl: Versturen

en: Send key events to VNC host.
nl: Stuur toetsgebeurtenissen naar VNC host.

en: Send mouse events to VNC host. Not needed for use as VDR ffnetdev client.
nl: Zend muisgebeurtenissen naar VNC-host. Dit is niet nodig bij gebruik als VDR ffnetdev-client.

en: Send rate
nl: Verzendsnelheid

en: Sends TS to specific ip:port by udp (you must know what you are doing).
nl: Stuurt TS naar een specifieke ip:poort via udp (u moet weten wat u doet).

en: Sent bitrate
nl: Verstuurde bitrate

en: Sent bytes
nl: Verstuurde bytes

en: Sent packets
nl: Verstuurde paketten

en: Sequential numbering
nl: Sequentiele nummering

en: Serbian
nl: Servisch

en: Serial Port/Device
nl: Seriele poort/Apparaat

en: Server default port
nl: Standaardpoort server

en: Services
nl: Diensten

en: Services discovery
nl: Dienst-ontdekking

en: Services discovery modules
nl: Dienst-ontdekking modules

en: Services discovery modules are facilities that automatically add items to playlist.
nl: Dienst-ontdekkingmodules zijn faciliteiten die automatisch items aan een afspeellijst toevoegen.

en: Session
nl: Sessie

en: Session URL
nl: Sessie URL

en: Session description
nl: Sessie beschrijving

en: Session email
nl: Sessie e-mail

en: Session failed
nl: Sessie mislukt

en: Session groupname
nl: Sessie groepsnaam

en: Session name
nl: Sessie naam

en: Session phone number
nl: Sessie telefoonnummer

en: Set
nl: Instellen

en: Set PID to ID of ES
nl: Zet PID naar ID van ES

en: Set QP
nl: QP instellen

en: Set SPS and PPS id numbers to allow concatenating streams with different settings.
nl: Zet SPS en PPS id nummers om streams met verschillende instellingen aan elkaar te plakken.

en: Set aspect (like 4:3) of the video canvas
nl: Zet beeldverhouding (zoals 4:3) voor de video canvas

en: Set at which interval PCRs (Program Clock Reference) will be sent (in milliseconds). This value should be below 100ms. (default is 70ms).
nl: Zet op welke interval PCR's (Program Clock Reference) verzonden zal worden (in milliseconden). Deze waarde moet onder de 100ms zijn. (standaard is 70ms).

en: Set ffmpeg debug mask
nl: Zet ffmpeg debug masker

en: Set id of ES to PID
nl: Zet id van ES naar PID

en: Set playlist bookmark 1
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 1 in

en: Set playlist bookmark 10
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 10 in

en: Set playlist bookmark 2
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 2 in

en: Set playlist bookmark 3
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 3 in

en: Set playlist bookmark 4
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 4 in

en: Set playlist bookmark 5
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 5 in

en: Set playlist bookmark 6
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 6 in

en: Set playlist bookmark 7
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 7 in

en: Set playlist bookmark 8
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 8 in

en: Set playlist bookmark 9
nl: Stel afspeellijstbladwijzer 9 in

en: Set the ID of the fake elementary stream for use in #duplicate{} constructs (default 0).
nl: Zet de ID voor de fake-elementaire-stream om te gebruiken in #duplicate{} constructies (standaard 0).

en: Set the Sharpen strength, between 0 and 2. Defaults to 0.05.
nl: Zet de verscherpsterkte, tussen 0 en 2. Standaard is 0.05.

en: Set the TV channel the tuner will set to (0 means default).
nl: Zet het TV kanaal waar de tuner naar gezet moet worden (0 betekend standaard).

en: Set the camera's horizontal centering (if supported by the v4l2 driver).
nl: Stel het horizontale midden van de camera in (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Set the camera's vertical centering (if supported by the v4l2 driver).
nl: Stel het verticale midden van de camera in (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Set the color to show if the user pauses the video. (Have light to get another beer?)
nl: Stel de kleur in die getoond wordt als de gebruiker de video pauzeert. (Licht hebben om een ander biertje te halen?)

en: Set the encoding used in text subtitles
nl: Wijzig de tekstcodering die door de ondertiteling wordt gebruikt

en: Set the geometry of the zone to crop. This is set as <width> x <height> + <left offset> + <top offset>.
nl: Stel het uit te snijden vlak in. Dit is gespecificeerd als <breedte> x <hoogte> + <afstand van linkerkant> + <afstand van boven>.

en: Set the global gain in dB (-20 ... 20).
nl: Zet de globale versterking in dB (-20 ... 20).

en: Set the image brightness, between 0 and 2. Defaults to 1.
nl: Zet de helderheid van de afbeelding, tussen 0 en 2. Standaard is 1.

en: Set the image contrast, between 0 and 2. Defaults to 1.
nl: Zet het contrast van de afbeelding, tussen 0 en 2. Standaard is 1.

en: Set the image gamma, between 0.01 and 10. Defaults to 1.
nl: Zet de gamma van de afbeelding, tussen 0.01 en 10. Standaard is 1.

en: Set the image hue, between 0 and 360. Defaults to 0.
nl: Zet de tint van de afbeelding, tussen 0 en 360. Standaard is 0.

en: Set the image saturation, between 0 and 3. Defaults to 1.
nl: Zet de verzadiging van de afbeelding, tussen 0 en 3. Standaard is 1.

en: Set the internal ID of each elementary stream handled by VLC to the same value as the PID in the TS stream, instead of 1, 2, 3, etc. Useful to do '#duplicate{..., select="es=<pid>"}'.
nl: Zet de interne ID van iedere elementaire stream behandeld door VLC naar dezelfde waarde als in de PID naar de TS stream, i.p.v. 1, 2, 3, etc. Handig om '#duplicate{..., select="es=<pid>"}' te doen.

en: Set the justification of subtitles
nl: Wijzig de uitlijning van de ondertiteling

en: Set the maximum allowed PES size when producing the MPEG PS streams.
nl: Zet de maximum toegestaande PES grootte bij het maken van MPEG PS streams.

en: Set the method used by libdvdcss for key decryption.
    title: decrypted title key is guessed from the encrypted sectors of the stream. Thus it should work with a file as well as the DVD device. But it sometimes takes much time to decrypt a title key and may even fail. With this method, the key is only checked at the beginning of each title, so it won't work if the key changes in the middle of a title.
    disc: the disc key is first cracked, then all title keys can be decrypted instantly, which allows us to check them often.
    key: the same as "disc" if you don't have a file with player keys at compilation time. If you do, the decryption of the disc key will be faster with this method. It is the one that was used by libcss.
    The default method is: key.
nl: Stel de methode in die libdvdcss moet gebruiken voor sleutel ontcijfering.
    title: de titelsleutel wordt geraden aan de hand van de versleutelde sectors van de stream. Dit zou dus zowel op een bestand als op een dvd-apparaat moeten werken. Echter soms neemt deze methode veel tijd in beslag om de sleutel te ontcijferen. De methode kan zelfs falen en de sleutel wordt alleen aan het begin van elke titel uitgeprobeerd. Dus als ondertussen de sleutel wijzigt dan werkt deze methode niet meer.
    disc: de schijfsleutel wordt eerst ontcijferd, waarna alle titelsleutels meteen ontcijfert kunnen worden. Hiermee kunnen de sleutels vaker uitgeprobeerd worden.
    key: werkt hetzelfde als "disc" als er geen bestand met videospeler-sleutels is tijdens compilatie. Als dit bestand er wel is dan is de ontcijfering van de schijfsleutel veel sneller, deze methode werd ook gebruikt door libcss. De standaard methode is: key.

en: Set the size of the inter luma quantization deadzone. Range 0 to 32.
nl: Stel de grootte in van de dode zone van de inter luma-quantisatie. Bereik: 0 tot 32.

en: Set the size of the intra luma quantization deadzone. Range 0 to 32.
nl: Stel de grootte in van de dode zone van de intra luma-quantisatie. Bereik: 0 tot 32.

en: Set the transparency of the video output. 1 is non-transparent (default) 0 is fully transparent.
nl: Hiermee kunt u de doorzichtigheid van de video-uitvoer instellen. 1 is niet-transparant(standaard), 0 is volledig transparant.

en: Set the tuner country code that establishes the current channel-to-frequency mapping (0 means default).
nl: Zet de tuner landencode die de huidige kanaal-naar-frequentie omzetting vaststelt (0 betekend standaad).

en: Set the v4l2 driver controls to the values specified using a comma separated list optionally encapsulated by curly braces (e.g.: {video_bitrate=6000000,audio_crc=0,stream_type=3} ). To list available controls, increase verbosity (-vvv) or use the v4l2-ctl application.
nl: Zet de v4l2-modulebesturing naar de waarden gespecificeerd in een door komma's gescheiden lijst optioneel aangehaald in accolades (bijv.: {video_bitrate=6000000,audio_crc=0,stream_type=3} ). Om een lijst van alle beschikbare besturingsopties te krijgen, vergroot het informatieniveau (-vvv) of gebruik de v4l2-ctl toepassing.

en: Set this option if the capture device outputs MJPEG
nl: Activeer deze optie als het opname-apparaat uitvoer geeft in MJPEG

en: Sets PID to the ID if the incoming ES. This is for use with --ts-es-id-pid, and allows to have the same PIDs in the input and output streams.
nl: Zet PID naar de ID van de binnenkomende ES. Dit is voor gebruik met --ts-es-id-pid, en zorgt ervoor dat dezelfde PID's in de invoer en uitvoer streams gebruikt kunnen worden.

en: Sets a maximum local bitrate (in kbits/s).
nl: Stelt een maximale lokale bitrate (in kbits/s) in.

en: Sets maximum interval between IDR-frames.Larger values save bits, thus improving quality for a given bitrate at the cost of seeking precision.
nl: Zet maximale interval tussen IDR-frames. Grotere waardes besparen bits, wat ervoor zorgt dat de kwaliteit verbeterd voor een bepaalde bitratio, ten koste van zoekprecisie.

en: Sets minimum interval between IDR-frames. In H.264, I-frames do not necessarily bound a closed GOP because it is allowable for a P-frame to be predicted from more frames than just the one frame before it (also see reference frame option). Therefore, I-frames are not necessarily seekable. IDR-frames restrict subsequent P-frames from referring to any frame prior to the IDR-frame. 
    If scenecuts appear within this interval, they are still encoded as I-frames, but do not start a new GOP.
nl: Zet minimum interval tussen IDR-frames. In H.264, I-frames binden niet per se aan een gesloten GOP, omdat een P-frame voorspeld mag worden meer frames dan net een frame ervoor (ziek ook referentie-frame optie). Daarom zijn I-frames niet per se zoekbaar. IDR-frames beperken opeenvolgende P-frames van refereren naar iedere frame voor de IDR-frame.
    Als scenecuts binnen deze interval plaatsvinden, worden ze nog steeds als I-frames gecodeerd, maar starten niet een nieuwe GOP.

en: Sets the initial buffer occupancy as a fraction of the buffer size. Range 0.0 to 1.0.
nl: Zet de initiele bufferbezetting als een fractie van de buffergrootte. Bereik 0.0 tot 1.0.

en: Sets the timeout option in the RTSP session string
nl: Zet de time-out optie in de RTSP sessieregel

en: Sets the windows opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
nl: Zet de venster ondoorzichtigheid tussen 0.1 en 1 foor de hoofdbesturingsinterface, afspeellijst en uitgebreid paneel. Deze optie werkt alleen met Windows en X11 met composite extensies.

en: Setting
nl: Instellingen

en: Setting vbi-opaque to false makes the boxed text transparent.
nl: Vbi-opaak op negatief zetten maakt de verpakte tekst transparant.

en: Settings for VLC's control interfaces
nl: Instellingen voor VLC's Besturingsinterfaces

en: Settings for VLC's interfaces
nl: Instellingen voor VLC interfaces

en: Settings for audio+video and miscellaneous decoders and encoders.
nl: Instellingen voor audio+video en overige codecs die kunnen decoderen en encoderen.

en: Settings for the audio-only decoders and encoders.
nl: Instellingen voor audiodecoders en -encoders

en: Settings for the built-in Live Video Processor only
nl: Instellingen voor alleen de ingebouwde Live Video Processor

en: Settings for the main interface
nl: Instellingen voor de Hoofdinterface

en: Settings for the video-only decoders and encoders.
nl: Instellingen voor videodecoders en -encoders

en: Settings related to playlist behaviour (e.g. playback mode) and to modules that automatically add items to the playlist ("service discovery" modules).
nl: Instellingen gerelateerd aan afspeellijstgedrag (bijv. afspeelmodus) en aan modules die automatisch items aan de afspeellijst toevoegen ("dienst-ontdekking" modules).

en: Settings related to the various access methods used by VLC. Common settings you may want to alter are HTTP proxy or caching settings.
nl: Instellingen met betrekking tot de verschillende methoden waarop VLC zijn invoer moet uitlezen. Veel voorkomende instellingen zoals HTTP proxy en buffer instellingen vallen hieronder.

en: Settings...
nl: Instellingen...

en: Setup schedule
nl: Programma opstellen

en: Several visual OpenGL effects are available.
nl: Diverse viduele OpenGL effecten zijn beschikbaar.

en: Shadow offset
nl: Schaduw offset

en: Shaping delay (ms)
nl: Vormingsvertraging (ms)

en: Sharpen
nl: Verscherpen

en: Sharpen strength (0-2)
nl: Verscherpingskracht (0-2)

en: Sharpen video filter
nl: Verscherpen videofilter

en: Short backwards jump
nl: Kleine sprong achteruit

en: Short forward jump
nl: Kleine sprong vooruit

en: Short jump length
nl: Kleine spronglengte

en: Short jump length, in seconds.
nl: Korte spronglengte, in seconden.

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Should act as the master client for the network synchronisation?
nl: Moet gedragen als primaire cliënt voor netwerksynchronisatie?

en: Should the buildin driver do a white adjust or your LED stripes? recommend.
nl: Moet de ingebouwde driver een wit-afstelling doen van uw LED-stripes? Aanbevolen.

en: Shoutcast TV listings
nl: Shoutcast TV lijsten

en: Shoutcast radio listings
nl: Shoutcast radio lijsten

en: Show &more options
nl: &Meer opties weergeven

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Show Details
nl: Details weergeven

en: Show Fullscreen Controller
nl: Schermvullende besturing weergeven

en: Show Fullscreen controller
nl: Schermvullende modus besturing weergeven

en: Show Interface
nl: Interface weergeven

en: Show NC17 rated video streams when using shoutcast video playlists.
nl: Geef NC17-geclassificeerde video streams weer bij gebruik van shoutcast video afspeellijsten.

en: Show P&laylist
nl: &Afspeellijst weergeven

en: Show Playlist
nl: Afspeellijst weergeven

en: Show VLC media player
nl: VLC mediaspeler weergeven

en: Show VLC on the taskbar
nl: VLC op taakbalk weergeven

en: Show a controller in fullscreen
nl: Een besturing in schermvullende modus weergeven

en: Show a controller in fullscreen mode
nl: Een besturing in schermvullende modus weergeven

en: Show a notification popup with the artist and track name when the current playlist item changes, when VLC is minimized or hidden.
nl: Geef een meldingsvenster als de artiest en nummernaam van de huidige afspeellijst veranderd als VLC geminimalizeerd of verborgen is.

en: Show a systray icon for VLC
nl: Laat een systray icoon voor VLC zien

en: Show advanced options
nl: Toon geavanceerde opties

en: Show advanced preferences and not simple preferences when opening the preferences dialog.
nl: Geef geavanceerde voorkeuren en niet eenvoudige voorkeuren als u het voorkeuren dialoogvenster opent.

en: Show advanced preferences over simple ones
nl: Toon geavanceerde voorkeuren i.p.v. eenvoudige

en: Show all the advanced options in the dialogs.
nl: Toon alle geavanceerde opties in de dialoogvensters

en: Show an icon in the systray allowing you to control VLC media player for basic actions.
nl: Geef een ikoon in de systray weer, waardoor u VLC met basis acties kunt aansturen .

en: Show errors and warnings
nl: Foutmeldingen en waarschuwingen weergeven

en: Show everything including debug messages
nl: Alles weergeven, inclusief debugberichten

en: Show extended VCD info?
nl: Uitgebreide vcd-informatie weergeven?

en: Show extended options
nl: Uitgebreide opties weergeven

en: Show extended settings
nl: Uitgebreide opties weergeven

en: Show interface
nl: Interface weergeven

en: Show interface with mouse
nl: Interface met muis weergeven

en: Show media title on video
nl: Geef media titel op de video weer

en: Show notification popup on track change
nl: Geef meldingsbericht bij een verandering van track

en: Show only errors
nl: Alleen foutmeldingen weergeven

en: Show playing item name in window title
nl: Geef de naam van het afspelende item in de venstertitel.

en: Show playlist
nl: Afspeellijst weergeven

en: Show settings
nl: Opties weergeven

en: Show shoutcast adult content
nl: Geeft shoutcast volwassen inhoud weer

en: Show stream position
nl: Laat stream positie zien

en: Show the current item
nl: Huidige item weergeven

en: Show the current position in seconds within the stream from time to time.
nl: Laat regelmatig de huidige positie (in seconden) in de stream zien.

en: Show the maximum amount of information under Stream and Media Info. Shows for example playback control navigation.
nl: Geef de maximale hoeveelheid informatie onder Stream en Media Info weer. Het toont bijvoorbeeld afspeelbediening-navigatie.

en: Show the name of the song or video in the controler window title.
nl: Geef de naam van het liedje of video in de titelbalk van het vlc venster weer

en: Show the properties dialog of the selected device before starting the stream.
nl: Toon de instellingenvenster van het geselecteerde apparaat voordat de stream gestart wordt.

en: Show the tuner properties [channel selection] page.
nl: Geef de tuner-eigenschappen [kanalenselectie] pagina weer.

en: Show the video title for n miliseconds, default is 5000 ms (5 sec.)
nl: Geef de videotitel gedurende n seconden weer, standaard is 5000 ms (5 sec.)

en: Show unimportant error and warnings dialogs
nl: Geef onbelangrijke fout- en waarschuwingsdialogen

en: Show video title for x miliseconds
nl: Geef videotitel gedurende x milliseconden weer

en: Shows a lucent controller when moving the mouse in fullscreen mode.
nl: Geef een helder besturingspaneel als u de muis in schermvullende modus beweegt.

en: Shows more information about the available video filters.
nl: Geef meer informatie over beschikbare videofilters.

en: Signals
nl: Singnalen

en: Silent mode
nl: Stille modus

en: Silver
nl: zilver

en: Similarity
nl: Gelijkenis

en: Similarity threshold
nl: Gelijkheidsdrempel

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Simple DirectMedia Layer audio output
nl: Simple DirectMedia Layer audio-uitvoer

en: Simple DirectMedia Layer video output
nl: Simple DirectMedia Layer video-uitvoer

en: Simple XML Parser
nl: Simpele XML inlezer

en: Simple decoder for Dolby Surround encoded streams
nl: Eenvoudige decoder voor Dolby Surround geencodeerde streams

en: Simplified Chinese
nl: Vereenvoudigd Chinees

en: Sinhalese
nl: Singalees

en: Size
nl: Grootte

en: Size of the TS packet to encrypt. The encryption routines subtract the TS-header from the value before encrypting.
nl: Grootte van de TS paketten om te versleutelen. De encryptieroutines halen de TS-header van de waarde af voor encryptie.

en: Size of the video that will be displayed by the DirectShow plugin. If you don't specify anything the default size for your device will be used. You can specify a standard size (cif, d1, ...) or <width>x<height>.
nl: Grootte van de video die door de DirectShow plugin zal worden weergegeven. Als u niets opgeeft, zal de standaard grootte voor uw apparaat gebruikt worden. U kan een standaard grootte (cif, d1, ...) of in het formaat <breedte>x<hoogte> opgeven.

en: Size:
nl: Grootte:

en: Sizes
nl: Groottes

en: Skin file
nl: Themabestand

en: Skin files (*.vlt;*.wsz)|*.vlt;*.wsz|Skin files (*.xml)|*.xml
nl: Thema bestanden (*.vlt;*.wsz)|*.vlt;*.wsz|Thema bestanden (*.xml)|*.xml

en: Skin to use
nl: Thema om te gebruiken

en: Skinnable Interface
nl: Interface met thema's

en: Skins
nl: Thema

en: Skins loader demux
nl: Thema lader demux

en: Skip ads
nl: Reclame overslaan

en: Skip frame (default=0)
nl: Frame overslaan (standaard=0)

en: Skip frames
nl: Frames overslaan

en: Skip idct (default=0)
nl: Idct overslaan (standaard=0)

en: Skip loop filter
nl: Loop-filter overslaan

en: Skip percentage (%)
nl: Stap-percentage (%)

en: Skip the loop filter for H.264 decoding
nl: Loop-filter voor H.264 decodering overslaan.

en: Skipping the loop filter (aka deblocking) usually has a detrimental effect on quality. However it provides a big speedup for high definition streams.
nl: Overslaan van de loop-filter (deblocking) heeft gewoonlijk een negatieve invloed op kwaliteit. Het geeft echter wel een gigantische snelheidswinst  voor high definition streams.

en: Slightly improve quality of SMP, at the cost of repeatability.
nl: Verbeter kwaliteit van SMP lichtelijk, ten koste van herhaalbaarheid.

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Slower
nl: Langzamer

en: Small
nl: Klein

en: Smaller
nl: Kleiner

en: Snapshot
nl: Afbeelding opslaan

en: Snapshot cache size (number of images to keep).
nl: Snapshot buffergrootte (aantal afbeeldingen om te behouden).

en: Snapshot height
nl: Snapshot hoogte

en: Snapshot width
nl: Snapshot breedte

en: Soft
nl: Zacht

en: Soft rock
nl: Soft Rock

en: Somali
nl: Somalisch

en: Some DVB cards do not like to be probed for their capabilities, you can disable this feature if you experience some trouble.
nl: Sommige DVB kaarten houden er niet van als er gekeken wordt wat ze kunnen, u kan deze optie uitzetten als u problemen hiermee ervaart.

en: Some French channels do not flag their subtitling pages correctly due to a historical interpretation mistake. Try using this wrong interpretation if your subtitles don't appear.
nl: Enkele Franse kanalen merken hun ondertitelingspagina's niet correct wegens een historische interpretatiefout. Probeer deze slechte interpretatie te gebruiken als uw ondertitelingen niet verschijnen.

en: Some buggy OSS drivers just don't like when their internal buffers are completely filled (the sound gets heavily hashed). If you have one of these drivers, then you need to enable this option.
nl: Sommige OSS drivers bevatten fouten, hiervan merkt u vaak pas iets van als de interne buffers vol zijn (het geluid gaat dan zwaar hakkelen). Als u zo'n driver heeft, dan moet u deze optie aanzetten.

en: Some options are available but hidden. Check "Advanced options" to see them.
nl: Meer opties zijn beschikbaar, maar verborgen. Vink "Geavanceerde opties" aan om ze weer te geven.

en: Some subtitle formats allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.
nl: Enkele ondertitelingsformaten staan tekstopmaak toe. VLC implementeert dit gedeeltelijk, maar u kan ervoor kiezen om alle opmaak te deactiveren.

en: Sort
nl: Sorteren

en: Sort Node by Author
nl: Sorteer subgroep op auteur

en: Sort Node by Name
nl: Sorteer subgroep op naam

en: Sort Reverse
nl: Omgekeerd sorteren

en: Sort by Name
nl: Sorteer op naam

en: Sort by Path
nl: Sorteer op pad

en: Sotho, Southern
nl: Zuid-Sothaans

en: Sound clip
nl: Geluidsfragment

en: Sound fonts (required)
nl: Soundfonts (vereist)

en: Sound:
nl: Geluid:

en: Source aspect ratio
nl: Beeldverhouding bron

en: Source directory
nl: Brondirectory

en: Sout stream modules allow to build a sout processing chain. Please refer to the Streaming Howto for more information. You can configure default options for each sout stream module here.
nl: Sout stream modules zorgen voor het bouwen van sout verwerkingsketens. Lees a.u.b. de Streaming Howto voor meer informatie. U kan hier de standaardwaarden voor de opties van iedere sout stream module aanpassen.

en: Spanish
nl: Spaans

en: Special modules
nl: Speciale modules

en: Specifies the services discovery modules to load, separated by semi-colons. Typical values are sap, hal, ...
nl: Specifeer de dienst-ontdekking modules om te laden, gescheiden door punt-komma's. Gangbare waarden zijn sap, hal, ...

en: Specify AAC audio profile to use
nl: Specificeer AAC audioprofiel om te gebruiken

en: Specify H.264 level (as defined by Annex A of the standard). Levels are not enforced; it's up to the user to select a level compatible with the rest of the encoding options. Range 1 to 5.1 (10 to 51 is also allowed).
nl: Specificeer H.264 niveau (zoals gedefinieerd door bijlage A van de standaard). Niveau's worden niet doorgedrukt; het is aan de gebruiker om een compatible niveau met de andere coderingsopties te selecteren. Bereik 1 tot 5.1 (10 tot 51 is ook toegestaan).

en: Specify a filename where to dump the TS in.
nl: Specificeer een bestandsnaam waar de TS naar geschreven moet worden.

en: Specify an identifier string for this subpicture
nl: Specificeer een identificatieregel voor deze subafbeelding

en: Specify the AAC audio profile to use for encoding the audio bitstream. It takes the following options: main, low, ssr (not supported) and ltp (default: main)
nl: Specificeer het AAC audioprofiel voor de codering van de audio bitstream. Een van de volgende opties kan gebruikt worden: main, low, ssr (niet ondersteund) en ltp (standaard: main)

en: Specify the X11 hardware display you want to use. By default VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
nl: Specificeer de X11 hardware weergave die u wilt gebruiken. Standaard zal VLC de waarde in de DISPLAY omgevingsvariabele gebruiken.

en: Specify the deinterlace module to use.
nl: Geeft de deïnterlace-module om te gebruiken op.

en: Specify the log filename.
nl: Specificeer de log bestandsnaam.

en: Specify the log format. Available choices are "text" (default) and "html".
nl: Specificeer het logboekformaat. De beschikbare keuzes zijn "text" (standaard) en "html".

en: Specify the log format. Available choices are "text" (default), "html", and "syslog" (special mode to send to syslog instead of file.
nl: Specificeer het logboekformaat. Beschikbare opties zijn "tekst" (standaard), "html" en "syslog" (speciale modus om naar syslog te sturen i.p.v. naar bestand).

en: Specify the size of the TS packet to decrypt. The decryption routines subtract the TS-header from the value before decrypting.
nl: Specificeer de grootte van het TS pakket om te ontsleutelen. De ontsleutelingsroutines onttrekken de TS-header van de waarde voor ontsleuteling.

en: Spectral sections
nl: Spectrale secties

en: Speed
nl: Snelheid

en: Speed of feeds
nl: Snelheid van feeds

en: Speed of the RSS/Atom feeds in microseconds (bigger is slower).
nl: Snelheid van de RSS/Atom feeds in microseconden (groter is langzamer).

en: Speed of the subtitles:
nl: Snelheid van ondertitelingen:

en: Speex comment
nl: Speex commentaar

en: Sphere
nl: Bol

en: Split the image to make an image wall
nl: Splits de afbeelding om een afbeeldingswand te maken.

en: Standard
nl: Standaard

en: Standard filesystem directory input
nl: Standaard bestandssysteem directory invoer

en: Standard stream output
nl: Standaard stream uitvoer

en: Start Time
nl: Start tijd

en: Start VLC with only a systray icon
nl: Start VLC met alleen een taakbalk ikoontje.

en: Start VLC with:
     - normal mode
     - a zone always present to show information as lyrics, album arts...
     - minimal mode with limited controls
nl: Start VLC met:
    - normale modus
    - een gebied dat altijd aanwezig is om informatie als songtekst, album kunst, etc. weer te geven
    - minimale modus met beperkte aansturing

en: Start directly in menu
nl: Begin meteen in het menu

en: Start playback of new items immediately once they were added.
nl: Start afspelen van nieuwe items direct nadat zij zijn toegevoegd.

en: Start the DVD directly in the main menu. This will try to skip all the useless warning introductions.
nl: Start de dvd meteen in het hoofdmenu. Zo kan geprobeerd worden om alle nutteloze waarschuwingen over te slaan.

en: Start time
nl: Start tijd

en: Start video in fullscreen mode
nl: Start video in volledig scherm-modus

en: Starting Position
nl: Beginpositie

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Statistics about the currently playing media or stream.
nl: Statistieken over de momenteel afspelende media of stream.

en: Stats
nl: Statistieken

en: Stats decoder
nl: Decoder-statistieken

en: Stats decoder function
nl: Statistieken van de decoderfunctie

en: Stats demux
nl: Demux-statistieken

en: Stats demux function
nl: Statistieken van de demuxfunctie

en: Stats encoder function
nl: Statistieken van de encoderfunctie

en: Stats video output
nl: Video-uitvoer statistieken

en: Stats video output function
nl: Statistieken van de video-uitvoerfunctie

en: Stay On Top
nl: Altijd boven

en: Step Backward
nl: Stap Terug

en: Step Forward
nl: Stap vooruit

en: Stereo mode
nl: Stereo modus

en: Stop playback
nl: Afspelen stoppen

en: Stop the A to B loop
nl: Stop de A naar B lus

en: Stop the playlist after each played playlist item.
nl: Stop de afspeellijst na elk afgespeeld onderdeel.

en: Stop time
nl: Stop tijd

en: Stream Announcing
nl: Stream aankondigingen

en: Stream ID of the audio track to use.
nl: Stream ID van het audiospoor om te gebruiken.

en: Stream ID of the subtitle track to use.
nl: Stream ID van het ondertitelingsspoor om te gebruiken.

en: Stream Output
nl: Stream uitvoer

en: Stream all elementary streams
nl: Stream alle elementaire streams

en: Stream all elementary streams (video, audio and subtitles)
nl: Stream alle elementaire streams (video, audio en ondertiteling)

en: Stream bitrate
nl: Stream bitratio

en: Stream description
nl: Stream beschrijving

en: Stream name
nl: Streamnaam

en: Stream number of the audio track to use (from 0 to n).
nl: Stream nummer van het audiospoor om te gebruiken (van 0 tot n).

en: Stream number of the subtitle track to use (from 0 to n).
nl: Stream nummer van het ondertitelingsspoor om te gebruiken (van 0 tot n).

en: Stream output
nl: Stream-uitvoer

en: Stream output is what allows VLC to act as a streaming server or to save incoming streams.
    Streams are first muxed and then sent through an "access output" module that can either save the stream to a file, or stream it (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout streams modules allow advanced stream processing (transcoding, duplicating...).
nl: Stream-uitvoer is hetgeen dat VLC in staat stelt als een streaming server te dienen of binnenkomende streams op te slaan.
    Streams worden eerst muxed en dan door een "toegangsuitvoer" module, die naar bestand kan opslaan of het kan streamen (UDP, HTTP, RTP/RTSP), gezonden. 
    Sout streams modules zorgen voor geavanceerde stream verwerkingen (transcoding, dupliceren...).

en: Stream output muxer caching (ms)
nl: Stream uitvoer muxer buffer (ms).

en: Stream output string.
    This is automatically generated when you change the above settings,
    but you can update it manually.
nl: Streamuitvoerregel.
    Deze wordt automatisch aangemaakt als u de bovenstaande instellingen aanpast,
    maar u kan het ook handmatig aanpassen.

en: Stream public
nl: Publiek streamen

en: Stream the On Screen Display menu (using the osdmenu subpicture module).
nl: Stream het On Screen Display menu (gebruikmakend van de osdmenu subafbeelding module).

en: Stream to network
nl: Stream naar netwerk

en: Streaming / Transcoding failed
nl: Streamen / Transcoden mislukt

en: Streaming and Transcoding Options
nl: Streaming en transcoding instellingen

en: Streaming deinterlace mode
nl: Streaming deïnterlacemodus

en: Streaming method
nl: Stream methode

en: Streaming/Exporting Wizard...
nl: Streaming/Exporteer wizard...

en: Streaming/Saving:
nl: Streamen/Opslaan:

en: Streaming/Transcoding Wizard
nl: Streaming/Transcoding wizard

en: Strength of AQ
nl: Kracht van AQ

en: Strength to reduce blocking and blurring in flat
    and textured areas, default 1.0 recommented to be between 0..2
     - 0.5: weak AQ
     - 1.5: strong AQ
nl: Kracht om blocking en vervaging in vlakke en
    getextuurde gebieden te reduceren, standaard 1.0 aanbevolen om tussen 0..2 te houden
     - 0.5: zwakke AQ
     - 1.5: sterke AQ

en: Stretch the video to fill the entire window when resizing the video instead of keeping the aspect ratio and displaying black borders.
nl: Strek de video uit bij het aanpassen van de grootte, zodat het hele scherm gevuld wordt in plaats van de  beeldverhouding te behouden en zwarte randen te tonen.

en: Stretch video to fill window
nl: Strek video om het hele venster te vullen

en: Strict standard compliance
nl: Strikte standaardnavolging

en: Stride Length
nl: Schrijdlengte

en: Subdirectory behavior
nl: Subdirectory gedrag

en: Submission of played songs to last.fm
nl: Meld afgespeelde liedjes bij last.fm

en: Subpicture position
nl: Subafbeelding positie:

en: Subpictures
nl: Ondertiteling

en: Subpictures filter module
nl: Subpictures-filtermodule

en: Subpixel motion estimation and partition decision quality
nl: Subpixel bewegingsschatting en partitiebepaling kwaliteit

en: Subscreen height
nl: Subscreen hoogte

en: Subscreen top left corner
nl: Subscreen linker bovenhoek

en: Subscreen width
nl: Subscherm breedte

en: Subtitle
nl: Ondertiteling

en: Subtitle File
nl: Ondertitelingsbestand

en: Subtitle Languages
nl: Ondertitelingstalen

en: Subtitle autodetection fuzziness
nl: Autodetectie van ondertitelingsbestanden intelligentie

en: Subtitle autodetection paths
nl: Zoekpad voor ondertitelingsbestanden

en: Subtitle delay %i ms
nl: Ondertitelingsvertraging %i ms

en: Subtitle delay down
nl: Verlaag ondertitel vertraging

en: Subtitle delay up
nl: Verhoog ondertitel vertraging

en: Subtitle demuxer settings
nl: Ondertiteling demuxer instellingen

en: Subtitle language
nl: Ondertitelingstaal

en: Subtitle renderers using libass
nl: Ondertitelingsweergave gebruikmakend van libass

en: Subtitle track: %s
nl: Ondertitelingsspoor: %s

en: Subtitles
nl: Ondertiteling

en: Subtitles & OSD
nl: Ondertitelingen en OSD

en: Subtitles & On Screen Display Settings
nl: Ondertitelingen en On Screen Display instellingen

en: Subtitles && OSD
nl: Ondertitelingen en OSD

en: Subtitles (advanced)
nl: Ondertiteling (geavanceerd)

en: Subtitles (asa demuxer)
nl: Ondertiteling (asa demuxer)

en: Subtitles Files
nl: Ondertitelingsbestanden

en: Subtitles Language
nl: Ondertitelingstaal

en: Subtitles Track
nl: Ondertitelings-spoor

en: Subtitles alignment
nl: Uitleining ondertiteling

en: Subtitles delay
nl: Ondertitelingsvertraging

en: Subtitles encoder
nl: Ondertitelingsencoder

en: Subtitles encoding
nl: Tekstcodering van de ondertiteling

en: Subtitles format
nl: Ondertitelingsformaat

en: Subtitles justification
nl: Ondertiteling uitlijning

en: Subtitles text encoding
nl: Ondertitelingstekst encoding

en: Subtitles track
nl: Ondertitelings-spoor

en: Subtitles track ID
nl: Ondertitelingsspoor ID

en: Subtitles/OSD
nl: Ondertiteling/OSD

en: Subtitles/Video
nl: Ondertitelingen/Video

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary gradient
nl: Samenvatting gradiënt

en: Sundanese
nl: Sudanees

en: Surround delay (ms)
nl: Surround-vertraging (ms)

en: Surround delay, in ms. Usual values are from 5 to 40 ms.
nl: Surround-vertraging in ms. Meestal waarden van 5 tot 40 ms.

en: Surround effect level (from 0 to 100, default value is 0).
nl: Surround-effectniveau (van 0 tot 100, standaardwaarde is 0).

en: Surround level
nl: Surround-niveau

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switch to complete preferences
nl: Ga naar volledige voorkeuren

en: Switch to simple preferences
nl: Ga naar eenvoudige voorkeurenweergave

en: Sync on Intra Frame
nl: Synchronizeer op intra-frame

en: Synchronise on audio track
nl: Synchroniseer met het geluid

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Synchronize left and right
nl: Synchroniseer links en rechts

en: Synchronize top and bottom
nl: Synchroniseer boven- en onderkant

en: System Id
nl: Systeem Id

en: Systray icon
nl: Systray icoon

en: T&itle
nl: T&itel

en: T.140 text encoder
nl: T.140 tekst encoder

en: TCP command input
nl: TCP commando invoer

en: TCP connection timeout
nl: TCP verbinding timeout

en: TCP input
nl: TCP-invoer

en: TY Stream audio/video demux
nl: TY Stream audio/video-demuxer

en: Tahitian
nl: Tahitiaans

en: Tajik
nl: Tadzjieks

en: Take Screen Shot
nl: Neem een screenshot

en: Take a snapshot
nl: Maak video snapshot

en: Take video snapshot
nl: Maak video-snapshot

en: Takes a video snapshot and writes it to disk.
nl: Maak een snapshot van het huidige beeld en sla dit op.

en: Target bitrate of the transcoded audio stream.
nl: Doel bitrate van de transcoded audio stream.

en: Target bitrate of the transcoded video stream.
nl: Doel bitrate van de transcoded video stream.

en: Target output frame rate for the video stream.
nl: Doel uitvoer framerate voor de videostream.

en: Tarkin decoder module
nl: Tarkin decodeer module

en: Tatar
nl: Tataars

en: Teal
nl: Taling

en: Techno-Industrial
nl: Techno-industrial

en: Telepathy "Now Playing" using MissionControl
nl: Telepathy "Nu speelt" door MissionControl te gebruiken

en: Teletext
nl: Teletekst

en: Teletext additional information
nl: Teletekst additionele informatie

en: Teletext alignment
nl: Teletext uitlijning

en: Teletext hearing impaired subtitles
nl: Teletekst ondertiteling voor slechthorenden

en: Teletext on
nl: Teletekst aan

en: Teletext page
nl: Teletext pagina

en: Teletext programme schedule
nl: Teletekst programmering

en: Teletext subtitles
nl: Teletext ondertiteling

en: Teletext subtitles decoder
nl: Teletext ondertiteling decoder

en: Teletext text subtitles
nl: Teletext tekst ondertiteling

en: Tell VLC that it is being launched due to a file association in the OS
nl: Vertel VLC dat het is opgestart vanwege een bestands-associatie in het besturingssysteem.

en: Tell lirc to read this configuration file. By default it searches in the users home directory.
nl: Vertel lirc om dit configuratiebestand te lezen. Standaard zal het in de gebruiker's thuis directory zoeken.

en: Telnet Interface
nl: Telnet interface

en: Terrestrial bandwidth
nl: Terrestrial bandbreedte

en: Terrestrial bandwidth [0=auto,6,7,8 in MHz]
nl: Terrestrial bandbreedte [0=auto,6,7,8 in MHz]

en: Terrestrial hierarchy mode
nl: Terrestrial hiërarchiemode

en: Terrestrial high priority stream code rate (FEC)
nl: Terrestrial hoge prioriteit streamcode-ratio (FEC)

en: Terrestrial low priority stream code rate (FEC)
nl: Terrestrial lage prioriteit stream code ratio (FEC)

en: Terrestrial transmission mode
nl: Terrestrial transmissiemodus

en: Text
nl: Tekst

en: Text default color
nl: Standaard tekstkleur

en: Text is always opaque
nl: Tekst is altijd ondoorzichtig

en: Text position
nl: Tekst positie

en: Text renderer
nl: Tekst renderer

en: Text rendering module
nl: Tekstweergave module

en: Text subtitles decoder
nl: Tekst ondertiteling decoder

en: Text subtitles parser
nl: Tekstondertitelingen inlezer

en: Text to display on the overlay framebuffer.
nl: tekst om op de overlap-framebuffer weer te geven.

en: Texts / Logs (*.log *.txt);; All (*.*)
nl: Teksten / Logboeken (*.log *.txt);; Alles (*.*)

en: Thai
nl: Thais

en: Thanks
nl: Bedanken

en: Thanks for your report!
nl: Bedankt voor uw rapport!

en: The SAP module normally chooses itself the right addresses to listen to. However, you can specify a specific address.
nl: De SAP module kiest normaal zelf de juiste adressen om naar te luisteren. Maar, u kan ook een specifiek adres opgeven.

en: The VideoLAN team <videolan@videolan.org>
    http://www.videolan.org/
nl: Het VideoLAN team <videolan@videolan.org>
    http://www.videolan.org/

en: The above message had unknown log level
nl: Bovenstaand bericht heeft een onbekend log niveau

en: The above message had unknown vcdimager log level
nl: Bovenstaand bericht had een onbekend vcdimage log niveau

en: The audio device "%s" is already in use.
nl: Het audio-apparaat "%s" is reeds in gebruik.

en: The bandwidth module will drop any data in excess of that many bytes per seconds.
nl: De bandbreedte module zal alle gegevens die boven het aantal opgegeven bytes per seconde uitkomen negeren.

en: The capture device "%s" does not support the required parameters.
nl: Het opnameapparaat "%s" ondersteunt niet de vereiste parameters.

en: The chosen codecs are not compatible with each other. For example: It is impossibleto  mix uncompressed audio with any video codec.
    
    Correct your selection and try again.
nl: De gekozen codecs zijn niet compatible met elkaar. Bijvoorbeeld: ongecompresseerde audio kan met geen enkele video-codec gecombineerd worden.
    
    Pas uw selectie aan en probeer opnieuw.

en: The color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
nl: De kleur van de tekst die zal worden weergegeven op de video. Dit moet een hexadecimale waarde (zoals HTML kleuren) zijn. De eerste twee tekens zijn voor rood, dan groen, dan blauw. #000000 = zwart, #FF0000 = rood, #00FF00 = groen, #FFFF00 = geel (rood + groen), #FFFFFF = wit

en: The cryptographic signature for the downloaded file "%s" was invalid and could not be used to securely verify it. Thus, the file was deleted.
nl: De cryptografische ondertekening voor het gedownloade bestand "%s" was ongeldig en kon niet gebruik worden om het veilig te verifieren, dus heeft VLC het verwijderd.

en: The current release is %d.%d.%d%c.
nl: De huidige uitgave is %d.%d.%d%c.

en: The decoder can partially decode or skip frame(s) when there is not enough time. It's useful with low CPU power but it can produce distorted pictures.
nl: De decoder kan gedeeltelijk decoden of frame(s) overslaan als er niet genoeg tijd is. Dit kan handig zijn bij CPU's met weinig kracht, maar kan verstoorde afbeeldingen produceren.

en: The default is to update the OSD menu picture every 200 ms. Shorten the update time for environments that experience transmissions errors. Be careful with this option as encoding OSD menu pictures is very computing intensive. The range is 0 - 1000 ms.
nl: Standaard wordt de OSD-menuafbeelding iedere 200 ms ververst. Verkort de ververstijd voor omgevingen die transmissiefouten bevatten. Pas op met deze optie, omdat het coderen van OSD-menuafbeeldingen vrij berekeningsintensief is. Het bereik is 0 - 1000 ms.

en: The degree of blurring from 1 to 127.
nl: De mate van vervaging uitgedrukt in een getal van 1 tot 127

en: The delay which is introduced by the physical algorithm may sometimes be disturbing for the synchronization between lips-movement and speech. In case, turn this on to compensate.
nl: De vertraging die door het fysische algoritme geintroduceerd wordt kan soms verstoring bij de synchronisatie tussen lip-bewegingen en spraak veroorzaken. In dat geval kunt u deze optie activeren voor compensatie.

en: The demuxer will advance timestamps if the input can't keep up with the rate.
nl: De demuxer zal tijdsaaduidingen voor laten lopen als de invoer de rate niet bij kan houden.

en: The displayed overlay images is cleared by making the overlay completely transparent. All previously rendered images and text will be cleared from the cache.
nl: De weergegeven overlap afbeeldingen worden gewist door de overlap volledig transparant te maken. Alle vorige voorbereide afbeeldingen en tekst worden van de buffer gewist.

en: The dump module will abort dumping of the media if more than this much megabyte were performed.
nl: De dumpmodule zal het dumpen van de media afbreken als het hier ingestelde aantal megabyte overschreden wordt.

en: The encoder can make on-the-fly quality tradeoffs if your CPU can't keep up with the encoding rate. It will disable trellis quantization, then the rate distortion of motion vectors (hq), and raise the noise reduction threshold to ease the encoder's task.
nl: De encoder kan on-the-fly kwaliteitscompromissen maken als uw CPU niet meekan met de encoding rate. Dit zal trellis-quantisatie uitschakelen, daarna de rate-vervorming van motion vectors (hq), en de drempel voor ruisreductie verhogen om de taak van de encoder te vergemakkelijken.

en: The even CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
nl: De even CSA encryptiesleutel. Dit moet een regel van 16 tekens zijn (8 hexadecimale bytes).

en: The format of '%s' cannot be detected. Have a look the log for details.
nl: Het formaat van '%s' kon niet worden gedetecteerd. Zie het logboek voor details.

en: The given syntax is deprecated. Run "vlc -p dvb" to see an explanation of the new syntax.
nl: De opgegeven syntax is verouderd. Start "vlc -p dvb" om een uitleg van de nieuwe syntax te zien.

en: The height of the effects video window, in pixels.
nl: De vensterhoogte van de effecten in pixels.

en: The height of the mini image for further processing (48 is default)
nl: De hoogte van de mini-afbeelding voor verdere verwerking (48 is standaard)

en: The image blended onto the base image
nl: Het beeld dat gemengd wordt met het basisbeeld

en: The image which will be used to blend onto
nl: De afbeelding waar naartoe gemengd zal worden

en: The maximum number of filters (%d) was reached.
nl: Het maximum aantal filters (%d) was bereikt.

en: The maximum of non-black pixels in a line to consider that the line is black.
nl: Het maximum aantal niet-zwarte pixels in een lijn om te besluiten dat de lijn zwart is.

en: The media library is automatically saved and reloaded each time you start VLC.
nl: De mediatheek wordt automatisch opgeslagen en iedere keer herladen als u VLC start.

en: The minimum difference in the number of detected black lines to consider that ratio changed and trigger recrop.
nl: Het minimum verschil in het aantal gedetecteerde zwarte lijnen om te zien dat de beeldverhouding veranderde en om het opnieuw bijsnijden te activeren.

en: The number of consecutive images with the same detected ratio (different from the previously detected ratio) to consider that ratio chnged and trigger recrop.
nl: Aantal opeenvolgende beelden met dezelfde gedetecteerde beeldverhouding (verschillend van de vorig gedetecteerde beeldverhouding) om te zien dat de beeldverhouding veranderde en om het opnieuw bijsnijden in te schakelen.

en: The number of time the blend will be performed
nl: Aantal keer dat dezelfde invoer herhaald wordt

en: The opacity (inverse of transparency) of the text that will be rendered on the video. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
nl: De ondoorzichtigheid (inverse van transparantie) van de tekst die op de video zal worden weergegeven. 0 = transparant, 255 =  volledig opaak.

en: The option allows you to enable or disable the high-quality float32 audio output mode (which is not well supported by some soundcards).
nl: Deze optie stelt u in staat de hoge-kwaliteit float32 audio uitvoer modus te gebruiken (die niet door iedere geluidskaart goed ondersteund is).

en: The password of your last.fm account
nl: Het wachtwoord van uw last.fm account

en: The path where the debugframes should be saved
nl: Het pad waar de debug frames naartoe moeten worden opgeslagen

en: The playlist can use a tree to categorize some items, like the contents of a directory.
nl: De afspeellijst kan een boom-weergave gebruiken om items te categorizeren, zoals de inhoud van een directory.

en: The provided polarization "%c" is not valid.
nl: De opgegeven polarizatie "%c" is niet geldig.

en: The requested RTSP session could not be established.
nl: De gevraagde RTSP sessie kon niet verkregen worden.

en: The selected audio output device is exclusively in use by another program.
nl: Het geselecteerde audio-uitvoerapparaat is exclusief in gebruik door een ander programma.

en: The standard MPEG audio (1/2) format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
nl: Het standaard MPEG audio (1/2) formaat (bruikbaar met MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG en RAW)

en: The step size of the volume is adjustable using this option, in a range from 0 to 1024.
nl: De stapgrootte van de volume is instelbaar met deze optie, in een bereik van 0 tot 1024.

en: The stream must be playing or paused for bookmarks to work.
nl: De stream moet afspelen of gepauzeerd zijn om bladwijzers te laten werken.

en: The stream will run this duration (in seconds).
nl: De stream zal zo lang lopen (in seconden).

en: The stream will start at this position (in seconds).
nl: De stream zal op deze positie starten (in seconden).

en: The stream will stop at this position (in seconds).
nl: De stream zal op deze positie stoppen (in seconden).

en: The transcoder will drop frames if your CPU can't keep up with the encoding rate.
nl: De transcoder zal frames laten vallen als uw CPU de coderingssnelheid niet bij kan houden.

en: The transparency of the OSD VNC can be changed by giving a value between 0 and 255. A lower value specifies more transparency a higher means less transparency. The default is being not transparent (value 255) the minimum is fully transparent (value 0).
nl: De transparantie van de OSD VNC kan veranderd worden door een waarde tussen 0 en 255 in te geven. Een lagere waarde resulteert in meer transparantie, een hogere waarde betekent minder transparantie. Standaard is niet-transparant (waarde 255), het minimum is volledig transparant (waarde 0)

en: The transparency of the OSD menu can be changed by giving a value between 0 and 255. A lower value specifies more transparency a higher means less transparency. The default is being not transparent (value 255) the minimum is fully transparent (value 0).
nl: De transparantie van het OSD-menu kan aangepast worden door een waarde tussen 0 en 255 in te geven. Een lagere waarde zorgt voor meer transparantie, een hogere betekent minder transparantie. Standaardwaarde is ingesteld op niet transparant (waarde 255), het minimum is volledig transparant (waarde 0).

en: The username of your last.fm account
nl: De gebruikersnaam van uw last.fm account

en: The wallpaper mode allows you to display the video as the desktop background. Note that this feature only works in overlay mode and the desktop must not already have a wallpaper.
nl: Met deze mode kan de video worden afgebeeld als bureaubladachtergrond. Dit werkt enkel in overlay modus en als het bureaublad nog geen andere achtergrond heeft.

en: The width of the effects video window, in pixels.
nl: De vensterbreedte van de effecten in pixels

en: The width of the mini image for further processing (64 is default)
nl: De breedte van de mini-afbeelding voor verdere verwerking (64 is standaard)

en: Theora comment
nl: Theora commentaar

en: Theora is a free general-purpose codec (useable with MPEG TS and OGG)
nl: Theora is een vrije codec voor algemeen gebruik (bruikbaar met MPEG TS en OGG)

en: There are two ways to make a fullscreen window, unfortunately each one has its drawbacks.
    1) Let the window manager handle your fullscreen window (default), but things like taskbars will likely show on top of the video.
    2) Completely bypass the window manager, but then nothing will be able to show on top of the video.
nl: Er zijn twee manieren om een volledig scherm te gebruiken. Jammer genoeg hebben beiden hun nadelen.
    1) Laat de window manager het volledig scherm beheren (standaard). Echter dingen zoals taakbalken zullen waarschijnlijk bovenop de video te zien zijn.
    2) Omzeil de window manager compleet, echter dan zal er niks boven de video te zien zijn.

en: There is no help available for these modules.
nl: Er is geen help beschikbaar voor deze modules.

en: There is no suitable stream-output access module for "%s/%s://%s".
nl: Er is geen geschikte stream-uitvoer toegangsmodule voor "%s/%s://%s".

en: These are general settings for audio output modules.
nl: Dit zijn de algemene instellingen voor audio-uitvoermodules.

en: These are general settings for video/audio/subtitles encoding modules.
nl: Dit zijn de algemene instellingen voor video/audio/ondertiteling codeer modules.

en: These are the settings for the input, demultiplexing and decoding parts of VLC. Encoder settings can also be found here.
nl: Dit zijn de instellingen voor de invoer, demultiplexing en decodeer onderdelen van VLC. Encodeerinstellingen kunnen hier ook gevonden worden.

en: These modules provide network functions to all other parts of VLC.
nl: Deze modules voorzien andere onderdelen van VLC van netwerk mogelijkheden.

en: These options allow you to configure the interfaces used by VLC. You can select the main interface, additional interface modules, and define various related options.
nl: Via deze instellingen kunnen de interfaces van VLC geconfigureerd worden. U kan de hoofdinterface en additionele interface modules selecteren en diverse gerelateerde opties definiëren.

en: These options allow you to enable special CPU optimizations. You should always leave all these enabled.
nl: Met deze instellingen kunnen CPU-optimalisaties geactiveerd worden. Deze horen altijd aan te staan.

en: These options allow you to modify the behavior of the audio subsystem, and to add audio filters which can be used for post processing or visual effects (spectrum analyzer, etc.). Enable these filters here, and configure them in the "audio filters" modules section.
nl: Deze instellingen beinvloeden het gedrag van geluid en je kunt hier audiofilters voor nabewerking en visuele effecten (spectrum-analyse, etc.) activeren. Activeer deze filters hier en configureer deze in de module sectie"'audio filters".

en: These options allow you to modify the behavior of the input subsystem, such as the DVD or VCD device, the network interface settings or the subtitle channel.
nl: Met deze opties kan het gedrag van de invoer gewijzigd worden. Bijvoorbeeld het dvd- of vcd-apparaat, netwerkverbinding-instellingen of de ondertiteling.

en: These options allow you to modify the behavior of the subpictures subsystem. You can for example enable subpictures filters (logo, etc.). Enable these filters here and configure them in the "subpictures filters" modules section. You can also set many miscellaneous subpictures options.
nl: Met deze instellingen kunnen opties voor de ondertiteling gewijzigd worden. Video filters zoals deinterlacing etc kunnen hier geactiveerd worden. Configureer deze modules in de module sectie "videofilters".

en: These options allow you to modify the behavior of the video output subsystem. You can for example enable video filters (deinterlacing, image adjusting, etc.). Enable these filters here and configure them in the "video filters" modules section. You can also set many miscellaneous video options.
nl: Met deze instellingen kunnen opties voor de video-uitvoer gewijzigd worden. Videofilters zoals deinterlacing etc. kunnen hier geactiveerd worden. Configureer deze modules in de module sectie "videofilters".

en: These options allow you to select default modules. Leave these alone unless you really know what you are doing.
nl: Met deze opties kunnen de standaard modules gekozen worden. Laat deze opties met rust tenzij je weet wat je doet.

en: These options allow you to set default global options for the stream output subsystem.
nl: Stel standaard globale opties in voor de stream uitvoer

en: These options define the behavior of the playlist. Some of them can be overridden in the playlist dialog box.
nl: Deze instellingen betreffen het gedrag van de afspeellijst. Sommige van deze kunnen in de afspeellijst worden gewijzigd.

en: These settings affect chroma transformation modules.
nl: Deze instellingen hebben invloed op de chroma-transformatiemodules.

en: These settings are the global VLC key bindings, known as "hotkeys".
nl: Hier kunnen VLC 'sneltoetsen' geconfigureert worden, ook wel bekend als "hotkeys".

en: This AVI file is broken. Seeking will not work correctly.
    Do you want to try to repair it?
    
    This might take a long time.
nl: Dit AVI bestand is kapot. Zoeken zal niet correct werken.
    Wilt u proberen dit te repareren?
    
    Deze actie kan lang duren.

en: This adds audio post processing filters, to modify the sound rendering.
nl: Hier kunnen audionabewerkingsfilters worden toegevoegd om het geluid te bewerken.

en: This adds post-processing filters to enhance the picture quality, for instance deinterlacing, or distortthe video.
nl: Voeg nabewerkingsfilters toe om de beeldkwaliteit te verhogen. Bijvoorbeeld voor deinterlacing, of vervorming van de video.

en: This adds so-called "subpicture filters". These filters overlay some images or text over the video (like a logo, arbitrary text...).
nl: Dit voegt zogenaamde "subpicture filters" toe. Deze filters leggen afbeeldingen of tekst over de video (zoals een logo, arbitraire tekst, ...).

en: This adds video output filters like clone or wall
nl: Dit voegt video-uitvoerfilters, zoals kloon en wand, toe

en: This adds visualization modules (spectrum analyzer, etc.).
nl: Hiermee kunnen audio-visualisatiefilters worden toegevoegd (spectrum analyzer, etc).

en: This allow you to configure the initial caching amount for stream output  muxer. This value should be set in milliseconds.
nl: Hier kunt u de initiele buffergrootte voor de stream uitvoermuxer configureren. Deze waarde moet in milliseconden opgegeven worden.

en: This allows proper handling of HDTV-1080 video format even if broken encoder incorrectly sets height to 1088 lines. You should only disable this option if your video has a non-standard format requiring all 1088 lines.
nl: Dit zorgt voor het goed afspelen van het HDTV-1080 videoformaat, zelfs als een defecte encoder de hoogte onjuist instelt op 1088 lijnen. Schakel deze optie alleen uit als uw video een niet-standaard formaat heeft die alle 1088 lijnen vereist.

en: This allows to define the TTL (Time-To-Live) of the stream. This parameter is the maximum number of routers your stream can go through. If you don't know what it means, or if you want to stream on your local network only, leave this setting to 1.
nl: Dit definieert de TTL (Time-To-Live) van de stream. Deze parameter is het maximum aantal routers waar de stream doorheen kan. Als u niet weet wat dit betekend, of u wilt alleen naar het lokale netwerk streamen, laat deze instelling op 1 staan.

en: This allows to save a stream to a file. The can be reencoded on the fly. Whatever VLC can read can be saved.
    Please note that VLC is not very suited for file to file transcoding. Its transcoding features are however useful to save network streams, for example.
nl: Hier kunt u een stream naar bestand opslaan. Dit kan ook direct hercodeerd worden. Alles wat VLC kan lezen kan worden opgeslagen.
    Let op dat VLC niet erg geschikt is voor bestand-naar-bestandtranscoding. De transcodingmogelijkheden zijn echter wel bijvoorbeeld geschikt om netwerkstreams op te slaan.

en: This allows to stream on a network.
nl: Gebruik dit om naar een netwerk te streamen.

en: This allows you to add overlays (also known as "subpictures" on the transcoded video stream. The subpictures produced by the filters will be overlayed directly onto the video. You must specify a comma-separated list of subpicture modules
nl: Dit staat u toe om overlays (ook bekend als "ondertitels" toe te voegen aan de getranscodeerde videostream. De ondertitels geproduceerd door de filters zullen direct op de video gelegd worden. U moet een lijst met door komma's gescheiden waardes van ondertitelings-modules specifiëren.

en: This allows you to change the default target level (89 dB) for stream with replay gain information
nl: Hiermee kunt het standaard doelniveau (89 dB) voor de stream met replay gain-informatie aanpassen.

en: This allows you to define playlist bookmarks.
nl: Met deze opties kunnen bladwijzers voor een afspeelijst worden ingesteld.

en: This allows you to force an access module. You can use it if the correct access is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
nl: Hiermee kunt u VLC forceren een specifieke toegangsmodule te gebruiken. U kan dit gebruiken als de juiste toegang niet automatisch gedetecteerd wordt. U moet dit niet als globale optie instellen, tenzij u zeker weet wat u doet.

en: This allows you to give a contact mail address for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
nl: Hier kunt u een contact email adres voor de stream opgeven. Deze zal worden aangekondigd in de SDP (Session Descriptor).

en: This allows you to give a contact telephone number for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
nl: Hier kunt u een contact telefoonnummer voor de stream opgeven. Deze zal in de SDP (Session Descriptor) aangekondigd worden.

en: This allows you to give a short description with details about the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
nl: Hier kunt u een korte beschrijving met details over de stream opgeven. Deze zal in de SDP (Session Descriptor) aangekondigd worden.

en: This allows you to give an URL with more details about the stream (often the website of the streaming organization), that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
nl: Hier kunt u een URL met meer details over de stream opgeven  (vaak de website van de streamende organisatie). Deze zal in de SDP (Session Descriptor) aangekondigd worden.

en: This allows you to keep an unique stream output instance across multiple playlist item (automatically insert the gather stream output if not specified)
nl: Hiermee word een stream over meerdere afspeellijstonderdelen in stand gehouden.

en: This allows you to play from several inputs at the same time. This feature is experimental, not all formats are supported. Use a '#' separated list of inputs.
nl: Dit staat u toe om van verschillende invoeren tegelijkertijd te spelen. Deze optie is experimenteel, niet alle formaten worden ondersteund. Gebruik een met '#' gescheiden lijst van invoeren.

en: This allows you to remotely synchronise clocks for server and client. The detailed settings are available in Advanced / Network Sync.
nl: Hiermee kunt u klokken van de server en client gelijk zetten. De gedetaileerde instellingen zijn beschikbaar in Geavanceerd/Netwerk Sync.

en: This allows you to select a list of encoders that VLC will use in priority.
nl: Hiermee kan een lijst van codecs worden gemaakt die VLC opeenvolgens zal gebruiken.

en: This allows you to select the order in which VLC will choose its packetizers.
nl: Stel de volgorde in waarin VLC packetizers zal kiezen.

en: This allows you to set the animation speed (between 1 and 10, defaults to 6).
nl: Hier kunt u de animatiesnelheid instellen (tussen 1 en 10, standaard op 6).

en: This allows you to set the resolution of the Goom display (bigger resolution will be prettier but more CPU intensive).
nl: Hier kunt u de resolutie van de Goom-weergave instellen (hogere resolutie is mooier, maar kost meer processorkracht).

en: This allows you to specify a group for the session, that will be announced if you choose to use SAP.
nl: Hier kunt u een groep voor de sessie opgeven. Deze zal worden aangekondigd als u besluit SAP te gebruiken.

en: This allows you to specify how the SDP (Session Descriptor) for this RTP session will be made available. You must use an url: http://location to access the SDP via HTTP, rtsp://location for RTSP access, and sap:// for the SDP to be announced via SAP.
nl: Hier kunt u opgeven hoe de SDP (Session Descriptor) voor deze RTP sessie beschikbaar gemaakt zal worden. U moet een url: http://lokatie om de SDP via HTTP te bereiken, rtsp://lokatie voor RTSP-toegang, en sap:// voor de SDP te worden aangekondigd via SAP opgeven.

en: This allows you to specify the base port for the RTP streaming.
nl: Hier kunt u de basispoort voor de RTP streaming opgeven.

en: This allows you to specify the default audio port for the RTP streaming.
nl: Hier kunt u de standaard audiopoort voor RTP streaming opgeven.

en: This allows you to specify the default video port for the RTP streaming.
nl: Hier kunt u de standaard videopoort voor RTP streaming opgeven.

en: This allows you to specify the muxer used for the streaming output. Default is to use no muxer (standard RTP stream).
nl: Hier kunt u een muxer opgeven die voor de streaming uitvoer gebruikt moet worden. Standaard is om geen muxer te gebruiken (standaard RTP stream).

en: This allows you to stream MPEG4 LATM audio streams (see RFC3016).
nl: Hiermee kunt u MP4A LATM audio streams (zie RFC3016) streamen.

en: This allows you to stream an entire transponder with a "budget" card.
nl: Hiermee kunt een een hele transponder streamen met een "budget" kaart.

en: This automatically enables timeshifting for streams discovered through SAP announcements.
nl: Dit activeert automatisch tijdverschuiving voor streams ontdekt door SAP aankondigingen.

en: This avoids flooding the message log with debug output from the video output synchronization mechanism.
nl: Dit voorkomt dat het logvenster overspoeld wordt met debug-uitvoer van het video-uitvoer-synchronisatiemechanisme.

en: This can be used to read only a part of the stream. It must be possible to control the incoming stream (for example, a file or a disc, but not an UDP network stream.) The starting and ending times can be given in seconds.
nl: Dit kan gebruikt worden om alleen een gedeelte van de stream te lezen. Het moet mogelijk zijn om de binnenkomende stream aan te sturen (bijvoorbeeld een bestand of schijf, maar niet een UDP netwerkstream). De start en eindtijden kunnen in seconden opgegeven worden.

en: This combination is already taken by "%@".
nl: Deze combinatie wordt al gebruikt door "%@".

en: This defines the address, port and path the RTSP VOD server will listen on.
    Syntax is address:port/path. The default is to listen on all interfaces (address 0.0.0.0), on port 554, with no path.
    To listen only on the local interface, use "localhost" as address.
nl: Dit definieerd het adres, de poort en het pad waar de RTSP VOD server naar zal luisteren.
    Syntax is adres:poort/pad. Standaard zal op alle interfaces geluisterd worden (adres 0.0.0.0), op poort 554, met geen pad.
    Om alleen op de lokale interface te luisteren, gebruik "localhost" als adres.

en: This delays the audio output. The delay must be given in milliseconds.This can be handy if you notice a lag between the video and the audio.
nl: Vertraag de audio-uitvoer. De vertraging moet in milliseconden opgegeven worden. Deze optie is handig als audio en video niet synchroon lopen.

en: This determines how fuzzy subtitle and movie filename matching will be. Options are:
    0 = no subtitles autodetected
    1 = any subtitle file
    2 = any subtitle file containing the movie name
    3 = subtitle file matching the movie name with additional chars
    4 = subtitle file matching the movie name exactly
nl: Dit bepaalt de nauwkeurigheid van de bestandsnaam vergelijking van ondertiteling en film. Mogelijkheden zijn:
    0 = geen autodetectie
    1 = elk ondertitelingsbestand
    2 = elke ondertiteling die de filmnaam bevat
    3 = elke ondertiteling die de filmnaam bevat en meer
    4 = elke ondertiteling die exact de filmnaam heeft

en: This drops frames that are late (arrive to the video output after their intended display date).
nl: Dit laat frames vallen die te laat arriveren (arriveren bij de video-uitvoer na hun bedoelde afspeeltijd).

en: This effect gives you the feeling that you are standing in a room with a complete 7.1 speaker set when using only a headphone, providing a more realistic sound experience. It should also be more comfortable and less tiring when listening to music for long periods of time.
    It works with any source format from mono to 7.1.
nl: Dit effect geeft u het gevoel dat u in een ruimte met een complete 7.1 speaker set staat als u alleen een koptelefoon gebruikt, zodat u een meer realistische geluidservaring krijgt. Het moet ook comfortabeler en minder vermoeiend zijn als u voor langere tijd naar muziek luistert.
    Het werkt met ieder bronformaat van mono tot 7.1.

en: This effect, also known as "greenscreen" or "chroma key" blends the "blue parts" of the foreground image of the mosaic on the background (like weather forcasts). You can choose the "key" color for blending (blyyue by default).
nl: Dit effect, ook bekend als "greenscreen" of "chroma key", mengt de "blauwe delen" van de voorgrondafbeelding van de mozaïek met de achtergrond (zoals bij weersvoorspellingen). U kan de "sleutel"-kleur kiezen om te mengen (blauw is standaard).

en: This enables a SAP caching mechanism. This will result in lower SAP startup time, but you could end up with items corresponding to legacy streams.
nl: Dit activeert een SAP buffermechanisme. Dit resulteert in langzamere SAP opstarttijd, maar u kan items krijgen die corresponderen met oudere streams.

en: This enables actual parsing of the announces by the SAP module. Otherwise, all announcements are parsed by the "live555" (RTP/RTSP) module.
nl: Dit activeert de feitelijke verwerking van aankondigingen door de SAP module. Anders zullen alle aankondigingen door de "live555" (RTP/RTSP) module verwerkt worden.

en: This enables automatic detection of UTF-8 encoding within subtitles files.
nl: Dit activeert automatische detectie van UTF-8 codering in ondertitelingsbestanden.

en: This enables colorization of the messages sent to the console Your terminal needs Linux color support for this to work.
nl: Als deze optie aan staat, dan worden alle berichten op de console gekleurd weergegeven. De terminal heeft Linux kleurondersteuning nodig om dit te laten werken.

en: This facility allows you to process your iSight's input signal.
    
    No settings are available in this version, so you will be provided a 640px*480px raw video stream.
    
    Live Audio input is not supported.
nl: Hier kan u iSight's invoersignaal verwerken.
    
    In deze versie zijn geen instellingen beschikbaar, dus krijgt u een 640px*480px ruwe video stream te zien.
    
    Live Audio invoer wordt niet ondersteund.

en: This facility allows you to process your screen's output.
nl: Hier kunt u de uitvoer van uw scherm verwerken.

en: This forces the cropping of the source video. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect.
nl: Dit forceert het bijsnijden van de bronvideo. Geaccepteerd formaat is x:y (4:3, 16:9, ...), dat de globale beeldverhouding uitdrukt.

en: This forces the monitor aspect ratio. Most monitors have square pixels (1:1). If you have a 16:9 screen, you might need to change this to 4:3 in order to keep proportions.
nl: Dit forceert de monitor-beeldverhouding. De meeste monitors hebben vierkante pixels (1:1). Als u een 16:9 scherm heeft, moet u wellicht dit naar 4:3 veranderen om de juiste verhouding te behouden.

en: This forces the source aspect ratio. For instance, some DVDs claim to be 16:9 while they are actually 4:3. This can also be used as a hint for VLC when a movie does not have aspect ratio information. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect, or a float value (1.25, 1.3333, etc.) expressing pixel squareness.
nl: Forceer de beeldverhouding. Bijvoorbeeld: somige dvd's zeggen 16:9 groot te zijn terwijl ze eigenlijk maar 4:3 leveren. Dit kan als hint worden gebruikt door VLC wanneer een film geen beeldverhouding informatie bevat. De toegestane waarden zijn x:y (4:3, 16:9, etc.), ze geven de totale beeldverhouding weer, of gebruik een gebroken getal (float) (1.25, 1.3333, etc.) wat de beeldpuntgrootte aangeeft.

en: This integer when viewed in binary is a debugging mask
    calls                 1
    packet assembly info  2
nl: Dit geheel getal is een debugging-masker indien binair weergegeven
    calls                 1
    packet assembly info  2

en: This integer when viewed in binary is a debugging mask
    meta info          1
    events             2
    MRL                4
    external call      8
    all calls (0x10)  16
    LSN       (0x20)  32
    seek      (0x40)  64
    libcdio   (0x80) 128
    libcddb  (0x100) 256
nl: Dit geheel getal is binair gezien een debugging masker
    meta-info          1
    gebeurtenissen             2
    MRL                4
    externe call      8
    alle calls (0x10)  16
    LSN       (0x20)  32
    zoek      (0x40)  64
    libcdio   (0x80) 128
    libcddb  (0x100) 256

en: This is VLC's default interface, with a native look and feel.
nl: Dit is VLC's standaard interface, met de oorspronkelijke weergave en gebruik.

en: This is a coefficient that modifies the height of the bands.
nl: Dit is de waarde die de hoogte van de banden bepaald.

en: This is a legacy entry to let you configure access output modules
nl: Dit is een backwards compatibiliteits optie voor het configureren van access output modules.

en: This is a legacy entry to let you configure mux modules
nl: Dit is een backwardcompatibiliteits optie voor het configureren van mux modules.

en: This is the TCP port on which this interface will listen. It defaults to 4212.
nl: Dit is de TCP poort waar de besturing aan zal luisteren. Standaard is 4212.

en: This is the audio codec that will be used.
nl: Dit is de audiocodec die gebruikt zal worden.

en: This is the audio encoder module that will be used (and its associated options).
nl: Dit is de audio encoder module (en zijn bijbehorende instellingen) die gebruikt zal worden.

en: This is the audio output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
nl: Deze optie selecteert de audio uitvoer methode, die gebruikt wordt door VLC. Standaard wordt automatisch de best beschikbare methode gekozen.

en: This is the default Audio CD device to use.
nl: Standaard cd-audio-apparaat dat gebruikt wordt.

en: This is the default Audio CD device to use. If you don't specify anything, we'll scan for a suitable CD-ROM device.
nl: Dit is het standaard audio-cd-apparaat. Indien niet gespecificeerd, zal er automatisch een geschikt cd-rom-apparaat worden geselecteerd.

en: This is the default DVD device to use.
nl: Standaard dvd-apparaat dat gebruikt wordt.

en: This is the default DVD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (eg. D:)
nl: Het standaard dvd-apparaat (of -bestand) dat gebruikt moet worden. Vergeet niet de dubbele punt achter de apparaatletter (bijvoorbeeld D:)

en: This is the default VCD device to use.
nl: Standaard vcd-apparaat dat gebruikt wordt.

en: This is the default VCD device to use. If you don't specify anything, we'll scan for a suitable CD-ROM device.
nl: Dit is het standaard vcd-apparaat. Indien niet gespecificeerd, zal er automatisch een geschikt cd-rom-apparaat worden geselecteerd.

en: This is the default muxer method that will be used.
nl: Dit is de standaard muxer die gebruikt zal worden.

en: This is the default output URI.
nl: Dit is de standaard uitvoer URI.

en: This is the default output access method that will be used.
nl: Dit is de standaard uitvoer toegangsmethode die gebruikt zal worden.

en: This is the default port used for UDP streams. Default is 1234.
nl: Het poortnummer voor gebruik van UDP streams. Standaard is 1234.

en: This is the default size of the fonts that will be rendered on the video. If set to something different than 0 this option will override the relative font size.
nl: Dit is de standaard grootte voor de lettertypes die worden weergegeven op de video. Als u dit naar iets anders dan 0 zet, zal deze optie de relatieve lettergrootte overschrijven.

en: This is the desired frame rate when playing MJPEG from a file. Use 0 (this is the default value) for a live stream (from a camera).
nl: Dit is de gewenste frameratio voor het afspelen van MJPEG van een bestand. Gebruik 0 (dit is de standaard waarde) voor een live stream (van een camera).

en: This is the desired frame rate when playing MPEG4 video elementary streams.
nl: Dit is de gewenste framerate bij het afspelen van elementaire MPEG4 video streams.

en: This is the desired frame rate when playing raw video streams.
nl: Dit is de gewenste framerate bij het afspelen van ruwe video streams.

en: This is the gain used for stream without replay gain information
nl: Dit wordt gebruikt voor streams zonder replay gain informatie

en: This is the hop limit (also known as "Time-To-Live" or TTL) of the multicast packets sent by the stream output (-1 = use operating system built-in default).
nl: Dit is het hop limiet (ook wel bekend als "Time-To-Live" of TTL) van de multicast paketten die door de stream uitvoer verzonden worden (-1 = gebruik besturingssysteem standaard).

en: This is the hop limit (also known as "Time-To-Live" or TTL) of the multicast packets sent by the stream output (0 = use operating system built-in default).
nl: Dit is het hop limiet (ook wel bekend als "Time-To-Live" of TTL) van de multicast paketten die door de stream uitvoer verzonden worden (0 = gebruik besturingssysteem standaard).

en: This is the host on which the interface will listen. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want this interface to be available only on the local machine, enter "127.0.0.1".
nl: Dit  is het adres waarop de besturing zal luisteren. Standaard zal op alle netwerken (0.0.0.0) geluisterd worden. Als u wilt dat deze interface alleen op de lokale machine beschikbaar moet zijn, geef "127.0.0.1" op.

en: This is the host to which Growl notifications will be sent. By default, notifications are sent locally.
nl: Dit is de host waar naar Growl aankondigingen gestuurd worden. Standaard zullen aankondigingen lokaal verzonden worden.

en: This is the main interface used by VLC. The default behavior is to automatically select the best module available.
nl: Dit is de hoofdinterface van VLC. Het standaard gedrag is om automatisch de best beschikbare module te selecteren.

en: This is the maximum application-layer packet size that can be transmitted over the network (in bytes).
nl: Dit is de maximale toepassingslaag pakketgrootte (in bytes) dat over een netwerk interface verstuurd kan worden.

en: This is the maximum number of resumed TLS sessions that the cache will hold.
nl: Dit is het maximaal aantal hervatte TLS sessies die de buffer zal houden.

en: This is the muxer that will be used for audio.
nl: Dit is de muxer die voor de audio gebruikt zal worden.

en: This is the muxer that will be used for video.
nl: Dit is de muxer die voor de video gebruikt zal worden.

en: This is the name of the session that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
nl: Dit is de naam van de sessie die zal worden aangekondigd in de SDP (Session Descriptor).

en: This is the number of audio buffers on which the power measurement is made. A higher number of buffers will increase the response time of the filter to a spike but will make it less sensitive to short variations.
nl: Dit is het aantal audiobuffers waarop de energiemeting gedaan wordt. Een hoger aantal buffers zal de responstijd van de filter hoger leggen, maar zal het minder gevoelig maken voor korte variaties.

en: This is the output URI that will be used for audio.
nl: Dit is de uitvoer URI dat voor de audio gebruikt zal worden.

en: This is the output URI that will be used for video.
nl: Dit is de uitvoer URI dat voor de video gebruikt zal worden.

en: This is the output URL that will be used.
nl: Dit is de uitvoer URL die gebruikt zal worden.

en: This is the output access method that will be used for audio.
nl: Dit is de uitvoer-toegangs methode dat voor audio gebruikt zal worden.

en: This is the output access method that will be used for video.
nl: Dit is de uitvoer-toegangs methode dat voor video gebruikt zal worden.

en: This is the relative default size of the fonts that will be rendered on the video. If absolute font size is set, relative size will be overriden.
nl: Dit is de relatieve standaardgrootte van de lettertypes die op de video weergegeven zullen worden. Als de absolute lettertypegrootte ingesteld is, zal de relatieve grootte overschreven worden.

en: This is the size of the temporary files that will be used to store the timeshifted streams.
nl: Dit is de grootte van de tijdelijke bestanden die gebruikt worden om tijdverschoven streams in op te slaan.

en: This is the subtitles codec that will be used.
nl: Dit is de ondertitelingscodec dat gebruikt zal gaan worden.

en: This is the subtitles encoder module that will be used (and its associated options).
nl: Dit is de ondertitelingen encoder module (en zijn bijbehorende instellingen) die gebruikt zal worden.

en: This is the the video output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
nl: Dit is de video-uitvoermethode die door VLC gebruikt zal worden. Het standaard gedrag is om automatisch de best beschikbare module te kiezen.

en: This is the verbosity level (0=only errors and standard messages, 1=warnings, 2=debug).
nl: De optie stelt het informatieniveau in (0 = alleen foutmeldingen en standaard berichten, 1 = waarschuwingen, 2 = debug).

en: This is the video codec that will be used.
nl: Dit is de video codec die gebruikt zal worden.

en: This is the video encoder module that will be used (and its associated options).
nl: Dit is de video encoder module (en zijn bijbehorende instellingen) die gebruikt zal worden.

en: This limits the maximum number of clients that can connect to the RTSP VOD. 0 means no limit.
nl: Dit is het limiet van het maximum aantal clients dat met de RTSP VOD kan verbinden. 0 betekend geen limiet.

en: This module allows to control an so called AtmoLight device connected to your computer.
    AtmoLight is the homegrown version of what Philips calls AmbiLight.
    If you need further information feel free to visit us at
    
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/Atmo-plugin
     http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/AtmoWin
    
    You can find there detailed descriptions on how to build it for yourself and where to get the required parts.
    You can also have a look at pictures and some movies showing such a device in live action.
nl: Deze module stelt u in staat een AtmoLight-apparaat verbonden met uw computer aan te sturen.
    AtmoLight is de zelfgemaakte versie van wat Philips AmbiLight noemt.
    Als u meer informatie nodig heeft bezoek ons dan op
    
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/Atmo-plugin
     http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/AtmoWin
    
    U kan daar gedetailleerde informatie vinden over hoe u zelf een AtmoLight bouwt en waar u de benodigde onderdelen kunt krijgen.
    U kan ook afbeeldingen en video's van een apparaat in actie zien.

en: This option adds an offset (positive or negative) to VLC default priorities. You can use it to tune VLC priority against other programs, or against other VLC instances.
nl: Hiermee wordt een waarde (positief of negatief) aan de standaard prioriteit van VLC toegevoegd. Het wordt gebruikt om de prioriteit van VLC ten opzichte van andere programma's of andere VLC instanties te regelen.

en: This option allows you to specify the directory the ncurses filebrowser will show you initially.
nl: Specificeert de directory die de ncurses bestandenkiezer eerst zal tonen.

en: This option can be used to alter the way VLC selects its codecs (decompression methods). Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
nl: Deze optie kan gebruikt worden om de methode waarop VLC zijn codecs (decompressie methoden) selecteert te wijzigen. Het gebruik van deze optie is enkel voor gevorderde gebruikers en ontwikkelaars aangezien hiermee het afspelen van video onmogelijk kan worden.

en: This option is useful if you want to lower the latency when reading a stream
nl: Deze optie is handig als u een lagere latency bij het lezen van een stream wilt.

en: This option minimizes the number of threads needed to run VLC.
nl: Minimaliseer het aantal threads dat VLC nodig heeft om te draaien.

en: This option selects a stereo to mono downmix algorithm that is used in the headphone channel mixer. It gives the effect of standing in a room full of speakers.
nl: Deze optie selecteert een stereo naar mono downmix algoritme dat wordt gebruikt in de koptelefoon kanaalmixer. Het geeft het effect van staan in een ruimte vol met speakers.

en: This option silences all other channels except the selected channel. Choose one from (0=left, 1=right, 2=rear left, 3=rear right, 4=center, 5=left front)
nl: Deze optie dempt alle andere kanalen, behalve het geselecteerde kanaal. Kies een van (0=links, 1=rechts, 2=achter-links, 3=achter-rechts, 4=center, 5=links-voren)

en: This option will drop/duplicate video frames to synchronise the video track on the audio track.
nl: Deze optie dupliceert of verwijdert videobeelden om het videospoor te synchroniseren met het audiospoor.

en: This page allows to change the compression format of the audio or video tracks. To change only the container format, proceed to next page.
nl: Deze pagina stelt u in staat het compressieformaat van de audio en video sporen te veranderen. Om alleen het containerformaat te veranderen, ga door naar de volgende pagina.

en: This page allows to select how the input stream will be sent.
nl: Deze pagina laat u selecteren hoe de invoerstream verzonden moet worden.

en: This page allows to select how the stream will be encapsulated. Depending on previously chosen settings all formats won't be available.
nl: Deze pagina stelt u in staat te bepalen hoe de stream ingekapselt moet worden. Afhankelijk van uw eerder gekozen instellingen zullen niet alle formaten beschikbaar zijn.

en: This page lists all the settings.Click "Finish" to start streaming or transcoding.
nl: Deze pagina geeft een lijst van alle instellingen. Klik "Voltooien" om het streamen of transcoden te starten.

en: This panel allows on-the-fly selection of various video effects.
    These filters can be configured individually in the Preferences, in the subsections of Video/Filters.
    To choose the order in which the filter are applied, a filter option string can be set in the Preferences, Video / Filters section.
nl: Dit paneel laat u direct een aantal video-effecten selecteren om toe te passen.
    Deze filters kunnen individueel in de Voorkeuren onder de subsectie Video/Filters geconfigureerd worden.
    Om te kiezen in welke volgorde de filters toegepast worden, kan een filteroptie regel ingesteld worden in de Voorkeuren in het Video / Filters gedeelte.

en: This parameter controls quality versus speed tradeoffs involved in the motion estimation decision process (lower = quicker and higher = better quality). Range 1 to 5.
nl: Deze parameters regelt kwaliteit versus snelheidswinst bij het bewegingsschatting bepalingsproces (lager is sneller en hoger = betere kwaliteit). Bereik 1 tot 5.

en: This parameter controls quality versus speed tradeoffs involved in the motion estimation decision process (lower = quicker and higher = better quality). Range 1 to 6.
nl: Deze parameters regelt kwaliteit versus snelheidswinst bij het bewegingsschatting bepalingsproces (lager is sneller en hoger = betere kwaliteit). Bereik 1 tot 6.

en: This parameter controls quality versus speed tradeoffs involved in the motion estimation decision process (lower = quicker and higher = better quality). Range 1 to 7.
nl: Deze parameters regelt kwaliteit versus snelheidswinst bij het bewegingsschatting bepalingsproces (lager is sneller en hoger = betere kwaliteit). Bereik 1 tot 7.

en: This parameter controls quality versus speed tradeoffs involved in the motion estimation decision process (lower = quicker and higher = better quality). Range 1 to 9.
nl: Deze parameters regelt kwaliteit versus snelheidswinst bij het bewegingsschatting bepalingsproces (lager = sneller en hoger = betere kwaliteit). Bereik 1 tot 7.

en: This program comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    You may redistribute it under the terms of the GNU General Public License;
    see the file named COPYING for details.
    Written by the VideoLAN team; see the AUTHORS file.
nl: Dit programma wordt verspreid ZONDER ENIGE GARANTIE, voor zover dit door de wet is toegestaan.
    Het programma mag verspreid worden onder verplichtingen van de GNU General Public License;
    zie het bestand COPYING voor details.
    Geschreven door het VideoLAN team; zie het bestand AUTHORS.

en: This reduces the fluctations in QP after curve compression. Temporally blurs quants.
nl: Dit reduceert de fluctuaties in QP na curve-compressie. Vervaagt tijdelijk quants.

en: This reduces the fluctuations in QP before curve compression. Temporally blurs complexity.
nl: Dit reduceert de fluctuaties in QP voor curve-compressie. Vervaagt tijdelijk complexiteit.

en: This renders the font using "paletized YUV". This option is only needed if you want to encode into DVB subtitles
nl: Dit tekent het lettertype door "gepaletizeerd YUV" te gebruiken. Deze optie is alleen nodig als u naar DVB ondertitelingen wilt coderen.

en: This saves the audio output volume when you use the mute function. You should not change this option manually.
nl: Hier wordt het huidige volume opgeslagen als u de dempen functie gebruikt. U kan beter deze optie niet handmatig aanpassen.

en: This selects the quantizer to use. Lower values result in better fidelity, but higher bitrates. 26 is a good default value. Range 0 (lossless) to 51.
nl: Dit selecteert de te gebruiken quantizer. Lagere waarden geven een betere correctheid, maar hogere framerates. 26 is een goede standaard waarde. Bereik 0 (verliesloos) tot 51.

en: This selects which transport protocol to use for RTP.
nl: Dit selecteert welk transportprotocol voor RTP gebruikt moet worden.

en: This sends and receives RTCP packet multiplexed over the same port as RTP packets.
nl: Dit verzendt en ontvangt RTCP paketten multiplexed over dezelfde poort als RTP paketten.

en: This sets the audio output channels mode that will be used by default when possible (ie. if your hardware supports it as well as the audio stream being played).
nl: Deze optie laat u de standaard kanalenmodus instellen voor audio-uitvoer, indien dat mogelijk is. (dus als zowel uw hardware als de audiostream die u afspeelt dit ondersteunen).

en: This setting is deprecated and not used anymore
nl: Deze instelling is verouderd en wordt niet meer gebruikt.

en: This specifies the height in pixels of the raw video stream.
nl: Dit specificeert de hoogte in pixels van de ruwe video stream.

en: This specifies the width in pixels of the raw video stream.
nl: Dit specificeert de breedte in pixels van de ruwe video stream.

en: This stream will always be opened at VLC startup.
nl: Deze stream zal altijd geopend worden als VLC opstart.

en: This uses a high quality audio resampling algorithm. High quality audio resampling can be processor intensive so you can disable it and a cheaper resampling algorithm will be used instead.
nl: Hoge kwaliteit audio resampling can processor intensief zijn, dus dit kan uitgeschakeld worden zodat een minder goed algoritme gebruikt zal worden.

en: This version of VLC is outdated.
nl: Deze versie van VLC is verouderd.

en: This version of VLC is the latest available.
nl: Deze versie van VLC is de nieuwst beschikbare versie.

en: This version of VLC was compiled by:
nl: Deze versie van VLC was gecompileerd door:

en: This will force a mono audio output.
nl: Dit zal mono-geluid forceren.

en: This will reset your VLC media player preferences.
    Are you sure you want to continue?
nl: Dit zal de originele instellingen van VLC mediaspeler terugzetten.
    Weet u zeker dat u door wil gaan?

en: This wizard allows to configure simple streaming or transcoding setups.
nl: Deze wizard stelt u in staat eenvoudige streaming en transcoding opstellingen in te stellen.

en: This wizard only gives access to a small subset of VLC's streaming and transcoding capabilities. The Open and 'Saving/Streaming' dialogs will give access to more features.
nl: Deze wizard geeft u maar een beperkte toegang tot alle streaming en transcoding mogelijkheden die VLC biedt. De Openen en 'Opslaan/Streamen' dialogen geven u toegang tot meer mogelijkheden.

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Tibetan
nl: Tibetaans

en: Tigrinya
nl: Tigrinyaans

en: Time
nl: Tijd

en: Time (in seconds) to wait for a response from the CDDB server
nl: Tijd (in seconden) waarop wordt gewacht voor een antwoord van de CDDB-server

en: Time Control
nl: Tijdsbediening

en: Time it takes until a color is completely changed. This prevents flickering.
nl: De benodigde tijd totdat een kleur volledig veranderd is. Dit voorkomt flikkeren.

en: Timeout
nl: Duur

en: Timeshift
nl: Tijdverschuiving

en: Timeshift directory
nl: Tijdverschuivingsdirectory

en: Timeshift granularity
nl: Tijdverschuivingsdichtheid

en: Title
nl: Titel

en: Title %i
nl: Titel %i

en: Title display mode
nl: Titel weergavemodus

en: Title display mode. Default is 0 (hidden) if the feed has an image and feed images are enabled, 1 otherwise.
nl: Weergavemodus voor titel. Standaard is 0 (verborgen) als de feed een  afbeelding bevat en feed-afbeeldingen geactiveerd zijn, anders 1.

en: Title format string
nl: Titel formaat

en: Title metadata
nl: Titel metagegeven

en: Title to put in ASF comments.
nl: Titel om in ASF commentaar in te voeren.

en: To
nl: Naar

en: To enable the internal HTTP server, set its address and port here.
nl: Om de internet HTTP server te activeren, moet u hier zijn adres en poort instellen.

en: To get exhaustive help, use '-H'.
nl: Om meer hulp te krijgen, gebruik '-H'.

en: Toggle Fullscreen Interface
nl: Switch schermvullende weergave

en: Toggle Normal/Repeat/Loop playlist modes
nl: Wissel tussen Normaal/Herhalen/Alles herhalen afspeellijstmodus.

en: Toggle between elapsed and remaining time
nl: Wissel tussen afgespeelde tijd en resterende tijd

en: Toggle random playlist playback
nl: Afspeellijst willekeurig afspelen (de)activeren

en: Toggle the video in fullscreen
nl: Wissel video in volledig scherm-modus

en: Toggle wallpaper mode in video output
nl: Bureaubladachtergrondmodus in video-uitvoer aan/uit

en: Toggle wallpaper mode in video output. Only works with the directx video output for the time being.
nl: Schakel de bureaubladachtergrondmodus in video-uitvoer om. Werkt alleen met de directx video-uitvoer voor de komende tijd.

en: Tolerance of the bluescreen blender on color variations for the U plane. A value between 10 and 20 seems sensible.
nl: Tolerantie voor de blauwschermmenger op kleurvariaties voor het U vlak. Een waarde tussen 10 en 20 is gangbaar.

en: Tolerance of the bluescreen blender on color variations for the V plane. A value between 10 and 20 seems sensible.
nl: Tolerantie voor de blauwschermmenger op kleurvariaties voor het V vlak. Een waarde tussen 10 en 20 is gangbaar.

en: Tonga (Tonga Islands)
nl: Tonga (Tonga-eilanden)

en: Tool
nl: gereedschap

en: Tools
nl: Extra

en: Top
nl: Boven

en: Top coordinate of the subscreen top left corner.
nl: Bovencoördinaat van de subscherm linkerbovenhoek.

en: Top gradient
nl: Bovenste gradiënt

en: Top left corner X coordinate
nl: Boven-links hoek X-coordinaat

en: Top left corner Y coordinate
nl: Boven-links hoek Y-coordinaat

en: Top-Left
nl: Links-boven

en: Top-Right
nl: Rechts-boven

en: Total height of the mosaic, in pixels.
nl: Totale hoogte van de mozaiek, in pixels.

en: Total pixel height of the peak items.
nl: Totale piekhoogte van de pieken.

en: Total width of the mosaic, in pixels.
nl: Totale breedte van de mozaiek, in pixels.

en: Track
nl: Spoor

en: Track %i
nl: Spoor %i

en: Track ID
nl: Spoor ID

en: Track number
nl: Spoornummer

en: Track settings
nl: Instellingen voor tracks

en: Track size (in sectors)
nl: Spoor grootte (in sectoren)

en: Tracks
nl: Sporen

en: Tracks are navigated via Navagation rather than a playlist entries
nl: Sporen worden genavigeerd via navigatie i.p.v. ingangen in een afspeellijst

en: Transcode audio
nl: Transcodeer audio

en: Transcode stream output
nl: Transcode stream uitvoer

en: Transcode video
nl: Transcodeer video

en: Transcode/Save to file
nl: Transcodeer/Opslaan naar bestand

en: Transcode:
nl: Transcodeer:

en: Transcoding options
nl: Transcoding opties

en: Transform
nl: Transformeren

en: Transform type
nl: Transformatietype

en: Transformation
nl: Transformatie

en: Transmission mode [Undefined,2k,8k]
nl: Transmissiemodus [Ongedefinieerd,2k,8k]

en: Transparency
nl: Transparantie

en: Transparency mask
nl: Transparantiemasker

en: Transparency of the image
nl: Transparatie van de afbeelding

en: Transparency of the logo
nl: Transparantie van het logo

en: Transparency of the mosaic foreground pictures. 0 means transparent, 255 opaque (default).
nl: Transparantie van de voorgrondafbeeldingen van de mozaïek. 0 betekent transparant, 255 ondoorzichtig (standaard).

en: Transparency of the mosaic picture.
nl: Transparantie van mozaiekafbeelding

en: Transparency value of the new image used in blending. By default it set to fully opaque (255). (from 0 for full transparency to 255 for full opacity)
nl: Transparantie waarde van de nieuwe afbeelding gebruikt in menging. Standaard is het volledig opaak (255). (van 0 voor volledig transparant tot 255 voor volledig opaak)

en: Transparent
nl: Transparantie

en: Transparent Cube
nl: Transparante kubus

en: Transponder symbol rate
nl: Transponder-symboolratio in KHz

en: Transponder symbol rate in kHz
nl: Transponder symbool ration in KHz

en: Transponder/multiplex frequency
nl: Transponder/multiplex frequentie

en: Transport protocol
nl: Transportprotocol

en: Treat as a pipe rather than as a file
nl: Behandel als een pipe in plaats van een bestand

en: Treble level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Treble-niveau van de audio-invoer (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Trellis RD quantization
nl: Trellis RD-quantisatie

en: Trellis RD quantization: 
     - 0: disabled
     - 1: enabled only on the final encode of a MB
     - 2: enabled on all mode decisions
    This requires CABAC.
nl: Trellis RD quantisatie: 
     - 0: uitgeschakeld
     - 1: alleen ingeschakeld bij de laatste encodering van een MB
     - 2: ingeschakeld bij alle modussen
    Dit vereist CABAC.

en: Trellis quantization
nl: Trellis-quantisatie

en: Trigger a white balancing action, useless if auto white balance is activated (if supported by the v4l2 driver).
nl: Start een wit-balanceringsactie, overbodig als automatische witbalans actief is (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Trigger button
nl: Activatieknop

en: Trigger button for mouse gestures.
nl: Activatieknop voor muisbewegingen.

en: Trivial audio mixer
nl: Triviale audiomixer

en: Trust MPEG timestamps
nl: Vertrouw MPEG tijdsaanduidingen

en: Try to fix some bugs:
    1  autodetect
    2  old msmpeg4
    4  xvid interlaced
    8  ump4 
    16 no padding
    32 ac vlc
    64 Qpel chroma.
    This must be the sum of the values. For example, to fix "ac vlc" and "ump4", enter 40.
nl: Probeer enkele fouten te repareren:
    1  autodetectie
    2  oude msmpeg4
    4  xvid interlaced
    8  ump4 
    16 geen padding
    32 ac vlc
    64 Qpel chroma.
    Dit moet de som van waarden zijn. Bijvoorbeeld, om "ac vlc" en "ump4" te repareren, geef 40 in.

en: Try to parse the announce
nl: Probeer de aankondiging te verwerken

en: Try to use hardware acceleration for YUV->RGB conversions. This option doesn't have any effect when using overlays.
nl: Probeer hardware versnelling voor YUV->RGB conversies te gebruiken. Deze optie heeft geen effect als overlays gebruikt worden.

en: Try to use memory mapping to read files and block devices.
nl: Probeer geheugen mapping te gebruiken bij het lezen van bestanden en blok-apparaten.

en: Try to use triple buffering when using YUV overlays. That results in much better video quality (no flickering).
nl: Probeer drievoudige buffering te gebruiken bij YUV overlays. Dat resulteert in veel hogere beeldkwaliteit (geen geflikker).

en: Try to work around buggy OSS drivers
nl: Probleemomzeiling voor foutieve OSS drivers

en: Tuner TV Channel
nl: Tuner TV kanaal

en: Tuner audio mono/stereo and track selection.
nl: Tuner audio mono/stereo en spoor selectie.

en: Tuner country code
nl: Tuner landen code

en: Tuner frequency in Hz or kHz (see debug output)
nl: Tuner frequentie in Hz of kHz (zie debug uitvoer)

en: Tuner id (see debug output).
nl: Tuner id (zie debug uitvoer).

en: Tuner input type
nl: Tuner invoer type

en: Tuner properties
nl: Tuner eigenschappen

en: Tuner to use, if there are several ones.
nl: Tuner om te gebruiken, indien er meerdere zijn.

en: Tunnel RTSP and RTP over HTTP
nl: Tunnel RTSP en RTP over HTTP

en: Turkish
nl: Turks

en: Turkmen
nl: Turkmeens

en: Turn off all warning and information messages.
nl: Zet alle waarschuwingen en informatie berichten uit.

en: Tweak the buffer size for reading and writing an integer number of packets.Specify the size of the buffer here and not the number of packets.
nl: Stel de buffergrootte fijn voor lezen en schrijven van een vast aantal paketten. Specificeer de grootte van de buffer hier en niet het aantal paketten.

en: Two bookmarks have to be selected.
nl: Twee bladwijzens moeten geselecteerd zijn.

en: Two pass
nl: Dubbelverwerking

en: Type 'menu select' or 'pause' to continue.
nl: Typ 'menu select' of 'pause' om door te gaan.

en: UDP input
nl: UDP-invoer

en: UDP port
nl: UDP poort

en: UDP port to listen to for commands.
nl: UDP poort om naar commando's te luisteren.

en: UDP stream output
nl: UDP stream uitvoer

en: UNIX OSS audio output
nl: UNIX OSS audio-uitvoer

en: UNIX socket command input
nl: Unix socket commando invoer

en: URL description
nl: URL beschrijving

en: URL metadata
nl: URL metagegeven

en: URL with information about the stream or your channel.
nl: URL met informatie over de stream of uw kanaal.

en: USF subtitles decoder
nl: USF ondertiteling decoder

en: USFSubs
nl: USFOndertiteling

en: UTF-8 subtitles autodetection
nl: UTF-8 ondertiteling autodetectie

en: Uighur
nl: Oeigoers

en: Ukrainian
nl: Oekrains

en: Un-Zoom
nl: Zoom verwijderen

en: Uncheck if you have not used xinerama
nl: Verwijder vink als u geen xinerama gebruikt hebt

en: Uncompressed audio samples (useable with WAV)
nl: Niet-gecomprimeerde audio monsters (bruikbaar met WAV)

en: Uncrop one pixel from the bottom of the video
nl: Verwijder bijsnijding van een pixel aan de onderkand van de video

en: Uncrop one pixel from the left of the video
nl: Verwijder bijsnijding van een pixel aan de linkerzijde van de video

en: Uncrop one pixel from the right of the video
nl: Verwijder bijsnijding van een pixel aan de rechterkant van de video

en: Uncrop one pixel from the top of the video
nl: Verwijder bijsnijding van een pixel aan de bovenkant van de video

en: Undefined
nl: Niet gedefinieerd

en: Uninstall Windows Service
nl: Deinstalleer Windows Dienst

en: Uninstall the Service and exit.
nl: Deinstalleer de dienst en sluit af.

en: Universal Plug'n'Play discovery
nl: Universele Plug'n'Play ontdekking

en: Unknown Video
nl: Onbekende video

en: Unknown command `%s'. Type `help' for help.
nl: Onbekend commando '%s'. Typ 'help' voor help.

en: Unknown command!
nl: Onbekend commando!

en: Unknown soundcard
nl: Onbekende geluidskaart

en: Unlock function
nl: Ontsluit functie

en: Unmute
nl: Ontdempen

en: Unset
nl: Niet ingesteld

en: Untitled
nl: Zonder titel

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update check failed
nl: Controle voor nieuwere versie is mislukt

en: Usage: %s [options] [stream] ...
    You can specify multiple streams on the commandline. They will be enqueued in the playlist.
    The first item specified will be played first.
    
    Options-styles:
      --option  A global option that is set for the duration of the program.
       -option  A single letter version of a global --option.
       :option  An option that only applies to the stream directly before it
                and that overrides previous settings.
    
    Stream MRL syntax:
      [[access][/demux]://]URL[@[title][:chapter][-[title][:chapter]]] [:option=value ...]
    
      Many of the global --options can also be used as MRL specific :options.
      Multiple :option=value pairs can be specified.
    
    URL syntax:
      [file://]filename              Plain media file
      http://ip:port/file            HTTP URL
      ftp://ip:port/file             FTP URL
      mms://ip:port/file             MMS URL
      screen://                      Screen capture
      [dvd://][device][@raw_device]  DVD device
      [vcd://][device]               VCD device
      [cdda://][device]              Audio CD device
      udp://[[<source address>]@[<bind address>][:<bind port>]]
                                     UDP stream sent by a streaming server
      vlc://pause:<seconds>          Special item to pause the playlist for a certain time
      vlc://quit                     Special item to quit VLC
nl: Gebruik: %s [opties] [stream] ...
    U kan meerdere streams op de commandoregel specificeren. Ze worden dan achter elkaar in de afspeellijst geplaatst.
    Het eerste element wordt als eerste afgespeeld.
    
    Opties-stijlen:
      --optie  Een globale optie die gedurende het programma effectief is.
       -optie  Een enkel-letterige versie van een globale --optie.
       :optie  Een optie die enkel van toepassing zal zijn op de stream 
               dat er aan voorafgaat en globale opties negeert.
    
    Stream MRL syntax::
      [[toegang][/demux]://]URL[@[titel][:hoofdstuk][-[titel][:hoofdstuk]]] [:optie=waarde ...]
    
      Veel van de globale --opties kunnen ook als MRL specifieke :opties gebruikt worden.
      Meerdere :optie=waarde paren kunnen worden gespecificeerd.
    
    URL syntax:
      [file://]bestandsnaam          Gewoon mediabestand
      http://ip:poort/bestand        HTTP URL
      ftp://ip:poort/bestand         FTP URL
      mms://ip:poort/bestand         MMS URL
      screen://                      Screen capture
      [dvd://][apparaat[@raw_device] dvd-apparaat
      [vcd://][apparaat]             vcd-apparaat
      [cdda://][apparaat]            audio-cd-apparaat
      udp:[[<bron adres>]@[<bind adres>][:<bind poort>]]
                                     UDP stream verzonden door streaming server
      vlc://pause:<seconden>                      Speciaal item om VLC voor bepaalde tijd te pauzeren
      vlc://quit                       Speciaal item om VLC af te sluiten

en: Use CD audio controls and output?
nl: Gebruik audiobesturing en -uitvoer van de cd?

en: Use DVD Menus
nl: Gebruik dvd-menu's

en: Use HDAPS, AMS, APPLESMC or UNIMOTION motion sensors to rotate the video
nl: Gebruik HDAPS, AMS, APPLESMC of UNIMOTION bewegingssensors om de video te draaien.

en: Use Navigation-style playback?
nl: Gebruik Navigatie-stijl afspelen?

en: Use RTP over RTSP (TCP)
nl: Gebruik RTP over RTSP (TCP)

en: Use S/PDIF when available
nl: Gebruik de S/PDIF audio-uitvoer als deze beschikbaar is

en: Use SAP cache
nl: Gebruik SAP buffer

en: Use Software White adjust
nl: Gebruik softwarematige witbalans

en: Use VLC pace
nl: Gebruik VLC pace

en: Use Variable BitRate. Default is to use Constant BitRate (CBR).
nl: Gebruik Variabele BitRatio. Standaard is om Constante BitRatio (CBR) te gebruiken.

en: Use YUVP renderer
nl: Gebruik YUVP renderer

en: Use a plugins cache
nl: Gebruik een plugin cache

en: Use a plugins cache which will greatly improve the startup time of VLC.
nl: Gebruik een plugins cache waardoor VLC aanzienlijk sneller kan starten.

en: Use a skinned playlist
nl: Gebruik een afspeellijst met thema

en: Use a sub&titles file
nl: Gebruik een onder&titelingsbestand

en: Use an image's alpha channel as a transparency mask.
nl: Gebruik het alpha kanaal van de afbeelding als transparantiemasker.

en: Use as Desktop Background
nl: Gebruik als desktopachtergrond

en: Use assembler CPU optimizations.
nl: Gebruik assembler processor-optimalisaties.

en: Use built-in AtmoLight
nl: Gebruik ingebouwde AtmoLight

en: Use chapter codecs found in the segment.
nl: Gebruik hoofdstukcodecs gevonden in het segment.

en: Use downmix algorithm
nl: Gebruik downmix-algoritme.

en: Use file memory mapping
nl: Gebruik bestandsgeheugen mapping

en: Use float32 output
nl: Gebruik float32 uitvoer

en: Use hardware YUV->RGB conversions
nl: Gebruik hardwarematige YUV->RGB conversie

en: Use input chroma unaltered
nl: Gebruik invoerchroma onaangepast

en: Use keyframes
nl: Gebruik keyframes

en: Use media library
nl: Gebruik mediatheek

en: Use non native buttons and volume slider
nl: Gebruik niet-oorspronkelijke knoppen en volumeschuivers

en: Use playback control?
nl: Afspeelcontrole gebruiken?

en: Use playlist options usually used to prevent ads skipping to detect ads and prevent adding them to the playlist.
nl: Gebruik afspeellijst opties, normaal gebruikt om te voorkomen dat advertenties worden overgeslagen, om advertenties te detecteren en te voorkomen dat ze aan de afspeellijst worden toegevoegd.

en: Use sequential numbers instead of timestamps
nl: Gebruik sequentiële nummers in plaats van tijdsaanduidingen.

en: Use sequential numbers instead of timestamps for snapshot numbering
nl: Gebruik sequentiële nummer in plaats van tijdsaanduidingen om snapshots te nummeren.

en: Use shared memory
nl: Gebruik gedeeld geheugen

en: Use shared memory to communicate between VLC and the X server.
nl: Gebruik gedeeld geheugen voor het communiceren tussen VLC en de X server

en: Use subtitle file
nl: Gebruik bestand met ondertiteling

en: Use system codecs if available (better quality)
nl: Gebruik systeemcodecs indien beschikbaar (betere kwaliteit)

en: Use the MPEG4 quantization matrix for MPEG2 encoding. This generally yields a better looking picture, while still retaining the compatibility with standard MPEG2 decoders.
nl: Gebruik de MPEG4 quantisatiematrix voor MPEG2 codering. Dit zorgt over het algemeen voor een beter beeld, terwijl de compatibiliteit met standaard MPEG2-decoders behouden blijft.

en: Use the complete preferences to configure custom caching values for each access module.
nl: Gebruik de volledige voorkeuren om aangepaste bufferingswaarden voor elke toegangsmodule te configureren.

en: Use the rotate video filter instead of transform
nl: Gebruik rotatie-videofilter in plaats van transformatie

en: Use the video as the Desktop Background Desktop icons cannot be interacted with in this mode.
nl: Gebruik de video als Desktopachtergrond. Desktop pictogrammen zijn niet bruikbaar in deze modus.

en: Use this option to run as standalone Qt/Embedded GUI Server. This option is equivalent to the -qws option from normal Qt.
nl: Gebruik deze optie om als standalone Qt/Embedded GUI server te draaien. Deze optie is gelijk aan de -qws optie bij normaal Qt.

en: Use this to stream to a dynamic group of computers on a multicast-enabled network. This is the most efficient method to stream to several computers, but it won't work over Internet. RTP headers will be added to the stream
nl: Gebruik dit om naar een dynamische groep computers op een multicast-ondersteunend netwerk te streamen. Dit is de meest efficiente manier van streamen naar meerdere computers, maar het werkt niet over het Internet. RTP headers worden aan de stream toegevoegd

en: Use this to stream to a dynamic group of computers on a multicast-enabled network. This is the most efficient method to stream to several computers, but it won't work over the Internet.
nl: Gebruik dit om naar een dynamische groep computers op een multicast-ondersteunend netwerk te streamen. Dit is de meest efficiente manier van streamen naar meerdere computers, maar het werkt niet over het Internet.

en: Use this to stream to a single computer.
nl: Gebruik dit om naar een enkele computer te streamen.

en: Use this to stream to a single computer. RTP headers will be added to the stream
nl: Gebruik dit om naar een enkele computer te streamen. RTP headers zullen aan de stream toegevoegd worden.

en: Use this to stream to several computers using the Microsoft MMS protocol. This protocol is used as transport method by many Microsoft's softwares. Note that only a small part of the MMS protocol is supported (MMS encapsulated in HTTP).
nl: Gebruik dit om naar meerdere computers te streamen door gebruik te maken van het Microsoft MMS protocol. Dit protocol wordt gebruikt als transportmethode door veel software van Microsoft. NB: alleen een klein gedeelte van het MMS protocol wordt ondersteund (MMS ingekapseld in HTTP).

en: Use this to stream to several computers. This method is not the most efficient, as the server needs to send the stream several times, but generally the most compatible
nl: Gebruik dit om naar meerdere computers te streamen. Deze methode is niet de meest efficiente, omdat de server de stream meerdere keren moet versturen, maar is meestal wel de meest compatibele methode

en: Use this when you know your stream is (or is not) encoded with Dolby Surround but fails to be detected as such. Even if the stream is not actually encoded with Dolby Surround, turning on this option might enhance your experience, especially when combined with the Headphone Channel Mixer.
nl: Gebruik dit als u weet dat uw stream (niet) met Dolby Surround geëncodeerd is, maar de detectie daarvan faalt. Zelfs als de stream niet met Dolby Surround geëncodeerd is, kan het aanzetten van deze instelling uw beleving verbeteren. Dit is vooral het geval in combinatie met de koptelefoon-kanalenmixer.

en: Use track length as maximum unit in seek?
nl: Tracklengte gebruiken als maximum-eenheid bij het zoeken?

en: Use triple buffering for overlays
nl: Gebruik drievoudige buffering voor overlays

en: Use video buffers in system memory
nl: Gebruik videobuffers in het systeemgeheugen

en: Used for statistics.
nl: Gebruikt voor statistieken.

en: User
nl: Gebruiker

en: User agent that will be used for the connection.
nl: "User-agent" waarde die voor de verbinding gebruikt wordt.

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User name that will be requested to access the stream.
nl: Gebruikersnaam wat gevraagd zal worden om de stream te bereiken.

en: User name that will be used for the connection.
nl: Gebruikersnaam om te gebruiken voor de verbinding.

en: User name the administrator will use to log into the internal HTTP server.
nl: Gebruikersnaam van de beheerder om aan te melden bij de interne HTTP server.

en: User name to be used for connection to the SOCKS proxy.
nl: Gebruikersnaam om te gebruiken voor een verbinding met de SOCKS proxy.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Using this option is not recommended in most of the cases.
nl: Gebruik van deze optie is in meeste gevallen niet geadviseerd.

en: Uzbek
nl: Oezbeeks

en: V-plane color
nl: V-vlak kleur

en: VBI & Teletext
nl: VBI en Teletext

en: VBI and Teletext decoder
nl: VBI en Teletext decoder

en: VBR mode
nl: VBR modus

en: VCD
nl: Vcd

en: VCD Format
nl: Vcd-formaat

en: VCD device
nl: Vcd-apparaat

en: VCD input
nl: Vcd-invoer

en: VLC can avoid creating window caption, frames, etc... around the video, giving a "minimal" window.
nl: VLC kan voorkomen dat er vensterranden, titelbalken, etc... om een video weergegeven worden, zodat er een "minimale" venster verkregen wordt.

en: VLC can display messages on the video. This is called OSD (On Screen Display).
nl: VLC kan boodschappen op het videoscherm weergeven, dit wordt "On Screen Display" (OSD) genoemd.

en: VLC can't recognize the input's format
nl: VLC is niet in staat het invoersformaat te herkennen

en: VLC cannot set the DVD's title. It possibly cannot decrypt the entire disk.
nl: VLC kan de titel van de dvd niet instellen. Het is mogelijk dat niet de hele schijf ontsleuteld kan worden.

en: VLC cannot use the device "%s", because its type is not supported.
nl: VLC kan apparaat "%s" niet gebruiken, omdat zijn type niet ondersteund wordt.

en: VLC could not connect to "%s:%d".
nl: VLC kon niet verbinden met "%s:%d".

en: VLC could not connect to EyeTV.
    Make sure that you installed VLC's EyeTV plugin.
nl: VLC kon niet met EyeTV verbinden.
    Controleer of u de VLC EyeTV plugin geinstalleerd heeft.

en: VLC could not connect with the given server.
nl: VLC kon niet met de opgegeven server verbinden.

en: VLC could not detect any EyeTV compatible device.
    
    Check the device's connection, make sure that the latest EyeTV software is installed and try again.
nl: VLC kon geen EyeTV compatible apparaat detecteren.
    
    Controleer de verbinding met het apparaat, controleer of u de nieuwste EyeTV software geinstalleerd is en probeer normaals.

en: VLC could not get a new block of size: %i.
nl: VLC kon geen nieuwe blok van grootte %i verkrijgen.

en: VLC could not open the ALSA device "%s" (%s).
nl: VLC kon het ALSA apparaat "%s" (%s) niet openen.

en: VLC could not open the decoder module.
nl: VLC kon decoder module niet openen.

en: VLC could not open the encoder.
nl: VLC kon de encoder niet openen.

en: VLC could not open the file "%s".
nl: VLC kon het bestand "%s" niet openen.

en: VLC could not open the packetizer module.
nl: VLC kon packetizer module niet openen.

en: VLC could not open the video output module.
nl: VLC kon de video-uitvoermodule niet openen.

en: VLC could not read the file.
nl: VLC kon het bestand niet lezen.

en: VLC crashed previously
nl: VLC is eerder gecrashed

en: VLC does not support the audio or video format "%4.4s". Unfortunately there is no way for you to fix this.
nl: VLC ondersteunt het "%4.4s" audio of video formaat niet. Helaas kunt u hier weinig aan doen om dit op te lossen.

en: VLC failed to load the ASF header.
nl: VLC was niet in staat de ASF header te laden.

en: VLC is started from file association
nl: VLC is gestart vanuit een bestandsassociatie

en: VLC is unable to open the MRL '%s'. Check the log for details.
nl: VLC kon de MRL '%s' niet openen. Controlleer het logboek voor details.

en: VLC media player
nl: VLC mediaspeler

en: VLC media player
nl: VLC mediaspeler

en: VLC media player Help
nl: VLC mediaspeler help

en: VLC media player Help...
nl: VLC mediaspeler help...

en: VLC media player is a free media player, encoder and streamer that can read from files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and even more!
    VLC uses its internal codecs and works on essentially every popular platform.
nl: VLC mediaspeler is een vrije mediaspeler, encoder en streamer die kan lezen van bestanden, cd's, dvd's, netwerk streams, opnamekaarten en zelfs meer!
    VLC gebruikt zijn eigen interne codecs en werkt op vrijwel ieder populair platform.

en: VLC media player is an MPEG, MPEG 2, MP3 and DivX player that accepts input from local or network sources and is licensed under the GPL (http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html).
nl: De VLC Media Player is een MPEG, MPEG 2, MP3 en DivX speler die invoer van zowel lokale als netwerkbronnen accepteert en die gelicenceerd is onder de GPL (http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html).

en: VLC media player requires Mac OS X 10.4 or higher.
nl: VLC mediaspeler vereist MacOS X 10.4 of hoger.

en: VLC media player updates
nl: VLC mediaspeler updates

en: VLC media player: Open Media Files
nl: VLC media player: Open mediabestanden

en: VLC media player: Open Subtitle File
nl: VLC media player: Open ondertitelingsbestand

en: VLC normally uses Freetype for rendering, but this allows you to use svg for instance.
nl: VLC gebruikt normaal Freetype voor rendering, maar dit staat u toe om bijvoorbeeld svg te gebruiken.

en: VLC preferences
nl: VLC voorkeuren

en: VLC version %s
nl: VLC versie %s

en: VLC was brought to you by:
nl: VLC werd u aangeboden door:

en: VLC was unable to save the meta data.
nl: VLC was niet in staat metagegevens op te slaan.

en: VLC will directly use your AtmoLight hardware without running the external AtmoWinA.exe Userspace driver.
nl: VLC zal uw AtmoLight hardware direct aansturen, zonder de externe AtmoWinA.exe userspace stuurprogramma te gebruiken.

en: VLC will keep playing the current playlist item.
nl: Indien dit aan staan zal VLC het huidige afspeellijstonderdeel blijven herhalen.

en: VLC will keep playing the playlist indefinitely.
nl: Schakel deze optie in als VLC de afspeellijst oneindig moet blijven herhalen.

en: VLC will randomly play files in the playlist until interrupted.
nl: Speel in willekeurige volgorde bestanden uit de speellijst af, totdat expliciet wordt gestopt.

en: VLC will start with just an icon in your taskbar
nl: VLC zal alleen met een ikoon in de taakbalk starten

en: VLC's connection to the given server was rejected.
nl: VLC's verbinding met de opgegeven server werd geweigerd.

en: VLC's implementation of Video On Demand
nl: VLC's Video On Demand-implementatie

en: VLM conf (*.vlm) ;; All (*.*)
nl: VLM configuratie (*.vlm) ;; Alles (*.*)

en: VLM configuration file
nl: VLM configuratie bestand

en: VLM configurator
nl: VLM-configuratie

en: VLM remote control interface
nl: VLM afstandsbedieningsinterface

en: VNC Password
nl: VNC Wachtwoord

en: VNC Port
nl: VNC Poort

en: VNC hostname or IP address.
nl: VNC hostnaam of IP adres.

en: VNC password.
nl: VNC wachtwoord.

en: VNC portnumber.
nl: VNC poortnummer.

en: Various audio and video decoders/encodersdelivered by the FFmpeg library. This includes (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG and other codecs
nl: Diverse audio en video decoders/encoders geleverd door de FFmpeg bibliotheek. Dit bevat (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG en andere codecs.

en: Verbosity (0,1,2)
nl: Informatie in terminal (0,1,2)

en: Verbosity Level
nl: Informatieniveau:

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Vertical Sync
nl: Verticale Sync

en: Vertical centering
nl: Verticale centrering

en: Vertical flip
nl: Verticaal spiegelen

en: Vertical offset
nl: Verticale uitlijning

en: Vertical offset between the border of the screen and the displayed text (in pixels, defaults to 30 pixels).
nl: Verticale uitlijning tussen de rand van het scherm en de weergegeven tekst (in pixels, standaard naar 30 pixels).

en: Very short backwards jump
nl: Heel kleine sprong achteruit

en: Very short forward jump
nl: Heel kleine sprong vooruit

en: Very short jump length
nl: Heel kleine spronglengte

en: Very short jump length, in seconds.
nl: Heel kleine spronglengte, in seconden.

en: Video &Track
nl: &Videospoor

en: Video Bitrate:
nl: Video-bitrate:

en: Video CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) input
nl: Video CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) invoer

en: Video Effects
nl: Video effecten

en: Video Files
nl: Videobestanden

en: Video Filter
nl: Videofilter

en: Video Manager
nl: Videobeheer

en: Video On Demand ( VOD )
nl: Video On Demand (VOD)

en: Video Port
nl: Video-poort

en: Video Settings not saved
nl: Video instellingen niet opgeslagen

en: Video Track
nl: Video Spoor

en: Video X coordinate
nl: Video X-coördinaat

en: Video Y coordinate
nl: Video Y-coördinaat

en: Video alignment
nl: Video-oriëntatie

en: Video aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Video bitrate
nl: Video-bitrate

en: Video bitrate tolerance
nl: Video-bitrate tolerantie

en: Video bitrate tolerance in kbit/s.
nl: Video-bitrate tolerantie in kbit/s.

en: Video codecs
nl: Videocodecs

en: Video cropping
nl: Video-bijsnijding

en: Video decoder using openmash
nl: Video decoder gebruikmakend van openmash

en: Video device
nl: Video-apparaat

en: Video device name
nl: Video apparaatnaam

en: Video filter
nl: Videofilter

en: Video filter module
nl: Video filtermodule

en: Video filtering using a chain of video filter modules
nl: Videofiltering, gebruikmakend van een keten van videofiltermodules

en: Video filters
nl: Videofilters

en: Video filters are used to postprocess the video stream.
nl: Videofilters worden gebruikt om het videobeeld na te bewerken.

en: Video filters will be applied to the video stream.
nl: Videofilters worden op de videostream toegepast.

en: Video filters will be applied to the video streams (after overlays are applied). You must enter a comma-separated list of filters.
nl: Videofilters die (na de overlapfilters) op de videostreams toegepast worden. U moet een door komma's gescheiden lijst van filters opgeven.

en: Video height
nl: Videohoogte

en: Video input
nl: Video-invoer

en: Video input chroma format
nl: Video-invoer chromaformaat

en: Video input frame rate
nl: Video-invoer framerate

en: Video input pin
nl: Video-invoer pin

en: Video input's gain (if supported by the v4l2 driver).
nl: Video-invoerversterking (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Video memory
nl: Videogeheugen

en: Video memory buffer height.
nl: Videogeheugenbuffer hoogte.

en: Video memory buffer pitch in bytes.
nl: Videogeheugenbuffer-pitch in bytes.

en: Video memory buffer width.
nl: Videogeheugenbuffer breedte.

en: Video memory module
nl: Videogeheugen module

en: Video output URL
nl: Video-uitvoer URL

en: Video output access method
nl: Video-uitvoer toegangsmethode

en: Video output filter module
nl: video-uitvoer filtermodule

en: Video output module
nl: Video-uitvoermodule

en: Video output modules
nl: Video-uitvoermodules

en: Video output muxer
nl: Video-uitvoer muxer

en: Video output pin
nl: Video-uitvoer pin

en: Video pictures blending
nl: Video afbeeldingen mengen

en: Video port
nl: Video poort

en: Video post processing filter
nl: Video naverwerkingsfilter

en: Video scaling
nl: Video schalen

en: Video scaling filter
nl: Video schalingsfilter

en: Video settings
nl: Video instellingen

en: Video size
nl: Video grootte

en: Video snapshot directory (or filename)
nl: Video snapshot directory (of bestandsnaam)

en: Video snapshot file prefix
nl: Video snapshot bestandsprefix

en: Video snapshot format
nl: Video snapshot formaat

en: Video snapshot height
nl: Videosnapshot-hoogte

en: Video snapshot width
nl: Videosnapshot-breedte

en: Video snapshots
nl: Video-snapshots

en: Video standard (Default, SECAM, PAL, or NTSC).
nl: Videostandaard (Standaard, SECAM, PAL of NTSC).

en: Video title
nl: Video-titel

en: Video transformation filter
nl: Videotransformatiefilter

en: Video width
nl: Videobreedte

en: Video4Linux input
nl: Video4Linux invoer

en: Video4Linux2 Compressed A/V
nl: Video4Linux2 Gecomprimeerde A/V

en: Video4Linux2 input
nl: Video4Linux2-invoer

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View
nl: Weergave

en: Visualization
nl: Visuele effecten

en: Visualizations
nl: Visuele effecten

en: Visualizations selector
nl: Visualizatieselectie

en: Visualize motion vectors
nl: Visualiseer bewegingsvectors

en: Visualizer
nl: Visuele effecten

en: Visualizer filter
nl: Visuele effecten filter

en: Vobsub subtitles parser
nl: Vobsub ondertitelingen inlezer

en: Vocal
nl: Vocaal

en: Vol #
nl: Volume #

en: Vol max #
nl: Volume max #

en: Volume Down
nl: Volume omlaag

en: Volume Set
nl: Volume ingesteld

en: Volume Up
nl: Volume omhoog

en: Volume down
nl: Geluid zachter

en: Volume normalization
nl: Volume uitbalancering

en: Volume normalizer
nl: Volume uitbalancering

en: Volume of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
nl: Volume van de audio-invoer (indien ondersteund door de v4l2-driver).

en: Volume up
nl: Geluid harder

en: Vorbis comment
nl: Vorbis commentaar

en: Vorbis is a free audio codec (useable with OGG)
nl: Vorbis is een vrije audio codec (bruikbaar met OGG)

en: Vout filters
nl: Voutfilters

en: Vout/Overlay
nl: Vout/Overlap

en: WMV (Windows Media Video) 1 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
nl: WMV (Windows Media Video) 1 (bruikbaar met MPEG TS, MPEG1, ASF en OGG)

en: WMV (Windows Media Video) 2 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
nl: WMV (Windows Media Video) 2 (bruikbaar met MPEG TS, MPEG1, ASF en OGG)

en: Wall
nl: Videowand

en: Wall video filter
nl: Video-muurfilter

en: Wallpaper
nl: Bureaubladachtergrond

en: Warning: the key is already assigned to "
nl: Waarschuwing: de sleutel is al toegewezen aan "

en: Wave
nl: Golven

en: Wave video filter
nl: Golf videofilter

en: Waves
nl: Golven

en: We just found an older version of VLC's preferences files.
nl: We vonden net een oudere versie van VLC's voorkeurenbestanden.

en: We would like to thank the whole VLC community, the testers, our users and the following people (and the missing ones...) for their collaboration to create the best free software.
nl: We willen graag de gehele gemeenschap bedanken, de testers, onze gebruikers en de volgende mensen (en diegene die we missen...) voor hun medewerking om de beste vrije software af te leveren.

en: Web Interface
nl: Web interface

en: Weighted prediction for B-frames
nl: Gewogen voorspelling voor B-frames

en: Weighted prediction for B-frames.
nl: Gewogen voorspelling voor B-frames.

en: When streaming using UDP, the streams can be announced using the SAP/SDP announcing protocol. This way, the clients won't have to type in the multicast address, it will appear in their playlist if they enable the SAP extra interface.
    If you want to give a name to your stream, enter it here, else, a default name will be used.
nl: Als u via UDP streamt, kunnen de streams aangekondigd worden met het SAP/SDP aankondigingsprotocol. Op deze manier hoeven de clients geen multicast adres in te typen, het zal gewoon in hun afspeellijst verschijnen als ze de SAP extra interface actief hebben.
    Als u uw stream een naam wilt geven, voer die hier in, anders zal een standaard naam gebruikt worden.

en: When the SAP flow control is disabled, this lets you set the fixed interval between SAP announcements.
nl: Wanneer SAP flow control is uitgeschakeld, kunt u hiermee een vaste inteval tussen de SAP aankondigingen instellen.

en: When this is enabled, the interface is shown when you move the mouse to the edge of the screen in fullscreen mode.
nl: Als dit aan staat, zal de interface weergegeven worden als u de muis, in schermvullende weergave, naar de rand van het scherm beweegt.

en: When this is enabled, the interface will show a dialog box each time some user input is required.
nl: Als dit aan staat, zal de interface een dialoogvenster geven als er gebruikersinvoer vereist is.

en: When this is enabled, the preferences and/or interfaces will show all available options, including those that most users should never touch.
nl: Als deze optie aan staat, dan zullen de voorkeuren en interfaces standaard alle opties tonen, ook die opties die de meeste gebruikers beter niet kunnen wijzigen.

en: When this is set, the SAP parser will discard some non-compliant announcements.
nl: Als dit actief is, zal de SAP verwerker enkele niet-standaard aankondigingen verwijderen.

en: When this mode is enabled, pixels will be shown as black or white. The threshold value will be the brighness defined below.
nl: Als deze modus actief is, zullen pixels in zwart of wit weergegeven worden. De drempelwaarde zal de helderheid, gedefinieerd hieronder, zijn.

en: When this option is enabled, the stream will be both played and transcoded/streamed.
    
    Note that this requires much more CPU power than simple transcoding or streaming.
nl: Als deze optie actief is, zal de stream afgespeeld en getranscoded/gestreams worden.
    
    Let op dat dit veel meer CPU-kracht vereist dan eenvoudig transcoden of streamen.

en: When track starts playing
nl: Wanneer het nummer start met spelen

en: When using the PVR input (or a very irregular source), you should set this to 10000.
nl: Tijdens het gebruik van de PVR invoer dient deze optie op 10000 gezet te worden.

en: When using the one instance only option, enqueue items to playlist and keep playing current item.
nl: Bij gebruik van de VLC niet nogmaals starten als VLC al draait optie, voeg items aan de afspeellijst toe en ga door met afspelen van het huidige item.

en: White
nl: Wit

en: White Blue
nl: Blauw-component voor wit

en: White Crush for Blue
nl: Witte drukking voor blauw

en: White Crush for Green
nl: Witte drukking voor groen

en: White Crush for Red
nl: Witte drukking voor rood

en: White Green
nl: Groen-component voor wit

en: White Level for Blue
nl: Wit niveau voor blauw

en: White Level for Green
nl: Wit niveau voor groen

en: White Level for Red
nl: Wit niveau voor rood

en: White Red
nl: Rood-component voor wit

en: Width
nl: Breedte

en: Width in pixels of the border between miniatures.
nl: Breedte in pixels van de rand tussen miniaturen.

en: Width of the snapshot image.
nl: Breedte van de snapshot afbeelding.

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetect).
nl: Breedte van de stream voor opname (-1 voor autodetectie).

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetection).
nl: Breedte van de stream voor opname (-1 voor autodetectie).

en: Win32 font renderer
nl: Win32 lettertype renderer

en: Win32 waveOut extension output
nl: Win32 waveOut-extensie uitvoer

en: WinCE dialogs provider
nl: WinCE dialoog voorziening

en: Window
nl: Venster

en: Window decorations
nl: Vensterranden

en: Window properties
nl: Venstereigenschappen

en: Windows GAPI video output
nl: Windows GAPI video-uitvoer

en: Windows GDI video output
nl: Windows GDI video-uitvoer

en: Windows Service interface
nl: Windows Dienst interface

en: Windows configuration of the last skin used. This option is updated automatically, do not touch it.
nl: Windows configuratie van het laatstgebruikte thema. Deze optie wordt automatisch ververst, blijf er van af.

en: Windows opacity between 0.1 and 1.
nl: Venster ondoorzichtigheid tussen 0.1 en 1.

en: Workaround bugs
nl: Probeer fouten te omzeilen

en: Workaround for France
nl: Probleemomzeiling voor Frankrijk

en: Wrapper filter output
nl: Wrapper-filteruitvoer

en: Wrapper filter verbosity
nl: Wrapper-filter informatieniveau

en: Wrapper for subtitle renderers using CSRI/asa
nl: Wrapper voor ondertitelingsrenderers die CSRI/asa gebruiken

en: Write every 128th miniframe to a folder.
nl: Schrijf elke 128ste miniframe naar een map.

en: Write process id to file
nl: Schrijf proces id naar bestand.

en: Writes process id into specified file.
nl: Schrijf proces id naar gespecificeerd bestand.

en: X Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
nl: X-coördinaat van de linkerbovenhoek van de mozaïek.

en: X Screensaver disabler
nl: deactiveert de X screensaver

en: X coordinate
nl: X-coördinaat

en: X coordinate of the encoded subtitle
nl: X-coördinaat van de geencodeerde ondertiteling

en: X coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
nl: X-coördinaat van het logo. U kan het logo verplaatsen door erop te links-klikken.

en: X coordinate of the mask.
nl: X-coordinaat van het masker.

en: X coordinate of the rendered image
nl: X-coördinaat van de weergegeven afbeelding

en: X coordinate of the rendered subtitle
nl: X-coördinaat van de weergegeven ondertiteling

en: X coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
nl: X-coördinaat van de linkerbovenhoek in de mozaïek, indien niet negatief.

en: X offset
nl: X-uitlijning

en: X offset, from the left screen edge.
nl: X uitlijning, van de linker schermrand.

en: X11 display
nl: X11 weergave

en: X11 display name
nl: X11 weergavenaam

en: X11 hardware display to use.
    By default, VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
nl: X11 hardwareweergave om te gebruiken.
    Standaard zal VLC de waarde uit de DISPLAY omgevingsvariable gebruiken.

en: X11 hardware display to use. By default VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
nl: X11 hardwareweergave om te gebruiken. Standaard zal VLC de waarde uit de DISPLAY omgevingsvariable gebruiken.

en: X11 video output
nl: X11 video-uitvoer

en: XML OSD configuration importer
nl: XML OSD configuratie importeerder

en: XML Parser (using libxml2)
nl: XML parser (gebruikt libxml2)

en: XML Shareable Playlist Format (XSPF)
nl: XML Uitwisselbare Afspeellijst Formaat (XSPF)

en: XSPF playlist (*.xspf);;
nl: XSPF-afspeellijst (.xspf);;

en: XSPF playlist export
nl: XSPF afspeellijst export

en: XSPF playlist import
nl: XSPF afspeellijst importeren

en: XSPF playlist|*.xspf|M3U file|*.m3u
nl: XSPF afspeellijst|*.xspf|M3U bestand|*.m3u

en: XVMC adaptor number
nl: XVMC adaptornummer

en: XVMC extension video output
nl: XVMC extensie video-uitvoer

en: XVideo adaptor number
nl: XVideo adaptor nummer

en: XVideo extension video output
nl: XVideo extensie video-uitvoer

en: XVimage chroma format
nl: XVimage chroma formaat

en: Xinerama option
nl: Xinerama optie

en: Y Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
nl: Y-coördinaat van de linkerbovenhoek van de mozaïek.

en: Y coordinate
nl: Y-coördinaat

en: Y coordinate of the encoded subtitle
nl: Y-coördinaat van de geencodeerde ondertiteling

en: Y coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
nl: Y-coördinaat van het logo. U kan het logo verplaatsen door erop te links-klikken.

en: Y coordinate of the mask.
nl: DebugY-coordinaat van het masker.

en: Y coordinate of the rendered image
nl: Y-coördinaat van de weergegeven afbeelding

en: Y coordinate of the rendered subtitle
nl: Y-coördinaat van de weergegeven ondertiteling

en: Y coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
nl: Y-coördinaat van de linkerbovenhoek in de mozaïek, indien niet negatief.

en: Y offset
nl: Y-uitlijning

en: Y offset, down from the top.
nl: Y uitlijning, naar beneden vanaf boven.

en: YUV-Color cube shifting across the V-plane ( 0 - 127 ).
nl: YUV-kleurkubusverschuiving over het V-vlak ( 0 - 127).

en: Yellow
nl: Geel

en: Yes
nl: Ja

en: Yiddish
nl: Jiddisch

en: You are using the Qt4 Interface.
nl: U gebruikt de Qt4 Interface.

en: You can change this option in VLC's update window later on.
nl: U kan deze optie later in VLC's update venster aanpassen.

en: You can choose the crop style to apply.
nl: U kan kiezen welke snij-stijl u wilt toepassen.

en: You can choose the default deinterlace mode
nl: U kan kiezen voor de standaard deïnterlacemodus

en: You can choose to disable some CPU accelerations here. You should probably not change these settings.
nl: U kan kiezen om hier een aantal CPU-versnellingen uit te zetten. U kan deze instellingen beter niet veranderen.

en: You can completely disable the audio output. The audio decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
nl: Het geluid kan volledig uitgeschakeld worden. De audio decodering wordt dan overgeslagen en dit bespaart wat rekenkracht.

en: You can completely disable the sub-picture processing.
nl: U kan sub-picture verwerking compleet uitschakelen.

en: You can completely disable the video output. The video decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
nl: De video-uitvoer kan volledig uitgeschakeld worden. De video-decodering wordt dan overgeslagen en dit bespaart wat rekenkracht.

en: You can disable all transparency effects if you want. This is mainly useful when moving windows does not behave correctly.
nl: Alle transparante effecten kunnen als u wilt uitgezet worden. Dit is hoofdzakelijk handig als bewegende vensters zich niet correct gedragen.

en: You can enforce the (x,y) offsets of the elements on the mosaic (only used if positioning method is set to "offsets"). You must give a comma-separated list of coordinates (eg: 10,10,150,10).
nl: U kan de (x,y)-afstanden forceren van de elementen op de mozaïek (alleen gebruikt indien de positioneringsmethode ingesteld is op "offsets"). U moet een lijst met door komma's gescheiden waardes van coördinaten geven (bijvoorbeeld: 10,10,150,10).

en: You can enforce the OSD menu position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
nl: De uitlijning van het OSD menu op de video kan hier ingesteld worden (0=midden, 1=links, 2=rechts, 4=boven, 8=beneden. Combinaties van deze waarden zijn ook mogelijk, zoals 6 = rechts-boven).

en: You can enforce the height of the video snapshot. By default it will keep the original height (-1). Using 0 will scale the height to keep the aspect ratio.
nl: U kan de hoogte van een videosnapshot forceren. Standaard zal het de originele hoogte (-1) behouden. Gebruik 0 om de hoogte met de beeldverhouding te schalen.

en: You can enforce the image height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
nl: Forceer de afbeeldingshoogte. Standaard (-1) probeert VLC zich aan de eigenschappen van de video aan te passen.

en: You can enforce the image width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
nl: Forceer de afbeeldingsbreedte. Standaard (-1) probeert VLC zich aan de eigenschappen van de video aan te passen.

en: You can enforce the marquee position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
nl: U kan de positie van de lichtkrant op de video hier bepalen (0=midden, 1=links, 2=rechts, 4=boven, 8=beneden; combinaties van deze waarden zijn ook mogelijk, zoals 6 = boven-rechts)

en: You can enforce the mosaic alignment on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
nl: De uitlijning van de mozaiek op de video kan hier ingesteld worden. (0=midden, 1=links, 2=rechts, 4=boven, 8=beneden. Combinaties van deze waarden zijn ook mogelijk, zoals 6 = rechts-boven).

en: You can enforce the order of the elements on the mosaic. You must give a comma-separated list of picture ID(s).These IDs are assigned in the "mosaic-bridge" module.
nl: U kan de element-volgorde van de mozaïek forceren. U moet een lijst met door komma's gescheiden waarden van afbeelding-ID's ingeven. Deze ID's worden toegewezen in de  "mozaïek-bridge"-module.

en: You can enforce the picture position on the overlay (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, e.g. 6=top-right).
nl: De oriëntatie/positionering van de afbeelding op de video kan hier bepaald worden. (0=midden, 1=links, 2=rechts, 4=boven, 8=beneden. Combinaties van deze waarden zijn ook mogelijk, zoals 6 = rechts-boven).

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (X coordinate).
nl: Hiermee kunt u de positie van de bovenkant van het videoscherm ten opzichte van het beeldscherm (X coordinaat) vastleggen.

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (Y coordinate).
nl: Hiermee kunt u de positie van de bovenkant van het videoscherm ten opzichte van het beeldscherm (y-coördinaat) vastleggen.

en: You can enforce the subpicture position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, e.g. 6=top-right).
nl: U kan hier de subafbeeling positie op de video forceren (0=centreren, 1= links, 2=rechts, 4=boven, 8=onder, u kunt iij combinaties van deze waarden gebruiken, bijv. 6=boven-rechts).

en: You can enforce the teletext position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
nl: De oriëntatie/positionering van de teletext op de video kan hier bepaald worden. (0=midden, 1=links, 2=rechts, 4=boven, 8=beneden. Combinaties van deze waarden zijn ook mogelijk, zoals 6 = rechts-boven).

en: You can enforce the text position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom; you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
nl: U kan hier de tekstpositionering op de video kan hier instellen. (0=midden, 1=links, 2=rechts, 4=boven, 8=beneden; combinaties van deze waarden zijn ook mogelijk, bijvoorbeeld 6 = rechts-boven).

en: You can enforce the video height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
nl: Forceer de videohoogte. Standaard (-1) probeert VLC zich aan de eigenschappen van de video aan te passen.

en: You can enforce the video width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
nl: Forceer de videobreedte. Standaard (-1) probeert VLC zich aan de eigenschappen van de video aan te passen.

en: You can enforce the width of the video snapshot. By default it will keep the original width (-1). Using 0 will scale the width to keep the aspect ratio.
nl: U kan de breedte van een videosnapshot forceren. Standaard zal het de originele breedte (-1) behouden. Gebruik 0 om de breedte met de beeldverhouding te schalen.

en: You can enter here a default stream output chain. Refer to the documentation to learn how to build such chains.Warning: this chain will be enabled for all streams.
nl: U kan hier een standaard stream uitvoerketen invoeren. Lees de documentatie om te leren hoe u dergelijke ketens bouwt. Waarschuwing: deze keten zal voor alle streams gelden.

en: You can force the audio output frequency here. Common values are -1 (default), 48000, 44100, 32000, 22050, 16000, 11025, 8000.
nl: Forceer de frequentie van de audio-uitvoer hier. Gebruikelijke waarden zijn: -1 (automatisch), 48000, 44100, 32000, 22050, 16000, 11025, 8000.

en: You can give a comma-separated list of inputs that will be concatenated together after the normal one.
nl: U kunt een door komma's gescheiden lijst van invoer opgeven die samengevoegd zal worden na de normale.

en: You can manually give a list of bookmarks for a stream in the form "{name=bookmark-name,time=optional-time-offset,bytes=optional-byte-offset},{...}"
nl: U kan handmatig een lijst van bladwijzers aanleggen voor een stream in de volgende vorm  "{name=bookmark-naam,time=optionele-tijd-offset,bytes=optionele-byte-offset},{...}"

en: You can manually select a language for the interface. The system language is auto-detected if "auto" is specified here.
nl: Met deze optie kunt u de taal van uw interface instellen. De taal van uw besturingssysteem wordt automatisch gedetecteerd als hier "auto" is ingesteld.

en: You can move the OSD menu by left-clicking on it.
nl: U kan het OSD menu verplaatsen door erop te links-klikken.

en: You can overlay the motion vectors (arrows showing how the images move) on the image. This value is a mask, based on these values:
    1 - visualize forward predicted MVs of P frames
    2 - visualize forward predicted MVs of B frames
    4 - visualize backward predicted MVs of B frames
    To visualize all vectors, the value should be 7.
nl: U kan de motion vectors (pijlen die aantonen hoe de beelden bewegen) overlappen op het beeld.  Deze waarde is een masker, gebaseerd op onderstaande waarden:
     1 - visualiseer voorwaarts voorspelde MV's van P frames
    2 - visualiseer voorwaarts voorspelde MV's van B frames
    4 - visualiseer achterwaarts voorspelde MV's van B frames
    Om alle vectoren te visualiseren moet de waarde gelijk zijn aan 7.

en: You can select "additional interfaces" for VLC. They will be launched in the background in addition to the default interface. Use a comma separated list of interface modules. (common values are "rc" (remote control), "http", "gestures" ...)
nl: Via deze optie kunnen "extra interfaces" gebruikt worden. Ze worden in de achtergrond geopend als aanvulling op de standaard interface. Maak een lijst van door komma's gescheiden interface modules. (veelgebruikte waarden zijn: "rc" (afstandbediening), "http", "gestures" ...)

en: You can select control interfaces for VLC.
nl: U kan bedieningsinterfaces voor VLC selecteren.

en: You can select which memory copy module you want to use. By default VLC will select the fastest one supported by your hardware.
nl: Selecteer een geheugen kopieer module die door VLC moet worden gebruikt. Standaard selecteert VLC de snelste versie die ondersteund wordt door de computer hardware.

en: You can set the default audio output volume here, in a range from 0 to 1024.
nl: Het standaard geluidsvolume is in te stellen tussen 0 en 1024.

en: You can use specific video output modules for the clones. Use a comma-separated list of modules.
nl: U kan specifieke video-uitvoermodules gebruiken voor de klonen. Gebruik een lijst van met komma's gescheiden waardes met modules.

en: You can use this option to place the subtitles under the movie, instead of over the movie. Try several positions.
nl: Plaats ondertiteling onder de film, in plaats van eroverheen. Probeer verschillende waarden uit om het beste resultaat te bereiken.

en: You can zoom the video by the specified factor.
nl: Vergroot (verklein) de video met deze factor.

en: You have the latest version of VLC media player.
nl: U heeft de nieuwste versie van VLC mediaspeler.

en: You normally have to feed the shoutcast module with Ogg streams. It is also possible to stream MP3 instead, so you can forward MP3 streams to the shoutcast/icecast server.
nl: Normaal moet u de shoutcast module van Ogg streams voorzien. Het is ook mogelijk om MP3 te streamen, zodat u MP3 streams naar de shoutcast/icecast server kan sturen.

en: You should configure your speaker layout with the "Audio Midi Setup" utility in /Applications/Utilities. Stereo mode is being used now.
nl: Configureer uw speaker-opstelling met de "Audio Midi Setup"-hulpmiddel in /Toepassingen/Hulpmiddelen. Op dit moment wordt de stereo-modus gebruikt.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable input device. Please check your connectors and drivers.
nl: Uw MAC lijkt niet met een geschikt invoerapparaat uitgerust te zijn. Controleer uw aansluitingen en stuurprogramma's.

en: Your account was rejected.
nl: Uw account was geweigerd.

en: Your connection attempt to the server was rejected.
nl: Uw verbindingspoging met de server werd geweigerd.

en: Your input can't be opened
nl: Uw invoer kon niet geopend worden

en: Your password was rejected.
nl: Uw wachtwoord was geweigerd.

en: Your version of Mac OS X is not supported
nl: Uw versie van Mac OS X wordt niet ondersteund

en: Zoom
nl: Venstergrootte

en: Zoom mode: %s
nl: Zoom modus: %s

en: Zoom video
nl: Vergroot video

en: Zulu
nl: Zoeloe

en: [0=no diseqc, 1-4=satellite number].
nl: [0=geen diseqc, 1-4=satelietnummer]

en: [0=off, 1=on, -1=auto].
nl: [0=uit, 1=aan, -1=auto].

en: [Boxes]
nl: [Boxen]

en: [Display]
nl: [Weergave]

en: [Filebrowser]
nl: [Bestandsverkenner]

en: [Global]
nl: [Globaal]

en: [Loop]
nl: [Alles blijven herhalen]

en: [Miscellaneous]
nl: [Overige]

en: [Player]
nl: [Speler]

en: [Playlist]
nl: [Afspeellijst]

en: [Random]
nl: [Shuffle]

en: [Repeat]
nl: [Herhalen]

en: [cdda:][device][@[track]]
nl: [cdda:][apparaat][@[spoor]]

en: [vcd:][device][@[title][,[chapter]]]
nl: [vcd:][apparaat][@[titel][,[hoofdstuk]]]

en: \ sending bitrate  :   %6.0f kb/s
nl: \ verzend bitrate  :   %6.0f kb/s

en: aRts audio output
nl: aRts audio-uitvoer

en: add --advanced to your command line to see advanced options.
nl: voeg --advanced aan uw commandoregel toe om  de geavanceerde opties te zien.

en: address to bind to (helper setting for dst)
nl: adres om aan te binden (hulpinstelling voor doel)

en: address:port to bind vlc to listening incoming streams helper setting for dst,dst=bind+'/'+path. dst-parameter overrides this
nl: adres:poort om vlc aan te binden voor luisteren naar binnenkomende streams hulpinstelling voor doel, doel=bind+'/'+pad. doel-parameter overschrijft dit

en: all
nl: alles

en: ask for extra verbosity when displaying help
nl: extra toelichting bij het afbeelden van de help

en: audio filter for simple channel mixing
nl: audiofilter voor eenvoudige kanaal mixing

en: blendbench
nl: meng-bank

en: bottom
nl: onder

en: cddax://[device-or-file][@[T]track]
nl: cddax://[apparaat-of-bestand][@[T]spoor]

en: clean effects
nl: effecten wissen

en: collapse
nl: inklappen

en: dc1394 input
nl: dc1394 invoer

en: default
nl: standaard

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: email address reported to CDDB server
nl: e-mailadres dat aan de CDDB-server wordt gemeld

en: enable
nl: activeren

en: end
nl: einde

en: expand
nl: uitklappen

en: extended selection list
nl: uitgebreide selectielijst

en: fast
nl: snel

en: filename for stream (helper setting for dst)
nl: bestandsnaam voor stream (hulpinstelling voor doel)

en: fixed
nl: vast

en: float
nl: gebroken getal

en: full
nl: volledig

en: hearing impaired
nl: slechthorend

en: height of the overlapping area (in %)
nl: hoogte van overlappend gebied (in %)

en: iSight Capture Input
nl: iSight opname invoer

en: iTunes Music Library importer
nl: iTunes Mediatheek importeerder

en: if you want the AtmoLight control software to be launched by VLC, enter the complete path of AtmoWinA.exe here.
nl: Als u wil dat VLC de AtmoLight control software laadt, geef dan het complete pad naar AtmoWinA.exe hier in.

en: integer
nl: heel getal

en: key
nl: toets

en: kind of filtering which should be use to calcuate the color output
nl: Te gebruiken filter om de kleur-uitvoer te berekenen.

en: last.fm username or password is incorrect. Please verify your settings and relaunch VLC.
nl: Last.fm gebruikersnaam of wachtwoord is incorrect. Verifieer a.u.b. uw instellingen en start VLC opnieuw op.

en: last.fm: Authentication failed
nl: last.fm: Aanmelding mislukt

en: left
nl: links

en: length of the overlapping area (in %)
nl: lengte van overlappend gebied (in %)

en: main program
nl: hoofdprogramma

en: middle position (in %)
nl: middenpositie (in %)

en: motion
nl: beweging

en: motion control interface
nl: beweging aansturingsinterface

en: no
nl: nee

en: no configuration option will be loaded nor saved to config file
nl: geen configuratie-optie zal worden geladen van noch opgeslagen naar configuratiebestand

en: none
nl: geen

en: normal
nl: normaal

en: offsets
nl: Uitlijningen

en: overlap
nl: overlapping

en: play list
nl: afspeellijst

en: playlist
nl: afspeellijst

en: print a list of available modules
nl: toon een lijst van beschikbare modules

en: print a list of available modules with extra detail
nl: toon een lijst van beschikbare modules met extra details

en: print help for VLC (can be combined with --advanced and --help-verbose)
nl: geef help voor VLC weer (kan worden gecombineerd met --advanced en --help-verbose)

en: print help for VLC and all its modules (can be combined with --advanced and --help-verbose)
nl: geef help voor VLC en al zijn modules weer (kan worden gecombineerd met --advanced en --help-verbose)

en: print help on a specific module (can be combined with --advanced and --help-verbose)
nl: geef help voor een specifiek modules weer (kan worden gecombineerd met --advanced en --help-verbose)

en: print version information
nl: print versie-informatie

en: reset the current config to the default values
nl: herstel de huidige configuratie naar de standaardwaarden

en: resets the current plugins cache
nl: verwijder de huidige plugin-cache

en: right
nl: rechts

en: save the current command line options in the config
nl: bewaar de huidige opties in de command-line

en: sec.
nl: seconden

en: selection list
nl: Selectielijst

en: simple
nl: eenvoudig

en: slow
nl: langzaam

en: spatial
nl: ruimtelijk

en: string
nl: tekst

en: subtitles
nl: ondertitelingen

en: summary
nl: samenvatting

en: temporal
nl: tijdelijk

en: title
nl: titel

en: top
nl: boven

en: unknown type
nl: onbekend type

en: use alternate config file
nl: gebruik een alternatief configuratiebestand

en: v4l2 controls
nl: v4l2 besturing

en: v4l2 driver controls
nl: v4l2-driver besturing

en: v4l2 driver controls, if supported by your v4l2 driver.
nl: v4l2-stuurprogramma-instellingen, indien ondersteund door het v4l2-stuurprogramma.

en: vcdx://[device-or-file][@{P,S,T}num]
nl: vcdx://[apparaat-of-bestand][@{P,S,T}num]

en: video-filter-event
nl: video-filter-gebeurtenis

en: visual impaired commentary
nl: commentaar voor slechtzienden

en: yes
nl: ja

en: yes: %@ @ %@ kb/s
nl: ja: %@ @ %@ kb/s

en: yes: from %@ to %@ secs
nl: ja: van %@ tot %@ seconden

en: | @name logo-file STRING . . .the overlay file path/name
nl: | @name logo-file REGEL . . .de overlap bestandspad/naam

en: | @name logo-position #. . . . . . . . relative position
nl: | @name logo-position #. . . . . . . . relatieve positie

en: | @name logo-transparency #. . . . . . . . .transparency
nl: | @name logo-transparency #. . . . . . . . .transparantie

en: | @name logo-x X . . . . . . . . . . . .offset from left
nl: | @name logo-x X . . . . . . . . . . . .uitlijning vanaf links

en: | @name logo-y Y . . . . . . . . . . . . offset from top
nl: | @name logo-y Y . . . . . . . . . . . . uitlijning vanaf boven

en: | @name marq-color # . . . . . . . . . . font color, RGB
nl: | @name marq-color # . . . . . . . . . . lettertype kleur, RGB

en: | @name marq-marquee  STRING  . . overlay STRING in video
nl: | @name marq-marquee  REGEL  . . overleg REGEL in de video

en: | @name marq-opacity # . . . . . . . . . . . . . opacity
nl: | @name marq-opacity # . . . . . . . . . . . . . ondoorzichtigheid

en: | @name marq-position #. . .  .relative position control
nl: | @name marq-position #. . .  .relatieve positie besturing

en: | @name marq-size # . . . . . . . . font size, in pixels
nl: | @name marq-size # . . . . . . . . lettertype grootte, in pixels

en: | @name marq-x X . . . . . . . . . . . .offset from left
nl: | @name marq-x X . . . . . . . . . . . .uitlijning van links

en: | @name marq-y Y . . . . . . . . . . . . offset from top
nl: | @name marq-y Y . . . . . . . . . . . . uitlijning van boven

en: | @name mosaic-align 0..2,4..6,8..10. . .mosaic alignment
nl: | @name mosaic-align 0..2,4..6,8..10. . .mosaiek uitlijning

en: | @name mosaic-cols #. . . . . . . . . . .number of cols
nl: | @name mosaic-cols #. . . . . . . . . . .aantal kolommen

en: | @name mosaic-hborder # . . . . . . . horizontal border
nl: | @name mosaic-hborder # . . . . . . . horizontale rand

en: | @name mosaic-height #. . . . . . . . . . . . . .height
nl: | @name mosaic-height #. . . . . . . . . . . . . .hoogte

en: | @name mosaic-keep-aspect-ratio {0,1} . . .aspect ratio
nl: | @name mosaic-keep-aspect-ratio {0,1} . . .beeldverhouding

en: | @name mosaic-offsets x,y(,x,y)*. . . . list of offsets
nl: | @name mosaic-offsets x,y(,x,y)*. . . . lijst van uitlijning

en: | @name mosaic-order id(,id)* . . . . order of pictures
nl: | @name mosaic-order id(,id)* . . . . volgorde van afbeeldingen

en: | @name mosaic-position {0=auto,1=fixed} . . . .position
nl: | @name mosaic-position {0=auto,1=vast} . . . .positie

en: | @name mosaic-rows #. . . . . . . . . . .number of rows
nl: | @name mosaic-rows #. . . . . . . . . . .aantal rijen

en: | @name mosaic-vborder # . . . . . . . . vertical border
nl: | @name mosaic-vborder # . . . . . . . . verticale rand

en: | @name mosaic-width # . . . . . . . . . . . . . . width
nl: | @name mosaic-width # . . . . . . . . . . . . . . breedte

en: | @name mosaic-xoffset # . . . .top left corner position
nl: | @name mosaic-xoffset # . . . .boven-links hoekpositie

en: | @name mosaic-yoffset # . . . .top left corner position
nl: | @name mosaic-yoffset # . . . .boven-links hoekpositie

en: | achan [X]. . . . . . . . . .  set/get audio channels
nl: | achan [X]. . . . . . . . . .  zet/verkrijg audiokanalen

en: | add XYZ  . . . . . . . . . . . . add XYZ to playlist
nl: | add XYZ  . . . . . . . voeg XYZ aan afspeellijst toe

en: | adev [X] . . . . . . . . . . .  set/get audio device
nl: | adev [X] . . . . . . . . . . .  zet/verkrijg audio-apparaat

en: | atrack [X] . . . . . . . . . . . set/get audio track
nl: | atrack [X] . . . . . . . . . . . zet/verkrijg audiospoor

en: | audio decoded    :    %5i
nl: | audio gedecodeerd    :    %5i

en: | buffers lost     :    %5i
nl: | buffers verloren           :    %5i

en: | buffers played   :    %5i
nl: | buffers afgespeeld      :    %5i

en: | bytes sent       : %8.0f kB
nl: | bytes verzonden       : %8.0f kB

en: | chapter [X]  . . . . set/get chapter in current item
nl: | chapter [X]  . . . . zet/verkrijg hoofdstuk in huidig item

en: | chapter_n  . . . . . .  next chapter in current item
nl: | chapter_n  . . . . . .  volgend hoofdstuk in huidig item

en: | chapter_p  . . . .  previous chapter in current item
nl: | chapter_p  . . . .  vorig item in huidig item

en: | clear . . . . . . . . . . . . . . clear the playlist
nl: | clear . . . . . . . . . . . . . wis de afspeellijst

en: | demux bitrate    :   %6.0f kb/s
nl: | demux bitratio    :   %6.0f kb/s

en: | demux bytes read : %8.0f kB
nl: | demux bytes gelezen : %8.0f kB

en: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . queue XYZ to playlist
nl: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . XYZ aan de afspeellijst toevoegen

en: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . toggle fullscreen
nl: | f [on|off] . . . . . . . switch schermvullende modus

en: | faster . . . . . . . . . .  faster playing of stream
nl: | faster . . . . . . . . . sneller afspelen van stream

en: | fastforward  . . . . . . . .  .  set to maximum rate
nl: | fastforward  . . . . . . . .  .  zet naar maximale afspeelratio

en: | frames displayed :    %5i
nl: | beelden weergegeven :    %5i

en: | frames lost      :    %5i
nl: | beelden verloren           :    %5i

en: | get_length . . . .  the length of the current stream
nl: | get_length . . . . . de lengte van de huidige stream

en: | get_time . . seconds elapsed since stream's beginning
nl: | get_time . . seconden verstreken sinds begin van de stream

en: | get_title . . . . .  the title of the current stream
nl: | get_title . . . . . . de titel van de huidige stream

en: | goto . . . . . . . . . . . . . .  goto item at index
nl: | goto . . . . . . . . . . . . . .  ga naar item met aangegeven index

en: | help . . . . . . . . . . . . . . . this help message
nl: | help . . . . . . . . . . . . . . . . dit helpbericht

en: | info . . . . .  information about the current stream
nl: | info . . . . .  informatie over de huidige stream

en: | input bitrate    :   %6.0f kb/s
nl: | invoer bitratio    :   %6.0f kb/s

en: | input bytes read : %8.0f kB
nl: | invoer bytes gelezen : %8.0f kB

en: | is_playing . . . .  1 if a stream plays, 0 otherwise
nl: | is_playing . . . .  1 als een stream afspeelt, anders 0

en: | key [hotkey name] . . . . . .  simulate hotkey press
nl: | key [sneltoetsnaam] . . . . . .  simuleer sneltoets druk

en: | logout . . . . . . .  exit (if in socket connection)
nl: | logout . . . . . . .  sluiten (indien in socket verbinding)

en: | longhelp . . . . . . . . . . . a longer help message
nl: | longhelp . . . . . . . . . .  een langer helpbericht

en: | loop [on|off] . . . . . . . . . toggle playlist loop
nl: | loop [on|off] . . . . . . . . . (de)actyiveer herhalen van afspeellijst

en: | menu . . [on|off|up|down|left|right|select] use menu
nl: | menu . . [on|off|up|down|left|right|select] gebruik menu

en: | next . . . . . . . . . . . . . .  next playlist item
nl: | next . . . . . . . . . .  volgende afspeellijst item

en: | normal . . . . . . . . . .  normal playing of stream
nl: | normal . . . . . . . . . normaal afspelen van stream

en: | packets sent     :    %5i
nl: | pakketten verzonden     :    %5i

en: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  toggle pause
nl: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  pause switch

en: | play . . . . . . . . . . . . . . . . . . play stream
nl: | play . . . . . . . . . . . . . . . . stream afspelen

en: | playlist . . . . .  show items currently in playlist
nl: | playlist . . geef alle items in de afspeellijst weer

en: | prev . . . . . . . . . . . .  previous playlist item
nl: | prev . . . . . . . . . . .  vorige afspeellijst item

en: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  quit vlc
nl: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . vlc afsluiten

en: | random [on|off] . . . . . . .  toggle random jumping
nl: | random [on|off] . . . . . . .  (de)activeer willekeurig afspelen

en: | repeat [on|off] . . . .  toggle playlist item repeat
nl: | repeat [on|off] . . . .  (de)activeer herhalen van afspeellijst item

en: | rewind  . . . . . . . . . . . .  set to minimum rate
nl: | rewind  . . . . . . . . . . . .  zet naar minimale afspeelratio

en: | seek X . . . seek in seconds, for instance `seek 12'
nl: | seek X . . . zoek in seconds, bijvoorbeeld `seek 12'

en: | sending bitrate  :   %6.0f kb/s
nl: | verzend bitrate  :   %6.0f kb/s

en: | slower . . . . . . . . . .  slower playing of stream
nl: | slower . . . . . . . .  langzamer afspelen van stream

en: | snapshot . . . . . . . . . . . . take video snapshot
nl: | snapshot . . . . . . . . . . . . maak een video snapshot

en: | stats  . . . . . . . .  show statistical information
nl: | stats  . . . . . . . . . . . statistieken weergeven

en: | status . . . . . . . . . . . current playlist status
nl: | status . . . . . . . . . huidige afspeellijst status

en: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . . . stop stream
nl: | stop . . . . . . . . . . . . . . . .  stream stoppen

en: | strack [X] . . . . . . . . . set/get subtitles track
nl: | strack [X] . . . . . . . . . zet/verkrijg ondertitelingsspoor

en: | title [X]  . . . . . . set/get title in current item
nl: | title [X]  . . . . . . zet/verkrijg titel in huidig item

en: | title_n  . . . . . . . .  next title in current item
nl: | title_n  . . . . . . . .  volgende titel in huidig item

en: | title_p  . . . . . .  previous title in current item
nl: | title_p  . . . . . .  vorige titel in huidig item

en: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video crop
nl: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  zet/verkrijg video snijden

en: | video decoded    :    %5i
nl: | video gedecodeerd      :    %5i

en: | voldown [X]  . . . . . .  lower audio volume X steps
nl: | voldown [X]  . . . . . .  verlaag audiovolume X stappen

en: | volume [X] . . . . . . . . . .  set/get audio volume
nl: | volume [X] . . . .  audio volume verkrijgen/instellen

en: | volup [X]  . . . . . . .  raise audio volume X steps
nl: | volup [X]  . . . . . . .  verhoog audiovolume X stappen

en: | vratio [X]  . . . . . . . set/get video aspect ratio
nl: | vratio [X]  . . . . . . . zet/verkrijg video aspect ratio

en: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . set/get video track
nl: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . zet/verkrijg videospoor

en: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video zoom
nl: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  zet/verkrijg video zoom
